راضی بودی؟

فوریه 13, 2020

راضی بودی؟

تعمیر لباسشویی آرچلیک

 

تکنولوژی های نوآورانه و عملکرد راحت لباسشویی آرچلیک، حرفه ای برای تمیز کردن کامل و مراقبت کارآمد از لباس های شما، به صورت روزانه است. با انتخاب برند آرچلیک برای لباسشویی منزلتان تصمیم صحیحی گرفته اید، زیرا که آرچلیک از لباسشویی باکیفیت بازار به حساب می آید. به مرور زمان با استفاده مداوم از لباسشویی، عملکرد آن دچار اختلالاتی می شود، که باید فوراً برای تعمیر آن اقدام کنید. زیرا اگر به موقع اقدام نشود مشکل بزرگ تر و حاد تر می شود، و در نتیجه هزینه تعمیز آن هم بیشتر می شود.

 

قدم بعدی انتخاب متخصص خبره تعمیر لباسشویی آرچلیک، برای انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن است. مجموعه ما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی آرچلیک در سریعترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما است. تکنسین های با تجربه ما نیز تلاش می کنند، تا از طریق مراقبت دقیق از مشکلات بزرگ که در حال پیشرفت است، جلوگیری کنند. در ادامه به بررسی، عیب یابی و تعمیر لباسشویی آرچلیک می پردازیم، پس همراه ما باشید.

 

 

 

عیب یابی و تعمیر لباسشویی آرچلیک

 

1- عدم آبگیری لباسشویی آرچلیک:

 

 • صافی و شیلنگ های تأمین آب ماشین لباسشویی آرچلیک:

لباسشویی آرچلیک به کمک شیلنگ های لاستیکی که برای تأمین آب لباسشویی به شیر آب شهری وصل می شوند، آبگیری را انجام می دهد. گاهی اوقات طول این شیلنگ ها به 2 تا 3 متر نیز می رسد. همچنین در انتهای شیلنگ و در نقطه اتصال به شیر، صافی ها یا فیلتر های کوچکی وجود دارند، که برای جلوگیری از ورود رسوبات و مواد موجود در آب به داخل لباسشویی و شیر برقی به کار برده می شوند.

 

 • سوئیچ سطح آب یا سوئیچ فشار ماشین لباسشویی آرچلیک:

سوئیچ سطح آب لباسشویی که یک سوئیچ فشاری است، ولتاژ برق ورودی به شیر برقی را کنترل می کند. در واقع جریان از تایمر یا برد الکترونیکی لباسشویی به سوئیچ فشار و از این قطعه به شیر برقی می رسد. در صورتی که سوئیچ سطح آب مشکل داشته باشد، امکان دارد پیش از رسیدن آب به مقدار مناسب جریان را از شیر برقی قطع کند و یا از همان ابتدا این کار را انجام دهد که در این حالت باید تعویض شود. بررسی سلامت سوئیچ توسط مولتی متر، که این کار تخصصی بوده و حتما باید توسط تعمیرکار حرفه ای و باتجربه انجام گیرد.

 

 • سلکتور، تایمر یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آرچلیک:

تایمر مکانیکی در مدل های قدیمی تر لباسشویی استفاده می شود، و در مدل های جدیدتر به جای آن از برد الکترونیکی استفاده می شود. تایمر یا برد وظیفه هدایت جریان الکتریکی به قطعات متفاوت از جمله شیر برقی را برعهده دارد، که در حین مرحله آبگیری فرایند شستشو این کار را انجام می دهد. اگر ایرادی در تایمر یا برد ماشین لباسشویی آرچلیک وجود داشته باشد، امکان دارد ولتاژ لازم برای عملکرد شیر برقی به آن نرسد و آبگیری انجام نشود، که راهکار اصلی در این حالت تعویض تایمر یا برد است. برای تست تایمر باید در حین آبگیری، ولتاژ کنتاکت های تایمر یا پایانه های الکتریکی برد اندازه گیری شود. این اندازه گیری به علت خطر برق گرفتگی باید توسط تعمیرکار مجاز و حرفه ای انجام شود.

