5/5 - (1 امتیاز)

سپتامبر 9, 2022

5/5 - (1 امتیاز)

ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی ضروری در دنیای امروزه است. این وسیله که با استفاده از برق کار می‌کند بنا به دلایلی می‌تواند دچار اختلال در کارکرد شود و عملکرد خود را در شستن البسته از دست بدهد. در چنین شرایطی بایستی مورد تعمیر و سرویس قرار بگیرد. مشکلاتی هم که به وجود می‌آیند در اکثر موارد تخصصی هستند یعنی ما از پس رفع آن‌ها بر نخواهیم آمد. هر گونه دستکاری از سوی ما و حتی تعمیرکاران مبتدی می‌تواند کار ترمیم را بسیار سخت‌تر و گاه غیر ممکن نماید. از این رو پیشنهاد می‌کنیم برای سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ به نمایندگی آن مراجعه نمایید تا با داشتن دانش فنی لازم و همچنین تجهیزات تخصصی بتوانند کار سرویس را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

ماشین لباسشویی سامسونگ که در ادامه این مطلب می‌خواهیم بیشتر در مورد سرویس و تعمیر آن صحبت نماییم، از وسایل ضروری به حساب می‌آید که استفاده از آن می‌تواند آسایش و راحتی را با خود به ارمغان بیاورد. از این رو به دلیل استفاده نادرست ما و یا هر علتی دیگر دچار اختلال در کارکرد گردید بایستی سریعا مورد سرویس و تعمیر قرار بگیرد.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

در دنیای امروز انواع ماشین لباسشویی زندگی کردن را برای ما بسیار راحت نموده‌اند. بدون نیروی دست ما هر روز می‌توانیم میزان بالایی از لباس‌های آلوده را تمیز کنیم. بنابراین اگر صاحب یک ماشین لباسشویی هستید به خوبی از آن مراقبت نمایید تا دچار عیب و ایراد نگردد. و چنانچه دچار مشکل گردید سریعا برای تعمیر و سرویس آن اقدام نمایید چرا که هر گونه تاخیر آثار سویی بر روی تعمیر آن می‌گذارد.

به هر حال اگر ماشین لباسشویی تان کار نمی‌کند بدون هیچ گونه دستکاری آن را به تعمیرگاه ببرید و یا این که از سرویس‌کارانی که خدمات خود را در محل ارائه می‌دهند بخواهید که به منزل شما بیایند و در همان جا کار تعمیر را شروع کنند. اما به یاد داشته که سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ کاری کاملا تخصصی است و باید توسط متخصصینی که به این برند اشراف دارند انجام بگیرد. از این رو اگر ساکن تهران و یا هر جای دیگری که هستید به نمایندگی برند سامسونگ مراجعه نمایید تا بتوانید بهترین و کارآمدترین نوع خدمات را در این زمینه دریافت کنید.

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی برای این که بتواند فرایند شستشو را انجام دهد از یکسری قطعات و اجزا تشکیل شده است که هر کدام از آن‌ها وظایف متفاوتی دارند. از این رو اگر قطعه‌ای خراب شود و به درستی کار نکند با توجه به میزان خرابی می‌تواند عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه نماید. چنانچه تعمیر قطعه مذکور نادیده گرفته شود به مرور زمان موجب از کار افتادن دستگاه می‌شود طوری که اصلا قابل تعمیر هم نخواهد بود. ایرادات در تمام ماشین‌های لباسشویی از جمله برند سامسگونگ معمولا به یک شکل نمایان می‌شوند که دلیل این امر را می‌توان به مشکلات و خرابی‌های رایج آن‌ها نسبت داد. از رایج‌ترین مشکلاتی که می‌تواند برای ماشین لباسشویی سامسونگ به وجود آید عبارت اند از:

دستگاه با وجود این که برق دارد و چراغ آن هم روشن می‌شود اما کار نمی‌کند.

دستگاه با وجود این که روشن است اما قادر به آبگیری لباس‌ها نمی‌باشد. یا این که فقط توانایی آبگیری دارد اما نمی‌تواند آن‌ها را شستشو دهد و یا خشک نماید.

