تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

دفترچه های ترجمه شده به فارسی در صورت نیاز کلیک کنید

دفترچه های راهنما
در خواست تعمیر دارید؟
لطفا مدل دستگاه و نام را وارد کنید.
تیم تعمیرکار با شما ارتباط برقرار میکیند
*
*
*
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

 نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی تعمیرکار

با ماشین ظرفشویی ال جی زندگی خود را راحت‌ تر و امور آشپزخانه خود را حرفه‌ای تر اداره کنید و بدون زحمت و حتی آسیب به دستان خود ظروفی تمیز و براق داشته باشید. ماشین ظرفشویی ال جی با برنامه‌های شستشوی متنوع، ظرفیت و حجم ظروف بالا، مصرف آب و برق بهینه و طراحی‌های زیبا می‌تواند یکی از حرفه‌ای ترین لوازم آشپزخانه شما باشد و دستیاری دلسوز برای شما خواهد بود. ماشین‌های ظرفشویی ال جی طبق استاندارد روز دنیا همراه با تکنولوژی پیشرفته تولید شده و عملکردی اعجاب انگیز را به همراه مصرف کم انرژی دارد. همه ماشین‌های ظرفشویی ال جی طوری طراحی شده‌اند که کارکردن با آن ساده باشد تا تمام مردم بتوانند به سادگی و سهولت از دستگاه استفاده و از شستشوی مناسب و بی نقص آن لذت ببرند.

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیرات ظرفشویی

اگر شما هم ماشین ظرفشویی ال جی دارید و به دنبال تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود هستید با ما همراه شوید ، دانستن مدل ماشین ظرفشویی که قالبا بر روی حاشیه در ماشین ظرفشویی شما حک شده مهم می باشد.

قبل از حضور کارشناس متخصص تیم تعمیرکار اطلاعات اولیه از مشکل ماشین ظرفشویی ال جی خود را به کارشناس به صورت تلفنی عنوان میکنید ، با توجه به اینکه تیم ما نمایندگی رسمی این محصولات را دارد ، اطلاعات دقیق و کاملی در مورد دستگاه های مختلف با مدل های گوناگون ال جی دارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی ، ماشین ظرفشویی یکی از اجزای ثابت آشپزخانه در همه جای دنیاست. استفاده مداوم و روزانه از ماشین ظرفشویی در اغلب خانواده ها اجتناب ناپذیر است. بدون شک ماشین ظرفشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. خرابی ماشین ظرفشویی یک مشکل جدی است. عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی یکی از سرویس های پرتقاضا می باشد.

ماشین ظرفشویی یکی از دستگاه هایی است که در عصر حاضر بسیار شناخته شده است و کارایی بسیار بالایی دارد. این دستگاه در دو مدل رومیزی و ایستاده طراحی و تولید می شود.

مطالعه بیشتر: تعمیر ساید بای ساید ال جی

–  پر تکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع ماشین ظرفشویی ال جی

در این مقاله سعی بر این داریم تا پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع در تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را بیان کنیم تا در صورت بروز مشکلات متفاوت در دستگاهتان، منشا ایراد آن را بدانید و راه حل برطرف کردن آن را پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است ادامه مطالب را مطالعه کنید.

– آشنایی با برنامه های ماشین ظرفشویی ال جی

قبل از هر چیز بهتر است به طور کلی با برنامه‌های ماشین ظرفشویی ال جی آشنا شوید.

Quick & Dry  :  شستشوی سریع به همراه خشک کن

Quick  :  شستشوی سریع

Eco  :  شستشوی اقتصادی و مقرون به صرفه

Auto  :  شستشوی اتوماتیک با توجه به میزان کثیفی ظروف

Care  :  شستشوی با بخار برای ظروف حساس

Dual Spray  :  شستشوی دوگانه جهت شستشوی متفاوت در طبقات

Power  :  شستشوی قدرتمند با بخار

Rinse  :  انتخاب حالات آبکشی

Child Lock  :  قفل کودک

Spray  :  انتخاب قدرت اسپری آب

Half Load  :  انتخاب تک یا دو طبقه برای شستشو

Delay Start  : دکمه انتخاب زمان تاخیر در شستشو

ماشین ظرفشویی خودش را از آب پر می کند و آب را با سرعت و فشار زیاد از طریق فواره هایی به ظروف می پاشد تا آنها را تمیز کند؛ در نهایت آب کثیف را تخلیه می کند و با پاشیدن آب بیشتر، ظروف را آبکشی می کند؛ پس از اتمام شست و شو هوا را گرم می کند تا ظرف ها خشک شوند.

