فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

فوریه 17, 2020

راضی بودی؟

کمپانی میدیا در سال 1968 در کشور چین فعالیت خود را شروع کرد. از همان زمان در زمینه تولید انواع محصولات خانگی به طور حرفه ای فعالیت خود را به صورت گسترده آغاز کرد. برند میدیا با به کارگیری برترین تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا و استفاده از با کیفیت ترین متریال و مواد اولیه توانسته است، خود را در این حرفه ثابت کند. امروزه در بیشتر کشور های مختلف جهان نمایندگی، و بیش از 200 شرکت و 60 شعبه در سراسر جهان دارد. ماشین لباسشویی میدیا یکی از پرطرفدارترین محصولات شرکت میدیا است. لباسشویی میدیا علاوه بر طراحی شیک و خاص، از امکانات و تکنولوژی های خاصی برخوردار است. و به همین دلیل موجب شده، بهترین کیفیت از شستشوی لباس ها را در اختیار افراد قرار دهد، و روز به روز بر تعداد خریداران این دستگاه اضافه شود. اما لباسشویی میدیا با قطعات با کیفیت، هم گاهی دچار اختلالاتی می شود.

اگر به علت مشکلات متداول لباسشویی از جمله روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه شستشو، نچرخیدن دیگ، قفل شدن درب لباسشویی، تخلیه نکردن، سرریز کردن، نشتی آب و غیره لباس های کثیفتان روی هم تلنبار شده، و به دنبال تعمیرکار مناسب برای تعمیر لباسشویی میدیا خود هستید، کافیست تعمیرات ماشین خود را به تکنسین ها و متخصصان حرفه ای بسپارید. تا با عیب یابی و تعمیر قطعات لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و غیره مشکل لباسشویی را در سریعترین زمان برای شما برطرف کند‌.

تعمیرات لباسشویی به خصوص تعمیر لباسشویی برند های خارجی مانند میدیا، به علت تکنولوژی به کار رفته در ساخت آن، لباسشویی از حساسیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که انجام این تعمیرات توسط افراد ناشی می تواند خرابی های بسیار و هزینه های اضافی را برای شما ایجاد کند. تکنسین نمایندگی تعمیر لباسشویی میدیا دوره های تخصصی آموزش را گذرانده و انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت در اسرع وقت ارائه می دهد. آن ها برای کاهش هزینه های تعمیر، در اولویت کار به تعمیر قطعات آن می پردازند و نه تعویض کردن آن. ما قصد داریم در این مقاله در مورد عیب یابی و تعمیر لباسشویی میدیا صحبت کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

[readMore]تعمیر جاروبرقی میدیا[/readMore]

عیب یابی و تعمیر مشکلات رایج لباسشویی میدیا

اطمینان از سلامت و کارکرد بی عیب و نقص لباسشویی مدیا بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر اختلالی در سیستم لباسشویی میدیا وجود داشته باشد، یا مشکلات جزئی در زمان کارکرد لباسشویی تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی خود نباشید. از متخصصان مراکز معتبر تعمیر لباسشویی میدیا در سراسر ایران، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول لباسشویی میدیا کمک بگیرید. عیب یابی لباسشویی میدیا از چندین جهت خیلی مهم است. روند عیب یابی صحیح لباسشویی، قبل از هر چیز به مشکلات لباسشویی تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که اختلالات جزئی سیستم لباسشویی خود را شناسایی و عیب یابی کنید، می توانید از رخ دادن مشکلات بزرگتر دستگاه جلوگیری کنید، تا نیازی به صرف هزینه بیشتر برای تعمیر لباسشویی میدیا نباشد. بیشترین مشکلات متداول ماشین لباسشویی میدیا به شرح زیر است.

 لباسشویی میدیا آبریزش دارد و یا چکه می‌ کند:

این مشکل می تواند به علت استفاده بیش از حد اندازه از مواد شوینده در لباسشویی، انسداد شیلنگ تخلیه، پمپ ها، شل شدن شیلنگ ها، نشتی و سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ ماشین لباسشویی میدیا و شلنگ تزریق آب به دیگ و غیره باشد. دقت کنید که در صورت مشاهده هرگونه آبریزش باید سریعاً برای برطرف شدن مشکل، لباسشویی را از برق کشیده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید. چون احتمال برق گرفتگی یا ریختن آب روی موتور یا اجزای الکترونیکی لباسشویی وجود دارد و این مسئله موجب ده برابر شدن هزینه تعمیر لباسشویی میدیا خواهد شد.

