فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

ژانویه 27, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

ماشین لباسشویی از اصلی ترین و پرکاربرد ترین لوازم خانگی آشپزخانه است، و نقش بسیار مهمی در کار های روزمره دارد. لباسشویی جنرال با تکنولوژی پیشرفته و کیفیت بالا، بدون در نظر گرفتن نوع لباس ها و لکه هایشان به راحتی آن ها را میشوید. لباسشویی از هر برند و مدلی که باشد بنا به علت های متفاوت با اختلالاتی رو به رو می شود، و به عیب یابی و تعمیر نیاز پیدا می کند. تمام ماشین لباسشویی ها مشکلاتی دارند که گاهاً می توانیم به راحتی آن را برطرف کنیم.  ولی گاهاً نیاز به تکنسین برای تعمیر لباسشویی پیدا می کنیم. شرکت جنرال الکتریک در سراسر جهان نمایندگی دارد، که عمل فروش و تعمیر لباسشویی جنرال را بر عهده دارند. برای اطلاع بیشتر از تعمیر لباسشویی جنرال در ادامه همراه ما باشید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی جنرال

لباسشویی جنرال با فناوری های نوآورانه و حرفه ای برای تمیز کردن کامل و مراقبت کارآمد از لباس های شما مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده مداوم از لباسشویی امکان دارد اختلالاتی به وجود بیاید، و خراب شود.

تعمیر لباسشویی جنرال به طور مستقیم توسط تکنسین های مجرب صورت می گیرد. در صورتی که با هر یک از اختلالات زیر در رابطه با لباسشویی جنرال خود مواجه شدید، توصیه می کنیم که با که نمایندگی لباسشویی جنرال تماس بگیرید.

[readMore]سرویس دوره ایی کولر گازی جنرال[/readMore]

لباسشویی جنرال روشن نمی شود و از کار افتاده است.

بسیاری از مواقع این مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ و عدم تعادل آن است، که به علت عدم توازن بار به وجود می آید. برای رفع این مشکل می توانید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل سبد لباسشویی قرار دهید، و مجدداً ماشین را راه اندازی کنید.

اگر مشکل همچنان برطرف نشد ممکن است ایراد از برد فرمان یا تایمر الکترونیکی باشد. در این مواقع باید دستگاه توسط تعمیرکار لباسشویی جنرال عیب یابی و تعمیر شود.

 

لباسشویی جنرال آبریزش دارد و چکه می‌ کند:

این مشکل می تواند به علت استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی، شل شدن شلنگ ها، انسداد شیلنگ تخلیه، پمپ ها، نشتی و سوراخ شدن یا ترک دیگ لباسشویی و شلنگ تزریق آب و غیره باشد.

دقت کنید در صورت مشاهده هرگونه آبریزش باید برای برطرف کردن مشکل فوراً دستگاه را از برق بکشید، و به هیچ وجه از آن استفاده نکنید. چون احتمال برق گرفتگی یا ریختن آب روی موتور یا اجزای الکترونیکی لباسشویی وجود دارد، که این مسئله موجب ده  برابر شدن هزینه تعمير لباسشويی جنرال خواهد شد.

تعمیر لباسشویی جنرال

تعمیر لباسشویی جنرال

سبد لباسشوی جنرال به درستی نمی چرخد:

زمانی که آب موجود در لباس ها تا آخر سیکل شست و شو زیاد باشد، می تواند نشانه این باشد که سبد لباسشویی به درستی نمی چرخد. این مشکل می تواند به دلیل خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب باشد، یا سلونوئید چرخش سوخته، و مشکلی در سیم های رابط وجود داشته باشد، و همچنین ممکن است تسمه لباسشویی پاره و یا بریده شده، و یا خرابی در اجزای داخلی یا تایمر الکترونیکی به وجود آمده باشد.

 

آب لباسشویی به درستی تخلیه نمی کند:

این مشکل در صورتی ایجاد می شود که پمپ تخلیه شما عیب دار باشد، تسمه فرسوده یا پاره شده باشد. و همچنین امکان دارد شلنگ تخلیه آب مسدود، و آب در داخل دیگ لباسشویی مانده و تخلیه نشود. اگر آب به خوبی تخلیه نشود امکان بروز مشکلات جدی دیگری است، پس نیاز به تعمیر لباسشویی جنرال بیشتر می شود.

