فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

ژانویه 27, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

امروزه وجود ماشین لباسشویی در هر خانه ای، بسیار ضروری است. برند های متفاوتی در بازار وجود دارند، که اقدام به طراحی و تولید ماشین لباسشویی می کنند. توشیبا یکی از بهترین و قدرتمندترین برند ها در بازار لوازم خانگی است، که ماشین لباسشویی های آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. برند توشیبا یکی از برند های مطرح ژاپنی، به علت داشتن قطعات با کیفیت و خدمات پس از فروش در دسته محبوب ترین برند های تولیدات لوازم خانگی است.

لباسشویی توشیبا یک ابزار مفید با عملکرد خیلی ساده است. نکته مهم و اساسی در این ماشین، و البته سایر ماشین های لباسشویی وجود دارد، کیفیت ساخت و قطعات آن است. وگرنه تفاوت خاصی بین برند ها و مدل های ماشین لباسشویی وجود ندارد. تعمیر لباسشویی توشیبا در شرایطی انجام می شود، زمانی که ماشین دچار ایرادات عملکردی شده و مشکلات آن توسط کاربر قابل حل نباشند. تمامی مدل های لباسشویی، پس از گذشت زمان با اختلالات عملکردی روبرو می شوند، و نیاز به تعمیر دارند.

بعضی از مشکلات این ماشین بسیار سطحی بوده و توسط خود کاربر رفع می شوند. مثلا کافی است لباسشویی را یک بار  خاموش و روشن کرده یا آن را از برق جدا کنید. ولی برخی از ایراد های لباسشویی، به این سادگی رفع نمی شوند و باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای، مورد بررسی قرار بگیرند. برای تعمیر لباسشویی توشیبا یا هر برند دیگری، لازم است  دستگاه را باز کرده، و قطعات آسیب دیده را شناسایی و ترمیم یا تعویض کرد.

چنانچه تعمیرکار در این زمینه مهارت لازمه را نداشته باشد، امکان دارد اجزا آسیب دیده را به اشتباه تعمیر کرده و حتی موجب از کار افتادن لباسشویی شود. چنانچه با مشکلاتی همچون روشن نشدن، عدم تخلیه آب، وجود برق در بدنه، کار نکردن کلید های متفاوت، لرزش شدید، بروز صداهای ناهنجار، باز یا بسته نشدن درب، نشت آب و غیره در  لباسشویی مواجه شدید، بهتر است از یک مرکز معتبر تعمیر لباسشویی توشیبا کمک بخواهید. نمایندگی تعمیرات توشیبا با بالاترین توان تجهیزاتی و انسانی، به مردم خدمت رسانی می کند.

در بحث تعمیر نیز اگرچه سادگی عملکرد لباسشویی، تعمیر آن را ساده نشان می دهد. اما باید در نظر بگیرید که تشخیص خرابی از نخستین مرحله تعمیر است، که بدون داشتن تخصص و دانش کافی نمی توان این کار را انجام داد. زیرا تشخیص خرابی به درستی انجام نمی شود، و در نهایت فرآیند تعمیر لباسشویی توشیبا با مشکل مواجه می شود. تعمیر لباسشویی توشیبا در صورتی که به دست کارشناسان و متخصصان مجرب انجام شود، ضمن بازیابی کیفیت اولیه محصول موجب می شود، تا کاربر لذت کار با یک محصول سالم و با کیفیت را دوباره تجربه می کند.

تعمیر لباسشویی توشیبا

تعمیر لباسشویی توشیبا

[readMore]سرویس لباسشویی سامسونگ[/readMore]

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

اگر در طول روز های اخیر متوجه ناکارآمدی و بروز مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی خود شده اید. بهتر است پیش از تماس با مرکز تعمیر لباسشویی توشیبا، موارد بیان شده در بخش زیر را مطالعه کنید. در بخش زیر، رایج ترین اشکالات ماشین لباسشویی و علت های آن ها درج شده است. برخی از اشکالات پیش آمده در لباسشویی نیاز به حضور کارشناس تعمیر لباسشویی توشیبا ندارد و توسط خود شخص برطرف می شود

آبگیری نکردن لباسشویی توشیبا:

