5/5 - (1 امتیاز)

ژانویه 9, 2021

5/5 - (1 امتیاز)

 

نحوه عملکرد دکمه های ساید بای ساید ال جی

1.آیا علامت ودکمه های روی یخچال مهم است ؟

2.چقدر با دکمه وکاربرد گزینه سریع در ساید آشنا هستید؟

3.آیا میتوانید به صورت حرفه ای درجه ودمای یخچال وفریزر خود را تنظیم کنید؟

4.آیا از قفل کودک وعلامت فیلتر روی یخچال ساید ال جی خبر دارید؟

در مقاله امروز تعمیر کار شما با دکمه ها وعلایم پنل یخچال ساید ال جی آشنا میشوید.

دکمه های یخچال در مدلهای مختلف ساید ال جی

مدلهای یخچال ساید بای ساید ال جی  مدل پایونیر ،بنتلی،امپراطور ،گل دار ،فرنچ و یا سیگنیچرو….بر روی پنل آنها علامتهایی دیده میشود که برایتان توضیح میدهیم.

یخچالهای ساید ال جی برای خروجی آب ویخ ممکن است تک پدال یا دو پدال باشند.در یخچال های تک پدال ،با کلید مجزا ،گزینه آب ویخ را میتوانید انتخاب کنید.

آبریز یخچال ساید ال جی

یخچالها میتوانند مخزنی برای انباشت آب در داخل یخچال داشته باشند ک در این صورت آب بعد از عبور از فیلتر وارد این مخزن میشود.

سوال:چرا گاهی آب خنک نیست؟

در یخچالهایی که مستقیم به شیر آب لوله کشی شههری وصل میشوند یک شلنگ ورودی آب دارند ک از یک طرف ب شیر آب اتصال دارد واز طرف دیگر ب شیر برقی یخچال ،ب همین دلیل آب خیلی خنک نمیباشد.البته توجه داشته باشید که در این یخچالها به ازای یک لیوان آب که از خروجی آبریز خارج میشود به اندازه یک لیوان آب از داخل شلنگ ولوله وارد یخچال میشود.چون مدام آب در جریان است وآب جدید وارد یخچال میشود ،پس طبیعی است که آب خنک نمیشود.به همین دلیل در این یخچالها انتخاب یخ داریم تا با قرار دادن قالب یخ در داخل لیوان آب خنک میشود.

نحوه عملکرد ساید بای ساید ال جی
نحوه عملکرد ساید بای ساید ال جی

 

[readMore]تعمیر برد تلوزیون ال جی[/readMore]

 

نقش آب جمع کن در یخچال ساید بای ساید ال جی

قطعه آب جمع کن در زیر پدال آب ریز ویخ در یخچالها قرار دارد.این قطعه نمیتواند مقدار آب ریخته شد در این قسمت را تخلیه کند.بنابر این به طور منظم باید تمیز شود .میتوانید قسمت جلوی در پوش آب جمع کن را برداشته وبا یک پارچه آب باقی مانده در این قسمت را تمیز کنید.

تنظیم دما ساید بای ساید ال جی

تنظیم دما ساید بای ساید ال جی به واحد سانتی گراد نشان داده میشودوتنظیم دما در یخچال و فریزر فرق میکند.

تنظیم درجه یخچال ساید ال جی

میزان بازه ی دمایی قابل انتخاب در فریزر 24- تا 14- است.

درجه ی 23- یا 24- درجه بیشترین سرما ودرجه ی بین 14- یا 15- کمترین سرمایش را در فریزر ال جی دارد .

پیشنهاد ما برای دمای نرمال نیز درجه ای بین 18- یا 19- است.

شیوه تنظیم دما فریزر ساید ال جی

برای تنظیم دمای فریزر کلید فریزر را چند مرتبه کلیک کنید.سپس با مشاهده دمای ایده آل ،انتخاب کلید را متوقف کنید.