 

 • فشار آب:

شیر برقی ماشین لباسشویی آرچلیک برای عملکرد درست خود به حداقل فشار آب در حدود 20 psi نیاز دارد. بنابراین کم بودن فشار آب آشپزخانه در بعضی موارد مثل منازل آپارتمانی می تواند مشکل ساز شده و علت نیامدن آب داخل لباسشویی آرچلیک شما باشد.

 

2- آب لباسشویی آرچلیک تخلیه نمی شود.

عدم تخلیه آب لباسشویی یکی از رایج ترین مشکلاتی است، که برای شما در هر زمانی امکان دارد پیش آید. این که چرا ماشین لباسشویی آرچلیک آب را تخلیه نمی کند، دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد که ما در این مطلب همه علت های تخلیه نشدن آب لباسشویی را توضیح می دهیم.

 

 

 • مسدود شدن فیلتر پمپ لباسشویی آرچلیک:

پمپ تخلیه برای تخلیه آب لباسشویی آرچلیک طراحی شده، که در چندین زمان حین انجام یک برنامه آب داخل لباسشویی را تخلیه می کند. برای جلوگیری از آسیب به پمپ و نظافت لباسشویی یک فیلتر قبل از پمپ نصب شده است، تا رسوبات و جرم های  گوناگون قبل از رسیدن به پمپ و آسیب رساندن به آن متوقف شوند. اگر این فیلتر توسط اشیا مسدود شود، دیگر پمپ لباسشویی قادر به تخلیه آب نیست، و باید فیلتر را باز کنید و آن را تمیز کنید.

 

 • مسدود شدن شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آرچلیک:

شیلنگ تخلیه معمولا در مسیر تخلیه فاضلاب پشت لباسشویی و یا سیفون زیر سینک ظرفشویی نصب شده است، که گرفتگی در مسیر فاضلاب از تخلیه آب لباسشویی جلوگیری می کند.

 

 • خرابی پمپ تخلیه آب لباسشویی آرچلیک:

همانطور که گفته شد پمپ تخلیه، وظیفه تخلیه آب لباسشویی را دارد. در بعضی موارد دیده شده که اشیا و رسوبات از فیلتر آب تخلیه عبور کرده و به پمپ رسیده اند و موجب شکستن پره های پمپ و آسیب جدی به پمپ تخلیه شده اند.  یا خود پمپ در اثر کارکرد زیاد و فرسایش از کار افتاده، اگر همچین مواردی پیش آید لباسشویی آرچلیک تخلیه نمی کند، در چنین مواقع فقط باید پمپ تخلیه و تعویض شود.

 

 • خرابی برد یا تایمر ماشین لباسشویی آرچلیک:

برد یا تایمر لباسشویی به عنوان مغز و فرمانده اصلی لباسشویی است. دستور شروع و قطع هر قطعه ای را در زمان معلوم صادر می کند. خرابی برد یا تایمر موجب اختلال در کارکرد دستگاه، تخلیه نکردن آب و غیره می شود. که توسط تعمیرکار مجاز باید عیب یابی شود، و بعد آن تعمیر لباسشویی آرچلیک انجام شود.

 

3- لرزش و عدم بالانس ماشین لباسشویی آرچلیک

علت لرزش ماشین لباسشویی آرچلیک بر اساس محل نصب لباسشویی آرچلیک و شیوه قرار دادن لباس‌ ها متغیر است. یافتن علت لرزش لباسشویی و انتخاب یک روش مناسب در تعمیر لرزش یک امر ضروری و مهم است. خرابی کمک فنر لباسشویی آرچلیک یا تراز نبودن محل قرارگیری لباسشویی، بیشترین احتمال را در تشخیص لرزش لباسشویی را به خود اختصاص داده‌ است. عیب یابی و یافتن دلیل لرزش لباسشویی که بعضی مواقع با صدای زیاد همراه است، برای استفاده طولانی مدت از لباسشویی ضرورت دارد. دلیل لرزش و تکان خوردن در  لباسشویی‌ جدید و قدیمی تحت تاثیر عوامل خارجی و داخلی لباسشویی مورد بررسی قرار گرفته است.

