راضی بودی؟

سپتامبر 18, 2022

راضی بودی؟

سرویس های تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات عیب دار، بهبود ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی کردن  فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای خراب شده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوشیدن آب در ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای نا متعادل، تعمیرات ویژه بلبرینگ و دینام، تقویت یا تعویض موتور، تعویض قطعات از خراب شده با نمونه های اورجینال، نصب درست و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و غیره نمونه هایی از خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به شمار می روند.

خدمات نمایندگی لباسشویی سامسونگ

نمایندگی های لباسشویی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران با راه انداختن دو بخش فروش و تعمیرات، خدمات بسیار خوبی را در زمینه این محصول به کاربران ارائه می دهد. این یعنی شما می توانید برای خرید کردن یا سرویس های هریک از مدل های لباسشویی اعم از اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک، به این نمایندگی مراجعه کنید. حضور نیروهای اموزش دیده و مجرب و بهره مندی از ابزار و تجهیزات روز دنیا، از جمله شاخصه های اصلی نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ می باشند که توجه کاربران را به خود جلب کرده اند.

ما و همکارانمان در تلاش هستیم که ضمن تحقق اهدافمان در مسیر مشتری مداری، رضایت شما عزیزان را نیز به خود جلب کنیم. اگر ماشین لباسشویی شما کلا روشن نمی شود، کار نمی کند، خشک نمی کند، تمیز نمی شوید و یا هر ایراد دیگری دارد، پرسنل مجرب سرویس های لباسشویی سامسونگ برای برطرف کردن عیب و نقس و تعمیر هرچه بهتر این دستگاه در خدمت شما عزیزان هستند.

سرویس تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ چگونه انجام می پذیرد؟

سرویس های تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ دارای اهمیت بسیاری می‌باشد. ماشین لباسشویی در دنیای امروزی به عنوان یک حاجت دست بانوی خانه می باشد. بدین گونه فرآیند شست و شوی لباس‌ها بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد شد. همچنین شستن  لباس‌ها با دست سبب اتلاف وقت بیشتری نیز می‌شود؛ بنابراین در صورت وجود هر گونه مشکل و ایراد در عملکرد آن بهتر است به دنبال عیب یابی آن باشید. در ادامه مطلب به بیان برخی ایرادهای فنی متداول ماشین لباسشویی خواهیم پرداخت.

مطالعه بیشتر: تعمیر لباسشویی سامسونگ

سرویس موتور لباسشویی سامسونگ

از سری مشکلات رایج در ماشین های لباسشویی، خراب شدن موتور آن ها می باشد. در هنگام خرابی موتور هیچ یک از اجزای داخلی لباسشویی توانایی فعالیت را ندارند و در نتیجه دستگاه کاملا بی استفاده می شود. بروز اشکال و خرابی در موتور لباسشویی معمولاً با صدایی مختلف همراه است. این صدا مواقعی شنیده می‌شود که موتور شروع به کار کردن می‌کند. تشخیص دادن این مسئله که تعمیر سرویس موتور ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است یا خیر؛ نیاز به بررسی عملکرد کلی دستگاه و قطعات مرتبط با موتور می باشد.

نچرخیدن ماشین و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن لباس‌ها و نیز بوجود آمدن مشکل در هر چرخه ی شستشو از جمله نشانه‌هایی هستند که با مشاهده ی آن ها می‌توان احتمال داد که موتور ماشین لباسشویی دچار مشکلات ساختاری است. کارشناسان ما در نمایندگی سرویس لباسشویی سامسونگ با اعمال مراحل ریز ریز عیب یابی، تمامی عیب های مرتبط با موتور لباسشویی سامسونگ را شناسایی کرده و فرآیند سرویس و یا تعویض این قطعات را براساس پارامترهای اصولی انجام خواهند داد.

