راضی بودی؟

سپتامبر 18, 2022

راضی بودی؟

یکی از محصولات پرفروش برند پاکشوما، ماشین ظرفشویی است. این شرکت برای این که بتواند با سایر رقبای داخلی و حتی خارجی خود در بازار کشورمان به رقابت بپردازد سعی نموده که از به روزترین فناوری ها در ساخت انواع مدل ظرفشویی بهره ببرد. از این رو محصولات پاکشوما از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. همچنین قطعات گنجانده شده در ظرفشویی پاکشوما همگی اصل و مرغوب هستند تا عمر کیفی محصول به طور چشمگیری افزایش یابد. با این حال، انواع مدل ظرفشویی پاکشوما ممکن است که به مرور زمان به دلیل فرسوده شدن قطعات و یا استفاده نادرست علائم خرابی را از خود نشان دهند طوری که نیاز به تعمیر و سرویس پیدا نمایند.

از سرویس ظرفشویی پاکشوما به محض مشاهده علائم خرابی غافل نشوید. آنجایی که عملکرد قطعات وابسته به همدیگر است هر گونه تعلل می‌ تواند سایر بخش‌ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد و کارایی آن‌ها را با اختلال مواجه نماید. از این رو در صورت مشاهده عیب و ایراد از نمایندگی برند پاکشوما بخواهید که ظرفشویی را مورد ارزیابی و عیب یابی قرار دهد. با تشخیص به موقع و سرویس ماهرانه، طول عمر ظرفشویی افزایش یافته و عملکرد آن همانند روز اول خواهد بود.

[readMore]تعمیر ظرفشویی پاکشوما[/readMore]

مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین ظرفشویی پاکشوما در صورتی نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کند که دچار عیب و ایرادی در عملکرد شده باشد. از متدوال ترین مشکلاتی که می تواند انواع مدل ظرفشویی را راهی تعمیرگاه نماید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سرویس ماشین ظرفشویی به دلیل طولانی بودن فرایند شستشو

از سری مشکلاتی که می تواند منجر به سرویس ظرفشویی پاکشوما گردد، طولانی بودن فرایند شستشو است. به عنوان مثال اگر برنامه شستشو را برای 20 دقیقه تنظیم نموده‌اید ولی ماشین ظرفشویی بیشتر از این زمان عملیات شستشو را انجام دهد. قطعات زیادی در ارتباط با این مشکل هستند که از آن جمله می توان اشاره ای به تایمر، ترموستات و المنت نمود. هر کدام این قطعات اگر دچار عیب و ایرادی شوند می توانند مدت زمان شستشو را طولانی تر کنند.

سرویس ماشین ظرفشویی به علت بوی بد

از دیگر مشکلات، رایج انتشار بوی نامطبوع از فضای داخلی دستگاه است. این حالت معمولا بیشتر پس از اتمام فرایند شستشو صورت می گیرد. علت اصلی این امر می تواند ماندن مواد غذایی و ذرات چربی در لابه لای صفحه صافی، اسپری آبپاش و یا لبه پایینی ماشین ظرفشویی باشد. بهترین راهکار برای جلوگیری از این مشکل، پاک کردن ظروف از مواد غذایی، چربی و همچنین استفاده از مواد شوینده خوشبو کننده است.

[readMore]ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما[/readMore]

سرویس ماشین ظرفشویی به علت روشن نشدن دستگاه

دلایلی زیادی وجود دارد که می تواند بر روی روشن نشدن ماشین ظرفشویی پاکشوما تاثیر بگذارند. برخی از این دلایل مانند بسته نشدن درب دستگاه کاملا جزیی و ساده هستند اما برخی نیز به دلیل خراب بودن سیم های برق و یا اختلال در مدار الکتریکی و فیوز ظرفشویی به وجود می آیند.

