فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
5/5 - (1 امتیاز)

آوریل 14, 2020

5/5 - (1 امتیاز)

کولر گازی تراست در ظرفیت های 9000 الی 36000 btu با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشد. کمپرسورهای بکار رفته در این کمپرسورها از نوع روتاری و اسکرال استفاده شده، به همین دلیل میتوان در هر شرایط و اقلیم جغرافیایی از این اسپلیت ها به منظور ایجاد هوایی مطبوع بهره مند شد، نوع گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور از نوع R22 و R410 سازگار با محیط می باشد.

کمپانی تراست به منظور کاهش مصرف انرژی از کیت اینورتر در ساخت این سیستم ها بهره می برد و از این طریق تاثیر بسزایی در کاهش مصرف انرژی و در نهایت بازدهی دستگاه دارا می باشد.

استفاده از تکنولوژی های منحصر بفرد در طراحی و ساخت این سیستم ها سبب افزایش سطح کیفیت و بازدهی بالای کولرگازی تراست در تمامی ظرفیت ها می گردد. در ادامه نحوه عملکرد و همچنین آموزش استفاده از ریموت کنترل کولر گازی تراست را مشاهده می فرمایید.

عملکرد کنترل کولر گازی تراست

دکمه on/off : به منظور روشن و خاموش کردن دستگاه بکار رفته است، به این معنا که در صورت نیاز میتوان با فشار دادن این دکمه کولرگازی را روشن و یا خاموش نمود.
دکمه + / – : شکل ظاهری این دکمه با توجه به ریموت کنترل می تواند به صورت ˅ و یا ˄ نمایش داده شود. با فشردن این دکمه میتوان درجه حرارت و یا بردوت دستگاه را تغییر یعنی کاهش و یا افزایش داد.

دکمه fan : زمان هایی که دمای اتاق مساعد باشد و تنها به یک باد ملایم نیاز داشته باشیم میتوان با قرار دادن کولر گازی روی حالت فن با خاموش نگه داشتن کمپرسور هوایی مطبوع در فضای اتاق داشته باشیم.

دکمه Mode: با استفاده از این دستگاه میتوان عملکردهای متفاوت را برای کولر گازی تعریف کرد. به این معنا که با هر بار فشردن آن تغییر حالت دستگاه را خواهیم داشت.

عملکرد کنترل کولر گازی تراست

دکمه Auto: با کمک این دکمه میتوان دمایی را به طور دلخواه تعیین کنید و دستگاه به طور اتوماتیک روی آن درجه حرارت تغییر دما می دهد. بدین معناست که کولر گازی روی حالت اتوماتیک قرار می گیرد و به طور خودکار روی دمای تعیین شده توسط کاربر تنظیم می گیرد.

دکمه Heat: به طور معمول این دکمه روی ریموت کنترل های مختلف به صورت آیکون خورشید نمایش داده می شود. با فشردن این دکمه عملکرد گرمایشی دستگاه را خواهیم داشت. بنابراین در فضل زمستان به منظور استفاده از قابلیت گرمایشی دستگاه با استفاده از این دکمه هوایی گرم و مطبوع در اختیار خواهید داشت.

دکمه Cool: برای فعال کردن عملکرد سرمایشی کولر گازی لازم این دکمه را که به طور عمده به شکل دانه ی برف نمایش داده شده را فشار دهیم.

عملکرد کنترل کولر گازی تراست

دکمه temp: با کمک این دکمه میتوان تعادل دمای اتاق را حفظ کرد به این صورت که میتوان با فشردن این دکمه و قرار دادن کولر گازی روی درجه حرارت خاصی دمای دلخواه را تنظیم نمود.

دکمه Jet cool: در برخی از مدل های ریموت کنترل با گزینه ی Turbo نشان داده می شود. با کمک این دکمه میتوان کمپرسور دستگاه را برای ماکزیمم فعالیت با نهایت قدرت آماده نمود.

دکمه Fan Speed: وظیفه ی این دکمه تغییر سرعت فن می باشد، به طور معمول سرعت فن در دستگاه های مختلف قابلیت چهار سرعت کم، متوسط، زیاد و نامنظم را دارد.

عملکرد کنترل کولر گازی تراست

دکمه Swing: دمپر کولر گازی یا همان پره ها متحرک بکار رفته در پنل داخلی وظیفه ی انتقال و هدایت دمای ایجاد شده را به محیط اتاق دارند. به طور عمده دمپرها بسته به نوع برند آنها به حالت افقی ویا عمودی تغییر جهت دارند. که با فشردن این دکمه میتوان جهت وزش باد را به دلخواه تغییر و تنظیم نمود.

دکمه Timer: با فشردن این دکمه میتوان زمان مشخصی برای شروع بکار و یا خاموش شدن دستگاه به طور اتوماتیک در نظر گرفت.

دکمه Sleep: با قرار دادن کولر گازی روی این حالت، دور فن و پرتاب باد دستگاه کاهش یافته اما دما ثابت می ماند، همچنین صفحه نمایش روی پنل نیز به حالت خاموش قرار می گیرد. بنابراین با این حالت صدا و نور دستگاه به کمترین حد رسیده و به خوابی خوشایند و لذت بخش کمک می کند.

دکمه Dry: در صورتی که مقدار رطوبت موجود در فضای اتاق زیاد باشد با استفاده از این حالت میتوان مقدار رطوبت اضافی را دریافت نمود.

عملکرد کنترل کولر گازی تراست

دکمه Reset: به معنی تنظیم مجدد می باشد، در مواقعی که قصد تنظیم ساعت و یا بعد از تعویض باطری میتوان از این دکمه بهره مند شد.

دکمه فیلتر Plasma : در حال حاضر اکثر کولر گازی ها مجهز به فیلتر پلاسما می باشند. با استفاده از این دکمه میتوان خاموش و روشن شدن فیلتر را کنترل نمود.

عملکرد کنترل کولر گازی تراست

در صورت برطرف شدن خطا از کارشناسان تعمیرکار مشاوره رایگان دریافت کنید

مطالب مشابه:

تعمیر کولر گازی تراست

درج دیدگاه