راضی بودی؟

سپتامبر 15, 2022

راضی بودی؟

تلویزیون یکی از منابع ضروری سرگرمی برای هر فردی محسوب می‌شود. LG یک برند مشهور بوده که طیف گسترده‌ای از تلویزیون‌ها را از خانه گرفته تا ادارات، کافه‌ها تا رستوران‌ها، با طراحی‌های شیک و منحصربه‌فردی برای هر فضا ارائه داده است. برای بسیاری از افراد طنین صدای این جعبه جادویی به عنوان یک سرگرمی جذاب به حساب می‌آید. اما زمانی‌که تلویزیون دچار مشکل یا خرابی شود، جای خالی آن به شدت احساس خواهد شد. از آن‌جایی‌که زندگی منتظر هیچ‌کس نیست، هدف خدمات مشتریان LG برآوردن نیازهای مشتریان خود است. این خدمات صرفاً بر ارائه بهترین تجربه خدمات لوازم خانگی به مشتریان خود تمرکز دارد.

تلویزیون نیز مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری نیاز به سرویس دارد تا از عملکرد آن اطمینان حاصل شود. اگر با مشکلی در محصول این برند مواجه شدید، ضروری است که در اسرع وقت با نمایندگی سرویس LG تماس حاصل نمایید، زیرا تاخیر در این امر می‌تواند منجر به خسارت و زیان مالی گردد.

خدمات سرویس تلویزیون ال جی

امروزه تلویزیون‌ها به عنوان منبع اصلی سرگرمی و حتی آموزش شناخته شده‌اند؛ و در میان برندهای مختلف تولیدکننده این محصول، LG یکی از بزرگترین نام‌ها در این صنعت محسوب می‌شود. از آن‌جایی‌که این نام تجاری بسیار مورد استقبال و استفاده قرار گرفته، مؤسسه‌های گوناگونی جهت تعمیر و ارائه خدمات برای این تلویزیون‌ها؛ روی کار آمده‌اند. این مؤسسات خدمات فوری را در مورد تعمیرات  تلویزیون‌های LG ارائه می‌دهند، زیرا کارشناسان باتجربه کافی خود قادر خواهند بود تا مشکلات را با دقت بسنجند. پس این موضوع که تلویزیون چه مدلی است اهمیتی ندارد. زیرا تعمیرکاران مجرب با تسلط بر انواع تلویزیون  LGهمواره آماده پذیرش این مسئولیت جهت سرویس دستگاه شما هستند.

[readMore]تعمیر تلویزیون ال جی[/readMore]

سرویس تلویزیون  ال جی در تهران

نمایندگی تخصصی تعمیر LG در تهران، در طول سال‌ها فعالیت و ارائه خدمات تخصصی تعمیرات محصولات این برند؛ مسئولیت‌پذیری خود را در خدمات‌رسانی به مشتریان با استفاده از کادری مجرب و متخصص از تعمیرکاران به اثبات رسانده است. برای این منظور متخصصان علاوه ‌بر برخورداری از سطح علمی بالا، بر اساس دوره‌های آموزشی برای دستیابی به تکنولوژی‌های به کار برده شده در محصولات جدید این برند که به بازار عرضه می‌شوند؛ همواره در تلاشند تا سطح دانش فنی خود را در حوزه تعمیرات به روز نمایند. از دیگر ویژگی‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون LG می‌توان به برخوردار بودن آن از برترین و پیشرفته‌ترین ابزارها برای تعمیر این محصول اشاره کرد.

گاهاً تعمیر تلویزیون‌های LG از در دو حالت خدمات تعمیر یا تعویض برد انجام خواهند پذیرفت که تمامی این اعمال همراه با گارانتی صورت می‌پذیرند. در همین راستا تمامی کارشناسان و متخصصان در نمایندگی سرویس تلویزیون LG در تهران به واسطه مهارت تجربه و مهارت بالا در شناخت این قطعات این محصول اقدام به عیب‌یابی فوری و تخصصی آن می‌نمایند. تکنولوژی و بهره‌مندی از آن همواره سبب تسریع کارها و انجام آن‌ها به بهترین شکل می‌گردد. در نتیجه استفاده از تجهیزات پیشرفته در برطرف نمودن عیب دستگاه بسیار حائز اهمیت بوده از این جهت که در حیت تعمیر به برد دستگاه آسیبی وارد نشود.

