فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

فوریه 16, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

ماشین های لباسشویی بلومبرگ می توانند یکی از خاص ترین گزینه برای جذب کسانی باشد که علاقه مند به خرید محصولات آلمانی هستند. ماشین لباسشویی بلومبرگ امکانات و ویژگی هایی از جمله استفاده از برنامه های شستشوی لباسشویی که باعث راحتی مصرف کننده می شود. پایین بودن میزان لرزش و صدا لباسشویی بلومبرگ که از موتور اینورتر استفاده می کند. و همچنین قابلیت هایی مانند شست و شوی با تاخیر و شست و شوی سریع دارد. مجهز به قفل کودک و نیز قدرت موتور فوق العاده دارد. و همچنین طراحی زیبای این ماشین های لباسشویی بلومبرگ موجب جلب توجه افراد به این محصول شده است.

برند بلومبرگ در سال 1983 در آلمان بنیان گذاری شد، و با تولید محصولات لوازم خانگی محدودی از جمله ماشین لباسشویی پا به بازار نهاد. در ابتدا این برند صرفاً به دنبال فروش لوازم خود در آلمان بود، ولی به مرور زمان رفته رفته این برند اقدام به اهدای نمایندگی های معتبر زیادی در کل قاره اروپا کرد، و بازار خود را گسترش داد. لباسشویی یکی از لوازمی است که در منزل کاربرد زیادی دارد، و با گذر زمان با استفاده مداوم دچار خرابی و ایراداتی می شود، و در نتیجه به تعمیر نیاز پیدا می کند. در ادامه قصد داریم به بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ بپردازیم برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

گاهی اوقات امکان دارد ماشین لباسشویی بلومبرگ کارکرد صحیحی نداشته باشد. در صورت آشنایی با عیب یابی مشکلات می توانید مشکل را برطرف کنید. در صورتی که خودتان قادر به حل ایراد نیستید، می توانید از مرکز تخصصی ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ کمک بگیرید. در زیر بعضی از مشکلات متداول را برای آشنایی شما با عیب یابی آورده ایم، که شامل:

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ روشن نمی شود؟

 • دقت کنید که دکمه (شروع/توقف) روی ماشین روشن شده باشد.
 • بررسی کنید که دو شاخه به درستی به سوکت برق وصل باشد.
 • درب ماشین لباسشویی محکم بسته شده باشد.

چرا دیگ لباسشویی بلومبرگ از آب پر نمی شود؟

 • دو شاخه به طور صحیح به پریز برق وصل باشد.
 • درب لباسشوبی محکم بسته شده باشد.
 • شیر آب باز شده باشد.
 • فیلتر های شلنگ ورودی آب لباسشویی دچار ایراد نشده باشد.
 • شیلنگ ورودی آب ماشین لباسشویی گیر یا پیچ نخورده باشد.
 • در صورت رفع نشدن این ایراد با مجموعه ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس حاصل فرمایید.

چرا آب درون دیگ لباسشویی بلومبرگ قابل مشاهده نیست؟

این حالت ایراد محسوب نمی شود. زیرا که سطح آب پایین تر از سطح شیشه درب ماشین لباسشویی است، به همین علت آب بسیار کمی برای شستشو لباس ها استفاده شده است.

چرا آب پمپ به بیرون ماشین لباسشویی بلومبرگ تخلیه نمی شود؟

در این حالت ممکن است شلنگ تخلیه پیچ خورده باشد. و همچنین پمپ تخلیه دچار ایراد شده باشد، در این صورت با ما تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب در اسرع وقت به منزل شما حضور پیدا کنند، که به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ بپردازند.

چرا در حین چرخش، لرزش شدید در ماشین لباسشویی بلومبرگ ایجاد می شود؟

 • امکان دارد ماشین لباسشویی بلومبرگ در سطح صاف تراز نشده باشد.
 • نباید ماشین لباسشویی بلومبرگ خیلی نزدیک به دیوار باشد.
 • دقت کنید که پایه های ماشین لباسشویی بلومبرگ محکم پیچ شده باشند.

تولید کف بیش از حد در دیگ ماشین لباسشویی بلومبرگ

 • مواد شوینده برای شستشو ماشین های لباسشویی اتوماتیک باشد، نه برای شستن با دست.
 • توصیه می شود به اندازه مناسب از شوینده استفاده شود

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ از تمام مواد شوینده استفاده نمی کند؟

چک کنید که سیفون های کشوی مواد شوینده به طور صحیح نصب شده و دچار ایراد نشده باشند.

