ژانویه 27, 2020

تعمیر لباسشویی بوش

دستگاه ماشین لباسشویی بوش شما از کار افتاده است؟ در نمایشگر آن کد اخطار نشان می دهد؟ نمی چرخد و آبگیری آن با مشکل مواجه می شود؟

اگر شما نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنید و به دنبال نمایندگی مجاز تعمير ماشین لباسشويي بوش می گردید که با خیال راحت تعمیرات آن را به آنها بسپارید، کافیست با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیرکار با بهره گیری از قوی ترین تیم تعمیرات لباسشویی بوش در ایران و همچنین پرسنل فوق متخصص و با تجربه خود می تواند بهترین تعمیر لباسشویی بوش را با استفاده از قطعات ارجینال و اصلی برای شما انجام دهد.

تعمير مدل های مختلف (قدیمی و جدید) ماشین لباسشویی بوش را به متخصصین تعمیرکار بسپارید.

مشکلات لباسشویی بوش – Bosch که نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار ماهر دارند چیست؟

 • تخلیه نشدن کامل آب در ماشین لباسشویی بوش: اگر ماشین لباسشویی شما آب را به درستی تخلیه نمی کند مشکل می تواند از پمپ تخلیه باشد ، معمولا در این حالت پمپ تخلیه دارای صدای بسیار ناهنجاری می باشد که نشان دهنده خراب بودن آن است .
 • ثابت ماندن ماشین لباسشویی بوش بعد از آب گیری: در صورتی که ماشین لباسشویی بوش شما بعد از عملیات آب گیری به درستی کار نکرد ، مشکل مربوطه می تواند از المنت این دستگاه باشد، در این حالت ماشین لباسشویی شما ثابت مانده و عکس العملی نشان نمی دهد .
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش: اگر ماشین لباسشویی شما بعد از این مرحله کار نکرد مشکل مربوطه می تواند از موتور باشد که به صورت چپ گرد و زاست گرد کار نمی کند .
 • باز نشدن درب لباسشویی بوش بعد از شستشو: در صورتی که بعد از اتمام شستشوی ماشین لباسشویی بوش شما درب آن قفل و باز نشد به این معنی است که لباس ها داخل آن گیر کرده و شما می بایست از ضامن اظطراری به منظور باز کردن درب آن استفاده نمایید ، این ضامن در کنار دریچه پمپ تخلیه قرار دارد ، در این مرحله درب را باز کرده و لباس ها را خارج کنید و منتظر رسیدن تکنسین های ما باشید .
 • گرم شدن و داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی بوش: در صورتی که ماشین لباسشویی شما بیشتر از حد معمول و عادی گرم شد و یا گرمای آن به حد استاندارد نرسید، مشکل می تواند از بخش هیدرو استات لباسشویی باشد، این قسمت وظیفه کنترل سطح آب در دیگ و یا لگن ماشین لباسشویی را بر عهده دارد ! که در صورت خرابی آن باید با ما تماس بگیرید، تا تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما را انجام دهیم .
 • نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بوش BOOSH : تعمیرکار سالیان سال است که در خصوص خدمات تعمیر لباسشویی بوش فعالیت نموده ویژگی این مجموعه ارائه سرویس به همشهریان عزیزی است که به هر شکلی با خرابی لوازم خانگی بوش Bosche مواجه شده و نیاز به تعمیر دارند ، و همچنین این نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش جهت راهنمایی و آموزش دستگاههای بوش یا نحوه تعمیرات لباسشویی بوش bosche در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی از هر گونه کمکی کوتاهی نخواهد کرد و تلاش میکند رضایت مشتریان لوازم خانگی بوش boosh را جلب نموده و در این راستا پرسنل های مجرب و با تجربه جهت جوابگویی تلفنی به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می باشند.

  در ضمن خدمات دهی در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بوش و خدمات پس از فروش بوش و نمایندگی مجاز بوش (boosh) بدون تعطیلی و ۲۴ ساعته بوده و این مجموعه تعمیرکار آماده سرویس دهی در کلیه نقاط شهر تهران به صورت شبانه روزی بوده و در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات انجام خواهد شد.

  کلیه قطعات در این مرکز نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بوش اصلی و دارای ضمانت می باشد.

  به تکنسینهای با تجربه ما بابت تعمیر ماشین لباسشویی بوش bosche اطمینان کنید

همچنین به شما پیشنهاد میکنیم قبل از تماس با ما بخش مقالات و مطالب مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی را مشاهده کرده و در صورتی که موفق به رفع اشکال دستگاه خود نشدید در نهایت با ما تماس بگیرید!

در صورت نیاز ئرخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان هوم یپچ تماس بگیرید

[homepichPost]
Rate this post

ارسال دیدگاه

Rate this post