1/5 - (1 امتیاز)

فوریه 2, 2020

1/5 - (1 امتیاز)

تعمیر ظرفشویی شارپ

نمایندگی تعمیرات تعمیرکار

ماشین های ظرف شویی در دنیای امروز، تحول جدیدي را در صنعت ظرفشویی پدید آورده اند؛ به دنبال این تحول دوست داشتنی، رفاه بیشتری هم برای افراد فراهم شده است.

تعمیر ظرفشویی شارپ

تعمیر ظرفشویی شارپ

ماشین ظرفشویی شارپ

امروزه وجود ماشین ظرفشویی در خانه ها یه یک امر ضروری تبدیل شده است. استفاده از ماشین ظرفشویی موجب صرفه جویی در وقت و حفظ انرژی خانم ها در خانه شده و باعث می شود دست ها دیگر با مایع ظرفشویی برخورد نداشته باشد و بدین صورت از آسیب دیدن پوست دست جلوگیری میکند.ماشین ظرفشویی شارپ با طراحی زیبا و ظرفیت بالا ساخته شده است. این دستگاه دارای چندین حالت برنامه ریزی است و مصرف انرژی پایین و بهینه ، آن را به یک محصول برتر تبدیل کرده است . از دیگر خصوصیات ماشین ظرفشویی شارپ می توان به سه طبقه شستشو برای قرار دادن ظروف کوچک ، بزرگ و قاشق و لیوان ها می باشد.

در زیر به نکاتی خواهیم پرداخت که با رعایت آن از خرابی و نیاز به سرویس ماشین ظرفشویی پیدا کردن راحت شوید.

تعمیر ظرفشویی شارپ

تعمیر ظرفشویی شارپ

تعمیر ظرفشویی شارپ

مشکلات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی شارپ sharp

⦁ تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ sharp که نشتی آب دارد

ابتدا درب ماشین ظرفشویی شارپ را باز کنید و لاستیک دور درب جلوی آن را چک کنید که فرسوده یا پاره نشده باشد. اگر لاستیک درب دستگاه ایرادی دارد، از آنجایی که نشتی آب ماشین ظرفشویی به دلیل این لاستیک معیوب می باشد، باید آن را در بیاورید و تعویض کنید.اگر نشتی آب ظرفشویی شارپ از زیر دستگاه می باشد، معمول ترین قطعاتی که نشتی آب دارند، پمپ آب و شیر ورودی آب است که در تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ تعویض می شود.

یک پمپ آب در ظرفشویی شارپ شما وجود دارد و ممکن است درز های این پمپ کهنه و فرسوده باشند. این درز از جنس پلاستیک است و در طول زمان نشتی پیدا خواهد کرد. نشتی درز پمپ را می توان با چکه کردن آب از موتور یا لوله ی پمپ تشخیص داد. در تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ که پمپ آن از دور درزش نشتی آب دارد، باید آن را در بیاورید و درز پلاستیکی دور آن را تعویض کنید تا از نشتی آب بعدی جلوگیری کنید.

نشتی آب ممکن است از شیلنگ گردش آب یا شیلنگ تخلیه باشد. این شیلنگ ها از جنس پلاستیک می باشند و ترک خوردگی پیدا می کنند که باعث نشتی آب از آنها می گردد. برای برطرف کردن این مشکل، به راحتی شیلنگ یا شیلنگ های فرسوده را تعویض کنید.

تعمیر ظرفشویی شارپ

تعمیر ظرفشویی شارپ

⦁تعمیر ظرفشویی شارپ که چراغهایش چشمک می زند.

در تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ sharp که این مشکل را دارد ابتدا المنت، ترموستات و سیم های رابط ظرفشویی که وظیفه رساندن دمای آب را به دمایی موثر دارد بررسی می شود.به مشکل خوردن هر کدام از قطعات گرمایشی موجب می شود تا آب گرم نشود.اگر آب بعد از مقدار زمانی مشخص به دمایی مناسب نرسد، چراغ کنترل پنل ممکن است شروع به چشمک زدن کند. برای تعیین اینکه عنصر حرارتی کار می کند، با استفاده از یک مولتی متر تداوم کارکرد آن را بررسی کنید. اگر عنصر حرارتی تداوم عملکرد ندارد آن را تعویض کنید.

در صورتی که مدار کنترل دچار مشکل شده باشد مقدار گرمای آب با مشکل مواجه شده و برد اصلی نمی تواند میزان دمای آب را به درستی تشخیص دهد. اگر عنصر نمایشی پیوستگی ندارد نشانه آن است که باید تعویض گردد و قابل تعمیر نیز نمی باشد.

چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی و نمایش کد خطایی بر روی صفحه نمایش نشان از اخطار در یکی قسمت های ماشین ظرفشویی شارپ دارد، برای اطلاعات بیشتر در مورد این خطا ها از دفتر راهنمای ظرفشویی و یا از یک تکنسین متخصص در زیمنه تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ sharp کمک بگیرید.

پمپ تخلیه با استفاده از یک پروانه آب را از طریق شلنگ تخلیه خارج می کند. اگر پمپ تخلیه کار نمی کند، چراغ روی کنترل پنل ممکن است شروع به چشمک زدن کند. اگر موتور آن به طور منظم کار نمی کند پمپ تخلیه را تعویض کنید. پمپ های تخلیه قابل تعمیر نمی باشند؛ اگر پمپ تخلیه معیوب است شما باید آن را تعویض کنید

تمامی افرادی که از این محصول در منزل خود استفاده می کنند، بر این باورند که این دستگاه جزو کارآمدترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی هر چه سریعتر باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ اقدام کرد. این دستگاه باعث می شود که امور آشپزخانه را حرفه‌ای تر اداره کنیم و بدون زحمت و آسیبی به دستان خود ظروفی تمیز و براق داشته باشیم.

ماشین ظرفشویی جزء لوازم خانگی پر کاربردی است که در زندگی ماشینی این روز ها کاربرد فراوانی دارد و به همان میزان که استفاده از این دستگاه افزایش می یابد، به همان اندازه هم تقاضا برای تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ بیشتر می شود.

چگونگی تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ

همکاران ما در واحد اختصاصی تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی شارپ همواره تلاش می کنند تا با پشتیبانی از کاربران خود همه نیاز های آنها را پاسخگو باشند. بیشتر ایرادات ظرفشویی های موجود و تولید شده در سال های اخیر سیستم عیب یابی دارند؛ یعنی به محض اینکه ظرفشویی شارپ ایرادی نرم افزاری یا سخت افزاری پیدا کند، توسط صفحه نمایشگر یا چراغ های موجود بر روی صفحه پنل ظرفشویی شارپ کد خطای موجود را نمایش می دهد.

تعمیر ظرفشویی شارپ

تعمیر ظرفشویی شارپ

پس از نمایش کد خطای موجود لازم است برای تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ به یک مرکز استاندارد و رسمی مراجعه کنید. سرویس دهی با کیفیت این دستگاه در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ به کمک متخصصین و تکنسین های فنی و با تجربه انجام می شود. تجهیزات و ابزارآلات مدرن و پیشرفته این مرکز این امکان را فراهم کرده است تا خدمات ارائه شده کاملا منحصر و خاص باشند.

در صورت نیاز درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید

[homepichPost]

درج دیدگاه