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ نمی چرخد؟

زمانی که در ماشین لباسشویی بلومبرگ لباس ها به طور یکسان و یکنواخت در دیگ پخش نشوند تعادل چرخش دیگ نیز بهم می خورد. اگر در پایان سیکل، لباس های شسته شده هنوز خیس هستند، آن ها را در دیگ قرار دهید و فقط برنامه چرخش را تکرار کنید.

چرا آب از دیگ لباسشویی بلومبرگ خارج می شود؟

در صورت خرابی لباسشویی و یا قطعی برق، می توانید آب را با استفاده از روش اضطراری از دیگ ماشین لباسشویی خارج کنید.

باقی ماندن آثار شوینده ماشین لباسشویی بلومبرگ روی لباس

اکثریت شوینده ها بدون فسفات و حاوی موادی هستند که حلالیت کمی در آب دارند. پس باید از مواد شوینده مناسب استفاده شود.

چرا خشک کن ماشین لباسشویی بلومبرگ لباس ها را خشک نمی کند؟

 • دقت کنید ‌که شیر آب باز باشد.
 • حجم بار ماشین لباسشویی زیاد نباشد.
 • زمان خشک شدن لباس ها به اندازه کافی طولانی نباشد.
 • شاید تایمر خشک کن مناسب انتخاب نشده باشد.
 • اگر لباسشویی هنوز لباس ها را خشک نمی کند، با مرکز خدمات ما تماس بگیرید، تا در اسرع وقت به تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ شما بپردازند.

چرا ماشین لباسشویی لباس ها را تمیز نمی شوید؟

 • ممکن است از شوینده خیلی کم یا از شوینده نامناسب استفاده شده باشد.
 • یا لکه های سخت قبل از شستشو برطرف نشده است.
 • همچنین دمای مناسب تنظیم نشده باشد.
 • یا دیگ لباسشویی بیش از حد بارگیری شده است.

ارور ها و کد خطا ی ماشین لباسشویی بلومبرگ و راه حل آن

لباسشویی بلومبرگ به یک سیستم کنترل خطای خودکار مجهز است، تا هرگونه ایراد و خطا را در اولین مرحله تشخیص دهد. در ادامه فهرستی از انواع خطا های ماشین لباسشویی بلومبرگ را آورده ایم:

کد خطا E1 ماشین لباسشویی بلومبرگ:

دلیل خطا E1 ماشین لباسشویی بلومبرگ متوقف شدن آکوا استاپ است.

برای برطرف کردن کد خطا E1 لباسشویی بلومبرگ منبع تغذیه را قطع کنید، شیر آب وصل شده را ببندید. و سپس با مرکز خدمات ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

[readMore]تعمیر ظرفشویی بلومبرگ[/readMore]

کد خطا E5 ماشین لباسشویی بلومبرگ:

دلیل ایجاد کد خطا E5 در ماشین لباسشویی بلومبرگ این است که آب برای شستشو وارد لباسشویی نمی شود. برای برطرف کردن کد خطا E5 در لباسشویی بلومبرگ از اتصال لباسشویی به پریز برق مطمئن شوید. از بسته بودن درب لباسشویی مطمئن شوید. شیر آب را باز بگذارید. و از سالم بودن فیلتر های شیلنگ ورودی آب اطمینان کسب کنید. شیلنگ آب ورودی را از نظر پیچ خوردگی و مسدودی چک کنید.

کد خطا E6 ماشین لباسشویی بلومبرگ

علت نمایش ارور E6  لباسشویی بلومبرگ برای این است که آب درون لباسشویی به بیرون پمپ نمی شود. این خطا در ماشین لباسشویی بلومبرگ مربوط به موتور آن است. برای برطرف کردن خطا E6 ماشین لباسشویی بلومبرگ، موتور لباسشویی باید چک شود، اگر مشکل برطرف نشد با مجموعه ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

خطا OPEN ماشین لباسشویی بلومبرگ

دلیل ایجاد کد خطا OPEN در ماشین لباسشویی بلومبرگ این است، که درب لباسشویی به خوبی بسته نشده است. برای برطرف کردن ارور OPEN در لباسشویی بلومبرگ درب ماشین را محکم ببندید.

خطا 10 ماشین لباسشویی بلومبرگ

دلیل نمایش این خطا در صفحه نمایشگر این است که سطح آب ورودی بیش از اندازه است، و آب از ماشین لباسشویی سر ریز می شود.

