راضی بودی؟

فوریه 13, 2020

راضی بودی؟
تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید بای ساید جنرال آدمیرال

نمایندگی تعمیرکار امتیازات ویژه ای را برای ساید بای ساید جنرال آدمیرال در نظر گرفته است به صورتی که در اسرع وقت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد .

از آنجا که یخچال فریزرهای ساید بای ساید جنرال الکتریک ساخت آمریکا می باشند و پنل کاربری و نوشته های روی دستگاه همه به زبان انگلیسی ست، بسیاری از افراد در استفاده از دستگاه و یا نحوه برخورد با آن به هنگام بروز مشکل دچار مشکل و گرفتاری می شوند؛ و یا در زمان نشان دادن ارور یا کد خطا توسط دستگاه عیب یابی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دشوار می گردد.

متخصصین مجرب و حرفه ای تعمیرکار در شعب مختلف مجموعه ما مشغول به فعالیت هستند تا در هر نقطه از تهران که هستید به سرعت خدمات خود را ارائه دهند.

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک نیز طبق نرخ اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی صورت می پذیرد و تمام سعی ما بر این است که تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک شما ارزان و با کمترین هزینه انجام گیرد.

پشتیبانی سرویس تعمیرات یخچال ساید general electric در تهران و تمام مناطق شمال و شرق و غرب و جنوب توسط تعمیرکار صورت می گیرد و در تمامی مناطق تهران تعمیرکار سیار یخچال ساید جنرال الکتریک موجود می باشد تا به سرعت به محل شما اعزام گردند.

به دلیل وزن زیاد یخچال ساید تمام تلاش ما بر این است تا تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل شما صورت بگیرد و حدالامکان از جابجایی ان اجتناب گردد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

گروه تکنسین های ما با سابقه‌ای درخشان در عرصه تعمیر انواع یخچال های ساید بای ساید با برندهای مختلف و به ویژه یخچال ساید جنرال و در اختیار داشتن تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و کادری مجرب، متعهد و متخصص آماده است تا در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به شما عزیزان خدمات دهد.

مختصری درباره شرکت جنرال الکتریک

جنرال الکتریک یک شرکت خوشه‌ای آمریکایی و چندملیتی است. ساختمان عملیاتی آن در سکنکتدی نیویورک قرار دارد و دفتر مرکزی آن در فیرفیلد، کنتیکت مستقر است. شرکت جنرال الکتریک از چهار بخش مستقل تشکیل شده است که هر بخش توسط یک شرکت تابعه اداره می‌شود. این شرکت‌های تابعه عبارت ‌اند از: جی‌ای انرژی، جی‌ای تکنولوژی، جی‌ای کپیتال و جی‌ای هلت‌کر. و مرکز بزرگ تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
کمپانی جنرال الکتریک در سال ۲۰۱۱ در فهرست فرچون ۵۰۰ رتبه ششم از بزرگ‌ترین شرکت‌های ایالات متحده آمریکا را به خود اختصاص داد. در حال حاضر، این شرکت، در فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰ در رتبه سوم از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان قرار دارد.

تعمیر ساید بای ساید جنرال آدمیرال

مشکلات متداولی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک:
1. صدای زیاد ساید بای ساید جنرال الکتریک .
2. خاموش نشدن و یکسره کار کردن ساید جنرال الکتریک .
3. فرسوده شدن نوار دور درب ساید بای ساید جنرال الکتریک .
4. داغ شدن بیش از حد بدنه و موتور ساید جنرال .
5. فریزر یخچال منجمد نمی‌کند .
6. یخچال فریزر برفک می‌زند و دیفراست نمی‌کند .
7. فن ساید بای ساید کار نمی‌کند .
8. ساید بای ساید روشن نمی‌شود .
9. موتور یخچال کار نمی‌کند .
10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید خراب شده است .
11. برد الکترونیکی ساید بای ساید خراب شده است .
12. سنسور یخچال عمل نمی‌کند .
13. یخچال نشتی آب دارد.
14. بدنه یخچال برق دارد.
در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا برای یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تان نگران نباشید،

نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید جنرال آدمیرال خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد.

تعمیر ساید بای ساید آدمیرال

تعمیر ساید بای ساید آدمیرال

اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال ساید بای ساید جنرال آدمیرال نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات یخچال ساید بای ساید جنرال آدمیرال تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال ساید بای ساید که توسط جنرال آدمیرال به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 90 روزه هستند پس تا سه ماه شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید.

تعمیر ساید بای ساید جنرال آدمیرال

نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

در این قسمت برای شما تعدادی از مشکلات ساید بای ساید جنرال الکتریک را معرفی می کنیم. بهتر است در هنگام مشاهده این مشکلات با متخصصین تعمیرکار تماس بگیرید.

