راضی بودی؟

سپتامبر 18, 2022

راضی بودی؟

وجود یک یخچال سازگار که به راحتی قابل حمل بوده و به سادگی نیز تنظیم شود، چیزی کمتر از یک موهبت نخواهد بود. نوشیدنی‌هایتان را خنک، غذایتان را تازه نگه دارید و یخچال شما مانند نو کار می‌کند. هایسنس یکی از برندهای مطرح و معتبر در تولید لوازم خانگی محسوب می‌گردد. این برند اگرچه دارای کیفیتی بالا بوده اما مانند سایر برندهای مطرح دنیا ممکن است در اثر استفاده طولانی مدت یا نامناسب، با مشکلاتی مواجه شود. یخچال یکی از تولیدات اصلی این برند نام دارد و این محصول از کیفیتی بالا برخوردار بوده است. اما باید بدانید افزایش عمر یخچال و زود به زود خراب نشدن آن، نیازمند دانستن راهکارهایی برای نگهداری صحیح یخچال است.

سرویس یخچال هایسنس در تهران

آشپزخانه را قلب خانه‌ها می‌دانند. این‌جا پناهگاهی برای رفع خستگی و گرسنگی بوده که همه برای لحظاتی از روزمرگی نجات می‌دهد. اما یکی از مهمترین وسیله موجود در آن یخچال بوده که در سایزهای مختلف موجود هستند. هایسنس یکی از برندهای معتبر در این زمینه محسوب می‌شود. با توجه به تکنولوژی‌های به‌کار رفته در ساخت و تولید این نوع یخچال‌ها و همچنین مراقبت‌های لازم برای نگهداری این محصول؛ این وسیله به دلیل کارکرد طولانی مدت دچار خرابی خواهد شد. در صورتی‌که شما نیز از یخچال خود به خوبی مراقبت نکنید، به‌طور مکرر خراب خواهد شد. یکی از راهکارهای اساسی در دیرتر خراب شدن یخچال نیز بهره‌مندی‌ از خدمات نصب اصولی و سرویس دوره‌ای خواهد بود.

همچنین شما باید بدانید در صورت خراب شدن یخچال خود، حتما باید آن را توسط نمایندگی تعمیر نمائید. چرا که سپردن تعمیرات به فردی نابلد، می‌تواند آسیب‌های زیادی را به یخچال شما وارد کند. در این‌صورت نیز، می‌بایست هزینه‌ای زیاد برای رفع آن پرداخت کنید. در زمان وقوع این مشکلات باید به فکر رفع آن باشید؛ در تهران که بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر بوده یخچال‌های بسیاری نیز وجود داشته که نیاز به تعمیر خواهند داشت. پس با توجه به وسیع بودن شهر در پی یافتن یک تعمیرگاه معتبر باشید نه یک تعمیرگاه صرفاً در نزدیکی منزل خود.

تعمیر یخچال در تهران بدین صورت است که مشتریان نیازمند به تعمیرات یخچال می‌توانند با نمایندگی تماس حاصل نموده؛ و مشکل را بیان کرده و درخواست خود را ثبت نمایند. سپس در صورت لزوم و نداشتن شرایط جابه‌جایی یخچال برای مشتری، متخصصان و تکنسین‌های مرکز در کمترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند. مرحله بعدی عیب‌یابی یخچال است که به آن خواهند پرداخت. پس از یافتن ایراد و مشکل به‌وجود آمده با استفاده از تجهیزات تخصصی خود به برطرف کردن آن می‌پردازند. لازم به ذکر است که این روش ساده‌ترین و تخصصی‌ترین روش به حساب می‌آید. حال باید به این موضوع اشاره کرد که تعمیر یخچال در تهران چه مواردی را شامل می‌شود؟ قسمت‌های مختلفی در یک یخچال وجود داشته که احتمال دارد درگیر خرابی شوند. پس باید به دنبال تعمیرگاهی باشید که محدودیتی در زمینه ارائه خدمات نداشته باشد.

هزینه سرویس یخچال هایسنس

تعمیر یخچال یک امر بسیار تخصصی بوده بنابراین سپردن آن به هر تعمیرگاهی با پرداخت هزینه‌های گزاف مواجه خواهد شد. برای این منظور برای پرداخت هزینه کمتر بهتر است با نمایندگی تماس حاصل نمایید و سرویس یخچال خود را به آن‌ها بسپارید. این تعمیرگاه از تعرفه‌های مصوب و استاندارد استفاده کرده برای همین بسیار مقرون به‌صرفه است. تمامی تکنسین‌ها هزینه‌ها را بر اساس نرخ اتحادیه بررسی کرده و به مشتریان اعلام می‌نمایند. لازم به ذکر است که تمامی تعمیرات توسط کارشناسان و متخصصان برند هایسنس صورت خواهد پذیرفت.

