فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

فوریه 4, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

مجموعه ما یعنی «تعمیرکار» یکی از تعمیرگاه‌های مجاز و مرکز تعمیر تلویزیون فیلیپس است. بیشتر ایراداتی که در این دستگاه رُخ می‌دهد به علّت بهره‌گیری نادرست و رعایت نشدن استانداردها و نیز عدم سرویس کردن به موقع تلویزیون است. البته که به وجود آمدن مشکلات و ایرادات احتمالی امری بدیهی است و امکان دارد برای تمامی لوازم‌های برقی خانگی به هر علّتی رُخ بدهد. ولی توصیه ما به شما در استفاده از لوازم خانگی این است که نهایت دقّت را داشته باشید. چرا که نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن حائز اهمیت‌تر است. اگر که برای تلویزیون فیلیپس شما مشکلی به وجودش آمد، بهترین اقدام بهره‌گیری از خدمات مراکزی می‌باشد که برای تعمیر و رفع ایرادات به وجود آمده و دارای علم لازم و تجربیات موردنیاز هستند.

 

برخی از مهم‌ترین و متداول‌ترین مشکلات تلویزیون فیلیپس:

 • بررسی مشکلات و معایب تلویزیون‌های فیلیپس؛

در برخی از مواقع با گرفتن مشاوره و رعایت برخی از نکات تلویزیون شما نیازی به تعمیر پیدا نخواهد کرد. ولو برخی ایرادات وجود دارد که نیاز خواهد بود حتماً تکنسین‌های متخصص دستگاه شما را بررسی کرده و رفع عیب نمایند. ما در ادامه به متداول‌ترین این ایرادات خواهیم پرداخت.

چه زمانی برای تعمیر تلویزیون فیلیپس با تعمیرکار تماس بگیریم؟

به هنگامی که تلویزیون شما به این مشکلات دچار گردید بدون این‌که از سمت خود اقداماتی را انجام بدهید، ابتدا دستگاه خود را از برق بکشید و به تندی با مرکز تعمیر تلویزیون فیلیپس تماس حاصل فرمایید.

 • تلویزیون فیلیپس که تنها صدا دارد و هیچ‌گونه تصویری ندارد!

هنگامی که تلویزیون شما صدا دارد ولی هیچ نوع تصویری ندارد، امکان دارد دو دلیل داشته باشد که حائز اهمیت‌ترین دلیل آن خرابی بک لایت و یا همان لامپ‌های اِل اِی دی و لامپ‌های اِل سی دی پشت پنل خواهد بود. در زمان بروز سوختگی در تعدادی از آن لامپ‌ها و یا تمامی بک لایت‌های تلویزیون فیلیپس، قابل تعمیر بوده و بعضی غیرقابل تعمیر و بایستی تماماً عوض گردد. دلیل بعدی هم می‌تواند آبخوردگی پنل دستگاه فیلیپس باشد که در بعضی از موارد به چَشم خورده است که تلویزیون صدا داشته ولی تصویر ندارد. البته علّت‌های دیگری هم می‌تواند داشته باشد که باید تلویزیون تست شده تا معین گردد.

 • خاموش و روشن گردیدن تلویزیون فیلیپس!

این مشکل در بطن تلویزیون شما می‌تواند دو علّت در بطن خود داشته باشد یا از برد مین و خرابی آی سی تلویزیون فیلیپس می‌باشد و یا خرابی برد پاور که به طور حتم یکی از دو بردهای نام برده شده دچار خرابی گردیده‌اند. در اکثر مواقع، برد مین دچار خرابی و سوختگی در یکی از آی سی‌ها می‌گردد که با عوض نمودن آن و تعمیر تلویزیون فیلیپس مشکل شما برطرف خواهد شد. ولی در برخی از مواقع باید برد به حالت کامل تعویض بشود.

برد پاور هم به همین حالت است. علّت آن می‌تواند در خرابی یکی از قطعات بهره‌گیری شده برروی برد خلاصه شود که با عوض نمودن آن مشکل شما برطرف خواهد شد. در این مورد هم بعضی مواقع تنها با تعویض کامل برد مشکلات شما برطرف خواهد شد.

