فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

فوریه 9, 2020

راضی بودی؟

تعمیر ساید بای ساید دیپوینت

تعمیرکار مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی با متخصصین برتر در خدمت شماست….

نمایندگی تعمیرکار امتیازات ویژه ای را برای ساید بای ساید دیپوینت در نظر گرفته است به صورتی که در اسرع وقت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد .

دفتر نمایندگی مجاز دیپوینت

تعمیر ساید بای ساید دیپوینت

تعمیر ساید بای ساید دیپوینت

این سایت متعلق به یکی از نمایندگی های مجاز دیپوینت می باشد

اگر یخچال , یخچال فریزر , ساید بای ساید شما عزیزان دچار مشکل شد نگران نباشندما اینجایم تا مشکل شما را برطرف کنیم

بعد از تماس شما سرویسکار دیپوینت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای رفع مشکل شما را انجام خواهد  داد و در همان روز محل حاضر خواهد شد.

درصورت تماس با شعب این نمایندگی سرویسکاران موظف میباشند که چنانچه مشکل دستگاه شما جزعی باشد با مشاوره و بدون نیازبه حاضر شدن در محل مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند.

.لازم به ذکر است که خدمات اراعه شده توسط سرویسکاران تعمیرکار دارای 3 ماه ضمانت بی قید شرط کتبی است .

تمامی قطعات مورد استفاده سرویسکاران تعمیرکار اورجینال و اصلی میباشد.

نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید دیپوینت خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد.

اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال ساید بای ساید دیپوینت نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات یخچال ساید بای ساید دیپوینت تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال ساید بای ساید که توسط دیپوینت به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 90 روزه هستند پس تا سه ماه شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید.

شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی دیپوینت آماده عرضه تعمیرات یخچال ساید بای ساید دیپوینت به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه یخچال ساید بای ساید دیپوینت شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال ساید بای ساید دیپوینت بهره مند گردید

فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال ساید بای ساید دیپوینت مشاهده نمودید هر چه سریعتر با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

تا کارشناسان تعمیرکار با شما تماس بگیرند

[homepichPost]

درج دیدگاه