فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

فوریه 15, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

امروزه ماشین‌ های لباسشویی در زندگی ما به یکی از لوازم خانگی متداول و پرکاربرد تبدیل شده‌ است. ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال فناوری پیشرفته و با کیفیتی دارد، که بدون در نظر گرفتن تعداد، نوع لکه و جنس لباس ها به آسانی آن ها را می شوید. استفاده زیاد از ماشین لباسشویی می‌ تواند موجب بروز ایراداتی در عملکرد آن شود. در صورت بی اهمیتی به این موضوع امکان دارد آسیب‌ های بسیار جدی به قطعات آن وارد شود، و هزینه بسیاری جهت تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال بر خانواده تحمیل شود. بیشتر اختلالاتی که امکان دارد برای ماشین‌ لباسشویی پیش آید، تخصصی هستند و برای شناسایی ایراد و برطرف کردن آن باید از متخصصان و کارشناسان خبره در این زمینه کمک گرفت. در این مقاله قصد داریم نکاتی در مورد عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را بیان کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

تخلیه نشدن آب لباسشویی جنرال آدمیرال

خالی نشدن آب ماشین لباسشویی یکی از ایرادات رایج است، که هر چند وقت یک بار افراد گرفتار آن می شوند. دلیل اصلی ماندن آب در لباسشویی، آسیب‌ دیدگی المان‌ های مربوط به تخلیه از جمله پمپ ماشین لباسشویی است. انواع پمپ ماشین لباسشویی بعد از گذر زمان با گذشت ۱۰ سال نیاز به تعویض پیدا می کنند. مشکلات مرتبط با پمپ و تخلیه آب در ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال با استفاده از یک کد خطا روی نمایشگر نشان داده می‌ شود. البته در مواقعی که آب لباسشویی تخلیه نمی‌ شود، قبل از هر چیز مسیر خروجی و شیلنگ فاضلاب را چک کنید.

در صورتی‌ که شیلنگ دچار خمیدگی یا گرفتگی باشد، آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود. پمپ ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال یکی از اصلی ترین قطعات است، که فقط یک نیروی متخصص می‌ تواند مشکلات آن را پیدا و برطرف کند. برای رفع ایراد عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی، از طریق تماس با متخصصان خبره تعمیرکار می‌ توانید از خدمات تخصصی بهره‌مند شوید.

[readMore]ارورهای ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال[/readMore]

باقی ماندن پودر در مخزن ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

برخی اوقات امکان دارد آب وارد ماشین لباسشویی نشود و پودر داخل مخزن آن باقی بماند. در چنین مواقعی اول باید از قفل شدن درب لباسشویی مطمئن شوید. در صورتی‌ که درب قفل نشد، ایراد از آب گیری نیست، و ایراد کار را باید در المان‌ های شروع به کار، عناصر امنیتی و عملکرد برد اصلی پیدا کرد. اما به احتمال زیاد، ایراد می تواند از شیر برقی باشد. شیر برقی یکی از اصلی ترین قطعات ماشین لباسشویی به شمار می‌ رود، که از یک فنر، یک میله استوانه‌ ای، یک مخزن پلاستیکی و دیافراگم های لرزه‌ ای ساخته شده است. اشکالات مربوط به اختلال عملکرد شیر برقی فقط باید توسط متخصص تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال بررسی و برطرف شود.

روشن نشدن ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی قطعی برق پریز، قطعی سیم یا ایراد در اتصالات داخلی است، اما در بیشتر مواقع، روشن نشدن ماشین لباسشویی ریشه در سوختن برد لباسشویی دارد. برد لباسشویی مانند مغز انسان عمل می کند، که اشکال در آن، موجب بروز مشکلات متعددی برای لباسشویی می‌ شود. گاهی امکان دارد برد لباسشویی سالم باشد و عمل نکردن برنامه‌ ها به‌ علت سوختن نمایشگر لباسشویی باشد. در هر حال، یک تعمیرکار خبره می‌ تواند سریعاً ایراد ماشین لباسشویی را تشخیص دهد. شما می‌ توانید از طریق تماس با مرکز تعمیر کار، از  تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال در منزل و در همه مناطق تهران بهره‌ مند شوید.