 • قطع شدن صدای تلویزیون فیلیپس از چیست؟

قطع گردیدن صدای تلویزیون از اختلال در برد پاور یا بلندگوهای دستگاه شما می‌باشد‌. بدین حالت که چنانچه برد پاور ولتاژ مورد نیاز بلندگوها را تأمین نکند یعنی در این مورد دچار مشکل باشد قطعاً صدایی از اسپیکرهای شما بیرون نمی‌آید. عمده‌ترین علّت مشکل صدای تلویزیون منوط بر خرابی بلندگوهای تلویزیون می‌باشد و تنها شما بایستی مدل تلویزیون خود را به تکنسین‌های تعمیر تلویزیون فیلیپس اعلام نمایید و با عوض نمودن بلندگوها قطعاً قطعی صدا برطرف خواهد شد. البته که در بعضی از مواقع صدای کم دستگاه تلویزیون ربطی به خرابی تلویزیون ندارد و نیازی هم به تعمیر نخواهد داشت که در این باره باید با کارشناسان ما مشورت نمایید.

 

 • گاهی تلویزیون فیلیپس تصویر هاله‌ای شکل و تاریک و یا نقطه‌ای روشن دارد!

وجود هاله‌ای تاریک گونه می‌تواند دلیلش همان لامپ‌های پشت پنل و یا بک لایک باشد که در برخی مدل‌ها این‌گونه است و در بعضی از مدل‌ها به گونه‌ای بک لایت خراب می‌گردد که چون نقطه‌ای روشن نمایان می‌گردد. خرابی بک لایت همه‌جوره نمایان می‌شود. همانند: دلیل کم نور شدن صفحه تلویزیون و این دو حالت نیز نمونه‌ای از آن است. به گونه‌ای که هر نوع هاله و یا نقطه‌ای که تصویر برروی آن معلوم باشد حدوداً می‌توان چنین گفت که دلیل آن خرابی بک لایت است. این اطمینان خاطر را به شما مشتریان عزیز می‌دهیم که تعمیر تلویزیون فیلیپس با وجود قطعات شرکتی، ما بهترین لایت‌های موجود در بازار را مورد استفاده قرار می‌دهیم. البته که کیفیت کار خود را هم به شما تضمین می‌نماییم‌.

 • گاهاً تصویر تلویزیون فیلیپس مخدوش می‌گردد!

این ایراد نیز می‌تواند دلیل‌های متفاوتی را در دِل خود داشته باشد. حائز اهمیت‌ترین دلیل آن ضربه خوردن پنل و شکستگی پیکسل‌های موجود در صفحه‌ی پنل می‌باشد که بدین هنگام تنها راه رفع آن می‌تواند تعویض پنل باشد. ولی چون‌که هزینه مربوط به تعویض پنل بسیار بالا است و حدوداً کمیاب! بنابراین مقرون به صرفه نمی‌باشد. چرا که تقریباً هشتاد الی نود درصد قیمت کل تلویزیون هزینه‌ی تعویض پنل خواهد بود. گاهی اوقات پنل در گذر زمان خراب می‌گردد البته این در تلویزیون‌های اِل سی دی فیلیپس بیشتر به چَشم می‌خورد ولی در اِل اِی دی‌ها این ایراد خود به خود رُخ می‌دهد ولی بسیار به ندرت و کم.

دلیل دیگر هم می‌تواند از مین برد و نیز از برد تیکان باشد و در بعضی از موارد هم فلت‌های رابط میان بردها و برد تیکان به پنل دچار سوختگی و خراب می‌گردند که با تعویض آن‌ها مشکل از میان خواهد رفت. برد تیکان هم که در بیشتر موارد تنها باید عوض گردد و تعمیر تلویزیون فیلیپس جواب گوی نخواهد بود. چرا که با تعمیر آن مشکل به گونه‌ای کامل از میان نخواهد رفت. حال با تعویض تماماً برطرف می‌گردد و جای نگرانی برجای نخواهد ماند.

شیوه‌ی عیب‌یابی و تعمیر انواع خرابی تلویزیون فیلیپس:

 • تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس؛

شما با داشتن هر نمونه از تلویزیون فیلیپس و به هنگام خرابی بک لایت می‌توانید با ما در تعمیرکار تماس حاصل فرمایید. بنابراین نگران نبوده و بهترین بک لایت را به جهت تعمیر تلویزیون خود در اختیار داشته باشید.

تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس در منزل:

در ارتباط با تعمیر بک لایت بگوییم که آن همان لامپ‌های اِل اِی دی پشت صفحه می‌باشد‌ که می‌توان گفت مصرفی‌ترین قطعه‌ی بهره‌گیری شده در تلویزیون می‌باشد و نوع و شکل آن در هر مدل از هر برند متفاوت خواهد بود. به عنوان نمونه در یک مدل با مدل دیگر از تلویزیون‌های فیلیپس تماماً متفاوت می‌باشد و نمی‌توان از دیگر بک‌ لایت‌ها به جای بک لایت مختص هر مدل و سری بهره‌گیری نمود.