برای برطرف کردن این ایراد سنسور سطح آب را چک کنید، زیرا این قطعه دچار آسیب دیدگی شده است، و باید تعویض شود.  هم چنین معیوبی در هیدروستات نیز می تواند عامل این خطا باشد. و در پایان برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بلومبرگ باید تست شود. در این مواقع بهتر است ماشین لباسشویی را از برق بکشید، و برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ با ما تماس بگیرید.

کد خطای 11 ماشین لباسشویی بلومبرگ

علت این ارور ایراد در حرارت آب شناسایی شده است، یا ماشین لباسشویی آب را گرم نمی کند. برای برطرف کردن عیب، باید سیم های ارتباطی بین المنت هیتر و ترموستات از لحاظ سلامت چک شود. توسط اهم متر مقدار مقاومت المنت و ترموستات را اندازه بگیرید، که در صورت خرابی باید تعویض شود.

 

خطا 13 ماشین لباسشویی بلومبرگ

نمایش ارور 13 به این دلیل به وجود آمده است، که یک ایراد در سرعت چرخش دیگ شستشو لباسشویی بلومبرگ شناسایی شده است.

 • برای برطرف کردن این مشکل چک کنید که کمربند ماشین لباسشویی شل نشده باشد.
 • همچنین اتصالات موتور را چک کنید.
 • سیم ها را از لحاظ سلامت و سیم کشی های تحت کنترل نیز چک کنید.
 • برس های کربنی موتور را بررسی کنید.
 • اتصال تاکو را نیز نگاه بندازید و در آخر احتمال سوختن موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ وجود دارد، که در این صورت باید لباسشویی را به مرکز ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ بسپارید.

 خطا 18 ماشین لباسشویی بلومبرگ

این خطا به دلیل نامتعادل بودن ولتاژ برق ماشین لباسشویی است.

 • برای برطرف کردن آن مطمئن شوید ماشین لباسشویی به ولتاژ صحیح و مناسب رسیده باشد.
 • بررسی کنید فیوز لباسشویی نشکسته باشد. با اهم متر آن را اندازه بگیرید تا از سلامت آن مطمئن شوید.

در صورت مشاهده ارور های دیگر، برق لباسشویی را قطع کنید، و شیر آب را ببندید.

با مرکز ما تماس بگیرید، تا در صورت بررسی و عیب یابی آن اگر نیاز به تعمیر داشت، تکنسین های ما به تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ بپردازند.

[readMore]ارورهای ماشین ظرفشویی بلومبرگ[/readMore]

 تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی نیازی به نگرانی نیست، چون مجموعه ما تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ را در سراسر تهران انجام می دهد.  تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در شرق، غرب، شمال و جنوب شهر تهران انجام می شود. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ باکیفیت ترین نوع لباسشویی را با طراحی متنوع و تکنولوژی پیشرفته به بازار عرضه می کند. با آمار فروش و تولید انواع مدل های ماشین لباسشویی بلومبرگ می توان به این نتیجه رسید که این دسته از لوازم خانگی بسیار زیاد مورد استقبال مردم است. مرکز خدماتی تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ و سرویس آن، از بهترین کارشناسان مجرب و با تجربه که در زمینه های متفاوت محصولات خانگی، تخصص دارند، استفاده می کند‌. به این منظور که مشتریان بتوانند در صورت بروز ایرادات برای ماشین لباسشویی با خیالی آسوده کار را به کارشناسان ما بسپارند.

با توجه به این که متخصصان مجموعه ما در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ حرفه ای هستند، پس از بررسی عیب لباسشویی تا جایی که امکان باشد، دستگاه را تعمیر می کنند، و در موارد خاص به تعویض قطعات می پردازند. تعمیرکاران در زمان تعویض قطعه بهترین و اصلی ترین قطعات لباسشویی را به کار می برند. مجموعه ما در تهران ارائه دهنده انواع خدمات نصب و راه اندازی و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ است. مرکز خدمات تعمیرکار جهت سرویس دستگاه برای دسترسی سریع تکنسین ها به منزل مشتریان و حل مشکلات لباسشویی، شعبه های زیادی در سراسر ایران و تهران دارد. و همچنین در کل روز های هفته آماده ارائه خدمات به شاغلین که در طول هفته منزل نیستند، نیز دارد. شما بدون نگرانی می توانید در جمعه ها یا روز های تعطیل با مجموعه تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید، تا کارشناسان در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل شما بیایند. شما هر کجای تهران که باشید، می ­توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ بهره مند شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در منزل