در این وضعیت توصیه کارشناسان تعمیر لباسشویی توشیبا چک کردن  موارد زیر است:

 • آب ورودی را بررسی و چک کنید که باز باشد.
 • فیلتر ورودی آب بر روی شیر برقی را بررسی کنید که در آن فیلتر آشغال گیر نکرده باشد.
 • شیر برقی را چک کنید، اگر برد به آن دستور داده باشد، باید روی ورودی آن جریان ولتاژ برق وجود داشته باشید.
 • این احتمال نیز وجود دارد که برد لباسشویی توشیبا دچار خرابی شده باشد.
 • همچنین احتمال دیگر مربوط به خرابی هیدروستات است، در اینگونه مواقع خطا های نمایش داده شده توسط لباسشویی توشیبا می تواند در عیب یابی صحیح کمک کند.

 

لرزش غیرعادی لباسشویی توشیبا در زمان خشک کردن:

در صورت بروز این مشکل کارشناسان مرکز تعمیر لباسشویی توشیبا دلایل زیر را علت مشکل می دانند:

 • تراز نشدن درست لباسشویی توشیبا و وجود شیب.
 • نیاز به تعویض بلبرینگ های لباسشویی توشیبا
 • همگن و هم‌ وزن نبودن لباس های موجود در لباسشویی (مثلاً لباس های سبک و سنگین باهم قرار داده، مثل حوله با لباس حریر نازک)
 • ضرورت تعویض کمک‌ های ماشین لباسشویی توشیبا

 

باز نشدن در ماشین لباسشویی توشیبا بعد از تمام شدن برنامه شستشو:

در صورت بروز این مشکل کارشناسان تعمیر لباسشویی توشیبا موارد زیر را دلیل مشکل می دانند:

 • خرابی قلاب در لباسشویی توشیبا
 • خرابی میکروسوئیچ یا قفل الکترونیکی درب لباسشویی توشیبا
 • وجود مشکل در اتصالات مربوط به قفل
 • فعال بودن حالت Rinse Hold لباسشویی
 • وجود مشکل در پمپ تخلیه با برد در صورت وجود آب در لباسشویی توشیبا

سفیدک زدن لباس:

رفع این مشکل با بررسی موارد زیر امکان پذیر است:

 • مناسب نبودن پودر لباسشویی استفاده شده
 • زیاد بودن اندازه پودر استفاده شده
 • عدم انتخاب برنامه مناسب و سازگار لباسشویی با لباس
 • نیاز لباسشویی به جرمگیری

 

تخلیه نکردن لباسشویی توشیبا پس از پایان برنامه شستشو:

کارشناسان مرکز تعمیر لباسشویی توشیبا توصیه می کنند، با بروز این مشکل، موارد ذکر شده در بخش زیر را بررسی کنند:

 • چک کردن فیلتر موجود در پایین سمت راست لباسشویی مربوط به پمپ تخلیه.
 • عدم تاخوردگی شیلنگ خروجی لباسشویی.
 • باز بودن راه فاضلاب و راه آب خروجی لباسشویی.
تعمیر لباسشویی توشیبا

تعمیر لباسشویی توشیبا

تعمیر محفظه پودر لباسشویی توشیبا:

خوشبختانه محفظه پودر لباسشویی از آن دست قطعاتی است که در صورت خرابی، هم امکان ترمیم و هم امکان تعویض آن وجود دارد. خرابی های پیش آمده در جاپودری لباسشویی معمولاً به علت های زیادی مثل ساییدگی این قطعه، پاره شدن قطعات بکار رفته در آن،  یا آلودگی‌ های بیش از اندازه اتفاق می‌ افتد.

مراحل مرتبط با تعویض و تعمیر این قسمت از لباسشویی عبارت است از: در آوردن پنل کنترل، خارج‌ سازی محفظه  پودر لباسشویی، تعمیر یا تعویض محفظه پودر لباسشویی و در نهایت بستن مجدد کلیه قطعات باز شده. انجام این مراحل باید توسط کارشناسان تعمیر لباسشویی توشیبا انجام شود، در غیر اینصورت امکان دارد خرابی‌ های پیش آمده در لباسشویی دو چندان شود.