سرویس یخچال هایسنس

سرویس یخچال هایسنس

یخچال‌های این برند در مدل‌های متفاوت موجود هستند. لازم به ذکر است که برخی از ویژگی‌های این یخچال‌ها در اثر استفاده طولانی مدت دچار خرابی خواهند شد و باید آن‌ها را تعمیر نمود. این ویژگی‌ها شامل روکش آن‌ها، چراغ داخلی یخچال، طراحی آن با استفاده از تکنولوژی جدید و … می‌شود. همه این فاکتورها در محاسبه هزینه‌ها مهم هستند و در اکثر موارد پیش‌بینی آن‌ها پیش از یافتن ایرادات و خرابی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود. همچنین مواردی نیز وجود داشته که بر این هزینه تاثیر خواهد گذاشت.

 • میزان زمان مورد استفاده و سختی بودن کار تعمیرات
 • انواع قطعات خراب
 • تکنولوژی استفاده شده در یخچال
 • مدت زمان باقی مانده از گارانتی یخچال
 • مرغوبیت قطعات مورد استفاده (فابریک هستند یا خیر)
[readMore]سرویس دوره ایی کولر گازی هایسنس[/readMore]

سرویس یخچال هایسنس در منزل

اغلب به دلیل مشکل بودن جابه‌جایی یخچال‌ها تعمیرات آن‌ها در محل راهکار مناسب‌تری خواهد بود. از این رو تکنسین‌ها و کارشناسان با تجهیزات پیشرفته و مورد نیاز برای برطرف نمودن خرابی‌ها به محل مورد نظر شما خواهند آمد. سرویس یخچال‌های این برند به صورت مداوم و منظم موجب طولانی شدن عمر دستگاه و جلوگیری از پرداخت هزینه‌های گزاف می‌گردد. از جمله خرابی‌های رایج در یخچال‌های هایسنس به شرح زیر هستند:

دیواره پشت یخچال برفک می‌زند:

می‌توان علت اصلی بروز این مشکل را نشتی گاز یخچال دانست. در صورت برخورد لوله‌های یخچال که گاز در آن‌ها عبور می‌کنند در هنگام جابه‌جایی این اتفاق رخ می‌دهد. نشتی گاز موجب خنک نشدن یخچال‌ها نیز خواهد شد. معیوب شدن ترموستات یخچال نیز می‌تواند دلیلی برای بروز این مشکل محسوب شود.

یخچال هایسنس خنک نمی‌شود:

در این مورد ابتدا دمای یخچال را چک نمایید. درب یخچال را مشاهده کنید احتمال دارد خرابی آن موجب بروز این مشکل شده باشد. یخچال را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید، این عمل نیز سبب بروز چنین مشکلی خواهد شد. یخچال را از در و دیوار به اندازه‌ای مناسب فاصله دهید تا گرمای کمتری به پشت آن برخورد نماید. دمای محیط اطراف یخچال نباید بالا باشد.

درب یخچال خراب است:

ممکن است مواد غذایی مانع از بسته شدن درب‌­ها شوند، این مورد را ببرسی کرده و مواد غذایی را جابه‌جا کنید. احتمال دارد روکش میان درب مانده باشد و مانع از حرکت دادن درب یخچال می‌شود. ممکن است واشر اطراف درب دچار پارگی یا پوسیدگی شده باشد در این صورت باید اقدام به تعویض یا تعمیر آن نمایید. احتمال دیگر این بوده که یخچال تراز نبوده باشد، برای این منظور آن را خاموش نموده و با کمک پایه‌ها یخچال را روی سطحی صاف قرار دهید.

سرویس یخچال هایسنس

سرویس یخچال هایسنس

یخچال بوی بدی می‌دهد:

برای برطرف نمودن این موضوع فضای داخلی یخچال را با آب ولرم همراه با اسفنج بشوئید. درون یخچال را چک نمایید، ممکن است مواد غذایی فاسد شده باشند آن‌ها را از یخچال خارج کنید. مواد غذایی را در ظرف‌های در بسته درون یخچال قرار دهید.

[readMore]خرابی ترموستات در ساید بای ساید هایسنس[/readMore]

یخ‌ساز یخچال کار نمی‌کند:

دمای یخچال را چک نمایید، نباید از 12- درجه تجاوز کند. لوله‌های آب باید به درستی عمل نمایند. مونتاژ یخچال باید به درستی صورت پذیرفته باشد.

صفحه نمایشگر یخچال روشن نمی‌شود:

اگر برق محل قرارگیری یخچال قطع باشد یا پلاگین آن صحیح ثبت نگردیده باشد این مشکل پیش خواهد آمد.