به علت اینکه لباسشویی بلومبرگ وزن بالایی دارد بهتر است، تعمیر آن در منزل انجام شود. با این کار ماشین لباسشویی جا به جا نمی شود و در هنگام انتقال به مرکز تعمیرات آسیب دیگری نمی بیند. یکی از ویژگی های تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در منزل، صرفه جویی در زمان و هزینه های جابجایی است. برای اینکه خدمات تعمیر لباسشویی بلومبرگ را در منزل دریافت کنید،  با مرکز خدمات تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید، و درخواست خود را ثبت کنید. تکنسین ها در اولین فرصت به آدرس مورد نظر شما می آیند، لباسشویی را عیب یابی  و در صورت نیاز تعمیر و تعویض می کنند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

هزینه ی تعمیر لباسشویی بلومبرگ می تواند به عوامل گوناگون بستگی داشته باشد. با توجه به وارداتی بودن محصولات بلومبرگ و نبودن  قطعات یدکی آن در بازار ایران، هزینه ی تعمیر یا تعویض قطعات لباسشویی امکان دارد افزایش پیدا کند. به همین دلیل به مشتریان توصیه می شود، تا برای دریافت خدمات به مراکز خدمات معتبر مراجعه کنند، تا از کیفیت قطعات و تضمین خدمات مطمئن شوند. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ طبق نرخ مصوب اتحادیه است، البته نوع ایراد آن و اینکه قطعات نیاز به تعمیر و تعویض دارند هم در هزینه ی خدمات تاثیرگذار است. قطعات اورجینال و فابریک به مراتب گران تر و به همان اندازه با کیفیت تر هستند و در طولانی مدت نیز قابل استفاده هستند.

[readMore]ارورهای یخچال فریزر بلومبرگ[/readMore]

محاسبه هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ می تواند بسته به عوامل گوناگون، متفاوت باشد.

 سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ

اگر شما از ماشین لباسشویی بلومبرگ استفاده می کنید، باید بدانید که سرویس ماشین لباسشویی به عمر مفید آن اضافه می کند. و این کار باعث می شود، که ماشین لباسشویی به تعمیر کمتری نیاز داشته باشد. این که شما بخواهید برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ خود هزینه زیادی بپردازید، بدون شک فشار اقتصادی زیادی به زندگی شما وارد می شود. به همین علت باید همیشه از لباسشویی بلومبرگ مراقبت های لازم را داشته باشید. در این حال می توانید تا سالیان سال از آن استفاده کنید.

شما باید نکات مهمی را در زمان سرویس لباسشویی در نظر بگیرید، که اهمیت بسیار زیادی دارد. و آن ها عبارت اند از:

ماشین لباسشویی را به طور صحیح تنظیم کنید.

تنظیمات خاص برای هر یک از مدل ماشین لباسشویی بلومبرگ وجود دارد. و شما باید هنگام خریداری هر یک از آن ها با تنظیماتی که دارند آشنا شوید. شما باید هر یک از لباس های خود را هنگامی که درون ماشین لباسشویی می اندازید، به خوبی چک کنید. و جنس آن ها را بر اساس برنامه شستشو ماشین لباسشویی تنظیم کنید. لباس و میزان کثیفی آن از جمله مهمترین مواردی است که باید هنگام تنظیمات برنامه در لباسشویی به آن توجه کنید. اگر این تنظیمات را به طور صحیح انتخاب نکنید، ممکن است که لباسشویی دچار تکان های شدید شود و به قطعات آسیب برساند. شما باید به خوبی با برنامه های ماشین لباسشویی بلومبرگ آشنا باشید، تا آن ها را بر اساس نوع لباس ها تنظیم کنید، و مورد استفاده قرار دهید.

ماشین لباسشویی بلومبرگ را بیش از ظرفیتی که دارد با لباس پر نکنید.

باید بدانید که هر یک از مدل ماشین های لباسشویی بلومبرگ ظرفیت های مختلفی دارند. بعضی از آنها ظرفیت های بسیار بالا دارند و بعضی از آن ها در ظرفیت های پایین تری هستند. شما برای اینکه به موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ خود فشار وارد نکنید باید به خوبی ظرفیت روی لباسشویی را بخوانید. از نکات خیلی ضروری که در مورد سرویس لباسشویی خیلی اهمیت دارد همین مورد است.

