راضی بودی؟

فوریه 1, 2020

راضی بودی؟

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بعد از عیب‌یابی تخصصی دستگاه و به واسطه‌ی کارشناسان خبره مرکز تعمیرکار، همراه با عرضه گارانتی معتبر صورت می‌پذیرد. شما می‌توانید به هنگام مشاهده هرگونه اشکال و ایراد در کارکرد ظرفشویی ال جی خود توسط راه‌های ارتباطی با ما تماس و سرویس‌های منوط بر تعمیرات ظرفشویی خود را اخذ کنید. تعمیر مشکل روشن نشدن ظرفشویی ال جی، تعمیر مشکل تخلیه ننمودن ماشین ظرفشویی، تعمیر مشکل کار نکردن کلیدها، رفع مشکل بوی بد در ماشین ظرفشویی، و… بعضی از سرویس‌هایی است که توسط کارشناسان ما عرضه می‌شود.

بروز خرابی در ماشین ظرفشویی ال جی بنابر هر دلیلی که رُخ می‌دهد، بهترین راه‌کار برای تعمیر آن، رجوع به مراکز مجاز و استاندارد در این زمینه است. تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی می‌باشد که به واسطه‌ی تیمی از خبره‌ترین کارشناسان عیب‌یابی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات تعمیر انجام می‌شود. تعمیرات تخصصی ظرفشویی ال جی در این مرکز با اکتفاء به به‌روز ترین تجهیزات صورت می‌پذیرد‌. تعمیر ماشین ظرفشویی  چنانچه که به طریق افراد غیرحرفه‌ای صورت پذیرد موجب خرابی‌های بیشتر برای دستگاه خواهد شد. به همین دلیل لازم خواهد بود به منظور تعمیر این دستگاه از افراد متبحر کمک دریافت کنید.

تعمیر ظرفشویی اسنوا

تعمیر ظرفشویی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل:

با تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل، دیگر نیاز نیست شما ماشین ظرفشویی خود را به مرکز تعمیرات انتقال بدهید. از این جهت دردسرها و خطرات باز نمودن دستگاه و تکان دادن آن نیز به صفر خواهد رسید. شما می‌توانید در راستای بهره‌گیری از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل با تعمیرکاران ما در ارتباط باشید. همکاران ما در ابتدایی‌ترین فرصت به نشانی شما آمده و ماشین را بررسی و عیب‌یابی خواهند کرد. در گام بعدی است که، قطعه و یا قطعات آسیب‌دیده، تعمیر و یا تعویض خواهد شد. بدین ترتیب مشکلات ماشین ظرفشویی شما برطرف شده و می‌توانید آن را مورد استفاده قرار بدهید.

[readMore]تعمیر لباسشویی سامسونگ[/readMore]

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران:

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران، به واسطه‌ی ما در تعمیرکار صورت می‌پذیرد. تکنسین‌های تعمیرات ماشین ظرفشویی، برای اقسام گوناگون مدل‌های این دستگاه از نوین‌ترین ابزارآلات بهره‌ می‌گیرند. عیب‌یابی با دقّت تمام انجام خواهد شد و بعد از آن قطعات صدمه دیده ترمیم و یا عوض می‌شود.‌

مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران:

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در مرکز تعمیرات لوازم و تجهیزات خانگی ال جی، به واسطه‌ی کارشناسان کارآزموده و با بهره‌گیری از تجهیزات تخصصی در این زمینه صورت می‌گیرد. به همین دلیل است که، نه تنها عیوب رقم خورده در ماشین ظرفشویی‌ها مرتفع می‌گردد بلکه به علّت اِعمال گردگیری، تنظیمات حرفه‌ای و عملیات به‌خصوص در زمان تعمیر کیفیت ابتدایی دستگاه بازیابی می‌شود.

بعضی از متداول‌ترین ایرادات رقم خورده در این دستگاه که به واسطه‌ی کارشناسان مرکز تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی برطرف می‌شود، عبارت می‌باشد از مشکل کار ننمودن ماشین ظرفشویی، عوض کردن قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیتر، عوض نمودن پمپ تخلیه، تعویض واشر در ماشین ظرفشویی ال جی، عوض کردن ترموستات، تعویض محفظه مواد شوینده و… . در قسمت‌های آتی به سه مورد از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می‌پردازیم.

ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما:

به منظور دریافت خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تنها کافی است به ما اطلاع بدهید و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار ما قرار بدهید. بلافاصله بعد از آن است که کارشناسان ما به جهت برطرف نمودن مشکلات شما اقدام خواهند کرد. عیب‌یابی دستگاه، عوض نمودن و یا تعمیر قطعات معیوب ماشین ظرفشویی، تست کارکرد دستگاه و در پایان عرضه ضمانت و گارانتی معتبر دیگر اقداماتی می‌باشد که به واسطه‌ی کارشناسان اعزامی ما انجام می‌شود.