 آب لباسشویی به خوبی تخلیه نمی شود:

در صورتی که پمپ تخلیه شما خراب باشد، تسمه فرسوده یا پاره باشد و یا شلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد، آب در داخل دیگ لباسشویی می ماند و تخلیه نمی شود. در صورتی که آب به درستی تخلیه نشود، امکان بروز اختلالات جدی دیگری نیز به وجود می آید.

لکه بر روی لباس به وجود آمده است:

اگر لباس قبل از شستشو لکه دار بوده و این لکه ها پس از شست و شو هنوز روی لباس باقی مانده است، امکان دارد که با شست و شوی آب و مواد شوینده پاک نشود. اما در صورتی که هیچ لکه ای بر روی لباس نبوده و پس از شست و شو این لکه ها پدیدار شده اند، امکان دارد دلیل آن نشت روغن از موتور لباسشویی باشد، که دچار مشکل و خرابی شده است.

ذرات پودر یا مایع شوینده بر روی لباس ها پس از شستشو باقی می ماند:

وجود ذرات پودر لباسشویی بر روی لباس های شما امکان دارد، ناشی از ایراد اجزای داخلی یا تنظیمات لباسشویی باشد‌. یا اینکه شیر آب سرد ورودی لباسشویی میدیا دچار گرفتگی رسوبی شده و آب به میزان کافی به داخل دیگ منتقل نمی شود.

لباسشویی میدیا روشن نمی شود، و از کار افتاده است:

بسیاری از مواقع این خرابی ناشی از فعال شدن سوئیچ و عدم تعادل است، که به علت عدم توازن بار به وجود می آید. برای برطرف شدن این مشکل می توانید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل سبد لباسشویی قرار دهید، و مجدداً لباسشویی را راه اندازی کنید. اگر مشکل همچنان برقرار بود، امکان دارد ایراد از برد فرمان یا تایمر الکترونیکی باشد. در چنین مواقعی باید دستگاه توسط تعمیرکار حرفه ای بازدید شود، و بعد از عیب یابی، در صورت لزوم به تعمیر لباسشویی میدیا بپردازد.

سبد لباسشویی به درستی نمی چرخد و یا اصلاً نمی چرخد:

زمانی که آب موجود در لباس ها تا پایان سیکل شست و شو همچنان زیاد باشد، می تواند نشانگر این باشد که سبد لباسشویی به درستی نمی چرخد. این مشکل می تواند به دلایل مختلف ایجاد شود، از جمله: سوئیچ درب و یا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنوید چرخش سوخته، و مشکلی در سیم های رابط وجود داشته باشد، تسمه لباسشویی پاره و یا بریده شده و یا اختلالاتی در اجزای داخلی یا تایمر الکترونیکی به وجود آمده باشد.

[readMore]تعمیر مایکروفر مایدیا[/readMore]

لرزش بیش‌ از اندازه لباسشویی مدیا:

درصورتی‌ که ماشین لباسشویی شما دچار لرزش بیش از اندازه است، امکان دارد دلیل این مشکل تراز نبودن لباسشویی باشد، یا اینکه لباسشویی بر روی کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنین پد ها یا نوار های لرزش گیر داخلی، که امکان دارد خورده یا ساییده شده باشند می توانند عامل اصلی این مشکل باشند. دقت کنید که این یکی از شایع ترین مشکلات لباسشویی است، که در صورت برطرف نشدن در هر بار استفاده، اجزای بیشتری آسیب دیده و موجب بالا رفتن هزینه تعمیر لباسشویی میدیا خواهد شد. .

آب سرد وجود ندارد:

در این حالت یا شیر ورودی آب سرد به دستگاه متصل نیست، یا رسوبات موجود باعث انسداد شیر و شلنگ متصل به آن شده است. و همچنین مادر برد اصلی دستگاه، فرمان وارد شدن آب به لباسشویی را صادر نمی کند.

مشکل پمپ تخلیه لباسشویی مدیا

اگر حدس می زنید که پمپ تخلیه لباسشویی خراب شده و مسدود شده است، باید پمپ را تخلیه کنید، بعد شیلنگ را برای اشیا خارجی جدا کرده و آن ها را نیز بررسی کنید. ورودی های پمپ را فراموش نکنید، شاید برای بررسی دقیق تر نیاز باشد پمپ را از لباسشویی جدا کنید. همچنین اگر پمپ ایراد داشته باشد، احتمال اینکه قفل یا مسدود شده باشد بسیار زیاد است. موتور لباسشویی به کار خود ادامه می دهد، و تلاش می کند پمپ را روشن کند. امکان دارد پمپ بسوزد یا بشکند، حتی این احتمال وجود دارد که قرقره بشکند. اگر موتور با این وضعیت به کار خود ادامه دهد، وضعیت لباسشویی بدتر هم می شود، که می تواند موجب توقیف موتور شود. همچنین امکان دارد تیغه پروانه شکسته شود، پس بسیار مهم است که به این مسائل در زمان خرابی توجه کنید.