در مدل هایی با بازه ی دمایی 0تا 7 ،دمای 0 یا 1 بیشترین سرما ودمای 6 یا 7 درجه کمترین سرما را تولید می کنند.در این حالت نیز دمای نرمال 3 یا 4 درجه ی سانتی گراد توصیه میشود. 

شیوه تنظیم دما در یخجال ال جی

برای تنظیم دمای یخچال ،کلید Refrigeratorیا  Fridgeرا چند مرتبه فشار دهید وپس از آن با نشان دادن دمای مطلوب وایده آل ،انتخاب کلید را متوقف کنید.

نکته :دمای نرمال در یخچال ساید ال جی تقریبا یکسان است مگر بر اساس نیاز افراد ،دما را بالا وپایین تر از حد نرمال ببرید.

نکته:انتخاب دما را در یخچال میتوانید بر اساس شرایطی مثل تعداد دفعات باز وبسته کردن در یخچال ،دمای محیط وحجم مواد غذایی داخل یخچال تنظیم وانتخاب کنید.در صورتی که فکر میکنید نیاز است یخچال سرمایش بیشتری داشته باشد،درجه سردتر نزدیک به عدد یک را انتخاب کنید واگر نیاز بود سرمایش داخل سایت کمتر باشد .درجه ای نزدیک به دمای 7 راانتخاب کنید.

[readMore]تعمیر ساید بای ساید ال جی[/readMore]

عملکرد سرمایش سریع express freeze دریخچال ساید بای ساید ال جی

از این برنامه برای زمانی میتوانید استفاده کنید که در قسمت یخچال وفریز مواد قذایی تازه قرار داده باشید .اینجا اولویت با مواد غذایی قرار داده شده در داخل یخچال هست ابتدا مواد غذایی داخل یخچال به دمای نرمال میرسد وسپس قسمت فریزر جهت انجماد سریعتر با سرعت سرمایش بالا در اولویت قرار میگیرد.این عملکرد 24 ساعت فعال میباشد وبعد از 24 ساعت بصورت خودکار قطع میگردد.زمان فعال بودن این عملکرد ،چراغ آن روشن وسپس بعد از قطع عملیات خاموش میگردد.البته میتوانید قبل از این زمان عملکرد این برنامه را با باز کردن دکمه متوقف کنید.

نحوه عملکرد ساید بای ساید ال جی
نحوه عملکرد ساید بای ساید ال جی

گزینه قفل کودک lock ساید بای ساید ال جی

اگر قفل کودک در یخچال را فعال کنید همه ی دکمه های روی نمایشگر یخچال قفل میشود وقابل تغییر نخواهد بود .برایر غیر فعال کردن قفل کودک ان را به مدت 3 تا 7 ثانیه نگه دارید.به این نکته توجه نمایید با انتخاب قفل کودک درب یخچال ،پدال آبریز ویخ غیر فعال نمی گردد.

انتخاب یخ در یخچال ساید بای ساید ال جی

گزینه انتخاب یخ در یخچالهای ساید به چند صورت روی پنل یخچال برای شما نمایان است.در یخچال ساید تک پدال گزینه Dispenser بر روی پنل قرار دارد که میتوانید شکل دلخواه یخ را انتخاب ودریافت کنید.تقریبا در تمام مدلهای ساید دو پدال با کلمه

Lce type روی پنل ساید ال جی یخ برای شما انتخاب میشود ومیتوانید اندازه وشکل یخ را روی پنل انتخاب کنید.یخ به دو صورت خرد شده یا crush وقالبی یا cube دریافت کنید.