 

 • علت لرزش لباسشویی آرچلیک

 در برخی مواقع با سر و صدای زیاد همراه است و می‌ تواند یک نقص فنی کلی یا علت کوچکی مثل محل قرارگیری نامناسب باشد. خرابی کمک فنر لباسشویی، بارگیری نامنظم لباس‌ ها و تراز نبودن محل نصب لباسشویی اصلی ترین علت لرزش لباسشویی می باشند. علت لرزش لباسشویی در طولانی مدت می‌تواند بر شیوه عملکرد کلی ماشین تاثیر منفی داشته باشد. بنابراین تشخیص اینکه این ایراد پیش آمده در کدام قسمت لباسشویی آرچلیک نشات گرفته خیلی مهم است.

 

 • جدا شدن وزنه‌ های بالانس لباسشویی آرچلیک:

این قطعات که وظیفه بالانس بودن ماشین لباسشویی آرچلیک را بر عهده دارند، بعضی مواقع با مشکل عدم اتصال به محل قبلی مواجه می‌ شوند. این ایراد علت لرزش لباسشویی است. برای رفع این مشکل وزنه‌ های جدا شده لباسشویی را با اصول تعیین شده به جایگاه اصلی برگردانید.

 

 • معیوب شدن قطعات تعبیه شده در مخزن ماشین لباسشویی آرچلیک:

تکان خوردن لباسشویی و لرزش‌ های ایجاد شده در این ماشین بعضی مواقع تحت تاثیر آسیب دیدگی قطعات نصب شده در مخزن لباسشویی است. به عنوان نمونه از کار افتادن قطعه بلبرینگ علت لرزش لباسشویی در مدل‌ های متفاوت است. که در این مواقع باید تعمیرکار به بررسی و تعمیر لباسشویی آرچلیک بپردازد.

 

 • معیوبی قطعه فولی علت لرزش لباسشویی آرچلیک:

خرابی قطعه فولی که از آن تحت عنوان فلکه آبکشی یاد می‌ شود، از دلایل لرزش و تکان خوردن لباسشویی در هنگام فعالیت است. در این شرایط تعمیر لباسشویی آرچلیک از طریق بازبینی وضعیت این قطعه توسط تعمیرکار مجاز صورت می‌ گیرد.

 

 • مشکل در قطعه تاخو علت لرزش لباسشویی آرچلیک:

تنظیم جریان برق مورد نیاز در ماشین لباسشویی آرچلیک تحت فعالیت قطعه تاخو تامین می‌ شود. خرابی این قطعه بهم خوردگی تنظیمات برق رسانی، در نتیجه لرزش لباسشویی را به همراه دارد. تعمیر لباسشویی آرچلیک در این شرایط با بررسی اتصالات برق توسط تکنسین مجاز لباسشویی همراه است.

 

 • تراز نبودن دلیل لرزش لباسشویی آرچلیک:

تراز نبودن لباسشویی در اثر نصب غیر اصولی از علت لرزش و تکان خوردن دستگاه طی فرآیند شستشوی لباس است. تعمیر لباسشویی آرچلیک در این حالت با تراز کردن لباسشویی همراه است که با تجهیزات مخصوص و تحت نظارت افراد متخصص و ماهر مجموعه ما انجام می‌ شود.

 

 • خرابی کمک فنر علت لرزش لباسشویی آرچلیک:

بروز آسیب دیدگی در کمک فنر لباسشویی آرچلیک که مخصوص مدل درب از جلو این دستگاه بوده، علت لرزش لباسشویی است. کمک فنر در حالت عادی از تکان خوردن بی مورد دیگ شستشو جلوگیری، و لرزش را تا اندازه زیادی کاهش می‎ دهد. علاوه بر این مورد دیگ ماشین لباسشویی آرچلیک با فنر های نگهدارنده مخصوص ثابت نگه داشته شده است. بروز ایراد در این کمک فنر ها لرزش دیگ شستشو در نتیجه تکان خوردن لباسشویی را به دنبال دارد. تعمیر لباسشویی آرچلیک در این حالت با تعمیر و تعویض کمک فنر در سیستم لباسشویی صورت می‌ گیرد.

