5/5 - (1 امتیاز)

فوریه 4, 2020

5/5 - (1 امتیاز)

بدون تردید هیچ یک از شما دوست ندارید که با خرابی تلویزیون، ناچار به انتخاب جایگزین برای آن شوید. قیمت تلویزیون بسیار بالا است و جهت تهیه یک تلویزیون جدید، باید هزینه به‌سزایی را پرداخت کنید. امّا این در حالی است که با تعمیر تلویزیون سونی می‌توانید، البته به حالت درست و ‌حرفه‌ای، تا به مدّت‌ها بعد هم از این دستگاه بهره گیرید. تعمیرات تلویزیون سونی، از عیب‌یابی آن آغاز می‌شود و بعد از ترمیم و یا تعویض قطعات صدمه دیده، در پایان به برطرف گردیدن ایرادات آن منتهی می‌شود. آنچه که مهم خواهد بود این است که تعمیرکار تلویزیون سونی بتواند منشأ مشکلات را به خوبی شناسایی نموده و اقدامات تأثیرگذاری در راستای برطرف نمودن آن‌ها به انجام رساند. ما شما را در امتداد متن با فرآیند تعمیرات تلویزیون سونی آشنا می‌نماییم.

 

تعمیر تلویزیون سونی در محل:

هنگامی که با مشکلاتی در تلویزیون روبه‌رو می‌شوید، حمل نمودن تلویزیون سونی تا به نمایندگی تعمیر تلویزیون دغدغه‌ی بزرگی خواهد بود. چرا که شما باید هم هزینه‌ی بسیاری را برای حمل و نقل آن پرداخت بنمایید و هم زمان بسیاری را از دست خواهید داد. برای آن‌که شما با یک تیر چند نشان را هدف قرار بدهید، به گونه‌ای که هم تلویزیون شما با سرعت و کیفیت به‌سزایی تعمیر گردد و ملزم به جابه‌جایی و انتقال آن به مرکز تعمیر تلویزیون نشوید، می‌توانید از سرویس تعمیر تلویزیون سونی در منزل برخوردار شوید.

تنها کافی است شما دوستان عزیز با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی تعمیرکار تماس حاصل فرمایید تا تکنسین‌های این مرکز به نشانی مدّنظر شما اعزام گردند و به عیب‌یابی و برآورد هزینه تعمیر این دستگاه مبادرت ورزند. پس از آن به هنگامی که با هزینه تعمیرات تلویزیون سونی خود مشکلاتی را نداشته باشید، روند تعمیرات تخصصی آن را شروع می‌نمایند.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

هزینه تعمیرات تلویزیون سونی:

هزینه مربوط به تعمیر تلویزیون سونی و یا هر برند دیگری، با استناد به گونه و مقدار خرابی رقم خورده آن متفاوت خواهد بود. چنانچه نیاز به تعویض قطعات باشد، قیمت قطعه نوین هم در هزینه پایانی تعمیرات حساب می‌گردد. اجزایی چون؛ پنل، قیمت بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است و به هنگام تعویض آن‌ها بایستی مبلغ قابل توجهی را جهت تعمیر تلویزیون سونی پرداخت بنمایید. در زمان تعمیر قطعات تلویزیون، هزینه ترمیم پایین‌تر خواهد آمد و چندان نگران کننده نخواهد بود. گاهاً هم مشکل از قطعات نبوده و منوط بر تنظیمات می‌باشد‌‌. در این مواقع قیمت تعمیر تلویزیون سونی پایین‌تر از سایر شرایط است.