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی:

تکنسین‌های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مرکز تعمیرکار بعد از انجام بررسی‌های لازم و عیب‌یابی دستگاه شما، هزینه تقریبی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را اعلام می‌دارند. قیمت اعلام شده توسط تکنسین‌های ما با استناد به گونه و شدّت خرابی به وجود آمده و دلایل بروز مشکلات در دستگاه تخمین زده خواهد شد. تعمیرکار در ابتدا معین می‌دارد که علّت خرابی ماشین ظرفشویی شما چیست! بعد از آن است که تکنسین‌های ما معین می‌دارند به منظور رفع خرابی نیاز به انجام چه کارهایی است. تعمیر هریک از قطعات هزینه‌ای را به خود اختصاص داده‌ است و پاکسازی فیلترها هم هزینه‌ی بسیاری را نمی‌طلبد. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی هنگامی بالاتر خواهد رفت که یک و یا چند قطعه در کنار همدیگر تعویض شوند. در این هنگام است که هزینه‌ی قطعه تعویض شده هم برروی هزینه پایانی شما اعمال خواهد شد.

[readMore]ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی[/readMore]

خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی:

خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی الجی که به واسطه‌ی کارشناسان مرکز تعمیرکار انجام می‌شود منحصر به موضوع و مسائل خاصی نیست! به گونه‌ای که تمامی تعمیرات بخش سخت افزاری و نرم افزاری در ارتباط با ماشین ظرفشویی را در برمی‌گیرد. بعضی از تخصصی‌ترین و متداول‌ترین خدمات منوط بر تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی که به واسطه‌ی کارشناسان ما صورت می‌گیرد، عبارت می‌باشند از؛ عیب‌یابی ماشین ظرفشویی ال جی و شناسایی قطعه معیوب و اشکال به وجود آمده، تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی، تعمیر و تعویض هیتر، برطرف کردن ارورهای ماشین ظرفشویی، تعمیر و یا تعویض پمپ و یا جت پمپ، پاکسازی و عوض نمودن فیلترها، تعویض تسمه‌های صدمه دیده، برطرف نمودن ایرادات عملکردی دستگاه، برطرف نمودن صداهای عجیب و غریب و غیرعادی دستگاه، برطرف کردن بوی بد ماشین ظرفشویی، تعویض کلیدهای خراب و آسیب‌دیده، رفع مشکلات نصب و… . تمامی خدمات نام‌برده شده همراه با یک گارانتی معتبر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

برطرف کردن ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی:

زبان ماشین ظرفشویی ال جی چون دیگر دستگاه‌های دیجیتال نمایش هشدارها و ارورهای مرتبط با اختلالات ساختاری سیستم خواهد بود. به عبارتی ارورهای ماشین ظرفشویی، کدهای هشدار دهنده‌ای می‌باشند که حکایت از بروز یک مشکل در بخشی از این نوع دستگاه را خواهند داشت. نمایش پی‌درپی یک ارور می‌تواند بر وجود یک اختلال دلالت کند. ارور AE، ارور OE، کد خطای NE، کد خطای E1، کد خطای LE، قسمی از متداول‌ترین ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی می‌باشند.‌ خاطر نشان می‌شویم که کارشناسان ما در تعمیرکار طی یک مراحل تخصصی عیب‌یابی ریشه‌ی هریک از ارورهای به چَشم خورده در ماشین ظرفشویی را پیدا کرده و اقدامات موردنیاز را به منظور رفع این خطاها به انجام می‌رسانند.

[readMore]سرویس ماشین ظرفشویی ال جی[/readMore]

تعویض درب ماشین ظرفشویی ال جی:

در راستای تعویض درب قفل ماشین ظرفشویی ال جی باید مراحل بیان شده در قسمت‌های زیرین به واسطه‌ی کارشناسان ما برروی ماشین ظرفشویی پیاده بشود؛ در آوردن پنل جلوی درب دستگاه، جدا نمودن کابل پنل، عوض نمودن قفل درب، واقع نمودن سیم‌ها سرجای اصلی خود و بستن پنل کنترل، برداشتن پنل بالایی دستگاه، در آوردن گیره، جانشین کردن گیره درب. کلّیه‌ی این مراحل باید به واسطه‌ی کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی صورت گیرد و دارندگان دستگاه به هنگام عدم وجود مهارت و تخصص کافیِ این کار، از انجام آن امتناع ورزند.

