5/5 - (1 امتیاز)

جولای 12, 2020

5/5 - (1 امتیاز)

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

امروزه ماشین‌های لباسشویی نقش بسیار مهمی در زندگی ما پیدا کرده‌اند. این ماشین‌ها می‌توانند با صرفه‌جویی در زمان و مواد شوینده استفاده شده در مدت زمان اندکی حجم زیادی از لباس‌ها را شستشو و حتی خشک نمایند. ماشین‌های لباسشویی به علت داشتن تنوع زیاد دارای ویژگی و مزیت‌های گوناگونی می‌باشند البته تعدادی از این ویژگی‌ها به صورت عمومی در همه آن‌ها وجود دارد.

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

برای استفاده درست و صحیح از این ماشین‌ها می‌بایست نکات زیادی را رعایت کرد. ولی گاهی اوقات بعضی از قطعات بر اثر فرسایش و طول عمر یا خرابی مکانیکی یا نوسانات برق خراب می‌شوند.

در اینجا به علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی که خاموش است می‌پردازیم. مهم نیست برند لباسشویی شما چیست این مطلب برای تمامی ماشین لباسشویی‌های اتوماتیک یکسان می‌باشد.

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

چرا لباسشویی خاموش است ولی آب داخل دیگ جمع می‌شود؟

مکانیزم لباسشویی به طوری طراحی شده که هنگام نصب لباسشویی شیر آب ورودی به لباسشویی وصل می‌شود و شیر آب را باز می‌کنید ولی آب وارد لباسشویی نمی‌شود تا زمانی که شما برنامه را انتخاب کنید و کلید شروع را فشار دهید بعد از آن لباسشویی شروع به آبگیری و شستشو می‌کند.

حالا شاید زمانی متوجه شوید با اینکه ماشین لباسشویی در حالت خاموش یا استندبای است آب وارد لباسشویی شده، همانطور که در بالا توضیح دادیم نحوه عملکرد لباسشویی به گونه است که با وصل کردن لباسشویی به آب و باز بودن شیر آب، آبی وارد دستگاه نمی‌شود تا زمان استارت بعد از استارت کردن لباسشویی برد یا تایمر لباسشویی با قطعه‌ای به نام شیر الکتریکی فرمان می‌دهد و مگنت آن دریچه ورودی را باز می‌کند و آب وارد دستگاه می‌شود و بعد از پر شدن حد مجاز دوباره برد یا تایمر دستور قطع آب را می‌دهد.

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

حالا با گذشت زمان ممکن است این قطعه (شیر الکتریکی) دچار ایراد شود و در حالت خاموش آب از آن عبور کند و داخل لباسشویی آب جمع شود در این حالت حتما باید شیر برقی را کامل تعویض کنید.

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

اگر این مشکل برای لباسشویی شما پیش آماده حتما شیر آب ورودی ماشین لباسشویی را ببندید و با نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیر لباسشویی تماس بگیرید تا برای تعویض شیر برقی مراجعه کنند.

چرا تعمیرکار را برای تعمیر لباسشویی انتخاب کنیم؟

برای تعمیر لباسشویی شما در تهران ما بهترین گزینه هستیم. شما می‌توانید با یک پرس و جو از دوستان و اقوامتان متوجه شوید که ما یک گزینه مناسب برای انتخاب به عنوان تعمیرات لباسشویی شما هستیم چون صد در صد برای یکی از آشنایان شما ما کار انجام داده‌ایم. و با استعلام از ایشان می‌توانید به ما اعتماد کرده و تعمیر لباسشویی تان را به ما بسپارید.

  1. سرویس و تعمیرات در محل انجام می‌شود و نیاز به حمل و نقل لباسشویی نمی‌باشد.
  2. قبل از تعمیرات کاملا توضیحات و شفاف‌سازی در مورد مشکل و هزینه با شما انجام می‌شود.
  3. خدمات و تعمیرات انجام شده داری ضمانت و گارانتی می‌باشد و در طول ضمانت هیچگونه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.
  4. در موارد تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی شرکتی استفاده می‌شود.

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

اگر به سرویس ماشین لباسشویی یا تعمیر ماشین لباسشویی خود نیاز دارید، پشتیبان سرویس می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌آید، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیرکار حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

مطمئن باشید ما بهترین گزینه هستیم

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.

[homepichPost]

درج دیدگاه