 

پذیرش تعمیرات تلویزیون سونی در منزل:

پذیرش تعمیر تلویزیون سونی در منزل، سرویسی بسیار کاربردی می‌باشد تا برای ترمیم اِل سی دی و یا اِل اِی دی خود، از خانه‌ی خود خارج نشوید. بعد از به ثبت رساندن تقاضای تعمیر تلویزیون سونی، همکاران ما به نشانی شما خواهند آمد. پس از عیب‌یابی تلویزیون، به هنگام امکان دستگاه در خانه‌ی شما تعمیر می‌گردد‌. چنانچه نیاز به تعمیرات تخصصی‌تر و بهره‌گیری از دستگاه‌ها و تجهیزات ویژه باشد، تلویزیون به تعمیرگاه انتقال پیدا کرده و در آن‌جا تعمیر خواهد شد. شما می‌توانید جهت برخورداری از این امکانات با ما در مجموعه تعمیرکار تماس حاصل فرمایید.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی در تهران:

تعمیر تلویزیون سونی در تهران و تمامی نقاط آن، توسط تکنسین‌های ما امکانپذیر است. مجموعه ما در تعمیرکار به پایانی‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در راستای عیب‌یابی و تعمیر انواع تلویزیون سونی تجهیز شده است و شما می‌توانید با اطمینان خاطر تلویزیون خود را جهت عیب‌یابی و تعمیر به ما واگذار کنید. شما می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که تکنسین و پرسنل ما بهترین‌ها را در اختیار شما خواهند گذاشت.

تعمیر مشکلات رایج تلویزیون سونی در تعمیرکار:

متداول‌ترین مشکلاتی که کاربران در تلویزیون سونی با آن روبه‌رو می‌شوند دربرگیرنده؛ قطع گردیدن صدای تلویزیون، ایجاد لکه‌های رنگارنگ در تصویر تلویزیون سونی، ایجاد نوار صورتی رنگ در قسمت بالایی تصویر، خاموش و روشن گردیدن ناگهانی تلویزیون سونی می‌باشد. چنانچه که شما هم از جمله کاربران تلویزیون سونی می‌باشید به احتمال بسیار با یکی از مشکلات نام برده شده روبه‌رو شده‌اید که هم‌اکنون در حال مطالعه این نوشتار هستید. مطمئناً شما هم دوست دارید که مشکلات تلویزیون شما با سرعت بسیار بالایی به واسطه‌ی یک تعمیرکار خبره رفع و رجوع گردد. بدین هنگام تنها راه موجود روبه‌روی شما این خواهد بود که با یک مرکز تعمیر حرفه‌ای تماس حاصل فرمایید. بعد از برقراری تماس از جانب شما، تکنسین‌های ما به نشانی مدّنظر شما اعزام خواهد شد و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون سونی را با توجه و سرعت بالایی به شما عرضه می‌دهند.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون‌های سونی:

روند تعمیرات تخصصی تلویزیون‌های سونی هنگامی موفقیت آمیز خواهد بود و منجر به بازیابی عملکرد اصلی دستگاه شما خواهد شد که از علم و تجربه‌ی چندین ساله‌ی تعمیرکاران کارآزموده بهره‌گیری شود. عیب‌یابی درست نقش مؤثر و کلیدی در تعمیر تلویزیون سونی ایفاء می‌نماید‌. به هنگامی که تلویزیون معیوب مدّنظر به خوبی عیب‌یابی نگردد، امکان دارد هزینه‌های مربوط به تعمیر چندین برابر بشود و حتی خرابی به قسمت‌های دیگر سیستم هم سرایت می‌کند.

کارشناسان متخصص مرکز تعمیرات تخصصی تلویزیون‌های سونی با بهره‌گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن به ریشه یابی و وارسی دقیق و ریزبینانه‌ی تلویزیون می‌پردازند و سیستم شما را با تکیه بر استانداردهای روز جهانی تعمیر می‌نمایند. لازم به بیان می‌باشد که به هنگام غیرقابل تعمیر بودن قطعات تخریب گردیده‌ی دستگاه، تعویض با قطعه‌های شبیه به اورجینال انجام می‌شود‌.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر اقسام گوناگون مدل‌های تلویزیون سونی:

ما در تعمیرکار تمامی انواع گوناگون تلویزیون‌های سونی را تعمیر می‌نماییم. حال در صورتی که شما صاحب هریک از مدل‌های تلویزیون اِل سی دی و اِل اِی دی سونی هستید و تلویزیون شما به ایراد خورده است، نگران نبوده و هراس نداشته باشید. شما تنها با یک تماس تلفنی با کارشناسان متخصص ما می‌توانید بهترین افراد را در اختیار خود داشته باشید و تعمیر تلویزیون را در منزل تجربه کنید.