در نمایندگی تعمیرات تلویزیون LG استفاده از دستگاه‌های روز دنیا جهت تعمیر، سبب گشته تا تعمیرات برد و پنل تلویزیون به مناسب‌ترین نحو صورت گیرد. بر اساس همه این توانمندی‌ها در صورت بروز مشکل در این جعبه جادویی شما می‌توانید با خیالی آسوده و با اعتماد به مهارت و تجربه کارشناسان، تلویزیون خود را به آنها سپرده و در سلامت کامل تحویل بگیرید. امکانات ویژه نمایندگی LG در تهران موجب شده تا این مرکز همواره مورد استقبال قرار گیرد. هنگام مراجعه به این مرکز با اقدامات زیر مواجه خواهید شد:

  • برآورد نمودن هزینه تقریبی تعمیر و اطلاع دادن آن به مشتری
  • در صورت نیاز به تعویض قطعات پیش از اقدام از صاحب دستگاه کسب اجازه می‌گردد.
  • تعمیر قطعاتی که امکان تعمیرشان بسیار سخت است.
  • دارا بودن پرسنل و کارشناسان متخصص و متعهد
  • بهره‌مندی از قطعات اورجینال هنگام تعویض قطعات
  • استفاده از از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات
  • رعایت اصول و استانداردهای به روز در سحط جهانی در ارائه خدمات
[readMore]آموزش تلویزیون سامسونگ[/readMore]

در صورت کلی به دو روش سرویس تلویزیون در منزل یا سرویس در نمایندگی می‌توان مشکلات تلویزین‌های LG را مورد بررسی قرار داده و آن‌ها را بررسی نمود.

سرویس تلویزیون ال جی

سرویس تلویزیون ال جی

هزینه سرویس تلویزیون  ال جی

همواره هزینه سرویس و تعمیر یک دستگاه مانند تلویزیون از جمله موارد بسیار مهم بوده است. اما هزینه تعمیرات با توجه به مشکلات ایجاد شده و قطعات مربوطه متغیر خواهد بود. از این رو باید در نظر داشته باشید که برآورد این هزینه‌ها پس از اتمام عیب‌یابی و تعمیرات با توجه به میزان زمان مصرف شده صورت پذیرفته و به شما اعلام می‌گردد. اما مطمئناً مقدار هزینه تقریبی سرویس دستگاه پس از اعلام مدل آن به در اختیار شما قرار می‌گیرد.

توجه به این نکته نیز مهم است که قیمت نوع قطعه مصرفی با توجه به کیفیت و کشور سازنده آن متغیر خواهد بود. اجرت و هزینه تعمیر و سرویس تلویزیون و قطعه مربوطه با توجه به نرخ نامه مصوبه اتحادیه تعمیرکاران لوازم صوتی و تصویری مشخص می‌گردد. اما در برخی اوقات ممکن است سرویس یک دستگاه تخصصی و پیچیده باشد پس پرداخت این هزینه کاملاً توافقی خواهد بود.

[readMore]علت خود به خود خاموش شدن تلویزیون ال جی[/readMore]

سرویس تلویزیون  ال جی در منزل

کاربران در صورت مواجه شدن با خرابی در عملکرد تلویزیون خود با معضلاتی مواجه خواهند شد. از جمله این معضلات که بنابر ابعاد تلویزیون‌های نسل جدید و میزان حساسیت پنل‌های آن‌ها بوده می‌توان به جابه‌جایی این دستگاه و ضربات ناشی از آن اشاره نمود. در نتیجه در برابر چنین موقعیتی تصمیم درست تعمیر در محل نصب تلویزیون خواهد بود. تعمیر تلویزیون LG در منزل از نظر صرفه جویی در هزینه‌های رفت و آمد و کاهش آسیب‌های احتمالی هنگام انتقال این دستگاه به نمایندگی؛ گزینه بهتری محسوب می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های سرویس تلویزیون در منزل این است که تعمیر در حضور شما انجام می‌پذیرد تا شاهد تمام مراحل باشید و کیفیت ابزار به‌کار رفته را از نزدیک مشاهده نمایید.