نحوه فعال وغیرفعال نمودن یخساز یخچال ساید ال جی Ice on/off

با انتخاب این دکمه میتوانید یخسازی یخچال را فعال کنید ویخساز شروع به تولید یخ کند.در صورتی که نیاز به یخ نیست یا ب مدت زمان طولانی احتیاج به یخساز ندارید با زدن این دکمه میتوانید عملکرد یخسازی را متوقف کنید.در مدلهایی از ساید ال جی گزینه ice on/off بر روی پنل وجود دارد اما ممکن است این علامت در بعضی مدلها بر روی پنل نباشدودر فریزر بر روی مخزن یخساز باشد.

علامت تنظیم دما یخچال REFRIGRATOR   /  FRIDGEوفریزرFREEZER ساید ال جی

تنظیم دمای فریزر در همه ی مدلهای یخچال ساید با اسم FREEZER میباشد.برای تنظیم دما یخچال بر روی پنل در مدلهای قدیمی با اسم REFRIIGRATOR و در مدلهای جدید به صورت FRIDGE میباشد .کلید تنظیم دما در همه ی یخچالهای ساید ال جی یکسان است.

Hygiene Fresh چیست وچه کاربردی دارد؟

سیستم Hygiene Fresh

 در یخچالهای ال جی یک سیستم تصفیه هوای پیشرفته شامل فیلتر 4 لایه ،جهت از بین بردن گردوغبار ،قارچ وباکتری وبوی نا مطبوع است.فن منحصر به فرد این سیستم وکانالهای هوای داخل یخچال به منظور تصفیه کامل هوای داخل یخچال میباشد.این فیلتر بهداشتی باکتری های داخل یخچال را از بین برده وهوای تازه برای مواد غذایی ایجاد میکند.به طور کلی این کار برای باکتری زدایی وبوی نا مطبوع یخچال است.از این فیلتر به مدت 1 الی 2 سال میتوان استفاده کرد .این مدت ممکن است بر اساس محیط مورد استفاده تغییر کند

[readMore]تعمیر تلوزیون ال سی دی[/readMore]

نحوه عمل کرد فیلترHygiene Fresh

این عملکرد دارای دو حالت AUTO و  POWERمیباشد .عملکرد AUTO به صورت عادی ویکنواخت میباشد تا زمانی که فیلتر فعال است.اما حالت POWER با تمام قدرت برای مدت کوتاهی فعال میشود وبعد به حالت AUTO بر میگردد.در صورت روشن شدن

REPLACE نیاز به تعویض فیلتر Hygiene Frash  یخچال میباشد .در صورت روشن بودن فیلتر با باز کردن درب یخچال ،LEDدور فیلتر روشن میشود.

آلارم باز بودن درب یخچال ساید ال جی

با فعال کردن گزینه آلارم زمانی ک درب یخچال باز بماند ،یخچال بعد از 1 دقیق شروع به بوق زدن میکند واین بوق زدن هر 30 ثانیه یکبار تکرار میشود تا وقتی که درب یخچال را ببندید.علامت آلارم بر روی پنل نمایان است.

نحوه عملکرد ساید بای ساید ال جی
نحوه عملکرد ساید بای ساید ال جی

دکمه WIFI یخچال ساید بای ساید ال جی

از برنامه ی وای فای یخچال ال جی به منظور استفاده از برنامه SartThinq استفاده میشود.با برنامه اسمارت تینکیو به راحتی میتوانید یخچال ساید را از دور کنترل کنید .برنامه اسمارت تینکیو به یخچال شما قابلیت کنترل از راه دور را به وسیله وای فای میدهد.

دقت کنید بعضی از کلید های ساید دارای دو عملکرد هستند ک برای فعال کردن عملکرد دوم معمولا با علامت *یا SECS 3 در کنار آن مشخص شد است که کافیست آن دکمه را فشار دهید تا عملکرد مورد نظر سایدتان را فعال کنید.