برق داشتن بدنه لباسشویی میدیا

اگر بدنه لباسشویی برق دارد، می توانید موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی میدیا چک کنید: اول باید سیم های اتصالی را ببرید، و سپس به دنبال قطعه خراب بگردید. در صورت شناسایی قطعه، آن را تعمیر یا تعویض کنید. اگر بعد از بررسی متوجه شدید که قطعات الکتریکی لباسشویی سالم هستند، امکان دارد مشکل مربوط به یکی از سیم ها باشد. باید سیم کشی لباسشویی را به طور کامل تجدید کنید.

گرم نشدن آب در لباسشویی میدیا

در صورت گرم نشدن آب برای تعمیر لباسشویی میدیا باید موارد زیر را چک کنید: ابتدا باید ترموستات را بررسی کنید. سپس باید برد الکترونیکی و تایمر را چک کنید. امکان دارد مشکل از المنت باشد، همچنین هیدرواستات و سنسور دمای آب موارد دیگری هستند که باید چک شوند.

خاموش شدن یهویی لباسشویی میدیا

گاهی برای شما اتفاق می افتد که لباسشویی شما در حین کار کردن دچار خاموشی بشود. که باید دو شاخه ی پریز، خازن پارازیت گیر لباسشویی، کلید خاموش و روشن کردن لباسشویی، ایراد در تایمر و یا برد الکترونیکی لباسشویی میدیا و غیره را بررسی کرد.
که می تواند دلیلی برای خاموش شدن یهویی لباسشویی شما باشد، که در این مواقع لباسشویی شما نیازمند افراد متخصص و مجرب در زمینه ی تعمیر
لباسشویی میدیا و تعویض است.

باقی ماندن مواد شوینده در محفظه کشویی لباسشویی میدیا

علت این مشکل این است که پودر لباسشویی مرطوب می‌ شود، و به دیواره محفظه می‌ چسبد. و برای برطرف کردن آن کشو را به خوبی تمیز و حتما از شوینده‌ های مایع برای شستشو استفاده کنید.

توجه کنید که اگر به هر دلیلی کارکرد لباسشویی شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از لباسشویی مشاهده می کنید، باید سریعاً این مشکل به وسیله کارشناس فنی بررسی و برطرف شود. زیرا احتمال دارد قطعات لباسشویی بیشتر خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات یا تعویض قطعات بپردازید. به هیچ عنوان اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک، لباسشویی شما مشکل اساسی پیدا کند.

[readMore]ارورهای کولر گازی مایدیا[/readMore]

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در تهران

برند میدیا یک برند چینی لوازم خانگی است، که محصولات با کیفیت خود را در ایران نیز عرضه کرده است. کاربران ایرانی علاقه بسیاری به این برند چینی با سابقه دارند، یکی از محصولات آن نیز ماشین لباسشویی میدیا است. نمایندگی تعمیر لباسشویی میدیا در تهران، سابقه ی بسیار درخشان دارد. به علت اینکه چندین سال در کار تعمیر انواع مدل های لباسشویی میدیا هستند، این قابلیت را دارند که در صورت معیوب بودن لباسشویی، در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، تعمیرات لباسشویی را برای شما انجام دهند. نمایندگی تعمیر لباسشویی میدیا در تهران، با بکارگیری کارشناسان توانمند، که دانش و تخصص بسیار بالایی دارند، خیلی خوب می توانند مشکلات پیش آمده را برطرف کنند.
نمایندگی تعمیر لباسشویی میدیا شعبه زیادی در سراسر نقاط استان تهران دارد. در صورت تماس با نمایندگی، در سریع ترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر می شوند. این امر موجب رضایت بسیاری از مشتریان می شود که از خدمات آن ها استفاده کنند. نمایندگی تعمیر لباسشویی میدیا یکی از نمایندگی های معتبر، که با همکاری مرکز سخت افزار ایران خدمات، تعمیرات و سرویس های بسیار زیاد و متنوعی را ارائه می دهد. در نمایندگی میدیا امکانات و تجهیزات در بخش های فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات ارائه می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در منزل