 • تعمیر تلویزیون اولد؛

کاربران تلویزیون‌های با نام اولد به خاطر داشته باشید که به هنگام بروز هر نوع عیب و ایراد در دستگاه خود، از انجام اقدام خودسرانه در راستای تعمیر و ترمیم آن اجتناب ورزید‌. اقدامات خودسرانه شما برروی تلویزیون نه تنها آن‌که خطاهای موجود در تلویزیون سونی را مرتفع نخواهد ساخت، بلکه امکان صدمه به دیگر قسمت‌های دستگاه و شدیدتر شدن اختلال آن را مهیا می‌سازد. شما می‌توانید سرویس‌های مربوط به این دستگاه را با حضور در مجموعه تعمیر تلویزیون سونی دریافت کنید.

 • تعمیر تلویزیون اِل سی دی سونی؛

به گونه‌ای جامع و کلّی در بینابین اشکالات به وجود آمده در پنل‌های اِل سی دی، ایده‌هایی که در اثر ورود ضربه و عوامل شبیه به آن (خراش گاهاً ساییدگی) رقم می‌خورد قابل تعمیر نمی‌باشد و تنها راه‌حل تعمیر تلویزیون اِل سی دی در این شرایط تعویض پنل تلویزیون سونی خواهد بود. به هر حال اگر که به هر دلیلی اِل سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی شده است و نیاز به تعویض آن دارید، می‌توانید با ما در مجموعه تعمیرکار همراه باشید.

 • تعمیر تلویزیون اِل اِی دی سونی؛

حال آن‌که در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون اِل اِی دی، قبل از هر اقداماتی، با بهره‌گیری از مدرن‌ترین شیوه‌های عیب‌یابی، گونه اشکال به وجود آمده در دستگاه شما، بررسی شده و شناسایی خواهد شد‌. طی مراحل بعدی، گونه تعمیر با استناد به مدل و فناوری استفاده شده در تلویزیون شما، انتخاب گردیده و با کسب اجازه از شما که صاحب دستگاه هستید، برروی اِل اِی دی پیاده سازی می‌شود.

 • چگونگی تعمیر تلویزیون پلاسما؛

خرابی‌های رقم خورده در پنل‌های پلاسما عمدتاً به حالت عدم وجود صدا و گاهی اوقات تصاویر و گاهاً هردوی آن‌ها می‌باشد. اشکال متداول دیگری که تعمیر تلویزیون پلاسما را الزامی می‌نماید دیدن خطوط عمودی در تصویر بوده است. به هر حال سرویس‌های تخصصی مربوط به این محصول نیازمند حضور شما در مجموعه تعمیرکار خواهد بود. قطعاً که شما با واگذار کردن تعمیر تلویزیون سونی خود به ما نادم نخواهید شد‌.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

بررسی جدول عیب‌یابی تلویزیون سونی:

به چه شکل شما می‌توانید منو عیب‌یابی تلویزیون سونی را فعال بنمایید! به واسطه‌ی این قسمت می‌توان درک کرد و متوجه شد که قبل از این چه مواردی از جانب دستگاه تحت عنوان اشکال معرفی گردیده است. طی مرحله‌ی ابتدایی تلویزیون شما را استندبای می‌نمایند و پس از آن دکمه دیس‌پلی را می‌زنند. بعد از زدن این دکمه، عدد پنج و پس از آن مثبت ولوم را فشار می‌دهند. در پایان کلید پاور را فشار می‌دهند تا تلویزیون شما روشن بشود. یا به بیانی بهتر و دقیق‌تر به منظور فعال نمودن قسمت منوی عیب‌یابی تلویزیون سونی با فشردن پشت سر هم دکمه‌های زیر فعال خواهد شد؛

