راضی بودی؟

سپتامبر 15, 2022

راضی بودی؟

ماشین ظرفشویی به مرور زمان دچار عیب و ایراد می گردد و یا بنا به دلایلی از جمله استفاده نادرست نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کند. اگر سرویس این قبیل از وسایل برقی به تعویق بیفتد می تواند بر روی سایر قطعات نیز تاثیر منفی بگذارد. علاوه بر این سپردن تعمیر و سرویس ظرفشویی جی پلاس و یا هر برندی دیگر به دست فراد مبتدی و غیر متخصص می تواند به دستگاه آسیب وارد نماید. از این رو با مشاهده کوچکترین علائم خرابی بایستی سرویس ظرفشویی را نزد افراد متخصص و مجرب نشان داد.

جی پلاس یکی از برندهای صاحب نام ایرانی است که با ارائه لوازم برقی با کیفیت توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود بکشاند. ماشین ظرفشویی این برند نیز با برخورداری از تکنولوژی های روز دنیا، توانسته همگام با سایر برندها به رقابت بپردازد. اما با این حال، گاهی ماشین ظرفشویی جی پلاس هم مانند سایر لوازم برقی نیاز به سرویس دارد. برای این که سرویس ظرفشویی جی پلاس به شکلی ماهرانه ای انجام بگیرد و همانند روز اول قابلیت خود را در شستن ظروف به نمایش بگذارد، بایستی نزد نمایندگی این برند و یا سایر مراکز معتبر انجام بگیرد.

[readMore]تعمیر ظرفشویی جی پلاس[/readMore]

آشنایی با مشخصات فنی ظرفشویی جی پلاس

ماشین ظرفشویی جی پلاس در مدل و کلاس های متنوعی طراحی شده تا متقاضیان متناسب با نیاز خود بتوانند مناسبترین دستگاه را انتخاب نمایند. موتور این نوع از دستگاه ها معمولا به دو صورت Eco power inverter و هوشمند BLDC طراحی می شوند. هر کدام از این مدل موتورها مشخصات فنی خاص خود را دارند. وجود موتور قدرتمند موجب می گردد تا دستگاه انواع ظروف را با کیفیت بالاتری بشوید.

همچنین ماشین ظرفشویی جی پلاس از انواع برنامه مانند شستشوی پر قدرت، شستشوی سریع و … نیز برخوردار است تا امکانات و آپشن‌های متنوعی را در اختیار کاربران قرار دهد. به طور کلی ماشین‌های ظرفشویی جی پلاس طراحی شده‌اند تا آسایش و رفاه را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورند. پس چنانچه این دستگاه دچار عیب و ایرادی گردد بایستی نسبت به سرویس آن سریعا اقدام نمود. با تعمیر به موقع می توان همانند روز اول از قابلیت های آن در جهت شستشوی بهتر استفاده نمود.

سرویس ظرفشویی جی پلاس در تهران

چنانچه ساکن تهران هستید برای پیدا کردن نمایندگی ظرفشویی جی پلاس کار سختی در پیش ندارید. نمایندگی این برند در جای جای تهران شعبه دارد تا شما بتوانید سرویس ظرفشویی جی پلاس را به راحتی انجام دهید. همان طور که اشاره نمودیم کار تعمیر و سرویس بایستی نزد نمایندگی جی پلاس انجام بگیرد چرا که برخی از قطعات به صورت تخصصی هستند و همه نوع تعمیرکاری هم اشرف کامل به آن ندارند. بنابراین کار سرویس بایستی به افراد متخصص و ماهر سپرده شود. نمایندگی ظرفشویی جی پلاس انحصارا در اختیار شرکت گلدیران قرار دارد که برای برقراری ارتباط با این نمایندگی در تهران و یا سایر شهرستان ها می توان به طریق زیر اقدام نمود:

 سرویس ظرفشویی جی پلاس


سرویس ظرفشویی جی پلاس

انواع مدل ظرفشویی جی پلاس با گارانتی مدت دار به دست متقاضی می رسد، چنانچه در طول دوره گارانتی دچار ایراد گردد با شماره ای که بر روی گارانتی آن درج شده می توان به راحتی با نمایندگی ارتباط برقرار نمود. البته اگر دوره آن هم به اتمام رسیده باشد می توان با نزدیکترین شعبه در محل تماس برقرار کرد. البته از طریق بستر اینترنت هم می توان اقدام نمود. بدین ترتیب به سایت نمایندگی جی پلاس مراجعه نمایید و ثبت نام کنید تا در کوتاه ترین زمان پاسخگوی درخواست شما باشند.

[readMore]نحوه عیب یابی ماشین ظرفشویی[/readMore]

چرا ماشین ظرفشویی جی پلاس کار نمی کند؟

شاید برای عده ای از کاربران این سوال پیش آید که چرا ماشین ظرفشویی از کار می افتد. باید بگوییم دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد که از آن جمله می توان به استفاده نادرست و نقص فنی در قطعات آن اشاره نمود. گاهی اوقات از کار افتادن فقط شامل ماشین ظرفشویی قدیمی نمی شود اگر از ماشین ظرفشویی تازه هم به درستی استفاده نشود می‌تواند ظرف مدت کوتاهی دچار عیب و ایراد گردد.

عده ای تصور می کنند که اگر زیاد از دستگاه استفاده نمایند دچار مشکل می شود، البته هر دستگاهی از جمله ماشین ظرفشویی به مرور زمان دچار نقص می گردد و زیاد استفاده کردن آن موجب استهلاک و در نهایت خرابی می شود. جالب است بدانید که حتی کار نکردن دستگاه به مدت طولانی می تواند بر بخش داخلی آن نیز تاثیر منفی بگذارد و شما را مجبور نماید که آن را تعمیر و سرویس نمایید.

اگر برای مدت زمان طولانی از ماشین ظرفشویی استفاده نشود آب ذخیره شده در دستگاه به صورت راکد می ماند که در مدت زمان کوتاهی منجر به زنگ زدگی قطعات می گردد. پس یکی از عمده دلایل خرابی را می توان به نحوه استفاده و نگهداری از آن نسبت داد. اگر بنا به هر دلیلی متوجه شدید که ماشین ظرفشویی کار نمی کند باید مواردی از جمله مدار برق، درب دستگاه و … را مورد بررسی قرار دهید. کار نکردن می تواند دلیل ساده داشته باشد مثلا دو شاخه آن ایراد داشته باشد که حتی خود فرد هم با برخورداری از اندک تخصصی می تواند آن را رفع نماید. اما گاهی اوقات مشکل اساسی است مثلا قفل درب خراب شده و یا مدار الکتریکی آن از کار افتاده که در چنین حالتی برای سرویس ظرفشویی جی پلاس باید از تعمیرکاران ماهر کمک گرفت.

چرا ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود؟

خاموش نشدن دستگاه، از دیگر مشکلاتی است که در نهایت منجر به سرویس ظرفشویی جی پلاس می شود. در صورت بروز چنین نقصی باید علت را در سنسور نشتی آن جستجو نمود. چنانچه سنسور رطوبتی را در دستگاه تشخیص دهد با عمل تکرار تخلیه، مانع از خاموش شدن دستگاه می گردد. اگر هشدار تکرار تخلیه ادامه داشته باشد باید به دنبال نشتی ماشین ظرفشویی بود.

