2.5/5 - (2 امتیاز)

فوریه 13, 2020

2.5/5 - (2 امتیاز)

تعمیر ماشین لباسشویی حایر

 

امروزه ماشین لباسشویی به یکی از لوازم خانگی مورد نیاز و ضروری خانواده ها تبدیل شده است. از این رو سالانه تعداد زیادی از این کالا در برند های گوناگون و با تکنولوژی های متنوع روانه بازار می شود. ماشین لباسشویی حایر یکی از بهترین ترین برند هایی است، که در طی چند سال اخیر با وجود سابقه کم توانسته است در بین متقاضیان لوازم خانگی محبوبیت بسیار بالایی را به دست بیاورد. این برند هم اکنون در ایران و در بازار های ایرانی خرید و فروش می شود. لباسشویی حایر به علت اینکه به روز تر شده و از امکانات و تکنولوژی های پیشرفته و جدید در طراحی و ساخت آن استفاده شده است، نیاز به یک متخصص و کارشناس برای انجام خدمات سرویس و تعمیر دارد. اگر به دلیل استفاده زیاد، ماشین لباسشویی حایر شما دچار مشکل و اختلالاتی شده، و شما به دنبال تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر خود هستید، کافیست آن را  به متخصصان مجموعه ما بسپارید. تا تکنسین ها با عیب یابی و تعمیر قطعات ماشین لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و غیره ایراد آن را در سریع ترین زمان ممکن رفع کنند.

تعمیرات لباسشویی به خصوص تعمیر لباسشویی برند های خارجی مثل حایر، به علت تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در ساخت این ماشین از حساسیت خیلی ویژه ای برخوردار است. به طوری که انجام این تعمیرات به وسیله افراد ناشی می تواند هزینه ها و خسارات هنگفتی را برای شما به وجود آورد. به همین علت، متخصصین مرکز خدماتی ما با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه می کنند. مجموعه ما برای کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آن ها، قرار می دهند. در ادامه به بررسی، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی حایر می پردازیم، پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

 

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی حایر

معمولاً چرخه ای که هر ماشین لباسشویی در هر سیکل شستشو طی می کند عبارت است از: پر شدن، شستن، تخلیه آب، و چرخش برای خشک کردن است. امکان دارد ماشین لباسشویی در هر کدام از این مراحل دچار ایراداتی شود. بعضی از ایرادات را می توانید به راحتی حل کنید، در حالی که بهتر است مشکلات پیچیده تر را به یک تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی بسپارید.

 

 • چرا ماشین لباسشویی حایر روشن نمی شود.

اگر ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود، و یا وقتی روی یک مرحله ای که تنظیم می کنید هیچ گونه صدایی نمی دهد، امکان دارد برق نداشته باشد. اگر بعد از تمام شدن یک مرحله متوقف شد و مرحله بعد را انجام نداد، امکان دارد محافظ از کار افتاده باشد. در این صورت، مقداری از بار لباسشویی را کم کنید، و اجازه دهید محافظ دوباره به کار بیفتد، سپس دوباره لباسشویی را استارت کنید. در صورتی که ایرادات آن برطرف نشد: اطمینان پیدا کنید که لباسشویی به برق متصل است. در صورت لزوم پریز را با یک لامپ یا فازمتر بررسی کنید، که برق داشته باشد. همچنین اطمینان پیدا کنید که درب ماشین لباسشویی حایر به طور کامل کیپ باشد. اگر ایراد از پریز بود، مدار شکن، فیوز و کابل برق را بررسی کنید. اگر قسمتی از آن خراب بود یا پارگی داشت، آن را تعویض کنید. درپوش ماشین لباسشویی را باز کنید و سوییچ درب و زبانه ی روی آن را چک کنید. سوییچ را فشار دهید و سپس آن را رها کنید. اگر با این کار صدایی نیامد، ممکن است خراب باشد. سوییچ را جدا، و امتحان کنید و در صورت نیاز آن را  تعویض کنید. اگر هنوز هم ماشین لباسشویی حایر شما به خوبی کار نمی کند، امکان دارد مشکل از کنترل ها باشد. از یک تکنسین یا کارشناس خبره کمک بخواهید.