DISPLAY + 5 + (+VOL) + POWER ON

اعداد موجود در جدول عیب‌یابی تلویزیون سونی هرکدام علائم چیزی می‌باشند و معنی خاصی را به خود اختصاص نداده‌اند. در اینجا عدد ابتدا، تعداد چشمک‌ها را نشان می‌دهد و عبارت مقابل آن معرف قسمت و یا قطعاتی می‌باشد که در برخورد با آن قطعه تعداد چشمک باید به سراغ آن رویم‌. عدد پایانی تعداد دفعاتی می‌باشد که این چشمک نشان داده شده است. بعد از فعال نمودن منوی عیب‌یابی تلویزیون سونی شما می‌توانید ضمن تشخیص مشکلات و ایرادات دستگاه، در زمان مناسب آن را از میان ببرید.

 

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون سونی:

بررسی و عیب‌یابی تلویزیون سونی، تعمیر اقسام گوناگون اِل سی دی و اِل اِی دی و سینما خانگی، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر، تعمیر و ترمیم برد، تعمیر برد پاور، تعمیر بک لایت، تعمیر تلویزیون سونی در منزل، اصلی‌ترین و پایه‌ترین خدمات تعمیر تلویزیون سونی است که به دارندگان مدل‌های گوناگون این محصول عرضه می‌شود. این خدمات بنابر تعمیرات صورت گرفته، حاوی ضمانت نامه معتبر است. یعنی آن‌که به هنگام بروز هر نوع ایراد، شما می‌توانید موضوع را طی مدّت زمان معین گردیده، پیگیری بنمایید‌.

 • تعمیر بک لایت تلویزیون سونی؛

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی هنگامی صورت می‌پذیرد که نور تصویر ارائه شده از تلویزیون مشکل داشته باشد. به عنوان نمونه؛ تصویر تیره رنگ و یا روشن بشود. گاهاً هم به گونه‌ای جامع هیچ گونه تصویری مقابل دیدگان شما نمایش داده نشود. به منظور تعمیر بک لایت بایستی ابتدا پنل باز گردد. البته که این کار نیازمند مهارت و دقّت بسیاری است و کوچک‌ترین اشتباه، به قیمت صدمه پذیری پنل تمام خواهد شد.

طی مراحل بعدی، لامپ‌هایی معیوب و پر عیب و نقص بک لایت ترمیم خواهد شد و یا تعویض می‌گردد. بدین اساس، مشکل بک لایت برطرف خواهد شد و تصویر بدون وجود هیچ نوع ایرادی پخش می‌شود. البته گاهاً ممکن است تعمیرکار را به جهت تعویض آن ملزم کند. بدین هنگام خواهد بود که تیم تخصصی ما در مجموعه تعمیرکار وارد کار شده و به جهت تعویض بک لایت شما اقدام می‌کنند. بهتر است خاطر نشان شویم که متخصصین ما در تعمیر تلویزیون سونی تماماً از قطعات اورجینال و فابریک بهره می‌گیرند.

 • تعمیر پاور تلویزیون سونی؛

چنانچه که تلویزیون شما دیر روشن می‌گردد، به احتمال بسیار پاور آن سوخته است و یا به هر علّتی دیگر از کار افتاده است. نشانه دیگر خرابی پاور که تنها تعمیرکاران توانایی تشخیص و شناسایی آن را دارند، خرابی در قسمت ترانزیستورها است. یعنی تنها به هنگام عیب‌یابی تلویزیون سونی معین می‌گردد که ترانزیستورها درست کار می‌نمایند‌‌ و یا درست کار نمی‌کنند!