متخصصان و کارشناسان باتجربه بر اساس اعلام شما در مورد مشکل پیش آمده برای تلویزیون LG و همچنین مدل دستگاه، ایراد به‌وجود آمده را تشخیص داده و با ابزار و تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر خواهند شد. آن‌ها در وهله اول به بررسی و یافتن اشکال پرداخته و با پیدا کردن قطعه معیوب، پس از برآورد هزینه‌ها؛ آن‌ها را به شما اطلاع داده و در صورت اعلام رضایت از سوی شما، به تعمیر و رفع ایرادات می‌پردازند. همچنین اگر مشکل از قطعه دیگر باشد آن را نیز مورد بررسی و تست قرار می‌دهند و تعمیر می‌نمایند؛ که این امر موجب می‌گردد تا از بروز مجدد مشکل جلوگیری شود.

سرویس تلویزیون LG در منزل برای کسانی مناسب است که دستگاه آن‌ها دچار مشکل شده و آن‌ها امکان منتقل کردن آن را ندارند. در نتیجه کارشناسان اعزام شده به محل تجهیزات و ابزار مورد نیاز را به همراه دارند. این امر موجب می‌گردد تا در زمان صرفه جویی شود و سرعت تعمیر تلویزیون افزایش یابد. مدل هر دستگاهی در پشت قاب آن آمده که متخصصان در صورت دانستن آن می‌توانند به اشکال این دستگاه پی ببرند زیرا هر مدل از تلویزیون‌ها نقطه ضعف شناخته شده و شایع مربوط به خود را دارند. از جمله مزایای این نوع سرویس می‌توان به تسریع روند تعمیر، کاهش یافتن هزینه‌ها مانند هزینه حمل ‌و‌ نقل تلویزیون، جلوگیری از آسیب‌دیدگی پنل در حین جابه‌جایی و … اشاره کرد.

در ادامه به بررسی برخی از مشکلات در تلویزیون‌های LG خواهیم پرداخت.

[readMore]علت خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی[/readMore]

قطع شدن صداي تلويزيون ال جی:

مشکل صدا در تلویزیون ممکن است به دليل اشکالاتی در تنظيمات ميزان صدا باشد. براي این منظور، طبق مراحل زیر به بررسی آن بپردازید.

1.     دکمه منو را از روي کنترل تلویزیون فشار دهيد.

2.     در قسمت پايين تنظيمات را انتخاب نمایید.

3.     کليدی به شکل پيکان در سمت راست بوده که نشان‌دهنده تنظیمات صدا است، آن را فشار دهيد.

4.     کليد سمت راست را فشار داده تا تنظيم جلد کادر بالا صورت پذیرد.

5.     دکمه OK  را فشار دهيد تا مراحل کنترل صدا شروع شود. براي افزايش يا کاهش صدا، کليدهاي جهت‌دار بالا و پايين را لمس کنید.

6.     زمانی‌که به میزان صوت مورد نظر در تلویزیون رسيديد، دکمه OK  را فشار دهيد.

اگر با تنظیمات بالا مشکل تلویزیون شما برطرف نشد ممکن است مشکل از دستگاه شما باشد. اما می‌توانید تلویزیون را به حالت تنظیمات کارخانه بازگردانید. برای این منظور به تنظیمات تلویزیون رفته و آخرین گزینه که معمولا شبیه به چرخ‌دنده است را انتخاب نمایید، این‌جا گزینه تنظیمات کارخانه را انتخاب کنید. یکی دیگر از عوامل قطع شدن صدای تلویزیون می‌تواند خرابی آی سی صدای آن باشد یا حتی گاهاً خرابی cpu نیز می‌تواند موجب قطع شدن صدای تلویزیون شود که آن‌وقت لازم است تا مین برد را به‌طور کامل تعویض نمایید.