[readMore]عملکرد کنترل کولر گازی جنرال[/readMore]

لرزش بیش‌ از اندازه لباسشویی جنرال:

در صورتی‌ که ماشین شما دچار لرزش بیش از اندازه باشد، امکان دارد علت این مشکل تراز نبودن لباسشویی باشد. و همچنین لباسشویی بر روی کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد‌. دقت کنید که این یکی از شایع ترین مشکلات لباسشویی است، که در صورت برطرف نشدن مشکل، با هر بار استفاده اجزای بیشتری آسیب دیده و باعث بالا رفتن هزینه تعمیر لباسشویی جنرال خواهد شد.

لکه هایی بر روی لباس به وجود می آید.

اگر لباس لکه دارد و این لکه ها پس از شست و شو روی آن باقی مانده است، امکان دارد که با شست و شوی آب و مواد شوینده پاک نشوند. اما اگر لکه بر روی لباس نبوده و پس از شست و شو این لکه ها بوجود آمده اند، امکان دارد دلیل آن نشت روغن از موتور لباسشویی باشد که باعث به وجود آمدن این ایراد و خرابی شده است.

لباسشویی آب سرد وجود ندارد:

در این حالت امکان دارد شیر ورودی آب سرد به لباسشویی وصل نباشد. یا رسوبات موجود باعث مسدودی شیر و شلنگ متصل به آن شده باشند. یا مادر برد اصلی ماشین فرمان وارد شدن آب به لباسشویی را صادر نمی کند.

ذرات پودر یا مایع شوینده روی لباس باقی میماند:

وجود ذرات پودر لباسشویی بر روی لباس های شما امکان دارد ناشی از ایراد اجزای داخلی یا تنظیمات لباسشویی باشد. و همچنین ممکن است شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده و آب به اندازه کافی به داخل دیگ منتقل نمی شود. دقت کنید اگر به هر دلیل کارکرد لباسشویی شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از آن مشاهده کردید، باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی عیب یابی و برطرف شود. چون احتمال دارد قطعات لباسشویی خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری برای تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. اجازه ندهید که به علت مشکلات کوچک، لباسشویی شما مشکل اساسی پیدا کند.

با چرخش تایمر، لباسشویی روشن نمی شود.

در بعضی از مواقع امکان دارد وقتی که تایمر لباسشویی را می چرخانید که  شروع به کار کند، اما لباسشویی روشن نمی شود و هیچ اتفاقی نمی افتد. علت اصلی بروز این مشکل پریز برق است. به این صورت که احتمالاً پریز، برق ندارد و لباسشویی درست به برق وصل نیست. هنگامی که این مشکل رخ می‌ دهد، حتی چراغ‌ های لباسشویی هم  روشن نمی شوند.

علت دیگر که این اتفاق می‌ افتد این است که احتمال دارد، دو شاخه لباسشویی خراب شده باشد. اگر رابط میکروسوئیچ لباسشویی دچار ایراد فنی شده باشد مانع از روشن شدن آن می شود. معمولا در این مواقع میکروسوئیچ لباسشویی قطع می شود و امکان دارد  خراب باشد. همچنین قطعه ای در لباسشویی وجود دارد که کارش کنترل میزان آب ورودی به دیگ است. نام این قطعه هیدرواستات است، اگر این قطعه مهم خراب و به خوبی کار نکند، لباسشویی روشن نمی شود. موارد گفته شده را حتما چک کنید و اگر نیاز به تعمیر کار برای تعمیر لباسشویی جنرال داشتید تکنسین های مجرب و حرفه ای را خبر کنید.

تعمیر لباسشویی جنرال

تعمیر لباسشویی جنرال

[readMore]ارورهای کولرگازی جنرال[/readMore]

دلیل نیامدن آب داخل لباسشویی چیست؟

این مشکل یکی از آزار دهنده ترین مشکلات در لباسشویی است. این اختلال به آبگیری نکردن لباسشویی معروف است. اولین علتی که موجب آبگیری نکردن لباسشویی می شود، میکروسوئیچ لباسشویی است. احتمالاً این قطعه مهم  خراب شده است، و با درست کار نکردن آن لباسشویی آبگیری نمی کند. دومین علت که یکی از اصلی‌ ترین علت ها برای آبگیری نکردن لباسشویی است، خرابی پمپ لباسشویی است. اگر پمپ لباسشویی خراب باشد دستگاه آبگیری نمی کند. طبق گفته مصرف کنندگان لباسشویی این اختلال می‌ تواند از وجود  خرابی در شیر ورودی آب به لباسشویی هم باشد. موارد گفته شده را حتما بررسی کنید و با کارشناسان خبره تعمیر لباسشویی جنرال تماس حاصل فرمایید.

