راضی بودی؟

سپتامبر 14, 2022

راضی بودی؟

نمایندگی و مراکز تعمیر ظرفشویی جی پلاس در کنار شما عزیزان قرار گرفته تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت اما مقرون به صرفه ارائه نماید. افراد در هنگام خرید انواع وسایل برقی از جمله ماشین ظرفشویی آیتم‌ هایی همچون برند، قیمت، امکانات، جلوه بصری و … را مد نظر خود قرار می دهند و کمتر به خدمات پس از فروش و تعمیر آن توجه می کنند. چرا که هر وسیله برقی می تواند پس از مدتی نیاز به بررسی داشته باشد. از آنجایی که امروزه تعمیر و سرویس به یک نگرانی تبدیل شده از این رو وجود یک مرجع و نمایندگی معتبر می تواند بیشترین کمک را به افراد در این زمینه نماید.

تعمیر ظرفشویی جی پلاس بایستی نزد نمایندگی آن و یا مرکز خدمات معتبر انجام بگیرد. چرا که این مدل از ماشین ظرفشویی مشخصات فنی خاص خود را دارد و چنانچه توسط افراد مبتدی و غیر حرفه ای انجام بگیرد می تواند آسیب بیشتری به آن وارد نماید. نمایندگی این برند در حال حاضر در انحصار شرکت گلدیران قرار دارد که شما جهت تعمیر می توانید با کارشناسان این شرکت ارتباط برقرار نمایید.

[readMore]سرویس ظرفشویی بوش[/readMore]

چرا ماشین ظرفشویی نیاز به تعمیر پیدا می کند؟

بنا به دلایل مختلفی ماشین ظرفشویی دچار عیب و ایراد می گردد که شما را مجبور می کند هر چه سریعتر برای تعمیر و سرویس آن اقدامات لازم را به عمل آورید. اما از مهمترین این دلایل می توان اشاره ای به موارد زیر نمود:

عدم آشنایی با نحوه نصب و راه اندازی

یکی از عمده دلایلی که ظرفشویی جی پلاس نیاز به تعمیر پیدا می کند نصب و راه اندازی اشتباه آن می باشد. زمانی که ظرفشویی جی پلاس را خریداری می کنید دارای یک دفترچه راهنماست که با کمک آن می توانید کار راه اندازی و نصب را به راحتی انجام دهید. گرچه دفترچه راهنما به شرح کاملی از نحوه نصب پرداخته اما پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در همین ابتدا، کار نصب و راه اندازی را به تکنسین نمایندگی این برند بسپارید زیرا اگر کوچکترین اشتباهی نمایید می تواند بر روی عملکرد و کارکرد دستگاه تازه خریداری شده تاثیر منفی بگذارد و شما را با مشکلاتی بی شماری مواجه نماید.

استفاده نادرست

در بیشتر مواقع خرابی ایجاد شده به نحوه استفاده نادرست از این وسیله بر می گردد. به عنوان مثال اگر بیش از ظرفیت ظرفشویی، ظرف در داخل مخزن بگذارید و یا این که از مواد شوینده بی کیفیت استفاده نمایید و … به مرور زمان می تواند آسیب جدی متوجه دستگاه نماید. از این رو لازمست که با نحوه نگهداری و استفاده از آن آشنایی کامل داشته باشید تا مشکلات کمتری در این زمینه به وجود آید.

نقص فنی

ماشین ظرفشویی جی پلاس مانند هر وسیله برقی دیگر به مرور زمان می تواند دچار اختلال در عملکرد به دلیل نقص فنی و استهلاک شود. اگر قطعه ای از این دستگاه دچار آسیب گردد بر روی عملکرد کلی تاثیر می گذارد و حتی می تواند موجب اختلال در کار سایر قطعات نیز شود. از این رو در اسرع وقت تعمیر ظرفشویی جی پلاس توسط نمایندگی و مراکز معتبر به شکلی کاملا صحیح و اصولی باید انجام بگیرد.