بهتر است بگوییم که تعمیر تلویزیون فیلیپس در منزل نیاز به تخصص بالا و تجربه‌ی بسیار دارد. چرا که به هنگام نبود تخصص و تجربه قطعاً پنل دستگاه دچار صدمه خواهد شد و با بلند نمودن پنل منجر به بروز شکستگی خواهد شد.

تعمیر تلویزیون فیلیپس در محل:

سرعت عمل در تعمیر تلویزیون منوط بر داشتن کلّیه‌ی قطعات به کار برده شده در تلویزیون شما خواهد بود که بسیاری از این قطعات همراه تعمیرکاران ما در زمان رجوع به خانه‌ی شما است. این‌گونه دیگر زمان شما صرف دستیابی به قطعات جدید نخواهد شد و اگر قطعه‌ای لازم باشد که همراه تکنسین‌های ما نباشد سریعاً از جانب مرکز خدماتی ما در تعمیر تلویزیون فیلیپس برای آن‌ها ارسال خواهد شد.

اگر که شما مشتریان عزیز در حیطه‌ی تعمیر تلویزیون فیلیپس خود سؤالاتی را دارید و یا نسبت به مشکل دستگاه خود دچار سردرگمی شده‌اید می‌توانید از پاسخ‌گویی کارشناسان ما در حیطه‌ی تعمیرات تلویزیون فیلیپس بهره گیرید تنها کافی است مدل تلویزیون خود را برای ما ارسال نمایید تا متخصصان ما با وجود اطلاعات تخصصی خود به شما کمک نمایند.

 • تعمیر مین برد تلویزیون فیلیپس؛

مین برد تلویزیون فیلیپس همانند قطعات دیگر دستگاه دچار خرابی می‌گردد و حدوداً هر تلویزیون مین برد مختص به خود را دارد که به مدل دیگر نمی‌خورد. البته که نوسان برق و کابل‌های بی‌کیفیت htmi از عمده علل خرابی مین برد تلویزیون است.

مسئولیت اصلی در میان تمامی قطعات تلویزیون را مین برد تلویزیون فیلیپس به انجام می‌رساند. به همین دلیل می‌باشد که به هنگام خرابی این قطعه حدوداً دستگاه هیچ گونه کارکردی را نخواهد داشت. در اکثریت موارد اصلاً تلویزیون شما روشن نمی‌شود یعنی آن‌که با فشردن دکمه‌ی روشن و خاموش هیچ گونه عکس‌العملی نشان نمی‌دهد.

تعمیر تلویزیون فیلیپس در منزل:

چنانچه که دستگاه تلویزیون فیلیپس شما دچار برخی از مشکلات شده است و در راستای رفع خرابی آن نمی‌توانید برای حمل و نقل آن اقدامات مورد نیاز را به انجام برسانید از سرویس تعمیر تلویزیون فیلیپس در خانه شرکت ما بهره گیرید. ما در تعمیرکار خدمات رسانی مطلوب برای شما خواهیم بود. ما تکنسین‌های خود را به محل موردنظر شما اعزام خواهیم کرد و کلّیه‌ی اقدامات اعم از تست دستگاه، تشخیص و عیب‌یابی، تشخیص قطعات خراب و تعویض و تعمیر آن در منزل صورت می‌پذیرد تا گامی برای رفاه حال شما در این زمینه باشد.

 • تعمیر فلت تلویزیون فیلیپس چگونه است؟

تعمیر برخی از قطعات تشکیل دهنده تلویزیون فیلیپس به دلیل ظرافت و تراکم بسیار قطعات استفاده شده در آن‌ها با چَشم غیر مسلح قابل تشخیص نیست. عموم تعمیرکاران تلویزیون‌ فیلیپس به منظور تعمیر این قطعات از ابزارهایی خاص و تجهیزات مخصوص که در مرکز مهیا و موجود است، بهره می‌گیرند. در مجموعه ما تعویض فلت پنل تلویزیون فیلیپس از آن دست خدماتی خواهد بود که کاملاً به واسطه‌ی بندینگ ماشین انجام می‌گیرد که در مرحله‌ی ابتدایی فلت آبخورده یا خراب از دستگاه و پنل جدا می‌گردد. حال در مرحله‌ی دوّم تعمیر تلویزیون فیلیپس فلت سالم با دستگاه بندینگ برروی پنل و برد آدرس پرس می‌گردد.