چشمک زدن چراغ اِل اِی دی تلویزیون و نیز روشن نشدن دستگاه هم می‌تواند بیانگر خرابی پاور آن باشد‌. در این قبیل از موارد می‌توان با تعمیر پاور تلویزیون سونی مشکل به وجود آمده را برطرف نمود. بهتر می‌باشد قبل از به انجام رساندن هرگونه اقداماتی، با تکنسین‌های تعمیر تلویزیون سونی تماس حاصل فرمایید تا دستگاه را به گونه‌ای تخصصی بررسی کرده و عیب‌یابی بنمایند. نگران نباشید چرا که ما در تمامی مواقع همراه شما در این راستا خواهیم بود.

 • تعمیر تیونر تلویزیون سونی؛

قطع گردیدن پی در پی تصویر و صدای تلویزیون سونی، اغلب بیانگر خرابی قطعه‌ای به اسم تیونر می‌باشد. خرابی یکی از ترانزیستورهای MOSFET، دوآل گیت، آی سی TDA5331، نیز آی سی SDA 3202 فیلترهای جدا کننده سه باند و نیز فیلتر میان گذر خروجی تیونر موجب بروز مشکل و اختلال در کارکرد این قطعه خواهد شد. علاوه بر تمامی این‌ها به هنگام قطع شدن کامل تصویر و نمایش پیغام عدم سیگنال هم بایستی در فکر تعمیر تیونر تلویزیون سونی خود باشید.

 • تعمیر مین برد تلویزیون سونی؛

تلویزیون‌های نسل جدید برند سونی حاوی بردهای متعددی می‌باشند که هریک از این بردها مسئولیتی را برعهده خود دارند. مین برد و یا برد مادر به گونه‌ای اصلی‌ترین و پایه‌ترین قسمت در تلویزیون سونی به شمار می‌رود.‌ برروی مین برد پردازشگر تلویزیون و حافظه رم و ورودی و خروجی‌های گوناگون چون؛ صدا و تصویر و یو اِس بی و… واقع می‌شود.

خرابی مین برد تلویزیون برند سونی، اغلب به علّت بهره‌گیری از کابل HDMI می‌باشد که اورجینال دستگاه نمی‌باشد و بی‌کیفیت است. به هنگام خرابی این قسمت از دستگاه، هم امکان تعویض آن و هم امکان تعمیر مین برد تلویزیون سونی امکان‌پذیر خواهد بود. در رابطه با این دو سرویس بد نیست به این نکته توجه داشته باشید که تعویض مین برد تلویزیون سونی، در مقایسه با قیمت کلّی این دستگاه، مقرون به صرفه بوده و چندان هم بالا نیست. به هرحال تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و تعویض مین برد تلویزیون سونی و دیگر برندهای موجود در این دستگاه با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سونی ممکن خواهد بود. تنها کافی است شما عزیزان با تکنسین‌های ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید‌.

 • تعمیر پنل تلویزیون سونی؛

تعویض پنل اِل سی دی تلویزیون سونی، به عبارتی پایانی‌ترین راه‌کار پیشنهادی ما در تعمیر تلویزیون سونی، بدان دسته از مراجعانی می‌باشد که پنل آن‌ها شکسته شده است و یا دچار صدمه بسیار جدی گردیده است. شکستگی در قسمت پنل تلویزیون سونی (که در نتیجه ضربه، افتادن و موارد شبیه بدان رقم می‌خورد)، آب خوردگی پنل تلویزیون سونی (که در نتیجه نفوذ مایعات رسانا به درون تلویزیون‌های سونی رُخ می‌دهد و در پایان منجر به ورود صدمه به فلت‌های انتقال دهنده تصویر می‌گردد.)