[readMore]سرویس ظرفشویی جی پلاس[/readMore]

در چه زمانی باید به نمایندگی تعمیر مراجعه کرد؟

بنا به هر دلیلی که ماشین ظرفشویی جی پلاس دچار عیب و ایرادی گردد باید به نمایندگی تعمیر جهت سرویس و رفع نقص آن مراجعه کرد. حال شاید برای برخی از عزیزان این سوال پیش آید که از کجا بدانیم دستگاه دچار ایراد شده است؟ باید بگویم که خرابی خود را با یکسری علائم نشان می دهد که در ادامه به ذکر برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

عدم شستشوی تمیز ظروف

تولید صداهای غیر معمول در هنگام شستو

ایجاد لکه های سفید و یا برفکی بر روی ظروف شیشه ای

باقی ماندن پسمانده های غذایی بر روی ظروف

تخلیه نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی

محکم بسته نشدن چفت درب ماشین ظرفشویی

نشتی آب از ماشین ظرفشویی

عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی

عدم توانایی ماشین ظرفشویی در خشک کردن ظروف

عدم آبگیری ظروف

ایجاد بوی بد

تعمیر ظرفشویی جی پلاس

تعمیر ظرفشویی جی پلاس

عمده مشکلات ماشین ظرفشویی جی پلاس چیست؟

در بخش قبل به علائم خرابی ماشین ظرفشویی جی پلاس پی بردیم حال در ادامه این مطلب می خواهیم ببینیم عمده مشکلات به وجود آمده ناشی از خراب شدن کدام بخش و قطعه می تواند باشد.

[readMore]نحوه عیب یابی ماشین ظرفشویی[/readMore]

عدم خشک شدن ظروف

همان طور که اشاره نمودیم یکی از مشکلات ماشین ظرفشویی عدم خشک کردن ظروف است. چنانچه بخش حرارتی دستگاه از جمله المنت و ترموستات از کار بیفتد و دچار ایرادی باشد می تواند خشک کن دستگاه را با اختلال مواجه نماید.

عدم روند شستشو

از دیگر مشکلات شایع در ارتباط با ماشین ظرفشویی جی پلاس، عدم روند شستشو است، یعنی شستشوی ظروف طبق معمول انجام نمی گیرد. یکی از دلایل عمده آن می تواند ناشی از خراب شدن منبع تعذیه و سیم رابط باشد. بسته نشدن درب و همچنین معیوب بودن بخش موتوری می تواند در کار شستشو اختلال ایجاد نماید. گاهی اوقات نیز فرایند شستشو بسیار طولانی می گردد که باید علت را نقض در ترموستات، موتور تایمر و المنت قلمداد کرد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

یکی از عمده ترین مشکلاتی که منجر به سرویس و تعمیر ظرفشویی جی پلاس می گردد، روشن نشدن است. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد که از مهمترین آن می توان به بسته نشدن درب، خراب شدن دو شاخه، پارگی سیم و همچنین سالم نبودن مدار و فیوز جستجو کرد.

عدم آبگیری ماشین ظرفشویی

چنانچه شیر آب ورودی خراب باشد، قطعاتی مانند شناور مسدود گردد و یا سوئیچ شناور و تایمر معیوب شوند، موجب بروز یکسری مشکلات از جمله عدم آبگیری ظرفشویی می شود.

نشت آب از ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلات رایجی که می تواند دردسرهای زیادی را برای افراد به وجود آورد نشت آب از ماشین ظرفشویی می باشد. چنانچه آب از دستگاه نشت نماید شریع بایستی مورد تعمیر قرار بگیرد و هر گونه تاخیر می تواند منجر به خرابی و معیوب شدن سایر قطعات شود. خرابی پمپ تخلیه، پارگی شیلنگ تخلیه و ترک خوردن واشر دور درب ماشین ظرفشویی جی پلاس از جمله مواردی هستند که بر روی نشتی آب تاثیر مستقیم می گذارند.

