راضی بودی؟

فوریه 8, 2020

راضی بودی؟

تعمیر جاروبرقی سامسونگ، از جمله خدماتی است که تعمیرکار  در چهارچوب تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به کاربران ارائه می دهد. برای هرچه بهتر انجام شدن فرآیند تعمیر، جمعی از متخصصین این حوزه مراحل آن را بر عهده گرفته اند. همچنین با توجه به ساختار جاروبرقی، ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته ای برای ترمیم این محصول به کار گرفته شده و بدین ترتیب، هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد آن برطرف خواهد شد.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی یک وسیله کاربردی است که نقش زیادی در پاکیزگی محیط زندگی دارد که امروزه در مدل ها و برندهای مختلف در بازار یافت می شود. اگرچه شرکت سامسونگ در زمینه تولید جاروبرقی از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته و مدل های مختلفی از جارو برقی را با امکانات و قابلیت های مختلف عرضه نموده است، اما گاهی ممکن است این دستگاه دچار مشکلاتی شود که نیازمند رسیدگی به موقع از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات سامسونگ یا مرکز خدمات پس از فروش است. از جمله رایج ترین مشکلاتی که استفاده کنندگان از جاروبرقی های SAMSUNG ممکن است با آن مواجه شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش مکش دستگاه

کاهش مکش دستگاه به دلیل پر بودن کیسه جاروبرقی یا کثیف شدن فیلتر

بوی سوختگی جاروبرقی

بوی سوختگی جاروبرقی که می تواند نشانه مشکل در موتور باشد.

خاموش شدن ناگهانی

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی در حین کار به دلیل بالا رفتن بیش از حد دمای دستگاه و یا مشکل در موتور

روشن نشدن

روشن نشدن جاروبرقی به دلیل وجود مشکل در کلید خاموش روشن و یا رله دستگاه

داغ شدن بیش از حد

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی به دلیل وجود مشکل در موتور

[readMore]تعمیر مایکروفر سامسونگ[/readMore]

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی سامسونگ

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر جاروبرقی سامسونگ توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • کیسه جاروبرقی را به طور مرتب تخلیه کنید.

 • مطمئن شوید که سر لوله جاروبرقی با آشغال مسدود نشده باشد.

 • به طور مرتب فیلتر دستگاه را تعویض و یا تمیز کنید.

 • آشغال ها، کرک ها و موهایی را که دور برس جاروبرقی جمع می‌شوند مرتب تمیز کنید.

 • از جاروبرقی به صورت مداوم و چند ساعت پشت سر هم استفاده نکنید.

 • آشغال های بزرگ را با جاروبرقی جمع نکنید این کار ممکن است باعث گرفتگی لوله و یا خرطومی دستگاه شود.

 • دستگاه را به صورت ناگهانی به این طرف آن طرف نکشید. این کار می تواند باعث پاره شدن پرده جاروبرقی شود.

  بروز مشکل و از کار افتادن جاروبرقی و راه حل آن

  اگر خانه تمیز و مرتبی دارید، حتما به صورت هفتگی برنامه گردگیری و جارو کردن خانه تان را اجرا می کنید. جاروبرقی وسیله ایست که در اینکار به کمک شما می آید. حتی تصور انجام اینکار بدون جاروبرقی دشوار است و اتلاف وقت و انرژی شما را در پی دارد. بنابراین به هنگام خرابی و بروز مشکل در جاروبرقی تان به خوبی حال و روز شما را می فهمیم و برای کمک به شما راه حل بسیار مناسبی را فراهم کرده ایم. تعمیرکار با در اختیار داشتن صدها متخصص مجرب تعمیر جاروبرقی در اقصی نقاط استان، در سریعترین زمان ممکن تعمیر جاروبرقی شما را به صورت گارانتی شده انجام خواهد داد. هیچ گونه نگرانی و دردسری متوجه شما نبوده و تنها یک تماس یا ارسال فرم کافیست تا مابقی مراحل توسط تعمیرکار متخصص تعمیرکار انجام شود. گارانتی معتبر چند ماهه  نیز شما را از کیفیت خدمات انجام شده آسوده خواهد کرد.

