تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

دفترچه های ترجمه شده به فارسی در صورت نیاز کلیک کنید

دفترچه های راهنما
در خواست تعمیر دارید؟
لطفا مدل دستگاه و نام را وارد کنید.
تیم تعمیرکار با شما ارتباط برقرار میکیند
*
*
*
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید
1 تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
1.1 ۵ روش کاربردی برای عیب یابی ساید بای ساید
2 بررسی وضعیت درب یخچال: همانطور می دانید درب یخچال به گونه ای طراحی شده است. که مانع از خروج سرمای داخل یخچال به بیرون شده و درنتیجه مواد غذایی سالم نگه داشته می شوند. اما اگر درب یخچال دچار نقضی شده باشد چه اتفاقی می افتد؟ در پاسخ به این سوال خیلی صریح می توان گفت. در این حالت سرمای یخچال به بیرون انتشار پیدا خواهد کرد. با انتشار سرمای داخل یخچال به محیط بیرون آن، محیط داخل یخچال رفته رفته ملایم تر خواهد شد. و در نتیجه کمپرسور موجود در یخچال به صورت مداوم ملزم به تولید و انتقال سرما به محیط داخلی یخچال خواهد بود. تداوم این نقضی موجود به کارکرد بیشتر یخچال و در نتیجه استهلاک موتور و افزایش مصرف انرژی برق منجر خواهد شد

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ یکی از تخصصی ترین نوع تعمیرات است. نمایندگی تعمیرکار امتیازات ویژه ای را برای ساید بای ساید سامسونگ در نظر گرفته است به صورتی که در اسرع وقت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد .نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود را به نمایندگی حمل کنید. تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد.

اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال ساید بای ساید سامسونگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات یخچال ساید بای ساید سامسونگ تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال ساید بای ساید که توسط سامسونگ به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 90 روزه هستند پس تا سه ماه شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید.

شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ آماده عرضه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود. و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما نمی باشد. این برتری سبب می شود. که فاصله جغرافیایی از بین برود. و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید. قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بهره مند گردید.

مطالعه بیشتر: تعمیر لباسشویی سامسونگ

۵ روش کاربردی برای عیب یابی ساید بای ساید

گاهی مواقع شما متوجه می شوید که ساید بای ساید شما به درستی کار نمی کند. و این ممکن است شما را دچار نگرانی کند. مثلا در مواردی مشاهده می کنید که چراغ آن روشن نمی شود. و یا ممکن است. در اثر کمبود سرمایش، مواد غذایی را در داخل آن به خوبی و در شرایط خنک نگهداری ننماید. اما شما قطعا نمیدانید که مشکل کجاست؟ آیا مشکلی است که خود شخص می تواند آن را به راحتی حل نماید. و یا مسئله تخصصی بوده و نیاز به یک بازرسی تخصصی کارشناس یا تکنسین در این زمینه لازم می گردد؟ به هر حال بد نیست بدانید که در بیشتر موارد مشکلاتی از این دست را اگر بتوانید خودتان برطرف نمایید. این به منزله آن است. که از یک تعمیر کامل که تبعا هزینه ای نسبی برای شما خواهد داشت نجات پیدا می کنید.

روش اول :چگونگی پی بردن به وضعیت یک ساید بای ساید خراب

وصل بودن دوشاخه ساید بای ساید برق را بررسی نمایید: بدین منظور شما باید نحوه قرار گیری ساید بای ساید خود را بررسی کنید. در صورتی که از دیوار فاصله گرفته باشد آن را به مکان اولیه خود انتقال داده و از صحت وصل بودن دوشاخه ساید بای ساید به پریز برق اطمینان حاصل نمایید. به عبارت دیگر شما باید ابتدا ساید بای ساید را در حالی ثابت و پایدار نگه داشته و سپس دوشاخه متصل به برق پریز را چک نمایید تا مطمئن شوید که اثری از لختی سیم و یا قطع جریان برق وجود نداشته باشد. توجه داشته باشید هرگونه گره خوردگی و کاهش اندازه سیم ممکن است منجر به نقص در ساید بای ساید شما شود. توصیه می شود در صورت مشاهده هر گونه حالت قطعی یا لختی سیم با تعمیرکار ساید بای ساید و یا تکنسین مربوطه تماس گرفته و هرگز خودتان سرخود وارد عمل نشوید.