سیاه شدن لاستیک ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

سیاهی لاستیک ماشین لباسشویی معمولا با بوی بدی همراه است، که فضای خانه و آشپزخانه را پر می کند. این اختلال در طولانی‌ مدت می‌ تواند آسیب‌ بسیار جدی به ماشین لباسشویی وارد کند. برای جلوگیری از سیاهی لاستیک لباسشویی به این نکته توجه کنید: پس از پایان کار، درب ماشین لباسشویی را به مدت یک ساعت باز بگذارید، تا هوا در داخل آن گردش کند. سطح لاستیک لباسشویی را با یک پارچه نرم، خشک کنید. برای جلوگیری از بیشتر شدن سیاهی لاستیک، هر دو ماه یک بار با پودر شستشوی مخصوص، آن را جرم‌ گیری کنید. اگر حجم سیاهی لاستیک لباسشویی بیش از اندازه باشد، باید آن را به طور کلی تعویض کنید، تا کیفیت عملکرد ماشین لباسشویی حفظ شود.

سر و صدای بالای ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

برای تعمیر ماشین لباسشویی به‌ علت سر و صدای زیاد لباسشویی، دقت کنید که صدا از کدام بخش ماشین لباسشویی و در چه زمانی تولید می‌شود. برای مثال، اگر آبکش لباسشویی کار نمی‌ کند، ولی صدای ناهنجار  به گوشتان می‌ رسد، اشکال و اختلال را باید در پمپ آن پیدا کنید. اگر تولید صدا همراه با لرزش، موقع خشک کردن لباس‌ ها بود، ناشی از وجود ایراد در کمک‌ فنر لباسشویی است. در چنین مواقعی امکان دارد کمک‌ فنرها، بلبرینگ یا بخش های داخلی موتور نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. برای پیدا کردن مشکل ماشین لباسشویی می‌ توانید تسمه ماشین را برداشته، دیگ و موتور را به‌ صورت مجزا با دست بچرخانید، و صدای هر بخش را چک کنید. البته توصیه می‌ کنیم برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال از خدمات مجموعه تعمیرکار بهره ببرید.

لرزش بیش از اندازه ماشین لباسشویی

هر چند لرزش لباسشویی یکی از متداول ترین علت های درخواست برای تعمیر لباسشویی است، ولی این ایراد در اولین حالت به تراز نبودن پایه‌ های لباسشویی مربوط می‌ شود. برای تنظیم کردن پایه‌ های لباسشویی، باید از آچار مخصوص به نام رگلاژ استفاده کنید. قبل از درخواست تعمیر ماشین لباسشویی، دو تا از پایه های جلویی لباسشویی را پایین یا بالا بیاورید تا لباسشویی لق نخورد.

در صورتی‌ که لباسشویی به‌ خوبی در جای خود قرار دارد، ولی باز هم متوجه لرزش بیش از اندازه آن می‌ شوید، احتمالا کمک‌ فنر های ماشین نیاز به تعویض دارد. کمک‌ فنر یک قطعه فلزی با اندازه بین ۱۲ تا ۲۵ سانتی‌ متر است، که به قسمت زیرین دیگ ماشین لباسشویی متصل می‌ شود. در بعضی مواقع نیز ممکن است لرزش شدید لباسشویی به‌ علت گرفتگی فیلتر های داخلی باشد. در این حالت فیلتر تخلیه لباسشویی باید تمیز و سرویس شود. از آنجایی‌ که تعمیر ماشین در ارتباط با لرزش آن به‌ آسانی امکان‌ پذیر نیست، شما می توانید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال که توسط متخصصان تعمیرکار انجام می شود، استفاده کنید.

[readMore]تعمیر ساید بای ساید جنرال آدمیرال[/readMore]

ماشین لباسشویی نشتی آب دارد

ماشین لباسشویی به علت های زیادی امکان دارد دچار نشتی آب شود. آسیب دیدگی شیلنگ ورودی یا خروجی آب، خرطومی جاپودری به دیگ، خرطومی دیگ به پمپ تخلیه، خرطومی دیگ به فیلتر ماشین لباسشویی از جمله این علت ها است. بهتر است عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی مربوط به این مشکل را به متخصصان خبره مجموعه ما بسپارید.

شکستگی درب ماشین لباسشویی و باز نشدن درب

تا زمانی که لباسشویی در حال کار کردن است، میکروسوئیچ، یا همان سنسور امنیتی درب فعال بوده و امکان باز کردن درب وجود ندارد. در چنین مواقعی اگر اقدام به باز کردن در کنید، دستگیره شکسته می‌ شود. برای تعویض دستگیره لباسشویی به تجهیزات مخصوص نیاز است، به همین دلیل تعمیر درب ماشین لباسشویی فقط از عهده یک تعمیرکار حرفه ای بر می‌آید.

دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد

امکان دارد پس از گذاشتن لباس ها در دیگ ماشین لباسشویی شاهد نچرخیدن دیگ باشید. احتمال دارد حجم لباسی که در دیگ لباسشویی قرار دادید خیلی زیاد باشد، که در این صورت دیگ ماشین لباسشویی نمی تواند بچرخد. برای رفع ایراد در این وضعیت، باید اندازه لباس ها را به حد استاندارد برسانید. امکان دارد قفل درب لباسشویی شما معیوب شده باشد، که دیگ ماشین لباسشویی شروع به چرخش نمی کند. زیرا تا درب لباسشویی کاملاً کیپ نشود، ماشین فعالیت خود را شروع نمی کند. همچنین برای رفع ایراد در این مواقع باید قفل را به کمک یک تعمیرکار لباسشویی تعمیر کنید. خرابی میکروسوئیچ های درب  لباسشویی نیز عامل دیگری در نچرخیدن دیگ لباسشویی است، زیرا این مسئله نیز موجب بسته نشدن درب لباسشویی می شود. برای رفع ایراد در این حالت با مرکز تعمیرات لباسشویی تعمیرکار تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال در تهران

مرکز تعمیرکار آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی جنرال آدمیرال در تهران است. مجموعه ما با سال‌ ها تجربه در زمینه تعمیر لباسشویی با تکیه بر کارشناسان آموزش‌ دیده، تخصصی‌ترین تعمیرات لباسشویی جنرال آدمیرال را به شما عزیزان ارائه می دهند. از مزایای خدمات مرکز ما استفاده از قطعات اورجینال و ارائه ضمانت شش ماه خدمات انجام شده است. مرکز تعمیرکار به عنوان بزرگترین تعمیرگاه انواع مدل ماشین لباسشویی در شهر تهران فعالیت دارد، که با داشتن ۸۲ تعمیرکار حرفه ای و ماهر ماشین لباسشویی، در خدمت شما مشتریان محترم می باشد. اگر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال شما نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد با مجموعه ما تماس بگیرید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین مجرب ما به منزل شما مراجعه کند و بدون انتقال لباسشویی به تعمیرگاه ایراد آن را رفع کند. اگر قطعه ای مثل برد الکترونیکی و یا دیگ و مخزن لباسشویی جنرال آدمیرال خراب شده باشد، فقط همان قطعه معیوب به مرکز ما منتقل می شود، و بعد از تعمیرات کامل در منزل شما نصب می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال با مرکز تعمیرات تعمیرکار تماس بگیرید.

[readMore]ارورهای ساید بای ساید آدمیرال[/readMore]

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال در منزل

تجهیزات و لوازم خانگی به مرور زمان با  استفاده زیاد امکان دارد به علت های گوناگون دچار خرابی و نقص فنی شوند. در این موقع شما یا باید خودتان لباسشویی خراب شده را تعمیر کنید، یا به تعمیرگاه تخصصی برای برطرف کردن اختلال ایجاد شده مراجعه کنید.  ماشین لباسشویی به علت برخورداری از حجم و وزن زیاد امکان حمل و نقل و جابجایی آن بسیار سخت است و شما را با مشکل روبرو می کند. بهترین روش برای تعمیر تخصصی این است که از تعمیرگاه های مجاز و معتبر مانند تعمیرگاه تعمیرکار بخواهید تا تکنسین های مجرب را به منزل مورد نظر شما بفرستند. شما با بهره مندی از خدمات مجموعه ما در منزل دیگر نیازی به انتقال ماشین لباسشویی ندارید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را نمی توان بدون بررسی مشکل پیش آمده برای لباسشویی، تعیین کرد. هزینه تعمیر لباسشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد که عوامل تاثيرگذار بر هزينه تعمير ماشين لباسشويی شامل این موارد است. هر تعمیرکار برحسب ۴ عامل سابقه، تجربه، ضمانت نامه و نوع کارکرد، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را تعیین می کند. و همچنین نوع قطعاتی که برای لباسشویی شما به کار می رود، در هزینه های خدمات تاثیرگذار است. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال با کیفیت انجام خدمات تعمیر، رابطه مستقیم دارد، و هر اندازه هزینه بیشتری پرداخت کنید، ماشین لباسشویی شما با اطمینان بیشتری تعمیر و سرویس می شود.