خرابی در قسمت تصویر تلویزیون سونی (بروز ایراداتی چون؛ خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر عملکرد و استهلاک دستگاه رقم می‌خورد.) و.‌.. قسمی از ایرادات و اشکالاتی می‌باشد که در پنل تلویزیون‌‌های اِل سی دی و اِل اِی دی رُخ می‌دهد و تعویض و یا تعمیر پنل تلویزیون را برای شما الزامی می‌کند‌. به گونه‌ای کلّی و جامع در بینابین اشکالات به وجود آمده در قسمت پنل ایراداتی که بر اثر ضربه و عوامل شبیه بدان (خراش و یا ساییدگی) در پنل تلویزیون به وجود می‌آید قابل تعمیر نیست و تنها راه‌حل در راستای برطرف نمودن آن در این شرایط، تعویض پنل تلویزیون سونی خواهد بود.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

 

 

 • تعمیر فلت تلویزیون سونی؛

در میانه‌های انواع گوناگون خدمات و سرویس‌های منوط بر تعمیر تلویزیون سونی، خدمات مرتبط با تعمیر نیز تعویض اِل اِی دی و اِل سی دی جزئی از گران‌قیمت‌ترین ها محسوب می‌شود‌. بنابراین این دو سرویس، تعمیرات منوط بر تعویض فلت تلویزیون سونی به علّت نیاز به بهره‌گیری از دستگاه‌ها و قطعات خاص جزئی از خدمات گران قیمت تلویزیون محسوب می‌شود. ما می‌توانیم عمده‌ترین دلیل خرابی فلت را در آب خوردگی جای بدهیم. البته که در این بینابین عوامل دیگری چون؛ استهلاک قطعات، ورود ضربه به دستگاه و مواردی از این قبیل نیز منجر به خرابی فلت تلویزیون خواهد شد. به هنگام بروز ایراد و اشکال در این ناحیه از دستگاهِ خود، شما می‌توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر فلت را با ما تجربه کنید.

 • تعمیر آب خوردگی تلویزیون سونی؛

آب خوردگی تلویزیون سونی به هر علّت که رُخ دهد، ابتدایی‌ترین کار پیشنهادی از جانب کارشناسان متخصص ما، خاموش نمودن تلویزیون سونی خود و امتناع از روشن کردن دوباره آن خواهد بود. ضمن آن‌که با به انجام رساندن این کار باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به مجموعه تعمیرکار برسانید و یا با تکنسین‌های ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت به منظور تعمیر تلویزیون سونی در محل حضور به عمل آورند. متاسفانه خبر بد ما به شما این است که به هنگام شدید بودن آب خوردگی تلویزیون سونی، آن نیز غیرقابل تعمیر خواهد بود. ضمن این موضوع که، در اغلب موارد به علّت بی‌توجهی از جانب کاربران و عدم حضور به موقع در تعمیرکار، تعمیر پنل آب خورده تلویزیون، تنها با عوض نمودن آن امکان پذیر خواهد بود.

نتیجه گیری:

دوستان عزیز ما در این نوشتار از خود سعی نمودیم شما را با تعمیر تلویزیون سونی و جوانب گوناگون آن آشنا سازیم. ما در پایان این نوشتار از خود به شما خاطر نشان می‌شویم که در صورت بروز مشکل برای تلویزیون خود از هر برندی که باشد، دست به کار نشوید. تلویزیون در هر ناحیه از خود که دچار مشکل شده باشد، به جهت برطرف شدن آن به یک تعمیرکار حرفه‌ای و کارآزموده نیاز دارد. ممکن است که شما تنها کار و هزینه‌ی برجای مانده را دو چندان کنید؛ توصیه ما به شما دوست عزیز تماس با مجموعه تعمیرکار در راستای بهره‌مندی از خدمات تعمیر انواع گوناگون تلویزیون‌های سونی در محل زندگی خود است‌‌.

درج دیدگاه