1) درجه یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

ممکن است درجه ساید بای ساید جنرال الکتریک به طور مرتب تغییر کند و درجه ثابتی نداشته باشد. این مشکل معمولا به چند دلیل اتفاق می افتد. ممکن است ایراد از موتور باشد. این بدین معنی می باشد که یخچال در راه اندازی موتور با مشکل مواجه است. دلیل دیگری که در این مورد می توان برای متغیر بودن درجه یخچال نام برد، الکتروفن دستگاه می باشد که ممکن است دچار مشکل شده باشد. در این صورت بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با متخصصین تماس بگیرید.

2) ساید بای ساید سرمای مناسبی ندارد

ممکن است با این مشکل مواجه شوید که ساید باید ساید جنرال الکتریک به خوبی سرد نمی شود و زمانی که شما دست خود را بر روی یخچال می گذارید این موضوع کاملا مشخص است. در این صورت می توان گفت که ساید بای ساید ایراد گازی دارد یا الکترو فن دستگاه خراب است. هر دو مورد به ما این موضوع را خاطر نشان می کند که دستگاه نیاز به سرویس دارد.

3) نوسان شدید برق در ساید بای ساید جنرال الکتریک

در تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک حتما باید به نوسانات شدید برق توجه کنید. اگر دستگاه شما نوسانات برق زیادی دارد این بدین معنی می باشد که برد یخچال جنرال الکترونیک شما خراب شده است. خراب شدن برد ساید بای ساید می تواند از لحاظ فیزیکی آسیب زیادی به یخچال بزند. بهتر است برای جلوگیری از خراب شدن برد ساید بای ساید کارهای زیر را انجام دهید :

 • استفاده از یک محافظ برق برای ساید بای ساید
 • دست کاری نکردن برد ساید بای ساید
 • ضربه نخوردن ساید بای ساید

4) خطای HRS در ساید بای ساید جنرال الکتریک

زمانی که ساید باید ساید جنرال الکترونیک ارور HRS را نشان می دهد شما باید متوجه این موضوع شوید که برد یخچال خراب شده است. البته دلیل دیگری هم برای این خطا در ساید بای ساید وجود دارد که آن هم خرابی الکترو فن می باشد. زمانی که این خطا دیده می شود حتما باید با متخصص تماس بگیرید تا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک شما به راحتی انجام شود.

5) یخ ساز ساید بای ساید جنرال الکتریک یخ نمی سازد

اگر یخ ساز دستگاه شما یخ نمی سازد و قسمت یخ خالی می باشد این بدین معنی است که شیر برقی ایراد دارد و باید تعمیر شود. ممکن است در برخی موارد خود یخ ساز نیز مشکل داشته باشد که در این صورت باید با تعمیر کار تماس بگیرید.

6) ساید بای ساید گرم است

یکی از بیشترین مشکلاتی که در تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک مواجه هستیم گرم بودن آن است. زمانی که با این مشکل رو به رو شدید از این موضوع آگاه باشید که گرم بودن دستگاه به دلیل مشکل مادر برد می باشد. مادر برد دستگاه شما ایراد دارد و باعث گرم شدن یخچال می شود.

تعمیر ساید بای ساید جنرال آدمیرال

خدمات تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک توسط تعمیرکار

 • تعویض موتور و شارژ گاز یخچال و فریزر
 • تعویض ترموستات یخچال و فریزر
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و فریزر
 • سرویس ساید بای ساید
 • عیب یابی و تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • تعویض دوره های فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید
 • لوله کشی آب یخ ساز ساید بای ساید (لوله کشی مسی و پلاستیکی)
 • تعمیر و تعویض شیر برقی یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • تعمیر یخ ساز یخچال ساید بای ساید
 • تعویض موتور و شارژ گاز ساید بای ساید

تعمیرکار

شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی جنرال آدمیرال آماده عرضه تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال آدمیرال به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه یخچال ساید بای ساید جنرال آدمیرال شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال آدمیرال بهره مند گردید

تعمیر ساید بای ساید آدمیرال

تعمیر ساید بای ساید آدمیرال

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما برند جنرال الکتریک(GE) می باشد و مشکل فنی برای آن پیش آمده است بهترین و درست ترین کار ممکن تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک می باشد.

تعمیر ساید بای ساید جنرال آدمیرال

ویژگی های تعمیرکار نمایندگی جنرال الکتریک

 1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه   این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانید از قسمت ثبت درخواست درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات لوازم خانگی شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
 2. قطعات اصلی:اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
 3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای 90 روز گارانتی می باشد.
 4. قیمت مناسب: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
 5. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای خود جلوگیری کنید.

تعمیر ساید بای ساید جنرال آدمیرال

چون نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید General Electric تنها و تنها از قطعات فابریک و اصل کارخانه جنرال الکتریک برای تعمیرات استفاده می نمایند.

فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال ساید بای ساید جنرال آدمیرال مشاهده نمودید هر چه سریعتر با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید

تا کارشناسان تعمیرکار با شما تماس بگیرند

[homepichPost]

درج دیدگاه