فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

فوریه 4, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

چنانچه که تلویزیون ایکس ویژن شما دچار برخی از مشکلات شده است که نمی‌توانید همانند گذشته از آن کسب لذّت کنید، تعمیرکار بهترین مجموعه در راستای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شما خواهد بود که می‌تواند به شما در این راستا کمک نماید. ارائه خدمات از جانب ما در محل انجام خواهد شد و تلاش این گروه بر این موضوع است که در راستای کاهش هزینه‌های تعمیر، تا به جای امکان بدون تعویض قطعات آن‌ها را تعمیر بنمایند. قابل ذکر می‌باشد که تعمیرات در این مجموعه با ارائه ضمانت نامه معتبر همراه خواهد بود. کیفیت خدمات تعمیر تلویزیون‌های ایکس ویژن درون این مجموعه با کمک کارشناسان باتجربه و تجهیزات به‌روز به دست آمده است و شما می‌توانید همین حالا در راستای سفارش و اطلاع از هزینه‌های تعمیر در این پشتیبانی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

عیب‌یابی به همراه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن:

چنانچه که تلویزیون ایکس ویژن شما در بهره‌گیری طولانی مدّت مستهلک گردید و یا هرگونه ایراد جزئی و کلّی دیگری درون آن رُخ داده است که در زمان تماشا حس لذّت بخش چندی پیش را به شما انتقال نداد، بدون هیچ‌گونه ترس و نگرانی و تردید با کارشناسان فنی سرویس تعمیرکار تماس حاصل فرمایید و مشکل به وجود آمده خود را مطرح بنمایید. کادر مجرب و کارآزموده ما می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن؛ تعمیر، تعویض، ترمیم و بازسازی قطعات تمامی مدل‌های تولید گردیده تلویزیون ایکس ویژن، چون تلویزیون‌های هوشمند این برند، پلاسما، اِل سی دی «تعمیر اِل سی دی ایکس ویژن» و اِل اِی دی «تعمیر اِل اِی دی ایکس ویژن» را برعهده خود گیرد و خدمات ممتاز و متفاوتی را در اختیار شما واقع نماید.

  • به عنوان نمونه؛

یکی از خدمات برجسته و بسیار حائز اهمیت ما و البته کاربردی، تأمین قطعات اورجینال و اصل برای تعمیرات تلویزیون‌های ایکس ویژن می‌باشد‌. «بالاترین سطح کیفیت قطعات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن». مهندسین و متخصصین فنی سرویس تعمیرکار در مرحله ابتدایی تعمیر، کلّیه‌ی توان خود را به کار گرفته است تا قطعه معیوب را تعمیر کنند و تنها هنگامی‌که قطعه معیوب غیرقابل تعمیر باشد، آن را با نمونه اصلی نوع خود و با کیفیت عوض نمایند‌.

 

تعمیر اِل سی دی و اِل اِی دی تلویزیون ایکس ویژن:

ایکس ویژن توانسته است با تأمین نیاز خریداران خود، برای خویش نامی دست و پا نماید. محصولات بسیاری را به فروش رسانده است و میهمان خانه‌ها و یا محل کار شما شده‌ است.

از آن سوی که تلویزیون چون دیگر وسایل برقی مصرفی در بطن خانه‌ها دچار استهلاک می‌گردد و یا در بهره‌گیری اشتباه ضربه می‌بیند، مبحث تعمیر آن بسیار حائز اهمیت خواهد بود. به عبارتی با سپری شدن عمر مفید هر برند تلویزیون نیاز به عیب‌یابی پیدا خواهد کرد و شما می‌توانید این موضوع را به کارشناسان تعمیر تلویزیون ایکس ویژن واگذار کنید. سرویس تعمیرکار این افتخار را دارد که اعلام نماید با بهره‌گیری از برترین و به روزترین متخصصان و مهندسین آشنا به حیطه تعمیر و عیب‌یابی اقسام تلویزیون‌های موجود در بازار کشور عزیزمان ایران و بهره‌گیری از ابزار و وسایل مخصوص روز دنیا توانسته است گام بلندی در حیطه‌ی خدمات‌رسانی به صاحبان این تلویزیون برداشته و اعتماد و رضایت آن‌ها را به دست بیاورد. تکنسین‌های فنی سرویس تعمیرکار با اشراف و تسلط تمام و کمال برروی کلّیه‌ی مدل‌های تلویزیون ایکس ویژن می‌توانند خدماتی متفاوت و با کیفیت را به شما عرضه نمایند.

