راضی بودی؟

فوریه 9, 2020

راضی بودی؟

تعمیر ساید بای ساید زانوسی

نمایندگی تعمیرکار امتیازات ویژه ای را برای ساید بای ساید زانوسی در نظر گرفته است به صورتی که در اسرع وقت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد .

نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید زانوسی خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد.

اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال ساید بای ساید زانوسی نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات یخچال ساید بای ساید زانوسی تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال ساید بای ساید که توسط زانوسی به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 90 روزه هستند پس تا سه ماه شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید.

تعمیر ساید بای ساید زانوسی

تعمیر ساید بای ساید زانوسی

شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی زانوسی آماده عرضه تعمیرات یخچال ساید بای ساید زانوسی به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه یخچال ساید بای ساید زانوسی شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال ساید بای ساید زانوسی بهره مند گردید.

در متن زیر به یکسری از ایراد های دستگاه اشاره می کنیم

فریزر سرد است و یخچال گرم است.
سیستم فن دستگاه مشکل دارد و باید تعویض گردد.

ساید بای ساید و یخچال فریرز زانوسی یخسازی نمی کند.

در ابتدا باید شیر ورودی چک شود اگر شیر بسته نبود باید شیربرقی و فیلتر را برر سی کرد چون آب وارد دستگاه نمی شود یا در اصطلاح دستگاه آبگیری نمی کند .اگر این دومورد هممشکلی نداشت پس قطعه یخساز مشکل دارد و باید اخساز زانوسی تعمیر شود .

فشار آب سایدبای سایدویخچال فیرزر زانوسی کم است
عدم تعویض فیلتر موجب آسیب رسیدن به شیر برقی و کاهش فشار آب ورودی می گردد.در این گونه موارد فیاتر دستگاه باید تعویض شود .

دمای یخچال فریزر کم می شود.

اگر هم دمای فریزر و هم دمای یخچال زانوسی ZANUSSI کاهش یافته است ما مشکوک به گاز دستگاه و یا ایراد در موتور دستگاه هستیم که با شارژگاز و یاتعویض موتور مشکل برطرف می شود .

فیلتر داخلی ساید بای ساید زانوسی ZANUSSI چه وقت تعویض گردد؟

روی نمایشگر ساید بای ساید آلارم فیلتر می باشد. در صورت روشن شدن این آلارم فیلتر باید تعویض شود لازم به ذکر است برای افزایش طول عمر فیلتر داخلی باید از فیلتر خارجی هم استفاده شود و توصیه می شود هر شش ماه یکبار فیلتر خارجی تعویض شود .

تعمیر ساید بای ساید زانوسی

تعمیر ساید بای ساید زانوسی

شرکت پارسوا سرویس دارای نمایندگی زانوسی می باشد و در حوزه نصب و تعمیرات یخچال فریزروساید زانوسی با داشتن نیروهای متخصص مشغول به فعالیت می باشد .لازم به ذکر است علاوه بر تماس تلفنی با شرکت می‌توانید از طریق سایت درخواست تعمیرکار را به صورت آنلاین انجام دهید تا به سرعت تعمیرکار متخصص برای تعمیر یخچال فریزر زانوسی به منزل شما مراجعه کند .

این مرکز با توجه به داشتن تیمی فنی و متخصص مفتخر است ؛ تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر زانوسی در سطح شهر تهران و حومه آن ارائه دهد .

تعمیر یخچال زانوسی بایدحتما توسط متخصصین این دستگاه انجام شود زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال فریز وارد شود که این مساله هزینه های زیادی را به مشتریان تحمیل می کند . به همین دلیل ما توانسته ایم با تشکیل تیم تخصصی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید زانوسی را با کمترین هزینه و ارائه قطعات اورجینال انجام دهیم .

برخی از خدمات مرتبط با محصولات زانوسی که توسط تعمیرکار انجام می شود .

  1. تعویض فیلتر داخلی و فیلتر خارجی ساید بای ساید اکستریال ، زانوسی.
  2. تعویض کندانسور موتور و شارژ گاز و ترمیم پوسیدگی لوله های مسی با جوش ساید بای ساید و یخچال فریزر زانوسی.
  3. رفع نشتی های اتصالات با جوش استیل و آهن و مقاومت فوق العاده در سرمایش ساید بای ساید و یخچال فریزر زانوسی.
  4. سرویس شیربرقی و آب شمار دستگاه برای افزایش فشار آب خروجی از دستگاه ساید بای ساید و یخچال فریزر زانوسی.
  5. رفع ایرادات الکترونیکی بر روی برد در صورت مشاهده ارور مربوط به عیوب برق و برد دستگاه ساید بای ساید و یخچال فریزر زانوسی.
  6. و غیره

فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال ساید بای ساید زانوسی مشاهده نمودید هر چه سریعتر با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید

تا کارشناسان تعمیرکار با شما تماس بگیرند

[homepichPost]

درج دیدگاه