[readMore]تعمیر لباسشویی جنرال[/readMore]

سرویس ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

اگر شما از ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال استفاده می کنید، باید بدانید که سرویس ماشین لباسشویی به عمر مفید لباسشویی شما کمک می کند. این کار باعث می شود که لباسشویی به تعمیر کمتری نیاز پیدا کند. این که شما بخواهید برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال خود هزینه بسیاری را پرداخت کنید، بی شک فشار اقتصادی زیادی به زندگیتان وارد می شود. به همین علت باید همیشه از آن مراقبت و نکات ضروری رعایت کنید. در این حالت می توانید تا سالیان سال از آن به خوبی و بدون عیب استفاده کنید. افرادی باید سرویس ماشین لباسشویی را انجام دهند، که در این زمینه تخصص داشته، و آموزش های ضروری را دریافت کرده باشند. و همچنین قطعاتی که برای تعمیر و سرویس استفاده می شوند باید فابریک و اورجینال باشد. نکات بسیاری در مورد سرویس لباسشویی وجود دارد، که شما باید به خوبی به آن ها دقت کنید. برخی از این نکات شامل موارد زیر است: طول عمر مفید هر یک از ماشین لباسشویی هایی که شما تهیه میکنید، دوازده سال است. ولی شما با رعایت بعضی نکات می توانید از آن بیست سال به بالاتر هم استفاده کنید.

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را بیشتر از ظرفیتی که دارد با لباس پر نکنید.

شما باید بدانید که هر یک از مدل ماشین های لباسشویی جنرال آدمیرال ظرفیت های گوناگونی دارند. بعضی از آنها ظرفیت بسیار بالا دارند و بعضی از آنها ظرفیت های بسیار پایین دارند. شما برای اینکه بدانید به موتور ماشین لباسشویی هیچ  فشار وارد نمی شود، باید به خوبی ظرفیت روی لباسشویی را مطالعه کنید. سرویس کاران این نکته را به شما تاکید می کنند که شما هرگز نباید بیش از حد ظرفیت لباسشویی درون آن لباس بگذارید، که در این صورت به آن ضربه وارد می کنید.

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را با آب داغ به خوبی شستشو دهید.

از دیگر نکاتی که در مورد سرویس ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه کنید، این است که هر چند وقت یک بار آن را با آب داغ کاملاً شستشو دهید. شما می توانید ماهی یک بار آب داغ با مواد شوینده را بدون هیچ لباسی درون ماشین لباسشویی بریزید، و آن را روشن کنید تا کار کند. شما با این حرکت می توانید به خوبی ماشین لباسشویی را تمیز کنید و از رشد رسوب، جرم، قارچ و باکتری در داخل ماشین لباسشویی هم جلوگیری کنید. این مورد باعث می شود همیشه لباس های شما تمیز باشند، و شما دچار بیماری پوستی و قارچی نشوید.

محفظه کشویی مواد شوینده ی ماشین لباسشویی را همیشه تمیز کنید.

اگر مواد شوینده مدت زمان بسیاری در داخل محفظه بمانند رسوبات زیاد و جرم درون آن به وجود می آید. همین کار باعث می شود که لوله ها مسدود شوند، و مواد سختی درون ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال به وجود آید. بنابراین شما باید بدانید همیشه بعد از اتمام کار لباسشویی بهتر است محفظه را به طور صحیح شستشو دهید. نگهداری و شستشوی محفظه کشویی بسیار اهمیت دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر بگیرید.

فیلترهای آب ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را به خوبی تمیز کنید.

شما زمانی که فیلتر های آب داخل ماشین لباسشویی را به صورت دوره ای تمیز کنید، عمر آن را بی شک افزایش پیدا می کند. خاک و آلودگی های خیلی زیادی وجود دارد که ممکن است وارد ماشین لباسشویی و فیلتر های آن شود. شما اگر این فیلتر ها لباسشویی را به خوبی تمیز کنید، از آلودگی و مسدودی آن جلوگیری می کنید.

[readMore]سرویس دوره ایی کولر گازی جنرال[/readMore]

ماشین لباسشویی را داخل حمام یا خیلی نزدیک به سینک ظرفشویی نگذارید.