تعمیر ظرفشویی جی پلاس

تعمیر ظرفشویی جی پلاس

ایجاد سر و صدا در ماشین ظرفشویی

تولید سر و صداهای غیر معمول در حین کار کردن یکی دیگر از مشکلاتی است که می تواند در پی نقص در برخی قطعات ایجاد گردد. خراب شدن بازوی اسپری آب، خراب بودن پمپ دستگاه و درست نچیدن ظروف در ماشین ظرفشویی از جمله مواردی هستند که می توانند موجب بروز سر و صدا شوند.

[readMore]ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی[/readMore]

عدم تمیزی ظروف

از دیگر مشکلات رایج می توان به عدم شستشوی تمیز ظروف اشاره نمود. یعنی پس از انجام فرایند شستشو هنوز لکه و باقی مانده های غذا بر روی ظروف می باشد. در چنین حالتی علت را بایستی در چسبیده شدن مواد غذایی به واشر درب دستگاه، اختلال در آپاش‌های داخلی، معیوب بودن فیلتر و همچنین مشکل در صفحه صافی دانست.

تعمیر ظرفشویی جی پلاس در تهران

هر گونه بی توجهی به نکات مربوط به نحوه نگهداری و استفاده از ماشین ظرفشویی می تواند مشکلاتی که در بخش قبل به مهمترین آنها اشاره نمودیم را به وجود بیاورد. اگر تعمیر ظرفشویی جی پلاس به تعویق بیفتد یک مشکل ساده می تواند به یک خرابی بزرگ و اساسی تبدیل شود. از این رو با مشاهده اولین نشانه از خرابی دستگاه باید به نمایندگی و مراکز تعمیر جی پلاس مراجعه نمود. نمایندگی تعمیر ظرفشویی جی پلاس شرکت گلدیران است که در جای جای تهران شعب متعددی دارد. پس بنا به هر دلیلی ماشین ظرفشویی تان نیاز به تعمیر پیدا کرد می توانید از نمایندگی برند جی پلاس و یا سایر مراکز معتبر بخواهید که دستگاه را سرویس نمایند. اما توجه داشته باشید که این کار توسط افراد متخصص و مجرب انجام بگیرد تا در حین تعمیر آسیب جدی به ماشین ظرفشویی وارد نگردد.

هزینه تعمیر ظرفشویی جی پلاس

هزینه سرویس و تعمیر ظرفشویی جی پلاس بستگی به این دارد که میزان خرابی به وجود آمده در چه سطحی باشد؛ یعنی به صورت جزیی خراب شده یا علت آن وسیع و اساسی است. همچنین به نوع قطعه و این که آیا قابل تعمیر است یا تعویض نیز بستگی دارد. گاهی با سرویس و یا تعمیر جزیی می توان بخش عمده ای از مشکلات به وجود آمده را رفع نمود اما در برخی مواقع تعمیر جوابگو نیست و تنها راه تعوض نمودن قطعه است. چنانچه ماشین ظرفشویی نیاز به تعویض قطعه داشته باشد باید هزینه زیادی را برای آن در نظر بگیرید. به طور کلی هزینه مورد نیاز برای تعمیر ظرفشویی جی پلاس پس از کارشناسی دقیق توسط سرویس کار تعیین می گردد.

تعمیر ظرفشویی جی پلاس در منزل

دغدغه و نگرانی بسیاری از متقاضیان در زمان خراب شدن ماشین ظرفشویی شان، حمل آن به مرکز تعمیرات است. به دلیل سنگینی و سختی نصب و راه اندازی مجدد دستگاه، برخی از افراد کار تعمیر و سرویس را به تعویق می اندازند که این امر می تواند سبب بروز مشکلات جدی تر شود. به همین دلیل امروزه بیشتر تعمیرکاران برای آرامش خاطر و سهولت کار مشتریان خود، خدمات را در محل و منزل انجام می دهند تا بدین طریق قدری از نگرانی متقاضیان را کم نمایند. پس اگر ماشین ظرفشویی تان نیاز به تعمیر پیدا نمود می توانید با نمایندگی تعمیر جی پلاس و یا سایر مراکز معتبر تماس برقرار نمایید تا خدمات خود را در منزل به بهترین شکل ارائه نمایند.

[readMore]سرویس ماشین ظرفشویی ال جی[/readMore]

درج دیدگاه