علت گرم نشدن آب در لباسشویی چیست؟

یکی از مشکلات جدی در لباسشویی این است، که در برخی از مواقع آب ورودی را گرم نمی کند. تنها علتی که موجب بروز این مشکل میشود، خرابی هیتر لباسشویی است. در ابتدا بررسی کنید، که هیتر لباسشویی به درستی کار می کند. همچنین اگر سطح المنت لباسشویی دچار جرم گرفتگی شده باشد موجب  دیرتر گرم شدن آب می شود. این دو مورد علت خرابی و گرم نشدن آب لباسشویی است. همچنین اگر مشکل حل نشد با تکنسین مجرب برای حل مشکل و تعمیر لباسشویی جنرال تماس بگیرید، تا در سریع ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام شود.

تعمیر لباسشویی جنرال در تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال در تهران، سابقه ی بسیار درخشان دارد. به دلیل اینکه چندین سال در کار تعمیر انواع مدل های لباسشویی جنرال هستند، این قابلیت را دارند که  در صورت خرابی لباسشویی، در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت، تعمیرات لباسشویی را برای شما انجام دهند. نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال در تهران، با بکارگیری کارشناسان توانمند، که همگی سطح بالا، از لحاظ دانشی و فنی هستند، خیلی خوب می توانند مشکلات پیش آمده را برطرف کنند.

یکی از اصلی ترین و مهمترین وجه تمایز نمایندگی لباسشویی جنرال نسبت به رقیبان خود، این است که از قطعات اصلی و اورجینال در زمان تعمیر یا تعویض قطعات استفاده می کنند.  همچنین  قیمت عادلانه و منصفانه در تعمیرات لباسشویی دارند. نمایندگی جنرال، شعب زیادی در سراسر نقاط استان تهران دارد. در صورت تماس با این نمایندگی، در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند. این امر موجب رضایت بسیاری از مشتریان می شود که از خدمات آن ها استفاده کنند. نمایندگی تعمیرات جنرال یکی از نمایندگی های معتبر، که با همکاری مرکز سخت افزار ایران خدمات، تعمیرات و سرویس های بسیار زیاد و متنوعی را ارائه می دهد. در نمایندگی جنرال امکانات و تجهیزات در بخش های فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات جنرال ارائه می شود. همچنین هر کاربر یکی از پکیج های موجود در بخش تعمیر و فروش را طبق شرایط و نیاز خود انتخاب و استفاده می کند. خدماتی که توسط نمایندگی جنرال ارائه می شود، همراه با ضمانت نامه و گارانتی معتبر از سوی این مرکز است.

تعمیر لباسشویی جنرال

تعمیر لباسشویی جنرال

خدمات تعمیر لباسشویی در منزل

در زمان خرابی و عیب در لباسشویی، که به فکر تعمیر لباسشویی جنرال می افتید، بهتر است از نمایندگی های مجاز که تکنسین های مجرب و متخصصین فنی دارند، بهره بگیرید از جمله خدمات نمایندگی ها تعمیر لباسشویی جنرال در منزل است. بدون اینکه نیاز به حمل و انتقال لباسشویی به کارگاه تعمیرات لوازم خانگی باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل علاوه بر اینکه سرعت تعمیر لباسشویی را بالا میبرد، ریسک و خطرات احتمالی که در حین جابجایی لباسشویی به وجود می آید کاهش می یابد. همچنین مشتریان هزینه اضافه و بیشتری بابت رفت‌ و برگشت لباسشویی به منزل را پرداخت نمی کنند. به دلیل عدم جابجایی لباسشویی، مشتریان اطمینان بالاتری نسبت به تعمیر خواهند داشت، و از فرایند تعمیر لباسشویی جنرال و  تعویض قطعات با خبر خواهند شد. نمایندگی مجازی که خدمات تعمیر لباسشویی در منزل را به مشتریان ارائه می دهد، اطلاعات بسیاری را به مشتریان خود می دهد. شیوه صحیح کار با لباسشویی و عملکرد بهتر و نکاتی در خصوص نگهداری از لباسشویی توسط تکنسین فنی و تخصصی که به منزل افراد مراجعه می کند، می توانند اطلاعات کسب کنند.

[readMore]تعمیر یخچال جنرال الکتریک[/readMore]

هزینه تعمیر لباسشویی جنرال

پیش از هر چیز، لازم است که عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر  لباسشویی را بدانید. بعضی از عواملی که در هزینه اتمامی تعمیرات لباسشویی تاثیر گذار است، عبارت است از:

هر تعمیرکاری برحسب ۴ عامل سابقه، تجربه، ضمانت نامه و نوع کارکرد قیمت را تعیین می کند. همچنین نوع قطعات تعویضی که برای لباسشویی شما به کار می رود، در قیمت خدمات تاثیر گذار است. معمولا می توان گفت هزینه تعمیر لباسشویی جنرال، با کیفیت انجام خدمات تعمیر رابطه مستقیم دارد. و هر چقدر هزینه بیشتری پرداخت کنید، لباسشویی شما با اطمینان بیشتری تعمیر و یا سرویس می شود.

