فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

فوریه 9, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

نمایندگی تعمیرکار امتیازات ویژه ای را برای ساید بای ساید بلومبرگ در نظر گرفته است به صورتی که در اسرع وقت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد .

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید بلومبرگ خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد.

مشکلات ساید بای ساید:

  • ساید بای ساید خنک نمی کند
  • ساید بای ساید صدا میدهد
  • ساید بای ساید روشن نمیشود
  • عوامل بوی نامطبوع ساید بای ساید
  • کمپرسور ساید بای ساید یکسره کار میکند
  • ایرادهای یخساز در ساید بای سایدها
  • عیب یابی ساید بای ساید
  • شارژگاز ساید بای ساید
  • ارور و کد خطاهای ساید بای ساید

اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال ساید بای ساید بلومبرگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال ساید بای ساید که توسط بلومبرگ به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 90 روزه هستند پس تا سه ماه شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید.

شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی  بلومبرگ آماده عرضه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه یخچال ساید بای ساید بلومبرگ شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ بهره مند گردید

سرویس ساید بای ساید بلومبرگ اگر هر سال و به صورت منظم انجام شود و مشکلات احتمالی پس از عیب یابی رفع شود یخچال شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

در زمان سرویس ساید بای ساید بلومبرگ توسط سرویس کاران تعمیرکار تمامی لوله ها و اتصالات موتور و شبکه انتقال گاز خنک کننده و میزان گاز داخل لوله ها چک  شده و در صورت نیاز ترمیم می شود، فیلتر آب، یخساز و… چک شده و در صورت لزوم تعویض فیلتر ساید شما انجام میشود، نوار دور درب و لولا ها و … بررسی می شوند تا خاصیت خود را از دست نداده باشند و برودت از لای درب نشت نکند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام کار مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند.

فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال ساید بای ساید بلومبرگ مشاهده نمودید هر چه سریعتر با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید

تا کارشناسان تعمیرکار با شما تماس بگیرند

[homepichPost]

درج دیدگاه