حذف کامل سیم رابط بین ساید بای ساید و ورودی برق: شما باید در صورت استفاده از سیم رابط بین ساید بای ساید و ورودی برق آن را به طور کامل حذف نمایید. در این حالت سیم رابط ممکن است مخدوش و یا آسیب دیده باشد و به همین خاطر علت روشن نشدن ساید بای ساید قرار گیرد. شما باید دو شاخه یخچال خود را مستقیما به دو ورودی برق یا پریز وصل کرده و اگر مشکل روشن نشدن یخچال فوق حل گردید اقدام به تعویض سیم رابط نمایید.

امتحان کردن دستگاه برقی دیگر را با همان ورودی برق: در این حالت برای اینکه متوجه شوید مشکل روشن نشدن ساید بای ساید از ورودی برق است یا نه؟ می بایست دستگاه برقی سالم دیگر را در مجاورت ساید بای ساید به همان پریز برق متصل کنید و جریان برق را در دستگاه جدید امتحان نمایید. اگر دستگاه جدید نیز روشن نشود متوجه خواهید شد که فیوز برق یا جعبه مدار برق شما دچار اشکال می باشد.

مطالعه بیشتر: تعمیر ظرفشویی سامسونگ

روش دوم یافتن مشکل با وجود روشن بودن چراغ آن

 1. چک کردن عقربه دماسنج داخل ساید بای ساید: بدین منظور شما می توانید دماسنج داخل ساید بای ساید را بررسی نمایید. برای این کار عقربه دماسنج را چرخانده و متوجه گرم شدن آن خواهید شد. گرم بودن دماسنج نشانگر این خواهد بودکه ساید بای ساید شما روشن است. لازم به ذکر است به منظور اطمینان یافتن از آزمایش انجام داده. دماسنج های ساید بای ساید را نیز چک فرمایید زیرا ممکن است. سرمای ساید بای ساید مانع از حس صحیح گرمای دماسنج ساید بای ساید شوید.  نکته: دمای داخل یخچال باید بین ۳ تا ۴ درجه سانتیگراد و دمای ساید بای سایدآن باید در دمایی بین ۱۵- تا ۱۸- درجه سانتیگراد قرار داده باشد.
 2. از گردش درست جریان هوا در داخل ساید بای ساید اطمینان حاصی فرمایید. برای این کار لازم است تا فضای بین دیوار و ساید بای ساید خود را بررسی نمایید. اصولا فضای استاندارد ساید بای ساید از کناره ها فضایی در حدود ۳ اینچ (۷۶ میلیمتر) و از بالا ۱ اینچ (۲۵ میلیمتر) باید در نظر گرفته شود. با این کار جریان هوای مورد نیاز موتور موجود است. و در نتیجه موتور عملکزد بهتری خواهد داشت.
 3. کوئل کندانسور ساید بای ساید را جارو یا فرچه تمیز کنید. این عمل موجب می شود گرمای موجود در کوئل کندانسور پخش شده و یخچال عملکرد بهتری داشته باشد. نکته: شما باید کوئل کندانسور نصب شده در پشت ساید بای ساید خود را یک بار در سال تمیز کنید.
 4. مطالعه بیشتر: ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ

روش سوم :علت عدم ایجاد سرمایش در ساید بای ساید چه چیز می تواند باشد؟

 1. دماسنج ساید بای ساید خود را بررسی نمایید. در این حالت شما باید ابتدا عقربه دماسنج ساید بای ساید خود را بررسی کنید. با استفاده از این عقربه می توانید دمای ساید بای ساید خود را کاهش دهید. توجه داشته باشید در این مواقع باید دماسنج ساید بای ساید را باهم بررسی کنید. زیرا ممکن است برودت موجود در فریزر باعث خنک ماندن ساید بای ساید شما شده. و شما را از نقص موجود در ساید بای ساید خود غافل سازد. لازم به ذکر است شما باید این کار را برای ساید بای ساید خود نیز انجام دهید.
نکته: دمای داخل یخچال باید بین ۳ تا ۴ درجه سانتیگراد و دمای فریزر آن باید در دمایی بین ۱۵- تا ۱۸- درجه سانتیگراد قرار داده باشد.
 1. منافذ موجود در یخچال را وارسی کنید. شما باید منافذ موجود بین فریزر و یخچال را بررسی کرده. و حتی لوله تخلیه را که برای خارج کردن یخ و تخلیه مواد زائد به کار می رود چک نمایید.
توصیه می شود در مواقع بررسی یخچال لوله تخلیه را در اولویت خود قرار داده و در صورت رویت مواد زائد آن را تخلیه نمایید. این مواد زائد ممکن موجب اختلال در یخچال شما شود.

مطالعه بیشتر: ارور های ساید بای ساید هایسنس

 1. از سالم بودن درب یخچال خود اطمینان حاصل فرمایید. در این حالت برای آنکه از سالم بودن درب یخچال مطلع شوید .می توانید روشی ساده را به کار ببرید. به این صورت که با قرار دادن یک برگ کاغذ در بین درب یخچال و یخچال می توانید. این کار را انجام دهید. سپس کاغذ موجود را به سمت بیرون بکشید. در این حالت اگر با کشیدن کاغذ متوجه اصطکاک شوید. این مسئله گویای ان است که درب یخچال شما سالم بوده و مشکلی از این بابت متوجه آن نیست.
توصیه: شما باید این عمل را برای تمام نواحی درب یخچال انجام دهید. اگر در جایی متوجه شدید هیچ اصطکاکی بین کاغذ و درب یخچال ایجاد نشد این به منزله آن است که درب یخچال شما دارای نقض بوده و لاستیک درب تعویض گردد.
 1. اجزای یخچال خود را وارسی نمایید: در این حالت شما با استفاده از یک مولتی متر می توانید. جریان برق مختلف مختلف یخچال از قبیل سوئیچ درب، تایمر و ترموستات یخ زدای و فن اواپراتور را امتحان کرده. و اتصالات احتمالی را پیدا نمایید.

مطالعه بیشتر: ارور 5 ساید بای ساید سامسونگ

روش چهارم : یخچال را در حالت روشن تحت نظر خود قرار دهید

 1. منتظر ماندن به مدت یک روز کامل: عوامل متعددی می توانند موجب اختلال در روند کارکرد همیشگی یخچال شوند. اگر شما در یک محیط مرطوب زندگی می کنید. و یخچال تان ناگهان دچار نقص شده و اختلالی در آن به وجود آمد. کافیست تا دمای آن را کاهش دهید. تا شرایط فعلی محیط روی عملکرد یخچال تاثیری نداشته باشد.
نکته: اگر به خاطر شرایط مرطوب محیط مجبور شدید دمای یخچال را به کاهش دهید تا برودت لازم را پیدا کند، باید حداکثر یک روز کامل یا بیشتر منتظر بمانید تا یخچال دستور فوق را به صورت کامل اجرا کند.زمانی که فریزر دارای یخ فراوانی باشد یخ زدای فریزر را روشن کرده و کوئل کندانسور را تمیز نمایید. در صورتی که کوئل کندانسور تمیز نشود. قادر به پخش جریان ملایم گرما در داخل یخچال نخواهد بود. و در نتیجه منجر به سرمای مداوم و بیش از حد داخل یخچال خواهد شد. زمانی که یخ زدای یخچال معیوب باشد کوئل اواپراتور منجر به تولید سرمای بیش از حد داخل یخچال خواهد شد.