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی:

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی قطعه‌ای می‌باشد که به هنگام انجام شست‌وشوی ظرف‌ها، آب کثیف را خالی نموده تا دوباره آب تمیز وارد ماشین شود. پمپ تخلیه درون ماشین ظرفشویی قسمت حائز اهمیت و حیاتی به شمار می‌رود و به هنگام خرابی آن، ظرفشویی یا روشن نمی‌شود و یا در زمان کار به ناگهان متوقف می‌شود. در راستای حفظ کارکرد دستگاه نیاز می‌باشد همواره این قطعه بررسی شود. مشکلاتی که امکان دارد پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی با آن روبه‌رو گردد و در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی مورد وارسی قرار می‌گیرد، عبارت می‌باشند از؛

شکستن و گاهاً مسدود شدن شلنگ ماشین ظرفشویی ال جی، از کار افتادن موتور تخلیه پمپ، خرابی کاسه نمد نیز پروانه پمپ، جمع شدن جِرم و رسوبات در درون پمپ، قطع شدن سیم‌های متصل به پمپ دستگاه. در مجموعه ما تعمیر پمپ در دو قسمت؛ الکتریکی و مکانیکی صورت می‌پذیرد. سوراخ شدن لوله نیز مسدود شدن فیلتر به علّت جمع شدن مواد غذایی و باقی ماده پودر شست‌وشو و همچنین خراب گردیدن قطعات تشکیل دهنده پمپ برخی از مشکلات مکانیکی هستند و تعمیرات مختص بدان‌ها برروی پمپ صورت می‌پذیرد. خرابی الکتریکی هم به ایراد و اشکالات مدار الکتریکی پمپ اشاره می‌کند و سوختگی پمپ را هم دربر می‌گیرد.

خرابی برد ماشین ظرفشویی ال جی!

حال آن‌که تعمیر برد هم از جمله خدمات تخصصی ما در تعمیرکار است. به هنگام خرابی این قسمت از ماشین ظرفشویی ال جی، کارشناسان ما در ابتدا عیب‌یابی می‌کنند و با استناد به قطعات صدمه دیده نسبت به تعمیر و ترمیم و گاهی اوقات تعویض آن اقدام مناسب را به انجام می‌رسانند. بعضی از قطعات گوناگونی چون؛ خازن، آی‌سی، دیود و ترانزیستور ایجاد شده و کلّیه‌ی بخش‌های دستگاه بدان وصل می‌باشند.

[readMore]نحوه عیب یابی ماشین ظرفشویی[/readMore]

به هنگام خرابی برد ماشین ظرفشویی ال جی، کارکرد دستگاه مختل گردیده و غالباً آن نیز روشن نمی‌شود. به هنگامی‌که بتوان به موقع مشکلات مربوط به برد را تشخیص داد، احتمال برطرف نمودن آن وجود خواهد داشت. در این هنگام خواهد بود که با تعویض قطعات موجود برروی برد، می‌توان آن را مرمت نمود ولی به هنگامی‌که برد دستگاه شما سوخته باشد و یا نیم سوز شده باشد، تنها راه برجای مانده تعویض برد ماشین ظرفشویی خواهد بود.

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر المنت کف ماشین ظرفشویی ال جی:

المنت ماشین ظرفشویی ال جی از جمله قطعات حائز اهمیت و کاربردی از این دستگاه می‌باشد. المنت قطعه‌ای است که تولید گرما نموده و تعبیه آن درون ماشین ظرفشویی منجر به گرم گردیدن آب و هرچه بهتر شسته شدن ظرف‌ها خواهد شد. المنت‌ها از یک رشته سیم‌های نیمه هادی نازک با استحکام بالا ایجاد شده‌اند که دور یک هسته سرامیکی نسوز واقع شده‌اند. خرابی قسمت المنت در ماشین ظرفشویی ال جی منجر به شست‌وشوی ناقص و کاهش کارکرد دستگاه شما خواهد شد. به منظور برطرف نمودن این مشکلات در واحد تعمیرات ما، دستگاه باز گردیده و بعد از دسترسی به المنت، آن را با اهم متر تست می‌نمایند‌‌. به هنگام درست بودن جریان الکتریسیته، قطعات مرتبط با المنت تعمیر می‌گردند. به هنگامی‌که سوخته باشد و یا کارایی لازم را نداشته باشند، تعویض آن انجام می‌شود.

تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی ال جی:

شیر برقی ماشین ظرفشویی ال جی از قطعات کاربردی و اصلی این دستگاه است که مسئولیت عبور و یا بستن مسیر آب به درون ماشین ظرفشویی را برعهده خود دارد. شیر برقی حاوی یک بوبین و یک سوزن و مجرای عبور می‌باشد و به هنگام قطع برق بوبین، شیر برقی مجرای گذر آب را می‌بندد. به هنگامی‌که شیر برقی دچار برخی از مشکلات بشود اشکالات پی‌درپی در دستگاه مدّنظر رُخ می‌دهد. آب دادن و نشتی آب از قسمت زیرین دستگاه و تمیز نشستن ظرف‌ها می‌تواند از علائم خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی ال جی باشد.