 

 • تعمیر پنل تلویزیون فیلیپس؛

شاید که به جرأت بتوان چنین بیان نمود که یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده از جانب ما تعمیر پنل تلویزیون فیلیپس است. البته که تنها داشتن دستگاه در این راستا کافی نبوده و ما تخصص موردنیاز را در اختیار خود داریم و آماده ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز هستیم. البته که قابل ذکر است تا به هنگامی که پنل دچار شکستگی نشود می‌توان امید به تعمیر تلویزیون فیلیپس خود داشت. امّا به محض شکستن پنل تلویزیون فیلیپس دیگر راهی در راستای تعمیر آن برجای نخواهد ماند و چنانچه احتمال موجود بودن پنل را بالا بدانیم حدوداً هشتاد درصد قیمت تلویزیون را باید به جهت تعمیر آن پرداخت کنید.

 • تعمیر تلویزیون اولد فیلیپس؛

سری جدید اِل اِی دی تلویزیون‌های فیلیپس نوع اولد آن است که بسیار بیشتر آسیب‌پذیرتر می‌باشند و نسبت به نوع دیگر این برند دچار خرابی‌های بیشتری می‌گردند که این موضوع باید از جانب شما مورد توجه قرار بگیرد. اولد، در واقع یکی از بهترین خصوصیات آن‌ها خم بودن پنل است که نتیجه‌ی این تغییر آن است که زمانی شما از کناره‌های تلویزیون هم به تصویر نگاهی اندازید، آن را چون نگاه کردن از روبه‌روی خود می‌بینید. شاید که این مهم‌ترین ویژگی‌های این سری از تولیدات تلویزیون فیلیپس می‌باشد.

 • تعمیرات اِل سی دی تلویزیون فیلیپس؛

تلویزیون‌های اِل سی دی فیلیپس جزئی از ابتدایی‌ترین نمایشگرهای صفحه تخت بود که وارد بازار فروش شد که بسیار هم مورد استقبال افراد واقع شد. چنانچه که اِل سی دی فیلیپس شما با مشکل و خرابی روبه‌رو شده است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از خدمات ما بهره‌مند شوید. عمده‌ترین خرابی تلویزیون‌های اِل سی دی عبارت است از؛ بهم‌ریختگی رنگ‌ها، خرابی گاهی اوقات سوختن بک لایت، مشکل پیکسل سوختگی و… که به هنگام مشاهده این قبیل از خرابی‌ها شما می‌توانید خود برای تعمیر تلویزیون فیلیپس با ما تماس بگیرید.

 • تعمیرات اِل سی دی تلویزیون فیلیپس؛

نوین‌ترین سری تلویزیون‌های تولیدی در سال‌های نه چندان دور تلویزیون‌های اِل اِی دی هستند که حقیقتاً هم در این صنعت تحولاتی عظیم رقم زد. شاید هم بیشترین فراوانی را در خانه‌ی ما داشته باشد. خرابی‌های این مدل‌ها بسیار متفاوت از همدیگر است که تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس، تعمیر مین برد فیلیپس و نیز تعمیر پنل تلویزیون فیلیپس از جمله خدمات ارائه شده از جانب ما به شما عزیزان خواهد بود.

هزینه تعمیر تلویزیون فیلیپس چقدر است؟

چنانچه که تلویزیون فیلیپس شما از قابلیت تعمیر و ترمیم برخوردار باشد از نظر هزینه می‌تواند بسیار مقرون به صرفه‌تر باشد. چرا که نیاز به تعویض قطعات آسیب دیده نخواهد بود. قیمت تعمیر اقسام گوناگون قطعات تلویزیون از جانب کارشناسان ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تنها با مقایسه حدودی قیمت تعمیر با خرید تلویزیون جدید به نتیجه‌ی لازم برای تعمیر تلویزیون دست پیدا کنید. البته که این قیمت‌ها بنابر میزان خسارت وارده به تلویزیون فیلیپس شما می‌تواند تغییر نماید.

تعمیر تلویزیون فیلیپس در تهران:

اگر که شما عزیزان در تهران حضور دارید، تفاوتی ندارد که در کدام‌یک از گوشه‌ی این شهر بزرگ باشید. تنها کافی است به هنگام روبه‌رویی با اشکال در تلویزیون فیلیپس خود با ما تماس حاصل فرمایید. این ما خواهیم بود که می‌توانیم به شما در راستای تعمیر تلویزیون فیلیپس خود خدمت رسانی کنیم.

درج دیدگاه