مطالعه بیشتر: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

– چرا ماشین ظرفشویی، ظرف‌ها را تمیز نمی شوید ؟
– علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی

ابتدا باید مشخص شود منظور از تمیز نشستن چیست؟

اگر بعد از شستشو لکه سفید بر روی ظروف می‌ماند مواردی را که در ادامه بیان می‌شود را چک کنید.

روال کار در ماشین ظرفشویی اینگونه است؛ حال اگر هر یک از قطعات ماشین ظرفشویی دچار اختلال شود، کل این روند و سیستم از کار می افتد و لازم است که برای تعمیرات ظرفشویی از یک مرکز معتبر و مجاز کمک بگیرید.

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

 1. حتما چک کنید که دستگاه دارای جلادهنده می‌باشد یا خیر؟ مخزن دستگاه برای شستشو حتما باید دارای جلادهنده باشد.
 2. اگر از شوینده‌ای استفاده می‌کنید که همراه با جلادهنده است باید درجه‌ی جلادهنده را روی 1 تنظیم کنید.
 3. گر از شوینده‌ای استفاده می‌کنید ک بدون جلادهنده می‌باشد باید درجه‌ی آن 2 یا 3 تنظیم گردد.
 4. کیفیت مواد شوینده از جمله تاریخ انقضاء آن را چک کنید. اگر تاریخ انقضای آن تمام شده باشد در کیفیت شسشتو تاثیر زیادی خواهد گذاشت.
 5. توجه کنید که این لکه سفید بر اثر رسوبات نمک بر روی ظروف و کابین نباشد. زیرا امکان دارد ماشین ظرفشویی شما نشت نمک داشته باشد که از کف کابین مشخص خواهد شد.

مطالعه بیشتر: تعمیر جارو برقی ال جی

گاهی منظور از تمیز نشستن باقی ماندن لکه چربی و غذا روی ظروف است که موارد مطرح شده را در ادامه بررسی کنید.

 1.  در صورتی که ظروف چند ساعت بعد از مصرف شسته می‌شوند، ابتدا گزینه‌ی PREWASH  انتخاب شود (بدون شوینده) و بعد از پایان کار یکی از برنامه‌های شستشو انتخاب شود.
 2.  اگر لکه‌های چای روی ظروف خشک شده باشد، معمولا در ماشین ظرفشویی پاک نمی‌شود .
 3.  در صورتی که درب جاپودری باز نشود و یا مواد شوینده در آب حل نشود، طبیعی می‌باشد که ظروف تمیز نشده باشند که برای این مساله نیاز به ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی می‌باشد.
 4.  در صورتی که فقط بعضی از ظروف یک طبقه تمیز شسته نشده باشند، به علت چیدمان نامناسب می‌باشد، که نیاز است ظروف را به درستی در ظرفشویی بچینید. که ما در مقاله نحوه صحیح چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی طریقه چیدمان ظروف را بین کرده‌ایم..
 5.  انتخاب برنامه متناسب با ظروف باشد. برنامه را بدرستی انتخاب کنید. در مقاله نحوه عملکرد دکمه‌های ماشین ظرفشویی ال جی به طور کامل در این باره صحبت کرده‌ایم.
 6.   میزان پودر با برنامه مطابقت داشته باشد.
 7.  تمیز کردن فیلترهای دستگاه بعد از هر بار شستشو بهتر است انجام شود.
پیشنهاد ما به شما این است که مطالعه مقاله چرا ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید را از دست ندهید

درصورتی که با مشکل کدر و مات شدن ظروف در کابین ماشین ظرفشویی خود مواجه شدید امکان دارد بخاطر موارد زیر باشد.