تعمیر هیتر ماشین لباسشویی توشیبا:

برای تشخیص خرابی پیش آمده در هیتر لباسشویی در هنگام مشاهده هر یک از موارد درج شده، برای تعمیر اقدام کنید:  یک آنکه فیوز یا برق اصلی لباسشویی بپرد. دوم آنکه لباسشویی کار ‌کند ولی آب گرم ‌نشود. سوم آنکه برنامه شستشو تمام نشود، و لباسشویی به کار خود ادامه ‌دهد. در صورت مشاهده هر یک از این موارد تقریباً می‌ توان اطمینان پیدا کرد، که هیتر لباسشویی دچار مشکل شده و نیازمند تعمیر یا تعویض است. در صورت اطمینان از خرابی المنت هیتر لباسشویی با کارشناسان حرفه ای مرکز تعمیر لباسشویی توشیبا تماس بگیرید، و با ذکر نشانه‌ های مشاهده شده در لباسشویی، مشکل پیش آمده را برای آن ها توضیح دهید.

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی:

برای اطمینان از بروز خرابی در شیر برقی ماشین لباسشویی می‌ توان مراحلی را به عنوان عیب‌ یابی انجام داد. توصیه می‌ شود قبل از آغاز مراحل عیب‌ یابی دوشاخه لباسشویی را از برق بکشید. پس از این کار چک کنید که نشتی آب از کدام قسمت اتفاق می‌ افتد. در صورتی که نشتی آب مربوط به قسمت پشتی و زیر لباسشویی بود، به احتمال زیاد مشکل پیش آمده مربوط به شیر برقی است، به خصوص اگر لاستیک درب سالم است و نشتی ندارد. مورد دیگری که باید برای عیب‌ یابی این قسمت از دستگاه چک شود، زمان نشتی آب است. اگر نشتی آب در زمان آبگیری اتفاق می‌ افتد، حتماً مشکل پیش آمده به علت خرابی شیر برقی است. توصیه می‌ شود سرویس‌ های تخصصی در رابطه با تعویض و تعمیر شیر برقی لباسشویی را از نمایندگی مجاز و کارشناسان خبره در حوزه تعمیر لباسشویی توشیبا دریافت کنید.

[readMore]سرویس لباسشویی ال جی[/readMore]

تعمیر فیلتر لباسشویی:

فیلتر برق لباسشویی توشیبا موجب کاهش تداخل و افت نویز های الکتریکی‌ می شود، که توسط موتور لباسشویی تولید می‌ شود. نویز های الکتریکی تولید شده توسط ماشین لباسشویی، معمولاً به وسیله سیم‌ ها به دیگر وسایل برقی منتقل می‌ شود. خرابی فیلتر برقی ماشین لباسشویی نشانه‌ هایی دارد، که پریدن فیوز یکی از آن ها است. در صورت هرگونه بروز خرابی در فیلتر لباسشویی توصیه می‌ شود، سرویس و تعمیر آن را به کارشناسان فنی تعمیر لباسشویی توشیبا بسپارید.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی توشیبا:

خرابی موتور لباسشویی نشانه‌ هایی دارد که می‌ توان با مشاهده آن ها، از خرابی این بخش مطمئن شد. بعضی از این نشانه‌ها عبارتند از:

 • پمپ نشدن آب و نچرخیدن لباسشویی
 • پمپ شدن آب و نچرخیدن لباسشویی
 • عدم چرخاندن لباس‌ ها توسط لباسشویی
 • خشک نشدن لباس‌ ها، که بروز مشکل در چرخه لباسشویی است.

در صورت مشاهده هر یک از نشانه‌ های درج شده در این قسمت توصیه می شود، لباسشویی را خاموش کنید، و آن را از برق بکشید و با کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی توشیبا

تعمیر لباسشویی توشیبا

تعمیر پروانه پمپ و الکترو پمپ

پروانه پمپ و الکتروپمپ نیز از جمله اجزای لباسشویی توشیبا هستند. این قطعات وظیفه بسیار مهم تخلیه آب در حین شست‌و‌شو را بر عهده دارند. هنگام تعمیر لباسشویی توشیبا در مراکز تعمیر، این قطعات تا حد امکان تعمیر شده و دوباره مورد استفاده قرار می‌ گیرند. اما در صورت نیاز، با نمونه‌ ی اورجینال و باکیفیت همین برند تعویض می شود‌.