بررسی وضعیت درب یخچال: همانطور می دانید درب یخچال به گونه ای طراحی شده است. که مانع از خروج سرمای داخل یخچال به بیرون شده و درنتیجه مواد غذایی سالم نگه داشته می شوند. اما اگر درب یخچال دچار نقضی شده باشد چه اتفاقی می افتد؟ در پاسخ به این سوال خیلی صریح می توان گفت. در این حالت سرمای یخچال به بیرون انتشار پیدا خواهد کرد. با انتشار سرمای داخل یخچال به محیط بیرون آن، محیط داخل یخچال رفته رفته ملایم تر خواهد شد. و در نتیجه کمپرسور موجود در یخچال به صورت مداوم ملزم به تولید و انتقال سرما به محیط داخلی یخچال خواهد بود. تداوم این نقضی موجود به کارکرد بیشتر یخچال و در نتیجه استهلاک موتور و افزایش مصرف انرژی برق منجر خواهد شد

 1. تمیز کردن کوئل کندانسور یخچال با جارو یا فرچه: این عمل موجب می شود. گرمای موجود در کوئل کندانسور پخش شده و یخچال عملکرد بهتری داشته و در نتیجه به خنک بودن داخل یخچال خود را تضمین نمایید.
توصیه: مطابق با توصیه ای که در بخش قبلی صورت گرفت شما باید از برگه ای کاغذ را در تمام نواحی درب یخچال گذاشته و اصطکاک موجود بین درب یخچال و کاغذ را سنجش کنید. در نواحی که هیچ اصطگاگی بییم کاغذ و درب یخچال ایجاد نشد به منزله آن است که لاستیک درب یخچال شما معیوب بوده و هر چه زودتر باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید تا از هدر رفتن سرمای یخچال به بیرون و مصرف بیشتر انرژی برق جلو گیری نمایید.

نکته: شما باید کوئل کندانسور نصب شده در پشت یخچال خود را یک بار در سال تمیز کنید.

 1. اتصالات احتمالی قطعات مختلف یخچال را چک نمایید. به منظور بررسی هرگونه اتصالی احتمالی لازم است با یک مولتی متر اکثر اجزای یخچال اعم از فن اواپوریتور، تایمر یخ زدا، اورلود و موتور کمپرسور را چک نمایید. اتصالی در هر یک ا این اجزا منجر می شود تا یخچال به درستی کار نکند.
 2. چک کردن پریز برق ورودی به یخچال: با یک مولتی متر جریان برق ورودی از پریز به داخل یخچال را بررسی نمایید. توصیه جد می شود که این کار را با ابزار سالم و نهایت ایمنی انجام دهید.
نکته: ولتاژ برق باید عددی بین ۱۰۸ ت ۱۲۱ وات باشد.

مطالعه بیشتر: تعمیر ساید بای ساید ال جی

روش پنجم علت نشتی های موجود در یخچال چیست؟

 1. چک کردن مخزن تخلیه و لوله مویی: ممکن است تا به حال برای شما این مشکل پیش آمده باشد که یخچال شما دچار نشتی آب شده و کف آشپزخانه خود مملو از آب شده است. یکی از دلایل آن عدم تخلیه به موقع مخزن یخچال می باشد. شاید باید حداقل سالی یک بار مخزن یخچال خود را تخلیه نمایید. تا مواد زائد آن به بیرون انتقال داده شوند. همچنین هنگام تخلیه ممکن است آب موجود به بیرون هدایت نشود. در این حالت مشکل از لوله تخلیه بوده و به عبارتی لوله مسدود شده و لازم تا آن را سرویس کنید. جهت سرویس استفاده از فشار هوا معقول ترین راه می باشد. در غیر این صورت استفاده از سرنگ آغشته به جوش شیرین یا سفید کننده پیشنهاد می شود.