علامت فیلتر آب یخچال ساید ال جی بر روی پنل یخچال

این علامت بر روی پنل یخچال ساید به شکل FILTER میباشدهر زمان که موعد استفاده 6 ماهه آن به پایان برسد از طریق علامت آن متوجه میشوید.علامت فیلتر آب یخچال ساید ال جی بر روی پنل های ال جی متفاوت است.این علامت در برخی مدلها به شکل 6 قطره ودر برخی از عدد 6 به صفر میرسد .روی پنل برخی از مدلهای ساید کلمه Water Filterو   non plambingنوشته شده است که در صورت اتمام فیلتر چراغ بالای آن روشن خواهد شد.

نحوه تمیز کردن ساید بای ساید ال جی

اول یخچال را از برق کشیده ویخچال را کمی جلوتر بیاورید.کویل های پشت ساید بای ساید ال جی را در آورده وبا جارو برقی تمیز کنید .مواد غذایی را از یخچال در آورید ،کشوها وطبقات یخچال ال جی را خارج کنید .به کمک ریکا وسرکه طبقات وکشوها را تمیز کنید .همچنین از محلول جوش شیرین ههم برای تمیز کردن یخچال الجی استفاده کنید.حواستان باشد کشوها وطبقات کاملا خشک شود

تنظیمات نمایشگر یخچال فریزر وساید بای ساید ال جی LG

همان طور که گفته شد دکمه ها در تمام مدلهای یخچال ال جی یک کار را انجام میدهند.

Refriigerator

این دکمه وظیفه ی تنظیم دمای یخچال را دارد.چند بار دکمه را فشار میدهیم تا به دمای مورد نظر برسیم

Freezer

این دکمه وظیفه ی تنظیم دمای فریزر را به عهده دارد.چندین بار پشت سر هم فشار داده تا به دمای دلخواه برسیم.

نکته اگر دمای یخچال بر حسب فارنهایت باشد دمای 37 درجه فارنهایت برابر با 3+ درجه سانتی گراد است.

نکته برای دمای فریزر بهتر است بدانید دمای 0 درجه فانهایت برابر با 18- سانتی گراد میباشد.

پیشنهاد میکنیم دمای یخچال را بر روی 3+ قرار دهید ودمای فریزر را همیشه بر روی 18- قرار دهید.

[readMore]تعمیر ماشین لباسشویی در محل[/readMore]

Fresh Air Filter

تنظیمات فیلتر هوای تازه توسط این دکمه انجام میشود و دارای دو حالت Autoو  powerمیباشد.در حالت Autoفیلتر هوای تازه به مدت 10 دقیقه روشن و110 دقیقه خاموش میشود.در حالت Powerنیز فیلتر هوا به  صورت پیوسته با مدت 4 ساعت روشن می ماند .شکل روشن وخاموش شدن آن اینگونه هست که به مدت 10 دقیقه روشن و5 دقیقه خاموش میشود.پس از گذشت 4 ساعت مجددا فیلتر به حالت Auto باز میگردد.وقتی زمان تعویض فیلتر هوا شد هشدار یا چراغ Replace Air Filterبر روی نمایشگر میاید .بعد از تعویض فیلتر کافی هست همین دکمه را 3 ثانیه فشار داده و نگه دارید تا فیلتر ریست گردد.

نکته زمانی که بوی بدی در یخچال وجود داشت این قابلیت یخچال ال جی را انجام دهید.

Ice pluse

عملکرد این گزینه ،توانایی تولید یخ در یخساز را افزایش می دهد .وقتی این دکمه را فشار میدهید علامت به مدت 24 ساعت روشن میشود وبعد به طور خودکار خاموش میشود.در این مدت یخچال هوای سردتری به قسمت یخساز ارسال میکند.برای لغو برنامهIce plus همین دکمه را دوباره فشار می دهیم.

کاربرد اصلی گزینه Ice pluse  این است که زمانی احتیاج به یخ دارید به طور سریع یخساز یخ تولید میکند.وقتیکه زود یخ نمیخواهید یخچال را به حالت اتوماتیک  بگذارید.