سرویس لباسشویی سامسونگ

سرویس لباسشویی سامسونگ

سرویس برد ماشین های لباسشویی سامسونگ

برد قطعه ی حیاتی در هر سیستم دیجیتالی از جمله لباسشویی است که نقش قلب را در دستگاه ایفا می کند. در صورت خراب شدن برد کلیه ی برنامه های از پیش تنظیم شده ی ماشین لباسشویی مختل خواهد شد. از کارافتادن پنل جلویی لباسشویی و یا خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار از علائم اصلی وجود مشکلات ساختاری در بخش برد این دستگاه می باشد. در این بین گزینش نمایندگی رسمی سامسونگ به عنوان درگاهی جهت بازیابی کارکرد برد لباسشویی مناسب ترین انتخاب می باشد.

خاطرنشان می نماییم که کلیه ی مراحل مرتبط با سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در نمایندگی رسمی سامسونگ براساس پارامترهای استاندارد و اصولی انجام می شوند. این نمایندگی ها با به کارگیری دانش به روز تعمیرکاران ماهر خود و استفاده از قطعات اورجینال مشابه در فرآیند تعویض قطعات، تمامی اختلالات فنی لباسشویی های سامسونگ را در سطح کیفی بالایی بلند می سازد.

مطالعه بیشتر: ارورهای ساید بای ساید سامسونگ

 

سرویس کاران مجرب لباسشویی سامسونگ

سپردن سرویس لوازم خانگی به مراکز غیر مجاز و یا تعمیرکاران متفرقه شاید سبب کاهش هزینه های تعمیراتی شود اما در بلند مدت متاسفانه این مسئله باعث خرابی های متوالی دستگاه از همان بخش و یا بخش های دیگر می شود که نتیجه آن صرف هزینه های بیخود خواهد بود. بنا به این دلیل پیشنهاد می شود برای سرویس لوازم خانگی تان حتما از خدمات مراکز شناخته شده که از سرویس کار ماشین لباسشویی سامسونگ با تجربه و مجرب بهره می برد استفاده نمایید. زیرا این کار باعث کاهش زمان عیب یابی دستگاه ، سرویس های تخصصی مرتبط و اطمینان خاطر بالای شما خواهد شد. همچنین بد نیست در پایان به این نکته اشاره بکنیم  که مراکز غیر مجاز اکثرا با وجود ارائه تضمین های بیانی و یا کتبی پاسخگوی مشکلات بعدی پیش آمده برای دستگاه شما نیستند که این مسئله خود گویای کیفیت خدمات ارائه شده توسط  آنها می باشد.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما دچار اختلال شده و مشکل دارد سرویس های آن را به تکنسین های مرکز تعمیرکاران 118 بسپارید، مرکز تعمیرکاران 118 در همه نقاط از تهران شعبه دارد و تکنسین های مجموعه تنها با یک تماس شما در مدت زمان کوتاهی برای ارائه خدمات حاضر و اعزام آنجا میشوند.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

یک نوع از بزرگترین مزایای مجموعه تعمیرکاران 118 ارائه خدمات و سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در محل است، حمل و نقل ماشین لباسشویی سامسونگ به تعمیرگاه کاری سخت و هزینه بر انگیز می باشد، با اعزام تکنسین به محل هم در هزینه و زمان صرفه جویی میشود و هم میتوانید بر روی اقدامات تکنسین نظارت کامل داشته باشید و شاهد آن باشید.

قطعاتی همچون برد الکترونیکی ماشین لباسشویی که نیاز به بررسی مهندسان دارد توسط تکنسین ها به تعمیرگاه فرستاده می شود و پس از سرویس بازگردانده میشود.

به چه عنوان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ خود را به تعمیرکاران تعمیرکار بسپاریم؟

  • گارانتی سرویس های ماشین لباسشویی

سرویس با هر شرکت حرفه ای مزایایی دارد، یکی از مزایای تعمیرکاران تعمیرکار گارانتی می باشد. با اطمینان دستگاه خود را سرویس کنید، کلیه خدمات تعمیرات ما دارای 12 ماه گارانتی می باشد.