 

4- نشتی و آبریزی ماشین لباسشویی آرچلیک:

برای اینکه از نشتی و آبریزی لباسشویی خود مطلع شوید، آن را روشن و یک سیکل از شست و شو را انتخاب کنید. و با دقت اطراف لباسشویی به خصوص قسمت های پشتی و زیر آن را چک کنید. اطراف درب را نیز چک و بررسی کنید. اگر آبریزی در ابتدای شست و شو باشد و پس از چند دقیقه اول سیکل شست و شو آبریزی قطع شود، میتوان گفت نشتی آب علت معیوبی یکی از موارد زیر است:

 

 • شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آرچلیک:

شیلنگ تخلیه و شیلنگ ورودی از مواردی مهم و مورد استفاده برای لباسشویی هستند، که همین دو ابزار می توانند یکی از پیش پا افتاده ترین دلیل های نشتی  لباسشویی آرچلیک باشند. همان طور که می دانید شیلنگ تخلیه در قسمت عقب لباسشویی قرار دارد، و قبل از هر چیز باید اطمینان داشته باشید که اتصال این شلنگ با شیلنگ ورودی به خوبی انجام شده است. یکی دیگر از دلایل آبریزی و نشتی لباسشویی، خرابی سوپاپی است که ورودی این دو شیلنگ را به وان وصل می کند. برای اینکه دلیل نشت آب از زیر لباسشویی را به راحتی پیدا کنید، می توانید سایش و یا پارگی شلنگ ها را چک کنید‌. و همچنین سیفون یا مونتاژ تزریق باطری که از اجزای سیستم ورودی آب هستند را چک کنید.

 

 • پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آرچلیک:

همانطور که از اسم این بخش مشخص است، برای تخلیه آب لباسشویی بوده و یکی از بخش های مهم این ماشین برقی محسوب می شود. پمپ تخلیه می تواند به 3 صورت تسمه ای، درایو مستقیم و یا الکتریکی در لباسشویی استفاده شود،  و یکی دیگر از دلیل نشت آب از زیر لباسشویی نیز همین بخش می تواند باشد. محل قرارگیری پمپ تخلیه معمولا در قسمت پایی و جلویی لباسشویی آرچلیک بوده و یا به درایو وصل می شود.

 

 • دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی آرچلیک:

کنترل ورود آب سرد و گرم به داخل لباسشویی بر عهده دریچه ورودی است، که در قسمت پشت لباسشویی به صورت شیر قرار گرفته و توسط شیلنگ وارد لباسشویی می شود. دریچه و شلنگ متصل به آن باید فاقد ترک خوردگی و آسیب دیدگی باشند تا موجب نشتی و آبریزی از لباسشویی نشود. قبل از بررسی این بخش حتما برق دستگاه باید قطع باشد.

 

 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آرچلیک:

لاستیکی در دور درب لباسشویی آرچلیک استفاده شده، به مرور زمان بخاطر علت های مختلفی چون فرسودگی ، سوراخ و یا پارگی ممکن است موجب نشتی آب از اطراف درب به بیرون شوند. اگر لاستیک درب دچار یکی از موارد فرسودگی یا پارگی شد، باید فوراً آن را تعویض کنید. یکی از علت های دیگر که مخصوص به درب لباسشویی است، قفل نشدن آن است که با رو به رو شدن با این مورد باید قفل درب را تعویض کنید.

 

 

 

تعمیر لباسشویی آرچلیک در تهران

 

در صورتی که شما ماشین لباسشویی آرچلیک خریداری کرده ­اید و اکنون بعد از گذشت زمان به سرویس و تعمیر نیاز پیدا کرده است، نگران نباشید. مجموعه ما خدمات تعمیر لباسشویی  آرچلیک در تهران را با بهره گیری از دانش فنی تکنسین­ های با تجربه به شما عزیزان ارائه می دهد. مزیت های بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی آرچلیک در تهران شامل موارد زیر است:

 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی آرچلیک
 • اعزام تعمیرکار مجرب و حرفه ای به منزل برای تسهیل خدمت رسانی
 • بهره مندی از تیم تخصصی تعمیرکار حرفه ای و تکنسین های مجرب که با انواع مدل های لباسشویی آرچلیک آشنایی کافی دارند.
 • خدمات عیب یابی تعمیر لباسشویی آرچلیک در 24 ساعت و در هفت روز هفته.
 • ارائه فاکتور برای شرح هزینه ها و شفافیت خدمات تعمیر.
 • ارائه ضمانتنامه برای تضمین کیفیت خدمات