نکته: برای جلوگیری از خرابی ماشین لباسشویی، از توصیه های تعمیر و نگهداری به خوبی پیروی کنید. از شوینده مناسب ماشین لباسشویی و با کیفیت استفاده کنید و به میزان استاندارد محفظه جاپودری لباسشویی را پر کنید.

 

 • چرا ماشین لباسشویی حایر عمل شستشو را درست انجام نمی دهد.

اگر بعد از اتمام سیکل شستشو بر روی لباستان یا داخل لباسشویی پسماند باقی می ماند، علت های گوناگونی می توانند داشته باشد. اول مطمئن شوید که به طور صحیح از ماشین لباسشویی حایر استفاده می کنید. به طور مثال از مقدار استاندارد شوینده استفاده می کنید، ماشین لباسشویی را بیش از حد ظرفیت پر نمی کنید. برای چک کردن این موارد از دستورالعمل شرکت سازنده ی ماشین لباسشویی خود کمک بگیرید. معمولاً فقط یک بار حجیم و زیاد می تواند موجب چنین ایراداتی شود. اگر در موارد اشاره شده مشکل نبود، احتمال دارد آب به درستی به درام نمی رسد یا به طور صحیح تخلیه نمی شود.‌ شیر های آب را مورد بررسی قرار دهید، و اطمینان پیدا کنید که کاملا باز هستند. شیلنگ ها را چک کنید که پاره نشده باشند. شیلنگ تخلیه آب را بررسی کنید که عمل تخلیه به درستی انجام شود. هر گونه مسدودی موجب می شود آب کثیف به داخل محفظه باز گردد و در درام باقی بماند. هر گاه ماشین لباسشویی حایر را روشن میکنید، دقت کنید که بعد از هر سیکل شستشو عمل تخلیه کاملا انجام می شود، سپس از مسدودی شیلنگ آب سرد مطمئن شوید. شیر آب سرد را ببندید و شلنگ را از لباسشویی جدا کنید، انتهای جدا شده ی آن را در سطلی بگذارید و شیر  آب را دوباره باز کنید. فشار آب شیر باید استاندارد باشد اگر نبود، امکان دارد شیلنگ دچار مسدودی شده باشد. برای مشخص کردن آن، سر شیلنگ را از شیر آب جدا کنید و به شیر آب موجود در خارج از آن مثلا حیاط خانه متصل کنید. اگر باز هم جریان آب نرمال نشد، شیلنگ خراب شده را تعویض کنید.

 

 • چرا از ماشین لباسشویی حایر آب چکه می کند.

منشا چکه کردن ماشین لباسشویی عموماً شیلنگ ها و اتصالات مربوط به لباسشویی هستند. اطمینان حاصل کنید که آبی که چکه می کند مربوط به بازگشت آب از لوله تخلیه در مرحله آبکشی نباشد. برای جلوگیری از ایرادات احتمالی که مربوط به ترکیدن یا سوراخی شیلنگ هستند، از شیلنگ های استنلس استیل که در برابر ترکیدن خیلی مقاوم، و شیر های که دارای قطع و وصل جریان آب هستند، استفاده کنید. در این حالت، شیر آب گرم و سرد در مواقعی که لازم نیست به آسانی بسته می شوند. اتصالات شیلنگ ها به منبع آب و همچنین پشت ماشین لباسشویی را بررسی کنید، که محکم و بدون نشتی باشد. شیلنگ ها وصل شده را چک کنید که فرسوده و سوراخ نباشند. کوپلینگ ها و کلمپ های شیلنگ را در صورت لزوم سفت کنید، یا شیلنگ ها را کاملاً تعویض کنید. قبل از باز کردن شیلنگ های معیوب، از بسته بودن شیر آب مطمئن شوید و بعد آب موجود در شیلنگ ها را در سطلی تخلیه کنید. بررسی کنید که مقدار کف در ماشین لباسشویی بیش از اندازه استاندارد نباشد. در این وضع، نصف فنجان سرکه سفید را در یک لیتر آب بریزید، که کف را با این محلول کاهش دهید. همچنین آب بندی و بیرینگ ها را بررسی کنید. امکان دارد واشر سبد و یا آب بندی وان دچار ایراداتی شده باشند، و نیاز به تعویض داشته باشند.