  • سرویس های ماشین لباسشویی در محل

شرکت تعمیرکار با داشتن جمعی از کارشناسان اموزش دیده و کار کشته توانسته اند خدمات بسیار با کیفیتی را در بخش تعمیرات و سرویس به مشتریان عزیز ارائه بدهند.

در صورت بروز هرگونه مشکل از لباسشویی خود با هر مارک و برندی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا حرفه ای ترین تعمیرکار را به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.

  • هزینه های منصفانه سرویس های ماشین لباسشویی

هزینه سرویس ماشین لباسشویی بسته به نوع خرابی متغیر می باشد و باید دقیق کارشناسی شود تا هزینه به دست بیاید ما کلیه سرویس های ماشین لباسشویی را با هزینه های منصفانه زیر نظر اتحادیه و با بهترین کیفیت ممکن انجام می دهیم.

اگر اینکه قطعه ای باشد که بتوان سرویس کرد برای کم شدن هزینه این کار را انجام می دهیم البته بدون اینکه در کارایی ماشین لباسشویی شما تاثیری بسزایی داشته باشد و در صورت تعویض قطعه، از قطعه اصل و اورجینال استفاده می شود.

سرویس لباسشویی سامسونگ

سرویس لباسشویی سامسونگ

 

مطالعه بیشتر: سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

  • عیب یابی کردن به موقع و دقیق ماشین لباسشویی

در سرویس هر نوع وسیله عیب یابی دقیق و به موقع مهمترین مرحله است  عیب یابی را همیشه باید به متخصص آن کار سپرد تا عیب یابی درست، به خوبی و به سرعت انجام شود تعمیرکار ، تعمیرکاران خود را جهت عیب یابی دقیق و سرویس به محل مورد نظر شما اعزام می کنند.

سرويس دوره ايي ماشين های لباسشویی سامسونگ

همان طور که اطلاعات داريد دستگاه های ماشين لباسشویی شما بايد هر 6 ماه و يا سالي یک بار حتماً بايد عمل سرويس دوره ايي آن را سر وقت انجام بدهيد تا بتوانيد با انجام اينکار از بوجود آمدن مشکلات بزرگتر براي دستگاه لباسشویی خود جلوگيري هاي لازم بشود.

اين امر توسط افراد آموزش دیده و ماهر سرویس ماشين لباسشویی سامسونگ قابل اجرمی باشد و با اين کار مي توانيد در هزينه هاي پرداختي صرفه جويي کرده و همچنین باعث بهتر شدن کارایی دستگاه خود و افزايش طول عمر مفيد دستگاه خواهيد شد.

در این زمان افراد متخصص سرویس ماشين لباسشویی سامسونگ با بررسي کردن قطعات ماشين لباسشويي و چک کردن آن مي توانند از خراب شدن و آسيب زدن به قطعات ديگر نیز جلوگيري کنند.

آیا خدمات سرویس لباسشویی سامسونگ گارانتی دارند؟

بله. سرویس لباسشویی سامسونگ در نمایندگی مجاز سامسونگ یک فرایند تخصصی است که به شیوه کاملا حرفه ای انجام می شود. همکاران ما برای این روش اول قطعات مختلف دستگاه را به خوبی بررسی و سپس با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی، اقدامات ترمیم کردن لازم را به انجام می رسانند. تمامی خدمات با گارانتی معتبر نمایندگی رسمی سامسونگ سنتر همراه می باشند و در صورت بروز هرگونه خطا یا ایراد، شما می توانید آنها را به صورت رسمی پیگیری بکنید.

اگر از خدمات دریافتی راضی نبودیم باید چگونه اقدام بکنیم؟

برای پیگیری هرگونه شکایت یا انتقاد نسبت به عملکرد تیم تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تنها کافی است با نمایندگی رسمی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر: تعمیر ظرفشویی سامسونگ

درج دیدگاه