 

 

تعمیر لباسشویی آرچلیک در منزل

 

تعمیر لباسشویی آرچلیک یکی از نیاز های اصلی افراد است، زیرا خرابی این وسیله موجب صرف وقت زیاد برای شستشوی لباس ها با دست می‌ شود. این موضوع بسیار زمان بر و البته خسته کننده است، در چنین شرایطی افراد مجبور هستند هزینه‌ های زیادی را بپردازند، تا ماشین لباسشویی را به تعمیرگاه برده تا آن را تعمیر کنند. اما متخصصان مجموعه ما این مشکل را حل کرده اند و با ارائه خدمات تعمیر لباسشویی آرچلیک در منزل این نیاز مشترکین و مشتریان خود را به نحوی احسن برطرف کرده اند.

 

تعمیر لباسشویی آرچلیک توسط متخصصان ما به این گونه است که ابتدا کاربران هنگام تماس با متخصصان مشکل خود را مطرح می‌ کنند، در صورت جزئی بودن ایراد کاربران راهنمایی خواهند شد، تا بدون هیچ دغدغه و هزینه اضافی مشکل برطرف شود. اما در صورتی که نیاز به حضور متخصص باشد، تکنسین های مجرب ما سریعاً خود را به محل مورد نظر رسانده و بدون حمل کردن محصول از منزل سعی در تعمیر لباسشویی آرچلیک خواهند کرد. ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در منزل توانسته بزرگترین مشکل و دغدغه افراد یعنی حمل و نقل را برطرف کند، زیرا حمل و نقل هم هزینه اضافی در بر دارد هم هنگام جابه جایی آسیب بیشتری به لباسشویی وارد می شود.

 

 

هزینه تعمیر لباسشویی آرچلیک

هزینه  تعمیر لباسشویی آرچلیک به نوع مشکل پیش‌آمده، و خرابی آن بستگی دارد، به عنوان مثال قیمت و هزینه تعمیرات موتور لباسشویی با هزینه عوض‌کردن برد لباسشویی خیلی متفاوت است. همچنین نوع مدل های برند آرچلیک نیز برای تعمیر با هم متفاوت است.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیر لباسشویی آرچلیک:

 • خدمات لباسشویی بر حسب سابقه، تجربه، ضمانت‌نامه و نوع کارکرد، تعمیرکاران هزینه را تعیین می کنند.
 • باید به این موضوع دقت کنید که کیفیت کار با هزینه تعمیر لباسشویی آرچلیک رابطه مستقیم دارد.
 • به ضمانت‌نامه خدمات دقت کنید، بعد از تعمیر لباسشویی آرچلیک چه مدت زمان، کدام خدمات و کدام قطعات را به شما ضمانت می دهند.
 • تعویض قطعات لباسشویی در بازار تهران از کیفیت‌ های متنوعی برخوردار است، بنابراین نوع قطعه در هزینه تاثیرگذار است.
 • از اعتبار شرکت خدماتی تعمیر لباسشویی اطمینان حاصل کنید.
 • از راه دادن افراد متفرقه و بی نشان به منزل خود بابت تعمیرات لباسشویی خودداری کنید.

 

 

 

سرویس لباسشویی آرچلیک

8 نکته برای سرویس و نگهداری لباسشویی:

 

1- لباسشویی آرچلیک را بیش از ظرفیت با لباس پر نکنید: ماشین لباسشویی آرچلیک ظرفیت‌ مختلفی (7، 11، 14 کیلویی و غیره) دارد. برای اینکه مطمئن شوید بیش از حد به لباسشویی فشار وارد نمی‌ شود، و موتور آن از کار نمی‌ افتد، ظرفیت نوشته شده روی لباسشویی را بخوانید، و هیچوقت بیشتر از ظرفیت آن، لباس داخلش نگذارید.