چرا برنامه مدت زمان شستشو کار نمی کند؟

یکی از قطعات مهم و کاربردی در ماشین ظرفشویی جی پلاس، تایمر است. این قطعه نقش بسیار مهم و کاربردی در صرفه جویی انرژی دارد. با استفاده از تایمر می توان مدت زمان شستشوی ظروف را تعیین نمود. اگر تایمر به خوبی کار نکند بهتر است که سوئیچ درب دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

[readMore]ارورهای ساید بای ساید آدمیرال[/readMore]

چرا ظرفشویی نمی تواند آب وارد دستگاه نماید؟

چنانچه دستگاه را روشن نموده اید و برنامه شستشو را فعال کرده اید اما پس از گذشت مدت زمانی متوجه می شوید که ظروف همچنان خشک و کثیف هستند. در چنین مواقعی برای رفع ایراد باید سیستم آبرسانی را مورد بررسی قرار دهید. شناور، دریچه تخلیه و … از جمله مواردی هستند که می توانند فرایند آبرسانی را به ماشین ظرفشویی جی پلاس با اختلال مواجه نمایند.

 سرویس ظرفشویی جی پلاس


سرویس ظرفشویی جی پلاس

چرا آب از درب ماشین ظرفشویی نشت می کند؟

نشت آب از دیگر مشکلاتی است که برخی از کاربران را درگیر می کند. دلایل زیادی در بروز این مشکل دخیل هستند مثلا ممکن است واشر درب پوسیده و پاره شده باشد، یا ظروف بر روی سوئیچ درب گیر کرده باشند و یا این که چینش ظروف درست نباشد. اگر علت از چینش ظروف باشد می توان به راحتی از نشتی آب جلوگیری کرد اما اگر علت اساسی باشد باید کار را به تعمیرکاران بسپارید.

چرا ظروف پس از شسته شدن خشک نمی شوند؟

از دیگر مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی، خشک نشدن و مرطوب ماندن ظروف پس از فرایند شستشو است. اگر برنامه خشک کن به درستی کار نکند بهتر است که ترموستات دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد. وظیفه ترموستات کنترل دماست و در برابر افزایش بیش از حد دما عکس العمل از خود نشان می دهد. اگر این قطعه دچار عیب گردد قبل از این که ظروف را به طور کامل خشک نماید موجب از کار انداختن المنت می شود در نتیجه دستگاه قادر به خشک کردن نخواهد بود.

[readMore]ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی[/readMore]

هزینه سرویس ظرفشویی جی پلاس

هزینه سرویس ظرفشویی جی پلاس تحت تاثیر پارامترهای مختلفی قرار دارد که از مهمترین آن می توان به میزان خرابی اشاره نمود. همان طور که پیش تر نیز بیان نمودیم خرابی می تواند به صورت جزیی و یا اساسی باشد. اگر خرابی جزیی باشد مثل زمانی که به علت درست قرار نگرفتن ظروف و در نتیجه بسته نشدن درب، دستگاه دچار نشستی می گردد به راحتی می توان مشکل پیش آمده را برطرف نمود. در چنین مواقعی حتی نیاز به صرف هزینه هم نمی باشد.

اما گاهی اوقات مشکلات پیش آمده کاملا اساسی است مانند از کار افتادن ترموستات یا المنت، در چنین شرایطی کار تعمیر و سرویس ظرفشویی جی پلاس را باید به نمایندگی و مراکز معتبر آن سپرد. چرا که هر گونه دستکاری می تواند نتیجه ای عکس در پی داشته باشد. به طور کلی اگر میزان و درصد خرابی زیاد باشد بایستی هزینه بیشتری را صرف تعمیر و سرویس آن نمایید

سرویس ظرفشویی جی پلاس در منزل

چنانچه نگران حمل و نقل ماشین ظرفشویی تان هستید و یا راه اندازی و نصب مجدد آن قدری برایتان سخت است. می توانید از خدمات تعمیر و سرویس ظرفشویی جی پلاس در منزل کمک بگیرید. نمایندگی این برند و همچنین بسیاری از مراکز تعمیرات برای رفاه حال مشتریان خود، خدمات سرویس و تعمیرات را نیز در منزل انجام می دهند. کافیست که با این مراکز تماسی برقرار نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با حضور در منزلتان، کار تعمیر و سرویس را انجام دهند.

[readMore]سرویس ماشین ظرفشویی ال جی[/readMore]

درج دیدگاه