ماشین لباسشوی دچار نشتی آب شده است.

مخزن از آب پر است اما دستگاه عملا خاموش می‌باشد.

آب در داخل مخزن برای شستشو گرم نمی‌شود.

ماشین لباسشویی توانایی خارج نمودن آب کثیف از مخزن را ندارد.

ماشین لباسشویی تمام عملیات را به درستی انجام می‌هد اما قادر به آبکشی و یا دور تند نیست.

ماشین لباسشویی در حین کار کردن لرزش شدید دارد و یا این که صداهای غیر معمول تولید می‌کند.

و مشکلاتی دیگر.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

علت خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ

حال که در قسمت قبل با رایج‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی آشنا شدیم در ادامه مطلب می‌خواهیم علت خراب شدن را جویا شویم. یعنی بنا به چه دلایلی یکسری مشکلات می‌تواند برای ماشین لباسشویی سامسونگ به وجود آید. از مهمترین علت خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توان اشاره‌ای به موارد زیر نمود:

[readMore]ارورهای ساید بای ساید سامسونگ[/readMore]

خوب تمیز نشدن لباس‌ها

چنانچه لباس‌ها به خوبی قبل تمیز نمی‌شوند و یا آبگیری آن دچار اختلال شده علت آن می‌تواند ناشی از خراب شدن شیر برقی و یا هیدروستات باشد. چنانچه از مواد شوینده با کیفیت استفاده نشود و المنت دچار رسوب شود، می‌تواند به قطعاتی که اشاره نمودیم آسیب وارد نماید. نتیجه این آسیب نیز تمیز نشدن لباس‌ها است.

نچرخیدن آبکش دیگ

اگر در هنگام روشن شدن دستگاه، آبکش دیگ نچرخد باید بدانید که دچار یک نقص فنی شده است. از عمده دلایل آن می‌تواند خرابی قطعات مهم و کاربردی همچون دینام، دیگ، تسمه، موتور، کاسه نمد و یا بلبرینگ باشد.

توقف ناگهانی

یکی از مشکلات رایجی که بسیاری از کاربران با آن مواجه می‌شوند توقف ناگهانی دستگاه است. یعنی ماشین لباسشویی روشن است اما قادر به چرخش و کارکردن نیست، گویا به نوعی گیر کرده است. موارد متعددی می‌تواند سبب بروز این اختلال شوند که برخی از آن‌ها مربوط به قطعات اساسی و برخی نیز کاملا جزیی هستند و به سادگی هم رفع می‌شوند. به عنوان مثال اگر سیم قطع و یا دچار اتصالی گردد به راحتی رفع می‌شود. اما چنانچه مشکل از تایمر باشد بایستی قطعه تعمیر و یا حتی تعویض شود که می‌تواند هزینه بر باشد. چندین علت در این زمینه بیان شده است که از مهمترین آن می‌توان به خراب شدن دوشاخه، سوختن خازن پارازیت گیر، تایمر، میکروسوئیچ، زبانه درب، موتور و یا برد الکتریکی اشاره نمود.

روشن نشدن دستگاه

اگر ماشین لباسشویی روشن نشود، باید بدانید که این حالت نیز می‌تواند علت جزیی و یا اساسی داشته باشد. که اگر دچار یک مشکل اساسی شده باشد باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر و سرویس آن اقدام نمود. برق رسانی یکی از عمده دلایل روشن نشدن دستگاه است اگر بنا به دلایلی مانند معیوب شدن دو شاخه و یا اتصالی، برق به دستگاه نرسد، ماشین لباسشویی اصلا روشن نمی‌شود. که با چک نمودن سیم برق می‌توان این مشکل را حل نمود. اما گاهی اوقات علت از قطعاتی اصلی و کاربردی همچون میکروسوئیچ، برد و مجموعه کلید است.

