راضی بودی؟

فوریه 2, 2020

راضی بودی؟

انواع خدمات شرکت تعمیرکار در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک 

·عیب یابی ، تعمیر ، سرویس و راه اندازی تخصصی انواع ماشین ظرفشویی مجیک (ماشین ظرفشویی MAGIC) ، تعمیر ماشین ظرفشوئی ۶ نفره MAGIC و تعمیر ماشین ظرفشوئی ۸ نفره MAGIC و تعمیر ماشین ظرفشوئی ۱۲ نفره مجیک توسط تیم فنی تعمیرکار صورت میگیرد .

.– تعمیر ماشین ظرفشویی MAGIC فقط با یک تماس شما و در منزل شما و به دست سرویس کاران متعهد و متخصص ما صورت می گیرد.

تعمیر ظرفشویی مجیک

تعمیر ظرفشویی مجیک

چرا باید متخصصین ظرفشویی مجیک تعمیرکار را انتخاب کنید؟

متخصصین مجیک در تعمیرکار با ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک، به صورت حرفه ای و بر اساس اصول و استانداردهای شرکت مجیک، انواع مدل ها و سایزهای ظرفشویی مجیک را تعمیر می نمایند. تجارب پیشین بیش از هزاران تعمیرات مختلف بر روی انواع مدلهای مبله و رومیزی ظرفشویی مجیک و دانش تخصصی و تسلط متخصصین ما بر روی ظرفشویی های مجیک که هر ساله به روز رسانی هم می شود، صلاحیت متخصصین تعمیرکار را برای رسیدگی به دستگاه قدیمی و جدید شما تبیین می کند.

رفع غیر اصولی و موقتی مشکلات دستگاهتان توسط افراد غیر متخصص، تنها موجب اتلاف وقت و هزینه شما می گردد و خساراتی هم به همراه دارد. لذا استفاده از خدمات متخصص برند ظرفشویی خودتان، همواره انتخاب بهتر و منطقی تری است. تعمیرکار با بیمه دستگاه شما در طول تعمیرات آن و همچنین اعطای گارانتی معتبر چند ماهه در پایان، علاوه بر تضمین کیفیت خدمات خود، شما را با خیالی آسوده تا تحویل مجدد ظرفشویی سالم خود باقی می گذارد.

تعمیر ظرفشویی مجیک

تعمیر ظرفشویی مجیک

کدام مدل ها از ظرفشویی مجیک در تعمیرکار پشتیبانی می شوند؟

تمامی مدل های ظرفشویی مجیک اعم از رومیزی و مبله یا ایستاده در تعمیرکار پشتیبانی و صرف نظر از قدیمی یا جدید بودن آن توسط متخصصین مجرب ما سرویس و تعمیر می شوند. با تکیه بر تجربه و دانش تخصصی گستره تعمیرکاران مجیک خود، هر گونه مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را برطرف می کنیم. برخی از مشکلات متداول ظرفشویی های مجیک عبارتند از:

  • مشکلات روشن و خاموش شدن دستگاه
  • انتخاب نشدن برنامه ها یا تنظیمات
  • آبگیری نکردن ظرفشویی یا آبگیری بیش از حد
  • تخلیه نکردن آبهای کثیف
  • مسدود شدن، نچرخیدن و یا معیوب شدن بازوهای آبپاش
  • گرم نشدن آب
  • بهم خوردن تنظیمات سختی آب و سایر تنظیمات
  • و…
تعمیر ظرفشویی مجیک

تعمیر ظرفشویی مجیک

همچنین، با اولویت تعمیر قطعات در عوض تعویض آنان، متخصصین ما به فکر هزینه های شما هم هستند و بسیاری از قطعات ماشین ظرفشویی مجیک شما اعم از برد، پمپ، هیتر، تسمه ها، بازوها، فیلترها، سنسورها، سوئیچ ها و غیره را تعمیر و یا در صورت عدم امکان، با قطعات ارجینال تعویض می نمایند.

· آگاهی کامل از ظرافت های موجود در انواع مدل های ماشین ظرفشویی مجیک (ماشین ظرفشویی MAGIC )

. فروش انواع مواد اصل ماشین ظرفشویی شامل پودر، قرص ، نمک ، مایع جلادهنده ، جرمگیر و ….

. کلیه خدمات تعمیراتی صورت گرفته در شرکت تعمیرات در زمینه  (تعمیر ظرفشویی MAGIC) دارای ضمانت سه ماهه از طرف این شرکت می باشد.

· استفاده از قطعات فابریک و اصل شرکتی در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک – تعمیر ماشین ظرفشویی MAGIC و تحویل به موقع به مشتری .

ماشین ظرفشویی مجیک (ماشین ظرفشویی MAGIC) مجهز به سیستم خشک کن به وسیله تهویه هوای گرم و مصرف اقتصادی آب و همچنین دارای سیستم سختی گیر آب می باشد.

خدمت گذاران شما در شرکت تعمیرکار علاوه بر تضمین عیب یابی محصول ، به شما اطمینان استفاده ی طولانی از محصولی سالم را خواهند داد.

در صورت نیاز درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید.

[homepichPost]

درج دیدگاه