 

2– لباسشویی آرچلیک را با آب داغ شستشو دهید:

برای اینکه  لباسشویی آرچلیک تمیز بماند و رسوب و جرم آن را فرا نگیرد، بهتر است هر چند وقت یک بار آن را در صورتی که خالی است، با آب داغ و مواد شوینده روشن کنید. این شستشو داخل لباسشویی را تمیز می‌ کند و از رشد قارچ و باکتری در آن جلوگیری می‌ کند.

 

3- محفظه کشویی مواد شوینده لباسشویی را کاملا تمیز کنید:

پودر لباسشویی اگر به مدت زیاد داخل محفظه مواد شوینده بماند، می‌ تواند موجب شکل‌گیری رسوبات، مواد سخت و مسدودی لوله‌ ها شود. پس همیشه بعد از اتمام کار لباسشویی آرچلیک این محفظه را شسته و تمیز کنید.

 

4- فیلتر های آب لباسشویی آرچلیک را تمیز کنید:

با شستشو یا تعویض دوره‌ ای فیلتر های آب لباسشویی، از ورود خاک و سایر آلودگی‌ ها به داخل لباسشویی آرچلیک و لوله‌ ها جلوگیری می‌ کنید. مکان فیلتر ها یکی در مسیر لوله آب ماشین قرار گرفته است. دیگری هم بسته به مدل لباسشویی آرچلیک در قسمت های مختلف قرار گرفته‌ اند. پس لازم است برای پیدا کردن آن ها، به راهنمای لباسشویی مراجعه کنید.

 

 

5- لباسشویی را نزدیک سینک ظرفشویی یا داخل حمام نگذارید:

رسیدن رطوبت به بدنه لباسشویی می‌ تواند باعث اتصالات در سیستم برقی لباسشویی آرچلیک شود. در نتیجه با این کار بدنه لباسشویی برق پیدا می‌ کند. پیشنهاد می‌ کنیم لباسشویی آرچلیک را دور از مکان‌ های مرطوب نصب کنید، و یک پریز مستقل برای آن در نظر بگیرید.

 

6- از برنامه‌ آبکشی با حرارت بالا، کمتر استفاده کنید.

قرارگیری مداوم درجه حرارت آب لباسشویی روی سطح بالا، انرژی بسیار زیادی مصرف می‌ کند. و همچنین طول عمر لباسشویی آرچلیک را هم  بسیار کاهش می‌ دهد. پس اگر نگران قبض برق  هستید، و نمی‌خواهید هزینه زیادی بابت تعمیر لباسشویی آرچلیک پرداخت کنید، آبکشی لباس‌ ها را که نیازی به آب داغ ندارد، با درجه حرارت کم انجام دهید. و همچنین از برنامه‌ های با حرارت خیلی بالا را در مواقع بسیار ضروری به کار بگیرید.

 

7- لباسشویی آرچلیک را درست تنظیم کنید.

 لباسشویی آرچلیک یا سایر ماشین‌ های هوشمند، تنظیمات خاصی برای انواع مختلف لباس‌ های پنبه‌ای، حساس، معمولی، پرده، خیلی چرک و غیره دارند. بهترین روش برای شستشوی لباس این است که متناسب با نوع پارچه و میزان چرک بودن لباس ها تنظیمات صحیحی را انتخاب کنید. بعضی مواقع تنظیم لباسشویی روی گزینه اشتباه به آن آسیب های زیادی می‌ زند، یا موجب ایجاد تکان‌ های شدید و سر و صدا های عجیب می‌ شود.

 

 

‌8- جرم گیری و رسوب زدایی لباسشویی آرچلیک را فراموش نکنید:

رسوبات و باکتری ها، مهمان ناخوانده لباسشویی هستند. بعد از مدتی که از لباسشویی استفاده کردید، امکان دارد لباسشویی مثل روز اول لباس‌ ها را تمیز نشوید، یا به طور کلی از کیفیت آن کم شود. در چنین مواقعی امکان دارد رسوبات  در لوله یا سایر قطعات لباسشویی که با آب سروکار دارند، راندمان ماشین را پایین آورده باشد. پس بهتر است برای خلاص شدن از شر رسوبات و باکتری‌ های موجود در لباسشویی از متخصصان و تکنسین های مجرب مجموعه ما برای سرویس دوره‌ ای کمک

درج دیدگاه