[readMore]سرویس لباسشویی سامسونگ[/readMore]

تخلیه نکردن آب

از دیگر مشکلات رایج که در صورت بروز بایستی نسبت به سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام نمود، تخلیه نکردن آب مخزن است. از عمده دلایل این خرابی را می‌توان در فیلتر پمپ و یا شیلنگ تخلیه جستجو کرد. چنانچه شیلنگ تخلیه مسدود شود بر روی تخلیه آب ماشین لباسشویی تاثیر منفی می‌گذارد و موجب می‌شود تا آب به درستی تخلیه نشود. علت دیگر آن می‌تواند در فیلتر پمپ باشد. این قطعه در کف دستگاه قرار گرفته است که اگر دچار گرفتگی شده باشد می‌تواند مانع از عبور آب شود. البته اگر پروانه پمپ هم بر اثر پیچیدن نخ و کرک به دور آن گیر کند موجب بروز چنین عیبی در ماشین لباسشویی سامسونگ می‌شود.

صدا و لرزش

از شایع‌ترین مشکل انواع ماشین لباسشویی می‌توان به لرزش شدید و تولید صداهای غیر معمول در حین فرایند شستشو اشاره نمود. این مورد نیز می‌تواند در پی یکسری اختلالات ناچیز و یا اساسی به وجود آید. به عنوان مثال ناصاف بودن کف لباسشویی می‌تواند موجب لرزش شود که با تراز نمودن آن این مشکل به آسانی برطرف می‌گردد. اما گاهی اوقات دلایل دیگری مانند کاسه نمد، بلبرینگ، شفت و سه نظام منشا این خرابی هستند.

فرایند شستشو به صورت ناقص

گاهی اوقات ماشین لباسشویی آبگیری می‌کند اما مراحل بعدی آن که شستشو و خشک کردن است به درستی پیش نمی‌رود. این حالت نیز می‌تواند دلایل مختلفی همچون ایراد در سیم کشی، سوختن موتور تایمر، بیرون آمدن سوکت موتور از جای خود، جا به جایی یا قطع شدن سیم‌های رابط بین موتور و تایمر، خارج شدن تسمه یا پولی از جای خود، خراب شدن برد تنظیم دور و سوختن موتور داشته باشد. که سرویس‌کار با بررسی و تشخیص عیب به راحتی می‌تواند آن را تعمیر نماید.

[readMore]تعمیر ظرفشویی سامسونگ[/readMore]
سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه یکی از مهمترین آیتم‌هایست که بسیاری از کاربران به هنگام تعمیر و سرویس به آن توجه می‌کنند چرا که به صرفه بودن تعمیر از اهمیت بالایی برخوردار است. باید بگوییم که هزینه سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ بستگی به موارد متعددی دارد و اینطور نیست که ترمیم همه ماشین‌های لباسشویی قیمتی ثابت داشته باشند. این نرخ کاملا وابسته به نوع و میزان خرابی است. همان طور که اشاره نمودیم یک ماشین لباسشویی بنا به دلایل مختلفی دچار ایراد می‌گردد برخی علت‌هایی کاملا ساده و جزیی دارند و برخی نیز باید به طور اساسی مورد تعمیر قرار بگیرند. بنابراین هر چه وسعت خرابکاری و مشکل بیشتر باشد و قطعه‌ای کاربردی هم از کار افتاده باشد، بایستی هزینه به مراتب بسیار بیشتر صرف تعمیر و سرویس گردد.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل

تعمیر و سرویس لباسشویی سامسونگ در منزل از جمله خدماتی است که در سال‌های اخیر بسیار رواج یافته است. امروزه برخی از نمایندگی‌ها و مراکز تعمیر به منظور جلب رضایت خاطر مشتریان خود، خدمات سرویس را در منزل ارائه می‌دهند. از این رو متقاضیان بدون این که دغدغه‌ای برای حمل ماشین لباسشویی داشته باشند می‌توانند تعمیر آن را به سرویس‌کاران مجرب بسپارند. برای این امر کافیست تماسی با نمایندگی‌ها و مراکز سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ گرفته شود تا خدمات خود را در منزل به شما سروران گرامی ارائه نمایند.

[readMore]تعمیر ماشین لباسشویی ال جی[/readMore]

درج دیدگاه