راضی بودی؟

ژانویه 25, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

از بین لوازم خانگی وستینگهاوس در واقع پرفروش ترین محصول در ایران ساید بای ساید وستینگهاوس می باشد . که به دلیل تحریم ها باید برای تعمیرات یخچال و خدمات پس از فروش ساید بای ساید وستینگهاوس به یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال وستینگهاوس این برند مراجعه کنید

تا مشکلی پیش نیاید زیرا قیمت بالا و کم بودن تعمیرکاران متخصص وستینگهاوس و همچنین کم بودن قطعات اورجینال و تامین قطعات از معضلات دارندگان ساید بای ساید وستینگهاوس در صورت بروز عیب و نقص در دستگاهشان می باشد.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

با وجود موارد گفته شده در بالا هنوز هم وستینگهاوس Westing House یکی از معروف ترین برند های آمریکایی در تولید لوازم خانگی و مخصوصا یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد و افراد زیادی در ایران در هنگام خرید ساید بای ساید خود این برند را انتخاب می کنند زیرا تنواع و سازگاری با انواع سلیقه ها، موارد و متریال بی نظیر، زیبایی و رنگ های خاص و بویژه عمر طولانی این یخچال هر کسی را وسوسه برای خرید آن می کند.

 تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

با این حال در ایران تعمیرگاه مجاز مرکزی ساید بای ساید وستینگهاوس، نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس، نمایندگی مرکزی یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس، تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس وجود دارد که یکی از معتبر ترین این مراکز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس تعمیرکار می باشد که از ویژگی های این نمایندگی موارد زیر می باشد:

 1. خدمات تعمیرات ساید بای ساید در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته
 2. با بهره گیری از تکنسین های مجرب وستینگهاوس تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس را در سراسر تهران ارئه می دهد
 3. با توجه به گسترش علوم و فناوری وستینگهاوس و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی وستینگهاوس  تیم تحقیقاتی این مرکز آموزش دوره ای تیم فنی را برای آپدیت شدن برگزار می کند پس از دانش فنی تکنسین تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس, اطمینان خاطر داشته باشید.
 4. تعمیر یخچال وستینگهاوس باید تنها توسط متخصص این برند انجام شود وگرنه ممکن است صدمات جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند . کار را به کاردان بسپارید.
 5. 90 روزه گارانتی خدمات
 6. با اولین تماس شما با نزدیکترین متخصص تعمیر  ساید بای ساید وستینگهاوس هماهنگ شده و در کمترین زمان به محل شما اعزام می شود تا تعمیرات را انجام دهد.
 7. مشاوره تلفنی برای رفع ایراد سطحی
 8. برای راحتی شما عزیزان کلیه تعمیرات یخچال در منزل انجام می شود پس بهتره دگ نگران جابجایی و ضخمی شدن بدنه یخچال خودتون در انتقال به نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستیک هاوس نباشید زیرا این کار 100% در منزل شما انجام میشود.
 9. صرفه جویی در هزینه ها با تعمیر قطعات تا حد امکان
 10. دارای کلیه قطعات اورجینال آمریکایی این برند ( وارد کننده کلیه قطعات)
 11. انجام کلیه تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس 
 12. تعمیر کمتر از 2 ساعت
 13. تضمین کتبی تعمیرات انجام گرفته

در صورت نیاز در خواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید

[homepichPost] 

درج دیدگاه