  [readMore]تعمیر تلوزیون سامسونگ[/readMore]

  به متخصصین جاروبرقی سامسونگ اعتماد کنید

  اگر برای تمیز کردن خانه تان از جاروبرقی سامسونگ استفاده می کنید، انتخاب بسیار درستی داشته اید. سامسونگ برند معتبر جهانیست که انواع جاروبرقی های کیسه دار، بدون کیسه، دارای موتور اینورتر و… را در توان های کاری مختلف و طراحی های زیبا تولید می کند. اما با گذشت زمان و بر اثر استهلاک کارکرد این وسیله پرکار و پرمصرف، بروز ایرادات کوچک و مشکلات و در بدترین حالت از کار افتادن کلی جاروبرقی امری طبیعیست. دشواری تعمیرات جاروبرقی سامسونگ و جلوگیری از خسارات احتمالی وارده به این وسیله گرانبها، سبب می شود تا حتما متخصص سامسونگ را برای تعمیرات دستگاه خود انتخاب نمایید.

  بیش از صدها متخصص جاربرقی سامسونگ در تعمیرکار مشغول به فعالیت هستند که با تجربه هزاران تعمیرات مختلف بر روی انواع مدل های سامسونگ، بهترین انتخاب شما برای تعمیرات جاروبرقی تان هستند. متخصصین ما در اولین فرصت به منزل شما آمده و به صورت اصولی دستگاه شما را تعمیر خواهند نمود و در پایان با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه هر گون نگرانی شما را از بابت خدمات دریافتی برطرف می کنند.

  نگران تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود نباشید

  ما ارزش مادی دستگاه شما را می دانیم و به همین خاطر برای آسودگی خاطرتان، در طول تعمیرات جاروبرقی سامسونگ آن را بیمه می کنیم. متخصصین تعمیرکار با سالها تجربه در خصوص تعمیرات انواع مدل های سامسونگ، تمامی آنان را سرویس و تعمیر می کنند. ممکن است مشکل جاروبرقی شما جزئی بوده و به راحتی رفع گردد. در این صورت حتما در اولین فرصت برای تعمیر دستگاه خود اقدام نموده و پیش از آنکه مشکل دستگاه تشدید شده و خسارات بیشتری برای شما در پی داشته باشد، با متخصصین معتمد خود در تعمیرکار تماس بگیرید. اگر دستگاه بوی سوختگی می دهد، مکش آن کم شده، چرخ های آن شکسته شده و یا سری برسی آن نمی چرخد و یا مشکلات دیگری دارد، زمان تعمیر آن فرا رسیده است.

  همچنین با تعمیر قطعات خود دستگاه تان، متخصصین ما به فکر کاهش هزینه های شما نیز هستند. برخی از قطعاتی که تعمیر/ تعویض می شوند، شامل:

  • موتور جاروبرقی
  • موتور فن
  • برد الکتریکی
  • خرطومی
  • چرخ ها
  • دکمه های جارو
  • و…

  تنها در صورتی که به تشخیص تکنسین قطعه معیوب غیرقابل تعمیر باشد، با نسخه ارجینال تعویض می گردد.

از آنجا که جاروبرقی محصولی بسیار پر مصرف بوده و ممکن است دچار مشکلات متعددی گردد، مطلب امروز را به ارائه ی توضیحاتی در مورد فرآیند تعمیر جاروبرقی سامسونگ اختصاص داده ایم. امیدوارم مطالعه ی این مقاله برای شما مفید واقع شود.

تعمیرکار ارائه‌دهده تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی انواع جاروبرقی سامسونگ به متقاضیان است. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات جاروبرقی سامسونگ منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با این دستگاه از جمله تعمیر مشکل روشن نشدن جاروبرقی، نامنظم کار کردن جاروبرقی، پریدن فیوز در هنگام روشن کردن جاروبرقی، مکش کم جاروبرقی، داشتن صدای ناهنجار، کار کردن با لرزش بالا و …. را شامل می‌گردد.

در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی جاروبرقی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود نداشته باشد، می‌توان خدمات مرتبط با تعمیر جاروبرقی را به صورت سرویس در محل دریافت کرد. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیرکار خود در محل حضور یافته و تخصصی‌ترین خدمات را همراه با گارانتی معتبر به مشتری ارائه می‌نمایند.

[readMore]تعمیر لباسشویی سامسونگ[/readMore]

در صورت نیاز درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید.

[homepichPost]

درج دیدگاه