در سال های اخیر به علت کمبود متخصصان و افراد خبره و مجرب در زمینه تعمیر لباسشویی، مردم و مشتریان ناچار بودند، برای حل مشکلات کوچک و تعمیرات ماشین لباسشویی خود، به صورت حضوری به تعمیرگاه های مربوطه مراجعه کنند، و سؤال‌ های خود را از متخصصین بپرسند. و همچنین مجبور بودند ماشین لباسشویی خود را برای عیب یابی و تعمیر با سختی فراوان به تعمیرگاه منتقل کنند، که این کار بسیار پر هزینه، و امکان آسیب دیدگی به لوازم حین حمل و نقل بسیار زیاد بود. همچنین باید ماشین لباسشویی مدت ها در تعمیرگاه می‌ ماند، تا وسیله‌ های قبلی تعمیر شوند، و بعد نوبت به این ماشین لباسشویی برسد. حتی در بعضی مواقع فرد باید برای تعمیرات ماشین لباسشویی چند روز انتظار می کشید، تا تنها مراحل عیب یابی آن ماشین انجام شود.
اما امروزه وجود نمایندگی‌ های تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر لباسشویی میدیا در سراسر کشور موجب شده است، که افراد حین مواجه شدن با عیب ماشین لباسشویی با اطمینان خاطر با نمایندگی‌ های مربوطه تماس بگیرند. و همچنین از آن ها کمک بخواهند تا خرابی لباسشویی را برطرف کنند. و دیگر نیازی نیست تا برای تعمیر لباسشویی میدیا آن را به تعمیرگاه ببرید و منتظر بمانید، تا رفع ایراد های جزئی تعمیرات لباسشویی انجام شود. متخصصان کارآمد و متعهد نمایندگی‌ میدیا بعد از تماس تلفنی یا ارتباط اینترنتی در صورت نیاز از پشت تلفن مشکل را حل می‌ کنند. یا در بعضی موارد به منزل مورد نظر رفته و با حوصله به خرابی ماشین لباسشویی میدیا بدون خارج کردن لباسشویی از منزل مورد نظر رسیدگی، و در صورت لزوم قطعه‌ ای که نیاز به تعویض و یا تعمیر کارخانه‌ ای دارد، با خود می برند. و بعد از تعمیر قطعه، دوباره به منزل می آیند و قطعه باز شده را نصب می کنند. وجود این متخصصان مجرب و توانمند، و نمایندگی‌ ها خیال مردم را راحت و آسوده می کند. و همچنین موجب شده تا دیگر نگران تعمیر این وسیله در خانه خود نباشند و در صورت بروز مشکل به راحتی بتوانند آن را بدون نیاز به حمل و نقل و خرابی بیشتر هنگام جابه جایی برطرف کنند‌.

[readMore]تعمیر ساید بای ساید مایدیا[/readMore]

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی میدیا

پیش از هر چیز، ضروری است که عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر لباسشویی میدیا را بدانید تا اگر در برخی موارد با استعلام قیمت های متفاوت روبرو شدید، متوجه باشید که دلیل آن چیست. برخی از عواملی که در هزینه تعمیرات لباسشویی تاثیرگذار است، عبارتست از:

● می توان گفت هزینه تعمیرات لباسشویی با کیفیت انجام خدمات تعمیر، رابطه مستقیم دارد، هر چقدر هزینه بیشتری پرداخت کنید، لباسشویی شما با اطمینان بیشتری تعمیر و یا سرویس می شود.
● هر تعمیرکاری برحسب ۴ عامل سابقه، تجربه، ضمانت نامه و نوع کارکرد هزینه را تعیین می کند.
● نوع قطعاتی که برای لباسشویی شما به کار می رود، در هزینه ی خدمات تاثیرگذار است.

تعویض انواع لوازم و قطعات ماشین لباسشویی که بر هزینه تعمیرات تاثیر دارد.
1- هزینه تعویض یا تعمیر برد لباسشویی میدیا
2- هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی میدیا
3- هزینه تعویض میکروسوئیچ لباسشویی میدیا
4- هزینه تعمیر موتور لباسشویی میدیا
5- هزینه تعویض فیلتر لباسشویی میدیا
6- هزینه تعمیر تایمر لباسشویی میدیا
7- هزینه تعویض لاستیک درب لباسشویی میدیا
8-هزینه تعویض کمک فنر لباسشویی میدیا
9-هزینه تعمیر هیدروستات لباسشویی میدیا
10- هزینه تعویض شیر برقی لباسشویی میدیا
11- هزینه تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی میدیا
12- هزینه تعویض دیگ یا آبکش لباسشویی
13- هزینه تعویض خرطومی دیگ لباسشویی
14-هزینه کارشناسی و عیب یابی لباسشویی