خازن پارازیت‌گیر یا فیلتر برق

خازن پارازیت‌گیر یا فیلتر برق از دیگر قطعات  لباسشویی توشیبا است. معمولا بروز ایراد در این قطعه با برق‌دار شدن بدنه لباسشویی نشان  داده می‌ شود. هنگام مشاهده این مشکل بهتر است در اسرع وقت به تعمیر لباسشویی توشیبا اقدام کنید. همچنین در این صورت از حوادث خطرناک ناشی از برق‌ گرفتگی جلوگیری می شود.

تعمیر لباسشویی توشیبا در تهران

آن دسته از مصرف کننده های ماشین لباسشویی توشیبا که در تهران زندگی می کنند، در زمان مواجهه با خرابی این دستگاه، به راحتی می توانند نسبت به تعمیر آن اقدام کنند. برای این کار کافی است به صورت حضوری و یا غیر حضوری، به نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا در تهران مراجعه کنند. با این کار، تکنسین ها در اسرع وقت نسبت به تعمیر لباسشویی اقدام می کنند و آن را با دقت بسیار بالا تعمیر خواهند کرد. برای این که از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا کمک بگیرید، می توانید به صورت تلفنی با این مرکز تماس حاصل فرمایید. متخصصان مجرب، پاسخ گوی شما هستند، و حتی مشاوره هایی را به صورت رایگان به شما ارائه می دهند. در ضمن وجود شعبه های نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا در مناطق مختلف شهر تهران، دسترسی مشتریان به این مرکز را بسیار راحت تر کرده است.

[readMore]تعمیر ماشین لباسشویی ال جی[/readMore]

 تعمیر لباسشویی توشیبا در منزل

از مزایای تعمیر لباسشویی توشیبا در منزل این است، که خدماتی همچون تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی، سرویس دستگاه، نصب و راه اندازی و غیره در منزل و بدون جابجایی لباسشویی انجام می پذیرد. مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی توشیبا در منزل شامل موارد زیر است:

 • بدون انتقال لباسشویی خود به مرکز تعمیرات، خدمات تعمیر را در منزل دریافت می کنید.
 • هزینه اضافه‌ ای را برای حمل و نقل آن صرف نمی کنید.
 • تکنسین های نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا تسلط کامل به تعمیرات لباسشویی دارند. همین امر موجب شده است، تعمیرات بدون نیاز به جابجایی انجام شود.
 • خطرات ناشی از جا به جایی لباسشویی توشیبا کاهش یابد.
 • تعمیرات لباسشویی در منزل باعث شده، تا مشتریان از نزدیک شاهد عیب یابی و تعمیر لباسشویی توشیبا خود باشند.

هزینه تعمیر لباسشویی توشیبا

در ابتدای این امر ضروری است که از عوامل تعیین کننده بر روی هزینه تعمیر لباسشویی توشیبا اطلاع پیدا کنید. تا چنانچه با قیمت های متفاوتی به هنگام تعمیرات لباسشویی خود مواجه شدید، دلیل آن را بدانید. برخی از انواع فاکتور هایی که می توانند باعث تغییر در قیمت تعمیرات  لباسشویی شوند، شامل:

 • نوع قطعات معیوبی لباسشویی و استفاده از قطعات فابریک با غیر فابریک برای لباسشویی
 • برخورداری لباسشویی از گارانتی تعمیرات
 • کیفیت خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار لباسشویی
 • نوع مدل و برند لباسشویی مورد نظر

تعمیر کار هزینه خدمات لباسشویی را بر حسب سابقه، تجربه، ضمانتنامه و نوع کارکرد تعمیر تعیین می نماید. باید به این موضوع دقت کنید که کیفیت کار با هزینه تعمیر لباسشویی توشیبا رابطه مستقیم دارد. به ضمانتنامه خدمات دقت کنید، که بعد از تعمیر لباسشویی توشیبا چه مدت زمان، کدام خدمات و کدام قطعات را به شما ضمانت می دهند. تعویض قطعات لباسشویی در بازار تهران از کیفیت های متفاوتی برخوردار است، بنابراین نوع قطعه در هزینه آن تاثیرگذار است. همچنین از اعتبار شرکت خدماتی و نمایندگی تعمیرات لباسشویی اطمینان حاصل کنید.

