راضی بودی؟

ژانویه 25, 2020

راضی بودی؟

تعمیر ساید بای ساید مابه

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید مابه در تهران ، به تعمیرگاه مرکزی ساید بای سایدتعمیرکار در تهران خوش آمدید. هیچ فرقی نمی‌کند ساید بای ساید مابه شما چه مشکلی دارد، اگر نیاز به نصب مجدد، تعویض فیلتر ، سرویس و یا تعمیر تخصصی داشته باشد، تکنسین‌های با سابقه و آموزش‌دیده ما می‌توانند با مراجعه حضوری به محل با بررسی و عیب‌یابی، به صورت فوری تعمیرات لازم را با قیمت مناسب انجام دهند. برای قطعاتی که باید تعویض شوند از لوازم  اصلی مابه استفاده خواهد شد. کلیه خدمات داری3 ماه ضمانت و خدمات پس از فروش تعمیرات ساید بای ساید مابه می‌باشد.

مشکلات فیلتر

بو و طعم آب عوض شده:

اگر تازه فیلتر را عوض کرده اید این مشکل حادی نیست چون وقتی فیلتر عوض میشود کار فیلتراسیون آب شروع میشود و ممکن است احساس کنید که طعم آب عوض شده نگران نباشید چون فیلتر تازه است طعم بیشتری میدهد که بعد از مدتی به حالت عادی بر میگردد و آشامیدن این آب مشکلی به وجود نمی آورد.

ولی اگر چند ماهی از نصب فیلتر گذشته و طعم آب عوض شده حتما فوری فیلتر را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید مابه در تهران

فشار آب یخچال کم شده:

فشار آب از خروجی جلوی یخچال کم شده باید اول شیر آب ورودی به یخچال را چک کنید که نیمه بسته نباشد بعد شلنگهای ورودی از شیر آب تا یخچال را چک کنید این شلنگ ها شاید از مسیر زیر کابینت ها یا از پشت وسایل دیگر مانند لباسشویی ماشین ظرفشویی عبور کرده باشد و آنجا تا خورده و فشار آب کم شده این موارد را اگر چک کردید و مشکل برطرف نشد باید فیلتر راعوض کنید

آب یخچال قطع شده:

این مشکل نیز میتواند دقیقا عین موارد بالا باشد حتما ورودی آب و شلنگ ها را چک کنید اگر مشکل از آنها نبود فیلتر مسدود شده این به مرغوبیت و کیفیت فیلتر و آب مصرفی شما دارد اگر فیلتر کیفیت خوبی نداشته باشد بعد از کم شدن فشار آب یخچال کاملا قطع میشود.

آب لیوان اول گرم است:

هنگامی که به تازکی فیلتر را تعویض می کنید اگر مدل فیلتر یخچال شما داخلی یا بیرونی است باید چندین ساعت به آن زمان بدهید که آب مخزن داخلی و فیلتر خنک شود ولی در بعضی از مدل ها دیگر داخل یخچال مخزن وجود ندارد و فیلتر هم پشت دستگاه وصل میشود که شما آب خنک زیادی ندارید فقط به اندازه ۱ یا ۲ لیوان بیشتر نیست و آن هم فقط مسیر شلنگ هایی است که داخل یخچال عبور کرده تا به جلوی دستگاه برسد.

آب سیاه رنگی از فیلتر خارج شد:

ساختار فیلتر یخچال چند مرحله دارد یکی از آن مراحل عبور آب از کربن است. وقتی فیلتر نو جایگزین قدیمی میشود چون اولین بار است که آب از فیلتر عبور می کند مقداری از کربن با آن خارج می شود نگران نباشید این کربن برای شما مضر نیست سعی کنید بعد از تعویض فیلتر به اندازه ۳ پارچ آب از آن خارج کنید میتوانید این آب را داخل سینک ظرفشویی بریزید و یا حتی داخل گلدان های منزل بریزید چون مشکلی پیش نمی آید.

فشار آب منظم نیست قطع و وصل می شود:

بعد از تعویض فیلتر ممکن است فشار آب منظم نباشد. این به خاطر هوای داخل شلنگ ها و فیلتر است پدال آب را برای مدت ۱ تا ۲ دقیقه نگه دارید تا آب و هوا کاملا خارج شود و به حالت نرمال برگردد.

چراغ فیلتر روی نمایشگر قرمز شده:

هر موقع که چراغ فیلتر به رنگ قرمز شود یعنی عمر وتاریخ مصرف فیلتر تمام شده و باید تعویض شود. بعد از تعویض فیلتر باید چرغ نشانگر فیلتر ریست شود تا به رنگ عادی برگردد.

در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌توانید درخواست تعمیر ساید بای ساید مابه را از طریق فرم آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید

[homepichPost]

 

درج دیدگاه