نکته: جهت انجام تخلیه مخزن و یا بر طرف کردن انسداد لوله تخلیه لازم است تا از خاموشی یخچال خود اطمینان لازم را کسب نمایید.
 1. همسطح کردن تا تراز کردن یخچال با کف آشپزخانه: اگر یخچال فریزر شما با کف آشپزخانه خانه شما تراز نیست مشکلاتی را در عملکرد اجزای مختلف یخچال به وجود خواهد آورد و منجر به نشتی آب در یخچال شما خواهد شد. به طور کلی طراحی یخچال به گونه ای انجام شده است که در سطح بدون شیب کارایی کامل خواهد داشت. پس اگر یخچال شما در یک موقعیت شیبدار قرار گرفته، باید هر چه زودتر اصلاح گردد. بدین منظور ابتدا برق یخچال را غبر فعال کرده و یخچال خود را جا به جا کرده. و یا از وسایل دیگر جهت تراز کردن یخچال استفاده نمایید.
نکته: از قسمت بالای یخچال جهت جا به جایی یخچال استفاده نمایید.
 1. فیلتر آب یخچال را چک نمایید: اگر فیلتر آب یخچال خود متوجه شدید. که آن به درستی در جای خود قرار نگرفته است آن را اصلاح نمایید. زیرا عدم انجام این کار منجر به نشتی آب از داخل یخچال به بیرون می شود. لازمه انجام این کار قطع کردن کامل برق یخچال، بیرون کشیدن و جاسازی دوباره فیلتر است. همچنین باید فیلتر آب را در زمان های مشخص و مطابق با آنچه در دفترچه راهنمای یخچال مشخص شده است. چک کنید تا از سالم بودن اطلاع پیدا نمایید. در صورتی که فیتلرهای موجود آن دچار گرفتگی شده باشند باید نسبت به تعویض آنها اقدام نمایید.

مطالعه بیشتر: تعمیر ماکروفر سامسونگ

مشکلات متداول یخچال

یخچالهای محتلف براشون مشکلای مختلفی پیش میاد که ما خیلی خوب همشون رو میشناسیم .چند تا از مشکلات رو براتون بیان مکنیم که شما اگه هرکدوم از این مشکلات رو دارین با ما مطرح کنین . خدمات ما سریع و شفافه ،  پس نگرانه چیزی نباشین و با ما تماس بگیرن .

آیا میدانید بیشترین مشکلی که مشتریان آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال با آن مواجه شده اند ؛ عدم داشتن برودت و سرما در این محصول است( یخچال سرما ندارد ) ، همچنین شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و دنبال علت و خرابی یخچال باشید :

۱ – علت صدای زیاد یخچال

۲ – علت یکسره کار کردن یخچال

۳ – دلیل خرابی ، فاسد شدن یا پارگی لاستیکهای دور درب یخچال

۴ – علت داغ کردن زیاد موتور

۵ – چرا فریزر منجمد نمیکند ؟

۶ – چرا یخچال برفک میزند ؟

۷ – چرا فن یخچال کار نمیکند ؟

۸ – چرا یخچال روشن نمیشود ؟

۹ – موتور یخچال کار نمیکند  و بسیاری از چرا ها و دلایل دیگر !! بنابراین { بر روی لینک زیر کلیک نمایید و جواب سوالهایخود را درباره تعمیرات یخچال بیابید .}

جهت اطلاعات بیشتر از سوالات مشتریان و جواب آنها در ارتباط با تعمیرات یخچال از منوی کنار وارد شوید .