 

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران

 

در صورتی که شما ماشین لباسشویی حایر خریداری کرده ­اید و اکنون بعد از گذشت زمان به سرویس و تعمیر نیاز دارد، نگران نباشید. مجموعه ما خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران را با بهره گیری از دانش فنی تکنسین­ های مجرب و با تجربه به شما عزیزان ارائه می دهد. مزیت های بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران شامل موارد زیر است:

 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی حایر
 • اعزام تعمیرکار مجرب و حرفه ای به منزل برای آسانی خدمت رسانی
 • بهره مندی از تیم تخصصی تعمیرکار حرفه ای و تکنسین های مجرب که با انواع مدل های لباسشویی حایر آشنایی کافی دارند.
 • خدمات عیب یابی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در 24 ساعت و در هفت روز هفته.
 • ارائه فاکتور برای شرح هزینه ها و شفافیت خدمات تعمیرات
 • ارائه ضمانتنامه برای تضمین کیفیت خدمات

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در منزل

 

تعمیر ماشین لباسشویی حایر یکی از نیاز های اصلی افراد است، زیرا خرابی این وسیله موجب صرف وقت زیاد برای شستشوی لباس ها با دست می‌ شود. این موضوع بسیار زمان بر و البته خسته کننده است، در چنین شرایطی افراد مجبور هستند هزینه‌ های زیادی را بپردازند، تا ماشین لباسشویی را به تعمیرگاه برده تا آن را تعمیر کنند. اما متخصصان مجموعه ما این مشکل را حل کرده اند و با ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر در منزل این نیاز مشترکین و مشتریان خود را به نحوی احسن برطرف کرده اند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی حایر توسط متخصصان ما به این گونه است که ابتدا کاربران هنگام تماس با متخصصان مشکل خود را مطرح می‌ کنند، در صورت جزئی بودن ایراد کاربران راهنمایی خواهند شد، تا بدون هیچ دغدغه و هزینه اضافی مشکل برطرف شود. اما در صورتی که نیاز به حضور متخصص باشد، تکنسین های مجرب مجموعه ما سریعاً خود را به محل مورد نظر رسانده و بدون حمل کردن محصول از منزل سعی در تعمیر ماشین لباسشویی حایر خواهند کرد. ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در منزل توانسته بزرگترین مشکل و دغدغه افراد یعنی حمل و نقل را برطرف کند، زیرا حمل و نقل هم هزینه اضافی در بر دارد هم هنگام جابه جایی آسیب بیشتری به لباسشویی وارد می شود.

 

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر به نوع مشکل پیش‌آمده، و خرابی آن بستگی دارد، به عنوان مثال قیمت و هزینه تعمیرات موتور لباسشویی با هزینه تعویض برد اصلی لباسشویی خیلی متفاوت است. همچنین نوع مدل های برند حایر نیز برای تعمیر با هم متفاوت است.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر:

 • هزینه خدمات لباسشویی بر حسب سابقه، تجربه، ضمانت‌نامه و نوع کارکرد،   را تکنسین ها تعیین می کنند.
 • باید به این موضوع دقت کنید که کیفیت کار با هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر رابطه مستقیم دارد.
 • به ضمانت‌ نامه خدمات دقت کنید، بعد از تعمیر ماشین لباسشویی حایر چه مدت زمان، کدام خدمات و کدام قطعات را به شما ضمانت می دهند.
 • تعویض قطعات لباسشویی در بازار تهران از کیفیت‌ های متنوعی برخوردار است، بنابراین نوع قطعه در هزینه تاثیرگذار است.
 • از اعتبار شرکت خدماتی تعمیر لباسشویی اطمینان حاصل کنید.
 • از راه دادن افراد متفرقه و بی نشان به منزل خود بابت تعمیرات لباسشویی خودداری کنید.

