فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

فوریه 5, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

ممکن است شما هم تلویزیون تی سی اِل برای خود خریده باشید. حال در این میانه‌ها با مشکلاتی روبه‌رو شوید. شما می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر آن را به مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl بسپارید. شما تنها کافی است با مجموعه تعمیرکار تماس حاصل فرمایید‌. این‌گونه تکنسین‌های ما به نشانی مدّنظر شما اعزام خواهند شد و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون شما را در محل موردنظر ارائه می‌نمایند‌‌. ما در ادامه متن برخی از مهم‌ترین و متداول‌ترین عیب‌هایی که ممکن است شما در تلویزیون تی سی اِل با آن مواجه شوید بازگو خواهیم کرد. لطفاً با ما همراه باشید.

 

بررسی برخی از مهم‌ترین مشکلات و معایب تلویزیون‌ تی سی اِل:

گاهاً با دریافت مشاوره و رعایت تنها برخی از نکات تلویزیون شما نیازی به تعمیر پیدا نمی‌کند. حال برخی از ایرادات وجود دارد که نیاز خواهد بود حتماً تکنسین‌های متخصص دستگاه شما را بررسی کرده و اشکال موجود را رفع نمایند. ما در ادامه به رایج‌ترین این اشکالات خواهیم پرداخت.

  • تلویزیون تی سی اِل صدا دارد ولی تصویری ندارد؛

هنگامی که تلویزیون شما صدا دارد ولی تصویری ندارد امکان دارد دو دلیل وجود داشته باشد. مهم‌ترین دلیل آن خرابی بک لایت است. اگر نمی‌دانید بک لایت چیست! آن همان لامپ‌های اِل اِی دی و اِل سی دی پشت پنل می‌باشد. به هنگام بروز سوختگی در تعدادی از این لامپ‌ها و یا تمامی بک لایت‌های تلویزیون تی سی اِل، آن قابل تعمیر بوده و برخی غیرقابل تعمیر و باید تماماً عوض گردد. دلیل بعدی موجود هم می‌تواند آبخوردگی پنل دستگاه باشد که در بعضی از موارد ما شاهد این موضوع بوده‌ایم که تلویزیون صدا دارد امّا تصویر ندارد و دلیل‌های دیگری هم می‌تواند داشته باشد که بایستی تلویزیون شما بررسی شود تا مشخص گردد. در این هنگام شما می‌توانید در راستای تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl با ما تماس بگیرید.

  • خاموش یا روشن شدن تلویزیون تی سی اِل؛

این مشکل دو علّت اساسی دارد. ممکن است آن نیز از برد مین و خرابی آی سی تلویزیون باشد و یا خرابی برد پاور که به طور حتم یکی از بردها خراب شده است. در بیشتر مواقع برد مین دچار خرابی و سوختگی در یکی از آی سی‌ها می‌گردد که با عوض نمودن آن مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون حل می‌شود ولی در بعضی از موارد لازم است تنها برد به صورت کامل عوض گردد. حال برد پاور هم به همین شکل است. دلیل این موضوع می‌تواند خرابی یکی از قطعات به کار رفته برروی برد باشد که با عوض نمودن آن مشکل حل شود. در این مورد هم بعضی مواقع تنها با عوض نمودن کامل برد مشکل به وجود آمده رفع می‌شود.

  • قطع شدن صدای تلویزیون تی سی اِل از چیست؟

قطع شدن صدای تلویزیون شما می‌تواند از بروز اختلال در برد پاور و یا بلندگوهای دستگاه شما باشد. به این حالت که چنانچه برد پاور ولتاژ مدّنظر بلندگوها را تأمین ننماید یعنی در این مورد دچار مشکل باشد، قطعاً صدایی هم از اسپیکرها خارج نخواهد شد. در این هنگام لازم است شما به جهت تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl اقدام نمایید.