با توجه به این موضوع که شیر برقی تا چه مقدار آسیب‌دیده باشد در مرکز تعمیرکار، تعمیر و تعویض می‌گردد‌. به منظور تعمیر و تعویض شیر برقی ابتدا پنل پشتی دستگاه باز گردیده بعد از آن شلنگ‌ها و متعلقات شیر برقی جدا خواهد شد و در پایان قطعه تعمیر و گاهی اوقات عوض می‌شود. تعویض شیر برقی بایستی با توجه بسیاری صورت پذیرد. زیرا عدم نصب درست این دستگاه منجر به اختلال در کارکرد دستگاه و نشتی پی‌درپی آب می‌گردد‌.

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

 موتور ماشین ظرفشویی ال جی:

به هنگامی که اشکالات و ایرادات بیان شده در قسمت زیرین را در ماشین ظرفشویی خود دیدید، این احتمال وجود خواهد داشت که تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، ما را به تعویض موتور شست‌وشوی این دستگاه رهنمون نماید. ما می‌‌توانیم اشکالات به وجود آمده را در این موارد خلاصه بنماییم؛ از ماشین ظرفشویی شما صدای وزوز بلند متساعد می‌شود، ماشین ظرفشویی ال جی در زمان کار صدای جیغ مانند دارد، کلاً آب اسپری نمی‌گردد.

به هنگام محرز گردیدن وجود ایراد و اشکال در این قسمت از دستگاه نیاز خواهد بود تا مراحل بیان شده در قسمت ذیل بر ماشین ظرفشویی شما اعمال گردد؛ برداشتن سبد و فیلتر دستگاه، در آوردن صفحه‌های زیرین دستگاه، در آوردن پمپ تخلیه، در آوردن پمپ شست‌وشو دستگاه، واقع نمودن کلیپس فنری وری موتور شست‌وشوی جدید، استفاده از بست‌های فلزی نوین، متصل کردن شلنگ‌ها، اتصال مجدد سیم‌ها و نصب پمپ تخلیه، نصب میکرو سوئیچ آنتی فلود و پنل زیری.

تعویض و هیتر ماشین ظرفشویی ال جی چگونه است؟

غالب ماشین‌های ظرفشویی همانند ماشین ظرفشویی ال جی حاوی المنت فلو تروس و یا المنت مرسوم در بخش پایین محفظه است. در واقع مسئولیت این هیتر گرم نمودن آب خواهد بود.‌ این هیتر امکان دارد دچار برخی از ایرادات شود و این را می‌توانید به واسطه‌ی ارور نمایان شده در پنل و یا خوب نشستن ظروف متوجه شوید. در صورتی که نیاز می‌باشد هیتر فلو تروس ماشین ظرفشویی را تعویض کنید پیشنهاد این خواهد بود که این کار را به کارشناسان ما در تعمیرکار واگذار کنید.

فرآیند موردنظر در راستای تعمیر هیتر عبارت خواهد بود از؛ واقع نمودن ماشین ظرفشویی به قسمت پشت، خارج کردن صفحه زیرین، خارج کردن سنسور آنتی – فلود، خارج نمودن پمپ و هیتر، جدا کردن هیتر از لوله‌های موجود، جایگزین کردن هیتر. با به انجام رساندن تمامی این فرآیند تعویض هیتر ماشین ظرفشویی شما به اتمام خواهد رسید. تنها در امتداد کار نیاز خواهد بود که به ترتیب تمامی چیزها را از آخر نصب نمایید. یعنی آن‌که پمپ و سنسور آنتی – فلود و در پایان صفحه زیرین را در جای خود قرار بدهید. ما توصیه می‌کنیم تمامی این کارها را به تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی واگذار کنید.

[readMore]تعمیر ظرفشویی سامسونگ[/readMore]

نتیجه گیری:

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم شما را به گونه‌ای تخصصی با مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی آشنا نماییم. بهتر است خاطر نشان شویم در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه خود، شما می‌توانید با ما در مرکز تعمیرکار همراه بشوید. ما همواره سعی می‌کنیم با ارائه بهترین خدمات، دستگاه شما را برای باری دیگر به‌روز رسانی کنیم. به گونه‌ای که برای مدّت زمانی طولانی شما را در راستای شست‌وشوی ظروف همراهی نماید. تنها کافی است به تکنسین‌های ما در تعمیرکار اعتماد نموده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن شاهد تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل باشید.

درج دیدگاه