 

 

 

سرویس ماشین لباسشویی حایر

 

رسیدگی به ماشین لباسشویی حایر و مراقبت از آن به افزایش عمر مفید ماشین بسیار کمک می کند. تعمیر ماشین لباسشویی حایر بسیار پر هزینه و سنگین است، پس بهتر است به جای پرداخت هزینه‌ های کلان در هنگام تعمیر به دنبال راه حلی مناسب تر باشیم، تا بتوانیم از کلیه این مشکلات دوری کنیم‌. یکی از راه ها و روش هایی که می توان برای صرفه جویی در هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی حایر استفاده کرد، این است که سالیانه و به صورت دوره ای و مرتب ماشین لباسشویی خود را سرویس کنیم. بعضی از افراد بر این باور هستند که تا زمانی که ماشین لباسشویی آنها دچار مشکل و اختلال نشده، نیازی به حضور متخصص و کارشناسان ندارد. اما درست هنگامی که ماشین لباسشویی آنها خراب شده و به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر نیاز پیدا می کنند، متوجه می شوند که این مشکل و خرابی به راحتی با انجام سرویس های دوره ای قابل رفع بود.

 

هنگام انجام تعمیر ماشین لباسشویی حایر به صورت سرویس های دوره ای و مراقبت های دوره ای، با حل مشکلات جزئی راهی به وجود می آید تا به مشکلات بزرگ تر و پر هزینه تری برخورد نکنیم. و همین موضوع و نکته ساده می تواند موجب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی حایر شما شود. از جمله مشکلاتی که در صورت عدم سرویس و مراقبت دوره ای ماشین لباسشویی به موقع به وجود می‌ آید، نیاز به استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر یا به طور کلی تعمیرات ماشین لباسشویی خواهید داشت. متخصصین و تکنسین های حرفه ای مجموعه تعمیرکار با ارائه سرویس ماشین لباسشویی حایر در حفظ کارایی دستگاه به شما یاری می رسانند.

 

با انجام سرویس های منظم سالانه و یا هر شش ماه یک بار، می توان هرگونه مشکل و ایراد جزئی موجود در ماشین لباسشویی را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ و دردسری کلافه کننده، برطرف کرد. و در نتیجه با این کار می توان ماشین لباسشویی حایر را در شرایط کاری بسیار خوب و بهره وری بالا نگه داشت. سرویس لباسشویی حایر توسط متخصصین خبره لباسشویی، با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود. و مجموعه اقداماتی همچون بررسی ماشین لباسشویی و قسمت های مختلف آن، بررسی و تعمیر یا تعویض قطعات متفاوت و اجزا لباسشویی، تعویض لاستیک دور درب و غیره را در بر می گیرد. اگر به هر وسیله‌ ای در زمان مناسب رسیدگی نکنیم، خیلی زود از کار می افتد. لوازم خانگی و محصولات برقی هم از این قاعده جدا نیستند. سرویس دوره‌ ای بهترین راه برای نگهداری عمر یک کالا است.

 • کاهش مصرف انرژی لباسشویی

زدودن گرد و غبار از قسمت‌ هایی که نقش مهمی در عملکرد لباسشویی دارند، موجب کاهش مصرف انرژی می‌ شود.

 

 • جلوگیری از خرابی لباسشویی

رسیدگی منظم به هر لوازم خانگی از خرابی‌ های احتمالی جلوگیری و سلامت دستگاه را حفظ می‌ کند.