معنی کلمات روی لباسشویی جنرال

روی بدنه لباسشویی جنرال دکمه ها و کلید های زیادی وجود دارد، که هر یک از آن برای انجام کاری روی آن تعبیه شده است. معنی کلمات روی لباسشویی جنرال شامل:

 

ولومStart(شروع)

این دکمه از علامت های روی لباسشویی جنرال  برای روشن شدن لباسشویی استفاده می شود. و برای استارت برنامه های شستشو به کار می آید.

 

ولوم Load Size (تنظیم بار لباسشویی)

با این دکمه از علامت های روی لباسشویی جنرال می توانید حجم ظرفیت لباسشویی را تنظیم کنید. این حجم در میزان پودر لباسشویی استفاده شده تاثیر بسزایی دارد.

 

ولوم دما Temp روی لباسشویی جنرال

با این دکمه از دکمه های روی لباسشویی جنرال میتوانید دمای آب لباسشویی را بر اساس نوع لباسی که در آن قرار می دهید، تنظیم کنید. برای لباس های مختلفی مانند نخی، ظریف، حریر و غیره در این ولوم می توانید دمای مناسب را تنظیم کنید.

 

ولوم Spin (سرعت چرخش لباسشویی)

این دکمه بر روی  لباسشویی جنرال تعیین کننده سرعت چرخش دیگ در لباسشویی است. در حالت No Spin لباسشویی گردشی نداشته و در حال تخلیه یا آبکشی است.

 

ولوم Delay (تاخیر زمانی) کنترل زمان از دکمه های لباسشویی جنرال

این قسمت از دکمه های روی لباسشویی جنرال امکان ایجاد تاخیر در شروع شستشوی لباس ها را در لباسشویی فراهم می سازد.

 

ولوم Start/Pause (شروع / توقف)

با این دکمه از علامت های روی لباسشویی جنرال، استارت برنامه شستشو و توقف برنامه شستشو را می توانید انتخاب کنید.

 

دکمه ریست (Rest)

این دکمه از علامت های روی لباسشویی جنرال، برای ریست کردن لباسشویی است. زمانی که اختلالاتی در لباسشویی پیش آمد ولی نمی دانید چکار کنید، لباسشویی جنرال را ریست کنید.

تعمیر لباسشویی جنرال

تعمیر لباسشویی جنرال

معرفی برنامه های شستشوی لباسشویی جنرال

انواع برنامه شستشو لباسشویی جنرال، برای شستشوی لباس های با جنس متفاوت و در شرایط متفاوت در این لباسشویی قرار داده شده است. در این بخش به معرفی برنامه های شستشوی لباسشویی جنرال می پردازیم:

برنامه Cotton (برای شستشوی لباس های کتان) از برنامه لباسشویی جنرال

از این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای شستن لباس های جنس کتان و نخ که حساسیت خیلی بالایی دارند، استفاده می شود. و همچنین لباس های زیر زنانه و مردانه و برای لباس های رنگی سبک مثل لباس خواب نیز از آن استفاده می شود.

برنامه Delicate (لباس های ظریف) از انواع برنامه های شستشو

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال مناسب برای لباس های ظریف مانند لباس زیر است.

برنامه Colors (شستشوی نرمال) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای شستشوی لباس های معمولی و نرمال از آن استفاده می شود. و همچنین برای شستشوی ترکیبی لباس ها کاربرد دارد.

برنامه Dark Colors (شستشوی لباس های تیره) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای حفظ کیفیت لباس های مشکی بهترین گزینه است. سرعت چرخش موتور بر حسب وزن لباس در ماشین لباسشویی جنرال تعیین می شود.

برنامه Casual Clothes (لباس های معمولی) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای شستشوی لباس های روزانه و معمولی استفاده می شود. از شستشوی لباس های ظریف و حساس با این برنامه خودداری کنید.

برنامه Speed Wash (شستشوی خیلی سریع) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای شستشوی سریع لباس ها کاربرد دارد. حجم بارگیری در آن کم است، و فقط برای مواقع ضروری که وقت زیادی ندارید استفاده کنید.

برنامه Drain & Spin (تخلیه و آبکشی) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای آبکشی لباس های عرق کرده روزانه استفاده می شود. برای آبکشی و تمیز کردن ماشین لباسشویی جنرال کاربرد دارد که برای تخلیه آب لباسشویی استفاده می شود.