عمده‌ترین علّت مشکل صدای تلویزیون مربوط به خرابی بلندگوهای تلویزیون می‌باشد و تنها شما باید مدل دستگاه خود را به تکنسین‌های ما در واحد تعمیرکار اعلام کنید و با عوض نمودن بلندگوها قطعاً مشکل قطعی صدای تلویزیون شما برطرف خواهد شد.

البته که گاهاً صدای کم دستگاه شما ربطی به خرابی آن ندارد و نیازی هم به تعمیر نخواهد داشت که در این باره شما می‌توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

  • تلویزیون تی سی اِل تصویر هاله‌ای شکل و تاریک و یا نقطه‌ای روشن دارد!

وجود هاله‌هایی تاریک شکل می‌تواند دلیلش همان لامپ‌های پشت پنل و یا بک لایک باشد که در برخی از مدل‌ها این چنین نیست و در بعضی مدل‌ها به حالتی بک لایت خراب می‌گردد که همانند نقطه‌ای روشن نمایش داده می‌شود. خرابی بک لایت همه جوره نمایان می‌گردد. همانند؛ دلیل کم نور شدن صفحه تلویزیون و این دو حالت نیز برخی نمونه‌های آن می‌باشد. به گونه‌ای کلّی هر گونه هاله و یا نقطه‌ای در تصویر برروی آن مشخص باشد حدوداً می‌توان چنین بیان نمود که دلیل آن خرابی بک لایت می‌باشد‌. ما به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl را با وجود قطعات شرکتی و بهترین نوع بک لایت موجود در بازار، به بهترین شکل ممکن ارائه می‌داریم.

  • تصویر تلویزیون تی سی اِل مخدوش می‌باشد!

این عیوب هم می‌تواند دلایل گوناگونی را داشته باشد. حائز اهمیت‌ترین دلیل آن ضربه خوردن پنل نیز شکستگی پیکسل‌های موجود در صفحه پنل خواهد بود که به این هنگام تنها راه‌حل موجود تعویض پنل خواهد بود. حال از آنجا که هزینه تعویض و قیمت پنل تلویزیون تی سی اِل بسیار بالا می‌باشد و حدوداً هم کمیاب است بنابراین مقرون به صرفه نخواهد بود. چرا که تقریباً هشتاد الی نود درصد قیمت مجموع تلویزیون را باید هزینه‌ی تعویض پنل نمایید‌. گاهاً هم پنل در گذر زمان خراب می‌شود. البته این در تلویزیون‌های اِل سی دی تی سی اِل بیشتر رُخ می‌دهد. ولو در اِل اِی دی‌ها این اتفاق خود به خود به وجود می‌آید ولی بسیار کم! دلیل دیگر هم می‌تواند هم از برد مین و هم از برد تیکان باشد. گاهی اوقات هم فلت‌های رابط میان بردها و برد تیکان به پنل دچار سوختگی و خرابی می‌شوند که با عوض نمودن آن‌ها مشکلات شما برطرف خواهد شد. برد تیکان هم که باید در بیشتر مواقع عوض شود و تعمیر آن نمی‌تواند مؤثر باشد. چرا که با تعمیر آن مشکل شما کاملاً برطرف نخواهد شد. ولی با عوض نمودن آن مشکل شما کاملاً حل شده و جای نگرانی باقی نخواهد ماند.

 

 

شیوه‌های عیب‌یابی و تعمیر انواع خرابی تلویزیون تی سی اِل:

  • تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی اِل؛

شما با وجود هر مدل از تلویزیون tcl در خانه‌ی خود و به هنگام خرابی بک لایت می‌توانید با ما در تعمیرکار تماس حاصل فرمایید. ما می‌‌توانیم تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl شما را به بهترین حالت ممکن انجام بدهیم.

تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی اِل در منزل:

بک لایت تلویزیون همان لامپ‌های اِل اِی دی پشت صفحه تلویزیون می‌باشد که می‌توان گفت مصرفی‌ترین قطعه‌ی مورد استفاده در تلویزیون می‌باشد. نوع و شکل آن در هر نمونه از هر برند متفاوت خواهد بود. به عنوان نمونه در یک مدل با مدل دیگر از تلویزیون های برند تی سی اِل تماماً متفاوت است و نمی‌توان از دیگر بک لایت‌ها به جای بک لایت مختص هر مدل و سری بهره گرفت. تعمیر بک لایت تلویزیون نیازمند وجود تخصص بالا و نیز تجربه‌ی بسیار است. چرا که به هنگام نبود تخصص و تجربه قطعاً پنل دستگاه دچار صدمه خواهد شد و با بلند نمودن پنل دچار شکستگی می‌شود.

تعمیر تلویزیون تی سی اِل در منزل:

سرعت عمل در تعمیر، مربوط به داشتن تمامی قطعات مورد استفاده در تلویزیون می‌باشد که بسیاری از این قطعات در اختیار تعمیرکاران ما قرار گرفته است تا نیاز به اتلاف زمان برای پیدا نمودن قطعه‌ی با کیفیت از جانب شما نباشد و چنانچه که قطعه‌ای در این زمینه نیاز باشد سریعاً از جانب مرکز تخصصی ما به محل موردنظر ارسال می‌شود. اگر که شما مشتریان عزیز در زمینه‌ی تعمیر تلویزیون تی سی اِل خود پرسشی دارید، یا نسبت به مشکل دستگاه خود دچار سردرگمی گشته‌اید، می‌توانید با ما در راستای تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl تماس حاصل فرمایید.

تعمیر مین برد تلویزیون تی سی اِل:

مین برد تلویزیون تی سی اِل همانند قطعات دیگر دستگاه ممکن است دچار برخی از خرابی‌ها بشود و حدوداً هر تلویزیون مین برد مختص به خود را دارد که به مدل دیگر نمی‌خورد. حال نوسان برق و استفاده از کابل‌های بی‌کیفیت htmi می‌تواند عمده دلیل خرابی مین برد تلویزیون باشد. مسئولیت اصلی در میان تمامی قطعات تلویزیون‌ را مین برد تلویزیون تی سی اِل به انجام می‌رساند. به همین دلیل می‌باشد که به هنگام خرابی این قطعه از تلویزیون حدوداً دستگاه هیچ گونه عملکردی را نخواهد داشت. در بیشتر موارد اصلاً تلویزیون شما روشن نمی‌شود. یعنی آن‌که با فشردن دکمه‌ی روشن و خاموش هیچ گونه عکس‌العملی از خود نشان نمی‌دهد.

 

تعمیر تلویزیون تی سی اِل در محل موردنظر شما:

چنانچه که دستگاه تی سی اِل شما دچار برخی از خرابی‌ها شده باشد و شما نتوانید آن را با خود به منظور رفع ایراد به وجود آمده به این طرف و آن طرف ببرید، می‌توانید از سرویس تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl در محل بهره‌مند شوید. ما در تعمیرکار به شما خدمات رسانی مفیدی خواهیم کرد. ما در تعمیرکار می‌توانیم تکنسین‌ و متخصصین خود را به محل موردنظر شما اعزام نماییم. تمامی اقدامات همانند؛ تست دستگاه، تشخیص عیب به وجود آمده، تشخیص قطعه‌ی معیوب و تعویض و یا تعمیر آن در محل صورت می‌گیرد. امیدواریم که ما به این شکل بتوانیم گامی در راستای رفاه حال شما دوستان عزیز برداریم.

  • تعمیر فلت تلویزیون تی سی اِل؛

تعمیر برخی از قطعات تلویزیون تی سی اِل به علّت برخورداری از ظرافت بسیار و تراکم زیاد تجهیزات استفاده شده در آن‌ها با چَشم غیر مسلح قابل دیدن نیست. اغلب تعمیرکاران تلویزیون‌ تی سی اِل به منظور تعمیر این قطعات از ابزارهایی خاص و لوازم مخصوص که در مرکز ما وجود دارد، بهره می‌گیرند. در ارتباط با تعمیر فلت تلویزیون تی سی اِل آن نیز از دسته خدماتی به شمار می‌رود که کلاً به واسطه‌ی بندینگ ماشین صورت می‌پذیرد. در مرحله‌ی ابتدایی فلت آبخورده از دستگاه و پنل جدا خواهد شد و در مرحله‌ی دوّم فلت سالم با دستگاه بندینگ برروی پنل و برد آدرس پرس می‌گردد.