شرایط مسافرت یا تعطیلات

در زمانی که مسافرت میروید ودوست ندارید روند یخسازی یخچال به همین صورت ادامه داشته باشد بهتر است یخساز خودکار را خاموش کنید.

خاموش کردن یخ ساز یخچال

برای خاموش کردن قابلیت یخساز اتوماتیک ،کافی است درب یخچال را باز کنید واز قسمت یخساز دکمه ای که در تصویر میبینید را به حالت off تغییر دهید .در این صورت یخ ساز در حداقل ترین میزان ساخت یخ خواهد بود.

Lock

عملکرد این دکمه این است که با فعال شدن آن امکان تغییر در سایر گزینه ها وجود ندارد.وبرای تغییرات در دما و فیلترها باید این گزینه خاموش باشد.

تغییر صفحه نمایشگر یا دیسپلی یخچال

ممکن است صفحه نمایشگر تاچ یا لمس آن خراب شود و کار نکند ویا صفحه نمایشگر شکسته شود دست به یخچال نزنید وبا خدمات مجاز تعمیر یخچال فریزر تماس بکیرید.

نحوه عملکرد ساید باید ساید ال جی
نحوه عملکرد ساید باید ساید ال جی
[readMore] تعمیر یخچال[/readMore]

کارکرد ساید بای ساید به زبان ساده

نحوه ایجاد سرمایش در ساید بای ساید ها مشابه یخچال میباشد وقطعات سیستم تبرید اعم از  اواپراتور – کندانسور –کمپرسور کارایی نظیر کارکرد در یخچال را دارند.تفاوت ساید بای ساید با یخچال فریزر در این است که میتوان در فضای کمتری از محیط داخلی دستگاه را قرار داد آنهم با ظرفیت وگنجایش مواد غذایی مناسب .

در ساید بای ساید سازنده به جای یک دستگاه یخچال ویک دستگاه فریزر مجزا که فضای زیادی ایجاد میکرد این دو دستگاه را با هم ادغام کرده است که یک دیواره در وسط کابین به صورت عمودی جدا کننده فضای یخچال وفریزر میباشد .

که بدلیل مجاورت یخچال وفریزر با هم آن را ساید بای ساید می نامند.در ساید بای ساید ها معمولا سیستم اوا پراتور در قسمت فریزر قرار دارد وسرمای بخش فریزر از گردش فن اواپراتور که در قسمت فریزر تعبیه شده وهوای داخل کابین فریزر را از میان اوپراتور عبور میدهد تکمیل میشود وسرمای قسمت یخچال نیز توسط فن یخچال که در یخچال قرار دارد در انتهای مجرای هوایی که شروع آن از قسمت فریزر می باشد وبا کارکرد فن یخچال هوای سرد مورد نیاز از قسمت فریزر به داخل یخچال هدایت میشود دریچه ای در مسیر این مجرای هوایی بین یخچال و فریزر قرار دارد که به آن دمپر یا دریچه هوا گفته میشود وظیفه دمپر یا دریچه هوا این است که زمانی که سنسوردمای یخچال دمای مطلوب را به برد اصلی اعلام کرد برد اصلی به دمپر فرمان میدهد تا مسیر ورود هوای سرد از فریزر به یخچال را مسدود کند تا مانع از ایجاد یخ زدگی درمواد غذایی داخل یخچال شود.