 • کیفیت مواد شوینده از جمله تاریخ انقضاء آن را حتما چک کنید چون در کیفیت شستشوی ظروف تاثیر خواهد گذاشت.
 • سلامت و کیفیت جلادهنده‌ای که استفاده می‌کنید را حتما بررسی کنید.
 • درجه جلادهنده را مطابق با قرص یا پودر انتخاب کنید و مخزن جلا دهنده تا زیر خط max پر کنید نه بیشتر .

مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی ال جی پرداخته تا با این مشکلات آشنا شوید:

 1. ماشین لباسشویی بوی نامطبوع می‌دهد: دلیل آن ماندن آب در داخل ماشین لباسشویی و یا بسته ماندن درب ماشین لباسشویی بعد از شستشو می‌باشد.
 2. دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی‌چرخد: دلیل آن می تواند به قفل نبودن درب ماشین لباسشویی، خرابی تسمه متحرک و یا در موتور ماشین لباسشویی باشد.
 3. شلنگ ماشین لباسشویی سامسونگ تخلیه نمی‌کند: دلیل آن گیر کردن اشیا ریز و کوچک در شلنگ تخلیه و یا مشکل در فاضلاب خانگی است که مسدود شده است.
 4. جریان آب ماشین لباسشویی کم است: دلیل آن ایراد از شیر آب ورودی است که ممکن است بسته باشد و یا تا خورده باشد. گاها ممکن است چیزی درون شلنگ گیر کرده باشد.
 5. شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ نشتی دارد: باید بررسی کنیم تا شلنگ تخلیه به محل درست نصب شده باشد و شکستگی و یا پارگی نداشته باشد.
 6. ماشین لباسشویی سامسونگ به شدت می لرزد: ممکن است کمک فنرهای ماشین لباسشویی آسیب دیده و یا وزنه های تعادل ودیگ و بلبرینگ ماشین لباسشویی آسیب دیده است. ممکن است ماشین لباسشویی بار نا متعادل داشته باشد.
 7. ماشین لباسشویی سامسونگ آبگیری زیاد دارد: این ایراد ممکن است به شیر آب ورودی بستگی داشته باشد و گاها از تایمر و سوئیچ ماشین لباسشویی است، باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی ال جی بررسی و تعمیر شود.
 8. ماشین لباسشویی سامسونگ لباس ها را خشک نمی‌کند: ممکن است مشکل از هیتر ماشین لباسشویی باشد، باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی ال جی بررسی و تعمیر شود.
 9. ماشین لباسشویی سامسونگ دور تند کار نمی‌کند: بستگی به خازن راه انداز دور تند بستگی دارد و باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی ال جی این خازن‌ها بررسی و تعمیر شود.
 10. ماشین لباسشویی سامسونگ در حین شستشو صدای زیاد ایجاد می‌کند: دلیل آن می تواند به عدم تراز بودن ماشین لباسشویی و یا بار متعادل بستگی داشته باشد. گاها ممکن است صدا از خرابی موتور و یا گیر کردن وسیله ای در قسمت پمپ تخلیه باشد؛ و یا اشیا ریز داخل لباسشویی است و به بدنه در حین شستشو برخورد می‌کند.

در انتها اگر در هر یک از مواردی که در بالا بیان کردیم نتوانستید مشکل را حل کنید و ایراد برطرف نشد، وقت را از دست ندهید و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی خود را انجام دهید.

ال جی توسط ماشین‌های ظرفشویی دیجیتال خود ترکیب هنر، طراحی مدرن، و فناوری روز دنیا و در عین حال سادگی همراه با زیبایی را به آشپزخانه‌های شما هدیه می‌دهد.

توصیه می‌شود از لوازم خانگی ال جی جهت ایجاد آشپزخانه‌ای مدرن و کارآمد استفاده کنید. همچنین خانه‌ی خود را با استفاده از محصولات پیشرفته، زیبا و مدرن ال جی زیبایی ببخشید.

در صورت نیاز در خواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر: تعمیر ماکروفر ال جی


نظر خود را در مورد این پست بنویسید.