در ادامه به برخی از نکاتی که در هنگام خرید یخچال باید به آن‌ها توجه نمود اشاره خواهیم کرد:

 1. در هنگام تهیه یخچال به برچسب انرژی روی درب یخچال توجه نمایید؛ یخچالی که از مصرف انرژی کمتری برخوردار بوده و در واقع میزان مصرف برق آن نیز کمتر خواهد بود، گزینه مناسب‌تری است.
 2. برای استفاده از یخچال یکی از نکات مهم استفاده از محافظ برق خواهد بود.
 3. اگر یخچال برفک می‌زند سریعا آن را از برفک خالی نمایید، زیرا ممکن است با ادامه این روند سرما به مرور زمان کاهش می‌یابد.
 4. در ابتدا بعد از متصل نمودن یخچال به برق درجه ترموستات آن را تنظیم نمایید و مثلاً روی عدد 4 قرار داده و یخچال باید حداقل به مدت ۳ ساعت به صورت خالی کار کند تا سرمای آن به میزان مورد نیاز برسد.
 5. حداقل باید به اندازه ۲۰ سانتی‌متر اطراف یخچال را خالی نموده تا در پشت یخچال فضایی مناسب برای گردش هوا لیجاد گردد. بهتر است لوله‌های قرار گرفته در قسمت پشت یخچال را نیز برای سالی دوبار گردگیری نمایید تا منتقل شدن حرارت به خوبی میان هوا و لوله‌ها صورت پذیرد. خرابی لاستیکها و واشر درب یخچال نیز سبب کاهش سرما در یخچال خواهد شد آن‌ها را نیز بررسی کنید.
 6. ابتدا باید مواد غذایی خنک شده و سپس آن‌ها را درون یخچال قرار دهید.
 7. یخچال را در مجاورت دستگاههای گرمازا مانند آبگرمکن، رادیاتور، اجاق گاز و … قرار ندهید. تابش نور خورشید به صورت مستقیم موجب افزایش مصرف انرژی یخچال می‌گردد.
[readMore]ارورهای ماشین لباسشویی هایسنس[/readMore]

برخی از ویژگی های یخچال هایسنس

·        بیشتر مدل‌ها به اندازه‌ای کوچک هستند که از طریق درگاه باریک به آشپزخانه‌های کوچک نیز راه خواهند یافت.

·        آن‌ها اغلب فریزر را در پایین به جای قسمت بالایی دارند.

·        از نظر اندازه و کیفیت نسبتاً مقرون به‌صرفه هستند.

·        آن‌ها با روکش‌های فولادی ضد زنگ خود براق و مدرن به نظر می‌رسند.

عملکرد کلی یخچال های هایسنس:

شما می‌توانید با توجه به تکنولوژی و سبک انتخاب کنید. اما این‌ها یخچال‌های نسبتا کوچکی نسبت به سایر برندهای گران‌قیمت هستند. بنابراین آن‌ها بهترین گزینه برای فضاهای کوچک به شمار می‌روند. یخچال‌های هایسنس به گونه‌ای طراحی شده‌اند که گزینه‌های قابل حمل نهایی را در اختیار شما قرار می‌دهند. می‌توانید یخ‌سازها را بر اساس نیاز خود تغییر دهید یا حذف نماید. قفسه‌های قابل تنظیم در بالا هستند. بنابراین، به شما این امکان را می‌دهد مواد غذایی خود را در دمای مرطوب مناسب نگه دارید.

همه این یخچال‌ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده‌اند که دارای ظاهری متفاوت هستند. برخی از ویژگی‌های رایج این یخچال‌ها عبارتند از:

طراحی دسته شیک:

دستگیره‌های درب‌ها بلند، کشیده و داخلی، سبک سنتی و در عین حال کلاسیک هستند. آن‌ها زیبا به نظر می‌رسند و فضایی مناسب را برای باز کردن درب با نهایت سهولت فراهم می‌کنند.

دستگاه پخش آب:

بیشتر مدل‌ها از درب سردکن ساخته شده‌اند، اما برخی از آن‌ها داخل یخچال قرار می‌گیرند. ظرفیت آب سردکن بسته به اندازه مدل متفاوت خواهد بود.

روشنایی LED:

LED داخلی یک تجربه کاربرپسند را به شکل عملی‌تری ارائه می‌دهد. این به شما در مدیریت همه چیز حتی در تاریکی نیز کمک خواهد کرد.

[readMore]تعمیر کولر گازی هایسنس[/readMore]

سخن پایانی

هایسنس یکی از برندهایی است که یخچال‌های مختلفی را معرفی کرده که ممکن است سبک‌ها و اندازه‌های داخلی آن متفاوت باشند. این انواع همچنین در حالت عملکرد و ظرفیت ذخیره‌سازی متفاوت خواهند بود. هایسنس یکی از برندهای همه کاره از نظر ویژگی‌ها، طراحی و مدرنیسم است. تنوعی در ویژگی‌های هر مدل این یخچال‌ها را خواهید دید که آ‌ن‌ها را منحصربه‌فرد می‌کند.

درج دیدگاه