سرویس ظرفشویی پاکشوما

سرویس ظرفشویی پاکشوما

سرویس ماشین ظرفشویی به علت عدم آبگیری

از دیگر مشکلاتی که در نهایت منجر به سرویس ماشین ظرفشویی پاکشوما می شود، عدم آبگیری است. یعنی دستگاه نمی تواند محفظه را برای شروع فرایند شستشو از آب پر نماید. از عمده دلایل این مشکل خرابی در شیر ورودی است. در اکثر مواقع مسیر شیر ورودی به دلیل شناور آب و به وسیله باقی مانده مواد غذایی مسدود می گردد که با با بررسی آن می توان مشکل به وجود آمده را رفع نمود. اما اگر شیر آب ورودی سالم باشد بایستی مشکل را در مواردی دیگر از جمله تایمر و سوئیچ شناور جستجو نمود.

سرویس ماشین ظرفشویی به علت نشت آب

از دیگر مشکلات رایج برای انواع مدل ماشین ظرفشویی می توان به نشت آب از دستگاه اشاره نمود. بسته به این که آب از چه قسمتی به بیرون نشت کند می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اگر آب از کف و پایین دستگاه خارج شود باید علت را در خرابی پمپ تخلیه جستجو کرد. در چنین حالتی آب به میزان خیلی کم نشت می کند. اما اگر آب از قسمت جلو به بیرون بریزد علت آن می تواند بسته نشدن درب دستگاه، پوسیده شدن واشر درب و یا پاره شدن شیلنگ تخلیه آب باشد.

سرویس ماشین ظرفشویی به علت خشک نشدن ظروف

گاهی اوقات دستگاه فرایند شستشو را به درستی انجام می دهد اما قادر به خشک کردن آن نمی باشد. در چنین مواقع علت را باید در بخش گرمایشی ماشین ظرفشویی جویا شد. در پی آسیب رسیدن به المنت و یا ترموستات عملیات خشک کردن انجام نمی گیرد و باید ظروف را به همین حالت خیس از دستگاه بیرون آورد. علاوه بر این آسیب دیدن مخزن دستگاه و بسته شدن مسیر پمپ تخلیه از دیگر دلایل بروز این مشکل می توانند باشند.

[readMore]تعمیر لباسشویی پاکشوما[/readMore]

سرویس ماشین طرفشویی به علت ایجاد سر و صدا

ماشین ظرفشویی در زمانی که عملیات شستشو را انجام می دهد نباید هچ گونه صدایی غیر معمول داشته باشد مگر این که بنا به دلایل مختلفی اعم از عدم چینش درست ظروف، خراب شدن بازوی اسپری آبپاش و خراب بودن پمپ دچار عیب و ایرادی شده باشد. اگر یکی از مواردی که اشاره نمودیم به وجود بیاید دستگاه می تواند صداهایی آزار دهنده در حین فرایند شستشو ایجاد کند.

سرویس ماشین ظرفشویی به علت عدم شستشوی تمیز ظروف

از دیگر مشکلات رایجی که در نهایت منجر به سرویس ماشین ظرفشویی پاکشوما می گردد می توان به عدم شستشوی تمیز ظروف اشاره نمود. همان طور که می دانید وظیفه ماشین ظرفشویی شستن ظروف به شکلی بهینه است. چنانچه این دستگاه قادر به تمیز کردن ظروف نباشد بایستی پی برد که ماشین ظرفشویی دچاراختلال در عملکرد شده است. از مهمترین علت تمیز نشستن ظروف می تواند ناشی از چسبیده شدن باقی مانده مواد غذایی به صفحه صافی، آبپاش ها، فیلتر و یا واشر درب باشد.

سرویس ظرفشویی پاکشوما در تهران

برای خیلی از عزیزانی که در تهران ساکن هستند شاید این سوال پیش آید که در صورت خراب شدن دستگاه به کجا می توان مراجعه کرد؟ آیا ظرفشویی پاکشوما در تهران نمایندگی دارد؟ و … در پاسخ به این قبیل از سوالات باید بگوییم هر برندی از جمله پاکشوما برای جلب رضایت خاطر مشتریان خود، خدمات پس از فروش دارد. یعنی اگر شما ظرفشویی پاکشوما را خریداری نموده اید ولی به دلیل نقص فنی دچار عیب و ایراد شده، در این حالت با در دست داشتن برگه گارانتی می توانید به نمایندگی برند پاکشوما که در جای جای تهران شعبه دارد مراجعه نمایید و از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