مطالعه بیشتر: یخچال هایسنس بیش از حد سرد میکند

۵۰ درصد سرعت بیشتر در تعمیر یخچال

ما از اونی که فکرش رو بکنید سریعتر هستیم . به محض اینکه با تعمیرکار  تماس بگیرید اوپراتورها شما رو به صورت تلفنی راهنمایی میکنن که اگر مشکل جزئی باشه خودتون رفعش کنید و هزینه ای هم پرداخت نکنید .اما اگر مشکلتون جدی بود نگران نباشید متخصص های تعمیر ساید بای ساید ما به سرعت ، خودشون رو به محل شما میرسونن و زودتر از اونی که فکرشو بکنین مشکل رو برطرف میکنن .

اگر نگران هزینه  تعمیر ساید بای ساید سامسونگ هستید به خوندن ادامه بدین ..

تمامی خدمات مرتبط به تعمیرات ساید بای ساید شامل گارانتی ۱۲ ماهه می باشد .

هزینه تعمیر ساید بای ساید

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید ( هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید )خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین  ( تعمیر ساید بای ساید ) به محل شمارو انجام بدیم .

مطالعه بیشتر: تعمیر تلوزیون سامسونگ

گارانتی (معتبر) تعمیر ساید بای ساید

شاید براتون عجیب باشه !!! مگه میشه کسی تعمیر ساید بای ساید رو هم گارانتی کنه . بله میشه!! خدمات appliance repair 24 گارانتی یک ساله داره . وقتی یخچالی به دست تکنسینهای مجموعه ما درست میشه دیگه خیالتون راحته راحت باشه چون ما به کارمون مطئمنیم برا همینم هم تعمیر ساید بای ساید رو براتون گارانتی می کنیم که شما هم مطمئن باشید .

تعمیر یخچال [ انواع یخچال ]

خوبه که بدونین ما همه نوع یخچالی رو تعمیر میکنیم . یخچالا مدلهای مختلفی دارن مثله : خانگی ، یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید ، یخچالهای صنعتی ، یخچال صندوقی ، یخچال ایستاده ، یخچال یخساز و .. خدمات appliance repair 24 ( تعمیر یخچال ) شامل همه این موارد میشود .اگر شما هرکدوم از این نوع یخچالهارو دارین و یخچالتون به تعمیر نیاز داره ما آماده ایم که به سرعت و با کیفیت مشکلتون رو حل کنیم

اگر نیاز به کمی اطلاعات درباره یخچال و تعمیر یخچال دارین تو قسمت پایین یه مقداری سعی کردیم شما رو بخش های فنی یخچال آشنا کنیم .

فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال ساید بای ساید سامسونگ مشاهده نمودید. هر چه سریعتر با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید

مطالعه بیشتر: تعمیر ساید بای ساید اسنوا

تا کارشناسان تعمیرکار با شما تماس بگیرند.

برای داشتن اطلاعات کامل در مورد ارور های ساید بای ساید سامسونگ کیلیک کنید.

علت عدم سرمایش در ساید بای ساید چه چیزی میتواند باشد ؟

 • دماسنج ساید بای ساید خود را بررسی نمایید. در این حالت شما باید ابتدا عقربه دماسنج ساید بای ساید خود را بررسی کنید. با استفاده از این عقربه می توانید دمای ساید بای ساید خود را کاهش دهید. توجه داشته باشید در این مواقع باید دماسنج ساید بای ساید را باهم بررسی کنید. زیرا ممکن است برودت موجود در فریزر باعث خنک ماندن ساید بای ساید شما شده. و شما را از نقص موجود در ساید بای ساید خود غافل سازد. لازم به ذکر است شما باید این کار را برای ساید بای ساید خود نیز انجام دهید.
 • علت نشتی های موجود در یخچال چیست؟

  1.چک کردن مخزن تخلیه و لوله مویی2. همسطح کردن تا تراز کردن یخچال با کف آشپزخانه3.فیلتر آب یخچال را چک نمایید


  نظر خود را در مورد این پست بنویسید.