برنامه Jean (لباس های جین) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای شستشوی لباس های جین از آن استفاده می شو، این برنامه از برنامه های سنگین شستشوی لباس است.

برنامه Heavy Duty (شستشوی سنگین) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای شستشوی لباس های بسیار کثیف از آن استفاده می شود و همچنین نیاز به پودر لباسشویی بیشتری دارد.

 

برنامه Bulky Items (شستشوی لباس حجیم) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای شستشوی لباس های بزرگ و حجیم، کاور های دستگاه ها، کیسه های خواب و موارد مشابه به کار برده می شود.

[readMore]تعمیر ساید بای ساید جنرال آدمیرال[/readMore]

برنامه White (شستشوی لباس های سفید) از برنامه لباسشویی جنرال

این برنامه شستشوی لباسشویی جنرال برای شستشوی لباس های سفید رنگ و زیرپوش های سفید می توان از آن استفاده کرد.

تعمیر لباسشویی جنرال

تعمیر لباسشویی جنرال

سرویس لباسشویی جنرال

سرویس ماشین لباسشویی جنرال توسط خودتان کار بسیار مشکلی است. از این رو بهترین کار انتخاب سرویس کار حرفه ای برای سرویس ماشین لباسشویی جنرال است. سرویس کاران دوره های آموزشی را گذرانده و تخصص لازم را دارند. برای سرویس لباسشویی جنرال، به سرویس کاری با تجربه و حرفه ای نیاز دارید، کسی که با یک نگاه به لباسشویی کلیه مشکلات آن را شناسایی و بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای سرویس و تعمیر  می گیرد. بعضی از سرویسکاران لباسشویی به هنگام بروز مشکل در دستگاه به سرعت به تعویض قطعات می پردازند و هزینه تعمیرات را  بسیار افزایش می دهند.

به طور کلی عمر مفید یک ماشین لباسشویی 12 سال است، ولی اگر به طور صحیح از آن کنید می توانید تا 20 سال هم از آن استفاده کنید. توصیه ما به شما برای افزایش عمر لباسشویی، سرویس ماشین لباسشویی هر 6 ماه یکبار است. برای سرویس های دوره ای لباسشویی خود با سرویسکاران جنرال تماس بگیرید. و سرویس دوره ای را درخواست کنید تا از خرابی ماشین لباسشویی جنرال شما جلوگیری شود. این سرویس های دوره ای شامل: تعویض فیلتر لباسشویی و جرم گیری، سرویس شیر الکتریکی، تایمر، کاسه نمد و سه نظام، موتور، سرویس پمپ تخلیه،لاستیک دور درب، بلبرینگ، هیدروستات، میکروسوئیچ درب لباسشویی است.

خدماتی که سرویس کار در سرویس و تعمیر لباسشویی انجام می دهد به شرح زیر است:

تعمیر برد لباسشویی جنرال: برد قسمت اصلی ماشین لباسشویی را تشکیل داده است. بنابراین تعمیر برد بسیار حساس است، سرویسکاران به راحتی مشکل برد را عیب یابی و تعمیر می کند.

 

تعمیر تایمر لباسشویی جنرال: بعضی مواقع تایمر ماشین لباسشویی جنرال خراب می شود که جای نگرانی نیست. زیرا این قطعه از لباسشویی قابل تعویض توسط تعمیرکاران سرویس ماشین لباسشویی جنرال است.

 

تعمیر پمپ تخلیۀ ماشین لباسشویی جنرال: تعمیر و تعویض پمپ تخلیۀ ماشین لباسشویی جنرال توسط متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای امکان پذیر است. تعمیرکاران با نهایت دقت به تعمیر و سرویس لباسشویی جنرال می پردازند.

 

تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی جنرال : برای این که بفهمید این قطعه دچار مشکل شده است یا نه، به صدای ماشین لباسشویی خود توجه کنید. در صورت غیر عادی بودن صدا در لباسشویی جنرال، کار را به سرویسکاران حرفه ای بسپارید.

 

ریست ماشین لباسشویی جنرال: ماشین لباسشویی جنرال دارای دکمه ای به نام Rest است. اگر در ماشین لباسشویی جنرال شما مشکلی به وجود آمده است و نمی دانید چکار باید انجام بدهید، ماشین لباسشویی جنرال را ریست کنید. اگر مشکل ماشین برطرف نشد، به تعمیرکاران حرفه ای و ماهر برای سرویس ماشین لباسشویی جنرال مراجعه کنید.

 

 

درج دیدگاه