تعمیر لباسشویی توشیبا

تعمیر لباسشویی توشیبا

[readMore]تعمیر تلویزیون توشیبا[/readMore]

راهنمای پنل نمایشگر در لباسشویی توشیبا

راهنمای پنل نمایشگر در لباسشویی توشیبا برای آگاهی از قابلیت های لباسشویی است، که به شرح زیر است:

قابلیت Delicate (دلیکیت):

لباس های نازک و ظریف مثل پرده و لباس های حریر در این برنامه از شستشو قرار می گیرند.

قابلیت Blanket (بلنکت):

با این قابلیت شما می توانید با توجه به ظرفیت لباسشویی خود و حجم پتو، شستشوی پتو را با لباسشویی توشیبا انجام دهید.

قابلیت Regular (رگولار)

شما می توانید با انتخاب این برنامه، لباس هایی که زیاد کثیف نیستند، و جنس معمولی دارند، برای شستشوی معمولی در این برنامه قرار دهید،

قابلیت Soak (سوک)

در راهنمای فارسی لباسشویی توشیبا آمده است، بعضی از لباس ها که دارای جنس حساسی هستند،  امکان دارد در شستشو آسیب ببیند بهتر است با این برنامه شسته شوند.

دکمه Wash (واش)

پس از انتخاب برنامه مورد نظر برای شستشوی لباس، می توانید با توجه به مقدار کثیفی لباس تایم شستشو را کم یا زیاد کنید.

دکمه Rinse (رینز)

اگر فکر می کنید آبکشی لباسشویی توشیبا به میزان کافی نیست و شما رضایت کافی ندارید، میتوانید تعداد دفعات آبکشی را خودتان انتخاب و همچنین  آن را بیشتر کنید.

دکمه Spin (اسپین)

با این دکمه می توانید زمان خشک کن را نیز خودتان تغییر دهید و آن را بیشتر یا کمتر کنید. امکان دارد جایی بروید و به لباس خود نیاز دارید، با انتخاب زمان برای خشک کن، می توانید لباس خود را زودتر آماده کنید. گاهی امکان دارد در تابستان نیازی نباشد از خشک کن استفاده کنید، و از نور خورشید برای خشک کردن استفاده کنید.

قابلیت Water Level (واتر لول)

شما می توانید با انتخاب این قابلیت سطح آبگیری لباسشویی توشیبا را کاهش یا افزایش دهید.

قابلیت Tub Clean (تاب کلین)

با انتخاب این برنامه می توانید با مواد تمیز کننده و جرم گیر مخصوص لباسشویی، دیگ لباسشویی توشیبا را تمیز نگه دارید.

سرویس لباسشویی توشیبا

اگر شما از ماشین لباسشویی استفاده می کنید، باید بدانید که سرویس لباسشویی به عمر مفید دستگاه کمک می کند. اینکار باعث می شود که لباسشویی به تعمیر کمتری نیاز داشته باشد. اینکه شما بخواهید برای تعمیر لباسشویی توشیبا خود هزینه زیادی را پرداخت کنید، بدون شک فشار اقتصادی زیادی بر زندگی تان وارد می شود.

به همین دلیل باید همیشه  مراقبت های لازم را برای آن داشته باشید. در این صورت می توانید از لباسشویی خود تا سال های سال از آن استفاده کنید. افرادی که سرویس لباسشویی را انجام می دهند، در این زمینه تخصص زیادی دارند که آموزش های لازم را دریافت کرده اند. شما تنها باید به این تعمیرکاران مراجعه کنید، و سرویس  لباسشویی خود را به آن ها بسپارید.