 

سرویس ماشین لباسشویی میدیا

رسیدگی به ماشین لباسشویی میدیا و مراقبت از آن به افزایش عمر مفید ماشین بسیار کمک می کند. تعمیر ماشین لباسشویی بسیار پر هزینه و سنگین است، پس بهتر است به جای پرداخت هزینه‌ های کلان در هنگام تعمیر به دنبال راه حلی مناسب تر باشیم، تا بتوانیم از کلیه این مشکلات دوری کنیم‌. یکی از راه ها و روش هایی که می توان برای صرفه جویی در هزینه های تعمیر لباسشویی میدیا استفاده کرد، این است که سالیانه و به صورت دوره ای و مرتب ماشین لباسشویی خود را سرویس کنیم. بعضی از افراد بر این باور هستند که تا زمانی که ماشین لباسشویی آنها دچار مشکل و اختلال نشده، نیازی به حضور متخصص و کارشناسان ندارد. اما درست هنگامی که ماشین لباسشویی آنها خراب شده و به خدمات تعمیر لباسشویی میدیا نیاز پیدا می کنند، متوجه می شوند که این مشکل و خرابی به راحتی با انجام سرویس های دوره ای قابل رفع بود.

هنگام انجام تعمیر لباسشویی میدیا به صورت سرویس های دوره ای و مراقبت های دوره ای، با حل مشکلات جزئی راهی به وجود می آید تا به مشکلات بزرگ تر و پر هزینه تری برخورد نکنیم. و همین موضوع و نکته ساده می تواند موجب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی میدیا شما شود. از جمله مشکلاتی که در صورت عدم سرویس و مراقبت دوره ای ماشین لباسشویی به موقع به وجود می‌ آید، نیاز به استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی میدیا یا به طور کلی تعمیرات ماشین لباسشویی خواهید داشت. متخصصین و تکنسین های حرفه ای با ارائه سرویس ماشین لباسشویی میدیا در حفظ کارایی دستگاه به شما یاری می رسانند.

با انجام سرویس های منظم سالانه و یا هر شش ماه یک بار، می توان هرگونه مشکل و ایراد جزئی موجود در ماشین لباسشویی را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ و دردسری کلافه کننده، برطرف کرد. و در نتیجه با این کار می توان ماشین لباسشویی میدیا را در شرایط کاری بسیار خوب و بهره وری بالا نگه داشت. سرویس لباسشویی مدیا توسط متخصصین خبره لباسشویی، با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود. و مجموعه اقداماتی همچون بررسی ماشین لباسشویی و قسمت های مختلف آن، بررسی و تعمیر یا تعویض قطعات متفاوت و اجزا لباسشویی، تعویض لاستیک دور درب و غیره را در بر می گیرد. اگر به هر وسیله‌ ای در زمان مناسب رسیدگی نکنیم، خیلی زود از کار می افتد. لوازم خانگی و محصولات برقی هم از این قاعده جدا نیستند. سرویس دوره‌ ای بهترین راه برای نگهداری عمر یک کالا است.
● کاهش مصرف انرژی لباسشویی
زدودن گرد و غبار از قسمت‌ هایی که نقش مهمی در عملکرد لباسشویی دارند، موجب کاهش مصرف انرژی می‌ شود.

[readMore]سرویس لباسشویی ال جی[/readMore]

 جلوگیری از خرابی لباسشویی

رسیدگی منظم به هر لوازم خانگی از خرابی‌ های احتمالی جلوگیری و سلامت دستگاه را حفظ می‌ کند.اگر شما برای ماشین لباسشویی میدیا خود به طور مرتب و منظم سرویس های دوره ایی را انجام می دهید، به مواد شوینده ایی که استفاده می کنید خیلی دقت کنید. همچنین هر چند وقت یک بار از جرم گیر های استاندارد استفاده کنید، تا از رسوب قسمت های داخلی ماشین لباسشویی جلوگیری کنید. در ضمن با این کار دستگاه شما هرگز دچار خرابی و ایراد نخواهد شد، و در اثر خرابی های سطحی به قطعات دیگر لباسشویی صدمه وارد نمی کند. در مواقع انجام سرویس لباسشویی توسط افراد متخصص، عمل روغن کاری قطعات چرخ دنده و سه نظام و کاسه نمد برای ماشین لباسشویی میدیا انجام می گیرد. و همچنین اتصالات و پوسیدگی ها را بررسی می کنند و اگر نشتی داشته باشد آن را رفع می کنند.

 

 

درج دیدگاه