هنگامی که رطوبت به بدنه ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال شما برسد، سیستم برقی آن دچار ایراد و اختلال می شود. به همین علت به خوبی باید دقت کنید که به آن رطوبت و آب نرسد. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام سرویس لباسشویی به شما گفته می شود این است، که از اتصال برقی ماشین لباسشویی جلوگیری کنید. هر یک از انواع مواردی که باعث می شود سیستم برقی لباسشویی شما با ایراد روبه رو شود، را باید را شناسایی کنید و از اتصالات آن جلوگیری کنید.

از برنامه که حرارت بالا دارد برای آبکشی استفاده نکنید.

از دیگر نکاتی که در مورد سرویس ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال بسیار اهمیت دارد این است که زیاد از برنامه های آبکشی با حرارت بالا استفاده نکنید. اگر شما حرارت آب لباسشویی را روی اعداد بالا ببرید، بی شک انرژی بسیاری را مصرف می کنید. اگر نگران قبض آب خود هستید، و نمی خواهید هزینه بسیاری را برای تعمیر لباسشویی پرداخت کنید، نباید از آب خیلی داغ استفاده کنید. درجه حرارت آب لباسشویی باید پایین باشد و تنها در بعضی مواقع که بسیار ضروری است از آن استفاده کنید. توجه کنید که برنامه های زیادی روی ماشین لباسشویی وجود دارد و هر یک باید در شرایط خاص استفاده شوند.

ماشین لباسشویی را به درستی تنظیم کنید.

تنظیمات خاصی برای لباسشویی وجود دارد و شما باید زمان خریداری آن با تنظیماتی که دارند، آشنا شوید. شما باید هر یک از لباس های خود را که داخل ماشین لباسشویی می گذارید، بر اساس جنسشان مورد بررسی قرار دهید. نوع پارچه و میزان کثیفی آن از جمله مهمترین نکاتی هستند که باید هنگام تنظیمات برنامه به آن دقت کنید. اگر این تنظیمات را به طور صحیح انتخاب نکنید، ممکن است که لباسشویی شما دچار تکان های شدید شود، و آسیب ببیند.

جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را فراموش نکنید.

رسوبات و میکروب هایی که درون ماشین لباسشویی به وجود می آید، در واقع مهمان های ناخوانده ای هستند که در هر ماشین  لباسشویی وجود دارند. شما باید بدانید بعد از مدتی که از لباسشویی استفاده می کنید، جرم و رسوبات زیادی داخل آن به وجود می آید. در این حالت کیفیت کار لباسشویی پایین می آید و از عمر آن هم کاسته می شود. شما می توانید برای جرم گیری لباسشویی جنرال آدمیرال خود از تکنسین های مجرب مجموعه تعمیرکار که در این زمینه تخصص دارند، راهنما های ضروری را دریافت کنید. آن ها به خوبی می توانند شما را راهنمایی کنند، و با توجه به نوع برند ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال، جرم گیری را انجام دهند.

 

سرویس ماشین لباسشویی هر شش ماه یک بار به صورت دوره ای

اکثریت افراد شاید بر این باور هستند که سرویس ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال تنها در زمانی که با اختلال مواجه می شود، باید انجام گیرد. بهتر است برای اینکه عمر ماشین لباسشویی خود را بالا ببرید، هر شش ماه یک بار از تکنسین های ما برای بازدید درخواست کنید تا بازدید را به طور کلی انجام دهند.

نکات نگهداری از ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

  • ماشین لباسشویی خود را در مکانی صاف و مسطح نصب کنید.
  • توجه کنید که ماشین لباسشویی حداقل پنج سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.
  • ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را در مکانی دور از تابش مستقیم نور خورشید و بارندگی قرار دهید.
  • پس از اتمام سیکل شستشو لباس ها را سریعاً از دیگ لباسشویی خارج کنید.
  • دیگ محلی مناسب برای رشد قارچ و باکتری است، آن را با پارچه نرم خشک کنید.
  • با توجه به ظرفیت ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال، درون آن لباس بریزید.
  • فیلتر های لباسشویی را مداوم و مرتب تمیز، و در صورت خرابی تعویض کنید.
  • از شوینده های مخصوص و با کیفیت برای شستشوی لباس ها در لباسشویی استفاده کنید.
  • برنامهٔ شستشو را زمان روشن بودن ماشین لباسشویی تغییر ندهید.
  • سکه، سنجاق، گیره و سایر اشیا اضافه را از جیب لباس ها خارج کنید.

درج دیدگاه