ولی در صورتی که می‌ خواهید تعمیرات ماشین لباسشویی را یاد بگیرید، باید از دوره آموزش تعمیرات لباسشویی استفاده کنید. قطعاتی که برای تعمیر و سرویس لباسشویی استفاده می شود، باید فابریک باشد. سرویس های لباسشویی عبارت اند از:

لباسشویی را بیشتر از ظرفیتی که دارد، با لباس پر نکنید.

شما برای اینکه به موتور لباسشویی خود فشار وارد نکنید، باید به خوبی ظرفیت روی ماشین لباسشویی را بخوانید. از نکات خیلی مهمی که در مورد سرویس لباسشویی اهمیت دارد، همین مورد است. هر یک از سرویس کاران لباسشویی توشیبا این نکته را به شما اعلام می کنند. شما هیچوقت نباید بیش از اندازه ظرفیت لباسشویی، درون آن لباس بریزید، در این صورت به آن ضربه اساسی وارد می کنید.

[readMore]ارورهای ماشین لباسشویی توشیبا[/readMore]

لباسشویی را با آب داغ به خوبی شستشو دهید.

از نکاتی که در مورد سرویس لباسشویی اهمیت زیادی دارد، این است که هر چند وقت یکبار آن را با آب داغ به خوبی شستشو دهید. شما می توانید هر ماه یکبار آب داغ با مواد شوینده را درون لباسشویی بریزید، و بگذارید تا کار کند. در واقع بهتر است سیستم شستشوی لباسشویی را روی این مورد تنظیم کنید. توجه داشته باشید که شما با این حرکت می توانید به خوبی لباسشویی را تمیز، و از رشد رسوب درون لباسشویی هم جلوگیری کنید.

محفظه کشویی مواد شوینده لباسشویی را همیشه تمیز کنید.

اگر مواد شوینده مدت زمان زیادی درون سینی آن بمانند، رسوبات زیاد در لباسشویی به وجود می آورند. همین امر باعث می شود که لوله ها مسدود شوند، و مواد رسوبی درون لباسشویی به وجود آید. همیشه بعد از تمام شدن کار لباسشویی توشیبا بهتر است محفظه را به خوبی شستشو دهید.

فیلتر هایباسشویی را به خوبی تمیز کنید.

شما زمانی که فیلتر های آب درون لباسشویی را در دوره های متنوع تمیز می کنید، عمر آن را بدون شک افزایش می دهید. خاک و آلودگی های بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است، وارد لباسشویی و فیلتر های آن شود. شما اگر این فیلتر ها را به خوبی تمیز کنید، از آلودگی آن ها جلوگیری می کنید.

لباسشویی را داخل حمام و یا نزدیک به سینک ظرفشویی قرار ندهید.

زمانی که رطوبت به بدنه لباسشویی برسد، سیستم برقی آن دچار اختلال می شود. به همین علت  باید دقت داشته باشید که به آن رطوبت نرسد. شما باید لباسشویی را به دور از مکان خیس و همچنین لباسشویی تان را تنها به یک پریز وصل کنید.

برنامه ای که حرارت بالا دارد، برای آبکشی زیاد استفاده نکنید.

اگر شما حرارت آب لباسشویی را روی اعداد بالا ببرید، بدون شک انرژی زیادی را مصرف می کنید، و نباید چنین کاری را انجام دهید. اگر نگران قبض آب خود هستید و نمی خواهید هزینه زیادی را برای تعمیر لباسشویی توشیبا پرداخت کنید، نباید از آب داغ استفاده کنید. برای اینکار درجه حرارت آب را باید پایین بیاورید، و تنها در بعضی از مواقعی که ضروری است، از آن استفاده کنید.

لباسشویی را به درستی تنظیم کنید:

شما باید هر یک از لباس های خود را زمانی که درون لباسشویی می اندازید، به خوبی چک کنید، که جنس آن‌ ها را بر اساس برنامه شستشو تنظیم کنید. پارچه و میزان کثیفی آن از جمله مهمترین نکاتی است که باید زمان تنظیمات برنامه به آن دقت کنید. اگر این تنظیمات را به خوبی انتخاب نکنید، ممکن است که لباسشویی دچار تکان های شدید شود، و یا به دستگاه آسیب وارد شود.

درج دیدگاه