از آنجایی که اواپراتور فریزر در یک محفظه بسته ودر سرمای داخل فریزر قرار گرفته پس از مدتی کارکرد دستگاه با جذب رطوبت از محیط خارجی یا مواد غذایی سطح اواپراطور از برفک ویخ پوشیده میشود که این مسیله باعث میشود که گردش هوا میان اواپراطور مختل شده وسیستم گرمایش از کار بیافتد برای رفع این مشگل بر روی اواپراطور هیتر یا المنت نصب میشود تا با فرمان از برد اصلی یاقطعه ای به نام تایمر دیفراست وارد مدار شده وبا ایجاد گرمایش برفک ویخ موجود را ذوب کرده واز طریق مجرایی به یک مخزن روباز در پشت دستگاه محل قرار گیری کمپرسور وکندانسور هدایت میکند وبا گرمایش کندانسور وکمپرسور آب حاصل از ذوب برفک تبخیر میشود. در ساید بای ساید ها معمولا آپشن وامکاناتی اضافه بر سیستم یخچال فریزر نصب شده ،این امکانات از قبیل آبسرد کن ویخساز میباشد در سیستم آبسرد کن ساید بای ساید آب ورودی وارد یک فیلتر تصفیه آب خارج از دستگاه شده وپس از خروج از فیتر ب شیر برقی ساید بای ساید نصب میشود.بیشتر یخچالهای ساید بای ساید در داخل قسمت یخچال هم یک فیلتر تصفیه دارند که فیلتر داخلی نام دارد.زمانی که با فشار پدال آبسرد کن شیر برقی مسیر آب را باز کرد وآب وارد مخزن آب موجود در قسمت یخچال میشود ،بدلیل وجود مقداری آب در این مخزن ودر مجاورت سرمای یخچال آبی که از خروجی این مخزن وارد نازل آبسرد کن شده ودرون لیوان میریزد همیش خنک میباشد.سیستم یخساز هم از شیر برقی مجزا تشکیل شد که آب به مقدار لازم جهت پر شدن قالب یخساز را به درون آن هدایت کرده وپس از انجماد کامل توسط یک موتور کوچک به نام موتور یخساز قالب چرخانده میشود ووارد محفظه یخ میشود این پروسه تا پر شدن کامل محفظه یخ ادامه دارد حالا یخ در محفظه موجود است با فشردن پدال یخساز وانتخاب حالت تحویل یخ موتور یخساز اهرم مارپیچی را به گردش در می آورد واین بازوی مارپیچ یخها را به جلو وبه سمت دریچه خروجی هدایت میکند.

یخچال جادار با قابلیت دسترسی به 601 لیتر درال جی

بهره وری انرژی A++ با ده سال کارکرد عالی کمپر سور خطی در ال جی ،بهره وری انرژی لوازم خانگی ،نکته ای کلیدی در هنگام خرید میباشد یخچال ساید بای ساید ب لطف کمپر سور خطی ال جی دارای نرخ انرژی A++می باشد وبهره وری آنها بسار عالی تر از کمپر سور های معمولی است ،بنابر این یخچالتان دارای کمترین نویز وسایشی کم خواهد بود.ال جی به کارکرد یخچالهایش اطمینان کامل دارد وتضمین ده سال کارکرد عالی بدون عیب کمپرسورش را داده است.

کمپرسور اینورتر خطی   Inverter Linear Compressor

کمپرسور خطی ال جی ،یخچالهای آن را در زمینه های صرفه جویی در مصرف انرژی ،طراوت وتازگی ،میزان صدا ،گنجایش ودوام،در این صنعت پیشرو کرده است .کمپرسور خطی قدرت خنک کنندگی را به میزان موثری کنترل میکند.واصطکاک داخلی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی ورسیدن به سطح انرژی A کاهش میدهد ،استفاده از کمپرسور های خطی بجای کمپرسورهای متداول سبب بازدهی بالاتر وصرفه جویی در مصرف انرژی میشود نقاط اصطکاک کمتر باعث کاهش میزان صدا ب طور محسوس ودر عین حال افزایش دوام محصول می شود .این موضوع ال جی را قادر میسازد 10 سال گارانتی برای کمپرسورههای خطی یخچال ای سای بای ساید خود اراثه دهد.با یخچال بدونن لوله کشی ودارای مخزن آب از عوض کردن فیلترها وهزینه آن راحت شوید.طراحی جدید وهوشمندانه مخزن آب در پشت در یخچال ال جی باعث میشود آب همیشه به آسانی در دسترس باشد ،علاوه بر این مخزن آب این یخچال دارای ظرفیت چهار لیتر میباشد ولازم نیست شما زود به زود مخزن آب راپر کنید.