اکثریت افراد که ماشین لباسشویی شان زود معیوب می شود، به همین علت است که به ظرفیت آن هیچ توجهی نمی کنند.

ماشین لباسشویی بلومبرگ را با آب داغ به خوبی شستشو دهید.

از نکاتی که در مورد سرویس لباسشویی اهمیت بسیاری دارد، که باید به آن دقت کنید، این است که هر چند مدت یک بار آن را با آب داغ به درستی شستشو دهید. شما می توانید ماهی یک بار آب داغ با مواد شوینده را داخل ماشین لباسشویی بریزید، و بگذارید که کار کند. در واقع بهتر است سیستم شستشوی ماشین لباسشویی بلومبرگ را روی این مورد تنظیم کنید. این شستشو باعث میشود، که داخل ماشین لباسشویی به خوبی تمیز شود و هیچ رسوبی نگیرد. دقت کنید که شما با این حرکت می توانید به خوبی ماشین لباسشویی را تمیز کنید، و از رشد رسوب و میکروب درون لباسشویی هم جلوگیری کنید. همین مورد باعث می شود همیشه لباس های شما پاک و تمیز باشند و همچنین دچار بیماری قارچی نشوید.

[readMore]ارورهای ماشین لباسشویی بلومبرگ[/readMore]

محفظه کشویی مواد شوینده ماشین لباسشویی را همیشه تمیز کنید.

از دیگر نکات خیلی پر اهمیتی که زمان سرویس لباسشویی به شما گفته می شود، این است که همیشه محفظه کشویی درون لباسشویی را تمیز کنید. که اگر مواد شوینده زمان زیادی درون آن بماند، رسوبات زیاد درون آن به وجود می آورد. همین امر باعث می شود که لوله ها مسدود شوند، و روسوبات داخل لباسشویی به وجود آید. بنابراین شما باید همیشه بعد از اتمام کار لباسشویی محفظه دستگاه را به درستی شستشو دهید. نگهداری و شستشوی از محفظه لباسشویی اهمیت بسیاری دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر بگیرید.

فیلتر های آب لباسشویی را به خوبی تمیز کنید.

شما زمانی که فیلتر های آب ماشین لباسشویی بلومبرگ را در دوره های گوناگون تمیز کنید، بدون شک عمر آن را افزایش می دهید. خاک و آلودگی های خیلی زیادی وجود دارد که ممکن است وارد لباسشویی و فیلترهای آن شود. اگر این فیلتر ها را به طور کامل تمیز کنید از آلودگی آن ها جلوگیری می کنید. اینکه فیلتر های داخل لباسشویی کجا هستند به مدل لباسشویی بلومبرگ بستگی دارد.

لباسشویی بلومبرگ را داخل حمام و یا نزدیک به سینک ظرفشویی قرار ندهید.

زمانی که رطوبت به بدنه لباسشویی شما برسد سیستم برقی آن با ایراد مواجه می شود. به همین علت به خوبی باید توجه کنید که به آن هیچ رطوبتی نرسد. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام سرویس لباسشویی به شما گفته می شود، این است که از اتصال برقی این ماشین جلوگیری کنید.

از برنامه های لباسشویی که حرارت بالا دارد برای آبکشی استفاده نکنید.

یکی از نکاتی که در مورد سرویس لباسشویی اهمیت بسیار زیادی دارد، این است که خیلی زیاد از برنامه آبکشی با حرارت بالا استفاده نکنید. اگر حرارت آب لباسشویی را روی اعداد بزرگ ببرید، بی شک انرژی بسیاری را صرف می کنید و نباید این کار را انجام دهید. اگر شما نگران قبض آب هستید و نمی خواهید هزینه هنگفتی را برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ پرداخت کنید، نباید از آب داغ استفاده کنید. درجه حرارت آب را کم کنید و تنها در بعضی از مواردی که ضروری است از آن استفاده کنید.

[readMore]تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ[/readMore]

در نتیجه

خدماتی که در سرویس لباسشویی بلومبرگ وجود دارد گوناگون است، و هر یک از این خدمات ویژگی های متنوعی دارند. شما می توانید هر یک از این خدمات را برای لباسشویی خود دوره ای مورد استفاده قرار دهید و از تکنسین های مرکز ما مشورت های لازم را دریافت کنید. مجموعه تعمیرکار با ارائه خدمات مثل عیب یابی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ و سرویس آن، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید با ثبت درخواست خود به عیب یابی و تعمیر لباسشویی خود بپردازید.

درج دیدگاه