حتی آن‌هایی هم که دوره گارانتی آن‌ها نیز به تمام رسیده می توانند به نمایندگی مراجعه نمایند و کار تعمیر و سرویس ظرفشویی پاکشوما را به دست متخصصین بسپارند. همچنین مراکز معتبر بسیاری در تهران وجود دارد که تکنسین آن‌ها از دانش فنی بالایی برخورداراست و با بهره بردن از به روزترین تجهیزات کار سرویس و تعمیر انواع مدل سرویس ظرفشویی پاکشوما را در مدت زمان کوتاهی با بالاترین کیفیت انجام می دهند. پس به محض مشاهده اولین خرابی می توانید با تکنسین نمایندگی پاکشوما و یا مراکز مجاز ارتباط برقرار نماید.

سرویس ظرفشویی پاکشوما

سرویس ظرفشویی پاکشوما

 

[readMore]تعمیر جاروبرقی پاکشوما[/readMore]

هزینه سرویس ظرفشویی پاکشوما

برای خیلی از عزیزان آگاهی از هزینه سرویس ظرفشویی پاکشوما بسیار حائز اهمیت می باشد. عده ای هم به تصور اینکه هزینه تعمیر بسیار زیاد است از سرویس آن منصرف می شوند. در این ارتباط باید بگوییم که هزینه سرویس به این بستگی دارد که میزان خرابی در چه سطحی باشد. اگر خرابی به وجود آمده جزیی باشد هزینه بسیار کم و شاید در حد اجرت تکنسین باشد.

اما اگر قطعه ای مهم و کاربردی از کار بیفتد طوری که نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض پیدا کند باید هزینه بیشتری را بابت تعمیر و سرویس آن پرداخت کرد. قیمت ها بر اساس تعرفه های تعیین شده از سوی اتحادیه است. چنانچه قبل از سرویس ظرفشویی پاکشوما مایل اید بدانید که هزینه تعمیر آن چقدر است می توانید با تکنسین نمایندگی و سایر مراکز تماس بگیرید تا قیمت حدودی را به شما علام نمایند.

سرویس ظرفشویی پاکشوما در منزل

یکی از انواع خدمات ارائه شده توسط نمایندگی برند پاکشوما و مراکز مجاز، سرویس ظرفشویی پاکشوما در منزل است. پس اگر به دلیل سنگین بودن ماشین ظرفشویی برایتان سخت است. که آن را تا تعمیرگاه حمل نمایید و یا این که نصب و قرار گیری این دستگاه دردسرساز است. می توانید با تعمیرگاه هایی که خدمات خود را در منزل نیز ارائه می دهند تماس بگیرید. تکنسین آموزش دیده با حضور در منزل شما، در ابتدا شروع به عیب یابی می کنند و با تشخیص، اقدامات لازم را جهت تعمیر به عمل می آورند.

در اکثر مواقع سعی بر این است که سرویس را در همان محل انجام دهند اما گاهی اوقات به دلیل تخصصی بودن تعمیر و نیاز به تعویض قطعه، سرویس کاران مجبور اند که ظرفشویی را با خود به مرکز برده تا بتوانند سرویس آن را به شکل موثرتری انجام دهند.

کلام پایانی

در این مطلب مهمترین مشکلاتی که منجر به سرویس ماشین ظرفشویی پاکشوما می شوند را برای شما عزیزان بیان نماییم. اما به یاد داشته باشد که ماشین ظرفشویی اگر به موقع مورد سرویس قرار نگیرد می تواند آسیب جدی تر ببیند و هزینه های تعمیر را چند برابر نماید. از این رو با مشاهده اولین علائم خرابی، سعی کنید که با نمایندگی این برند در تهران و یا سایر نقاط کشورمان تماس بگیرید.

[readMore]ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما[/readMore]

درج دیدگاه