 

اگر شما برای ماشین لباسشویی حایر خود به طور مرتب و منظم سرویس های دوره ایی را انجام می دهید،  به مواد شوینده ایی که استفاده می کنید خیلی دقت کنید. همچنین هر چند وقت یک بار از جرم گیر های استاندارد استفاده کنید، تا از رسوب قسمت های داخلی ماشین لباسشویی جلوگیری کنید. در ضمن با این کار دستگاه شما هرگز دچار خرابی و ایراد نخواهد شد، و در اثر خرابی های سطحی به قطعات دیگر لباسشویی صدمه وارد نمی کند. در مواقع انجام سرویس لباسشویی توسط افراد متخصص، عمل روغن کاری قطعات چرخ دنده  و سه نظام و کاسه نمد برای ماشین لباسشویی حایر انجام می گیرد. و همچنین اتصالات و پوسیدگی ها را بررسی می کنند و اگر نشتی داشته باشد آن را رفع می کنند.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی حایر

 

همان‌ طور که می دانید اگر مشکلی در ماشین لباسشویی حایر ایجاد شود، امکان دارد کد های خطایی را روی نمایشگر لباسشویی حایر ظاهر شود، تا مصرف‌کنندگان را از وجود ایراد در ماشین لباسشویی با خبر کند. آشنایی و فهمیدن معانی ارور ماشین لباسشویی حایر برای همه کاربران یک امر بسیار ضروری است. متخصصان تعمیرکار بعضی از ارور های ماشین لباسشویی حایر را در این قسمت مورد بررسی قرار دادند، تا شما بتوانید ایرادات ماشین لباسشویی حایر خود را بفهمید و برای تعمیرات آن اقدام کنید. مرکز تخصصی تعمیرکار، تعمیر ماشین لباسشویی حایر و دیگر برند ها را با حرفه ای ترین و مجرب‌ ترین تعمیرکاران و تکنسین‌ ها، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

 

 • کد خطای ERR1

یکی از متداول ترین ارور لباسشویی حایر که امکان دارد در نمایشگر لباسشویی حایر شما مشاهده شود ارور ERR1 است. دلیل بروز این ارور بر روی نمایشگر علت های گوناگونی دارد، که مهم‌ ترین آن بسته نبودن درب ماشین لباسشویی و یا از بین رفتن خاصیت مغناطیسی موجود در درب آن است. برای برطرف کردن این ایراد در ابتدا اطمینان حاصل کنید که چیزی مانع بسته شدن درب نشده است. همچنین اتصالات ماشین لباسشویی را چک کنید تا از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید. اگر همچنان این ایراد برقرار بود، توصیه می شود با مجموعه ما برای دریافت خدمات تماس بگیرید.

 

 • کد خطای ERR2

زمانی که لوله تخلیه ماشین لباسشویی دچار ایراداتی شده باشد، و نتواند آب موجود در درون دیگ را به‌ طور صحیح تخلیه کند این کد خطا بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی  شما مشاهده می‌ شود. خرابی قطعات زیادی موجب ایجاد این ایراد می‌ شوند. ولی اصلی ترین قطعه‌ ای که باید بررسی کنید پمپ تخلیه است. زیرا این احتمال وجود دارد که به مرور زمان، سوراخ شود و یا چیزی درون آن گیر کند.

 

 • ارور ERR3

اگر نمایشگر ماشین لباسشویی حایر این ارور را نشان می‌ دهد، به این معنی است که سنسور حرارتی لباسشویی با ایراداتی مواجه شد یا کلاً از کار افتاده است. برای رفع این ارور در ماشین لباسشویی حایر ابتدا سنسور دما را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که قطعه سالم است. سپس سیم‌ های ماشین لباسشویی حایر را با رعایت نکات ایمنی بررسی کنید تا از قطع نبودن آن‌ ها مطمئن شوید.

 

 • کد خطای ERR4

زمانی که المنت ماشین لباسشویی خراب شود و نتواند وظیفه خود را به‌ طور صحیح انجام دهد، این ارور را بر روی نمایشگر لباسشویی حایر مشاهده خواهید کرد. همچنین ایجاد اتصال کوتاه در المنت موجب بروز این ارور در ماشین لباسشویی حایر می‌ شود. یک راه آسان که می‌ تواند این ارور را رفع کند، کم کردن حجم لباس‌ های کثیف است. اگر با این روش همچنان نمایشگر ارور را نشان می دهد، پس بهتر است برای بررسی المنت و دیگر قطعات از تکنسین های مجرب مجموعه تعمیرکار در این زمینه کمک بگیرید.