  • تعمیر پنل تلویزیون تی سی اِل؛

شاید که ما به جرأت بتوانیم چنین بیان داریم، یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده از جانب ما در تعمیرکار به منظور تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl تعمیر پنل آن است. البته که در این میانه‌ها تنها وجود دستگاه کفایت نمی‌کند و ما تخصص لازم را هم به جهت تعمیر پنل تلویزیون تی سی اِل را داریم. البته تا به هنگامی که پنل دچار شکستگی نشده باشد می‌توان امیدی به جهت تعمیر آن داشت. ولی به محض وجود شکستگی در پنل تلویزیون تی سی اِل راهی به منظور تعمیر آن وجود نخواهد داشت.

تعمیر تلویزیون اولد تی سی اِل:

سری جدید تلویزیون تی سی اِل نوع اولد آن است که بسیار بیشتر آسیب‌پذیر می‌باشد و نسبت به انواع دیگر این برند ممکن است شما را با مشکلات بیشتری روبه‌رو نماید. اولدها که از جمله بهترین‌ خصوصیات آن‌ها خم بودن پنل است. بنابراین حتی اگر که شما در قسمت کناری تلویزیون هم قرار گرفته باشید و به تصویر نگاه کنید آن را چون از روبه‌رو نگاه کردن خواهید دید. شاید که این حائز اهمیت‌ترین ویژگی این سری از تولیدات تلویزیون تی سی اِل است.

تعمیرات تلویزیون اِل سی دی تی سی اِل:

تلویزیون اِل سی دی تی سی اِل جزء ابتدایی‌ترین نمایشگرهای صفحه تخت است که وارد بازار گردید و بسیار مورد استقبال واقع شد. چنانچه که اِل‌ سی دی تلویزیون‌های تی سی اِل با مشکل و خرابی روبه‌رو شد با کارشناسان ما در تعمیرکار تماس حاصل فرمایید. عمده‌ترین خرابی تلویزیون‌های اِل سی دی عبارت است از؛ بهم ریختگی رنگ‌ها، خرابی و یا سوختن بک لایت، ایراد پیکسل سوختگی و… شما می‌توانید در صورت مشاهده هریک از این خرابی‌ها با ما تماس حاصل فرمایید‌.

 

تعمیرات تلویزیون اِل اِی دی تی سی اِل:

نوین‌ترین سری تلویزیون‌های تولیدی در سال‌های نه چندان دور تلویزیون اِل اِی دی بوده است که واقعاً تحولی در این صنعت بوده است. شاید هم بیشترین فراوانی را در گستره‌ی خانه‌ی ما داشته باشد. خرابی این نمونه و تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl متفاوت‌تر از دیگر مدل‌ها است. شما باید در این راستا بدون انجام هیچ گونه اقدامی با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl:

چنانچه که تلویزیون تی سی اِل شما قابلیت تعمیر نمودن را داشته باشد از نظر هزینه می‌تواند بسیار به صرفه‌تر از خرید تلویزیون باشد. چرا که نیاز به تعویض قطعات تلویزیون نخواهد بود. شما می‌توانید به واسطه‌ی تماس با ما در تعمیرکار با هزینه‌های مربوط به تعمیر تلویزیون تی سی اِل آشنا شوید. ما سعی می‌کنیم بهترین خدمات را به شما عرضه نماییم.

تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl در تهران:

اگر که شما در تهران حضور دارید و می‌خواهید در راستای تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl اقدام کنید ما همراه شما خواهیم بود. تنها کافی است با ما تماس گرفته و مشکلات خود را در این راستا با ما در میان گذارید. ما همراه با متخصص‌ترین تکنسین‌ها بهترین خدمات را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

درج دیدگاه