سرویس تلویزیون ال جی

سرویس تلویزیون ال جی

قطع شدن تصوير تلويزيون در حالی که صدا دارد:

قطع شدن تصویر در تلویزیون LG به لامپ‌های LED پشت صفحه یا همان بک لایت تلویزیون مربوط شده؛ که در صورت تعویض این مشکل شایع دستگاه می‌تواند دوباره احیا گردد. لازم به ذکر است که این امر در منزل نیز قابل اجرا خواهد بود. گفته می‌شود در تلویزیون‌های سری LB در مدل LEDاین خرابی بیشتر می‌شود. مورد دیگر که سبب از بین بردن تصویر تلویزیون خواهد شد خرابی برد پاور است. در واقع در این مورد خروجی ولتاژ بک لایت قطع شده و تلویزیون تصویری سیاه را به نمایش می‌گذارد.

[readMore]سرویس لباسشویی ال جی[/readMore]

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی:

عوامل متعددی سبب بروز این اشکال در تلویزیون‌های LG می‌گردند. یکی از اولین احتمالات برای خاموش شدن تلویزیون قطع شدن برق آن است. از عوامل اولیه دیگر می‌توان به خرابی سیم، دو شاخه یا پریز اشاره کرد که در این صورت شما تنها به یک فازمتر احتیاج دارید. اما عواملی نیز وجود دارند که برطرف نمودن آن‌ها باید توسط تکنسین‌ها صورت پذیرند. برد مین و برد پاور دستگاه می‌تواند از این دسته علل باشد.

در واقع باید گفت با ویروسی شدن مین برد تلویزیون به صورت ناگهانی خاموش خواهد شد. برای جلوگیری از این اتفاق باید قبل از استفاده از فلش مموری و هارد اکسترنال، از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل نمایید. اما ویروسی شدن مین برد سبب می‌گردد که آی سی برنامه مختل شده و باید دوباره برنامه‌ریزی شود و تنها دستگاه پروگرمر قادر به انجام این کار است. در برخی موارد این مشکل با برنامه‌ریزی مجدد آسی برطرف نخواهد شد و باید آی سی برنامه تعویض شود.

علت چشمک زدن چراغ پاور و عدم روشن شدن تلویزیون ال جی:

در صورت مشاهده چنین مشکلی ابتدا اقداماتی اولیه را انجام داده و اگر مشکل برطرف نشد باید با نمایندگی سرویس تلویزیون LG تماس حاصل نمود. این اقدامات اولی شامل چک نمودن پریز یا محافظ دستگاه و هنگ نکردن آن می‌شود. در صورت برطرف نشدن ایراد به‌وجود آمده عوامل دیگری در بروز آن دخیل هستند. یکی از این عوامل این است که مین برد به دلیل گرمای ایجاد شده در cpu به درستی کار نمی‌کند. علت دیگر می‌تواند خرابی بک لایت باشد زیرا نباید از حداکثر نور زمینه برای مشاهده تلویزیون استفاده کرد. می‌توانید نور را روی 70 یا 80 تنطیم کنید. هرچه نور زمینه تلویزیون کمتر باشد عمر بک لایت آن بیشتر خواهد شد. کم بودن نور زمینه سبب می‌گردد تا این دستگاه کمتر گرم شده و عمر طولانی‌تری داشته باشد.

سخن پایانی

تلویزیون به عنوان عضوی از خانواده در جامعه امروز شناخته شده است. پس برای همراهی با عضوی باکیفیت، انتخاب اولیه آن امری مهم تلقی می‌شود. LG برندی با سابقه طولانی و درخشان در زمینه تولید این محصول داشتن عمر طولانی تلویزیون‌های خود را تضمین کرده است. اما در هر صورت خرابی وسایل برقی امری اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. در صورت بروز هر مشکلی باید از متخصصان و کارشناسان آن حوزه کمک گرفت. پس سرویس تلویزیون LG را نیز باید به دست تکنسین با تجربه و زبده آن سپرد.

درج دیدگاه