 

 • کد خطای ERR5

در برخی شرایط امکان دارد عواملی مثل فشار کم، گرفتگی لوله ماشین لباسشویی، پیچ‌خوردگی لوله ورودی و غیره، مانع ورود آب به داخل ماشین لباسشویی شما شوند. همین کار باعث نمایش ارور ERR5 بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی حایر می‌ شود. در صورت روبه رو شدن با این ارور حتماً لباسشویی را از نظر وجود نشتی چک کنید. با توجه به پیچیدگی قطعات ماشین لباسشویی حایر پیشنهاد می‌ کنیم، که از یک کارشناس خبره در این زمینه کمک بگیرید. مجموعه تعمیرکار با حرفه‌ ای‌ ترین و مجرب ترین تکنسین‌ ها می‌ تواند عالی گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر باشد.

 

 • ارور ERR6

یکی از اصلی ترین ارور ماشین لباسشویی حایر که می‌ تواند موجب ایجاد ایرادات دیگری شود، ارور ERR6 است که دلیل آن از کار افتادگی قطعه برد اصلی در ماشین لباسشویی می‌ باشد. برای برطرف کردن این ایراد بهتر است عیب‌ یابی ماشین لباسشویی حایر خود را به یک متخصص کاربلد بسپارید تا ایراد را از ریشه به‌ طور کامل برطرف نماید.

 

 • کد خطای ERR7

زمانی که ماشین لباسشویی حایر بیش از ظرفیت خود کار کند، موجب می‌ شود که موتور آن خیلی داغ شود و نتواند به‌ درستی کار کند. در صورت داغی موتور لباسشویی، این ارور بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود و شما را از وجود این ایراد باخبر می‌ کند. برای برطرف کردن این ایراد باید موتور ماشین لباسشویی حایر را از نظر عملکرد درست مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که نتوانستید آن را برطرف کنید با مجموعه ما تماس بگیرید تا با بهترین نحو ممکن آن را برای شما برطرف کنند.

 

6 ديدگاه

 1. محمد نقویان مارس 30, 2021 در 10:53 ب.ظ - پاسخ

  س دکمه لباس شویی هایر paverخرابدشده یعنی شکسته رفته داخل بایدوچطوری درش بیارم باز میشه تو خونه باز کنم

 2. محمداعتمادی دسامبر 12, 2021 در 1:30 ق.ظ - پاسخ

  سلام لباسشویی ۵کیلودارم حایر آبگیری داخل دیگ انجام نمیشه بلافاصله تخلیه میکنه علت چیست ؟

  • همتا ژوئن 13, 2022 در 1:57 ق.ظ - پاسخ

   سلام وقت بخیرلباسشویی حایربدون دیجیتال.ازهمیناییکه سه تادکمه داره.اصلابلدنیستم برنامه شستشوتنظیم کنم.وقتی روشنش میکنم دیگه خاموش نمیشه تاازبرق بکشمش.لطفاراهنمایی بفرمایید

   • خجسته جولای 6, 2022 در 11:51 ب.ظ - پاسخ

    سلام سه نظام ماشین لباس شویی۶کیلو هایر شکسته و هیچ جاپیداش نکردم لطفا راهنمایی کنید

 3. علی سلیمانی ژانویه 17, 2022 در 10:14 ق.ظ - پاسخ

  سلام کلید ماشین لباس شوی روشن نمی شه

 4. ناشناس آگوست 29, 2022 در 5:39 ب.ظ - پاسخ

  سلام خسته نباشید یه لباسشویی تمام دارم شماره کاسه نمدش مشخص نیست خاستم لطف کنید شماره کاسه نمد و بلبرینگ بزرگتر بهم بدین مدلش xqg50-81 ممنون از لطف شما

درج دیدگاه