مدام فیلترها را تغییر نمیدهید در مدلهای معمولی واحد پلمب به تغییر فیلتر ب طور متوسط هر شش ماه یکبار نیاز دارد که میتواند پر هزینه باشد.

سیستم یخ ساز Slim Spacepgus

بسیاری از یخساز هایی که در یخچالها نصب میشود فضای زیادی را اشغال میکنند وفضای کمتری ب نگه داری مواد غذایی می دهد ،سیستم یخساز Slim Spaceplus  بدون افزایش ابعاد بیرونی یخچال ،قفس جادار تری دارد وفضای کافی را برای محفظه دم دستی فراهم میکند.وتعادل رطوبت باعث نگه داشتن مواد غذایی داخل یخچال میشود.

Moist Balance Crisper

در محفظه سبزیجات یخچال ال جی ،تکنولوژی خاصی گنجانده شده است و با آن رطوبت در حد متعادل حفظ میشود ،دمای خاصی برای نگه داری سبزیجات ارگانیک وتازه تنظیم میشود ،بنابر این غذا برای مدت طولانی تر حفظ می شود.

سیستم گردش هوای چند گانه

چرخش هوای سرد از طریق کانالهایی که در دیواره پشتی و کناری یخچال تعبیه شده اند موجب سرمایش یکسان وبهینه در تمام فضای یخچال میگردد.

تشخیص هوشمند

اگر یخچال ال جی دچار هر گونه مشکلی شود ،قابلیت تشخیص و هوشمند به نمایندگیهای مرکزی امکان می دهد که ب سرعت مشکل را از طریق تلفن تشخیص دهند.علاوه بر این برنامه کاربردی گوشی هوشمند به نام smart diagnosisبه خانه داران امکان ثبت سیگنالهای یخچال را برای توصیه فوری در مورد گزینه های تعمیر می دهد.

[readMore]تعمیر ساید بای ساید اسنوا[/readMore]
دکمه WIFI یخچال ساید بای ساید ال جی چه کاربردی دارد ؟

از برنامه ی وای فای یخچال ال جی به منظور استفاده از برنامه SartThinq استفاده میشود.با برنامه اسمارت تینکیو به راحتی میتوانید یخچال ساید را از دور کنترل کنید .برنامه اسمارت تینکیو به یخچال شما قابلیت کنترل از راه دور را به وسیله وای فای میدهد.
دقت کنید بعضی از کلید های ساید دارای دو عملکرد هستند ک برای فعال کردن عملکرد دوم معمولا با علامت *یا SECS 3 در کنار آن مشخص شد است که کافیست آن دکمه را فشار دهید تا عملکرد مورد نظر سایدتان را فعال کنید.

عملکرد سرمایش سریع express freeze دریخچال ساید بای ساید ال جی چه زمانی استفاده میشود؟

از این برنامه برای زمانی میتوانید استفاده کنید که در قسمت یخچال وفریز مواد قذایی تازه قرار داده باشید .اینجا اولویت با مواد غذایی قرار داده شده در داخل یخچال هست ابتدا مواد غذایی داخل یخچال به دمای نرمال میرسد وسپس قسمت فریزر جهت انجماد سریعتر با سرعت سرمایش بالا در اولویت قرار میگیرد.این عملکرد 24 ساعت فعال میباشد وبعد از 24 ساعت بصورت خودکار قطع میگردد.زمان فعال بودن این عملکرد ،چراغ آن روشن وسپس بعد از قطع عملیات خاموش میگردد.البته میتوانید قبل از این زمان عملکرد این برنامه را با باز کردن دکمه متوقف کنید.

درج دیدگاه