حائز اهمیت‌ترین موضوعاتی که در این زمینه‌ها به چَشم می‌خورد این است که به هر تعمیرکاری در این میانه‌ها اعتماد ننمایید. زیرا مشکلات تلویزیون چنانچه به دست افراد غیرمتخصص و غیرمتبحر واگذار بشوند گسترده‌تر گردیده و در برخی از موارد هم غیرقابل برطرف گردیدن می‌شود. علاوه بر این‌ها برندهای گوناگون تلویزیون‌ در ساختار خود متفاوت می‌باشند و هریک نیاز به کارشناس مختص به خود را دارند. بهتر می‌باشد به منظور تعمیر تلویزیون ایکس ویژن با تکنسین‌های ما در تعمیرکار تماس حاصل فرمایید. این گونه درخواست شما به آسانی ثبت شده و اعزام تعمیرکار به محل زندگی شما صورت خواهد گرفت.

متداول‌ترین مشکلات مربوط به تلویزیون ایکس ویژن:

ما در این قسمت از مطلب خود به بیان چند عیب شایع و متداول تلویزیون ایکس ویژن پرداخته‌ایم. حال راه‌حل‌هایی که شما می‌توانید آن‌ها را هم انجام بدهید، بیان داشته‌ایم. پاک گردیدن برنامه مین برد اِل سی دی که به علّت زدن فلش ویروسی وارد سیستم خواهد شد و برنامه اِل سی دی را خراب می‌نماید‌. به منظور تعمیر اِل سی دی‌هایی که برنامه آن‌ها پاک گردیده است باید ای سی حافظه اِل سی دی برای باری دیگر برنامه‌ریزی گردد‌. از جمله دیگر عیب‌های تلویزیون اِل سی دی خرابی برد مین اِل سی دی می‌باشد که آی سی کنترل کننده برد اِل سی دی «سی پی یو» خراب می‌گردد و برد اِل سی دی دیگر قابل تعمیر نخواهد بود. به منظور تعمیر اِل سی دی بایستی برد مین اِل سی دی عوض گردد که هزینه تعمیر تلویزیون بسیار خواهد شد.

تلویزیون شما صدا دارد ولی تصویر ندارد؟

اگر که در تعمیر تلویزیون ایکس ویژن این برای شما سؤال شده است که تصویر ندارد ولی صدا دارد، بیشتر خرابی در بخش بک لایت تلویزیون است که تعمیر تلویزیون در منزل صورت می‌گیرد. خرابی بک لایت در تلویزیون‌های اِل سی دی و اِل اِی دی متداول است. در تلویزیون‌های اِل اِی دی سری ایکس اِس ایکس ویژن خرابی بک لایت بیشتر به چَشم می‌خورد. البته که در برخی از موارد خرابی برد پاور منجر به از میان رفتن تصویر می‌گردد به این حالت که خروجی ولتاژ بک لایت قطع می‌گردد و تصویر تلویزیون سیاه خواهد شد. در این شرایط اگر که شما به خوبی دقّت نمایید یک تصویر بسیار محو دیده می‌شود.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در قسمت بک لایت؛

تعمیر بک لایت در خانه کار بسیار سختی به نظر می‌رسد ولی متخصصان نمایندگی تعمیرکار برای آسوده‌تر بودن شما مشتریان عزیز این کار را درون خانه به مرحله‌ی انجام می‌رسانند. یک پرسش که بسیار مهم است این می‌باشد که هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در قسمت بک لایت به چه میزان است؟ خوب هزینه تعمیر این قسمت از تلویزیون ایکس ویژن به علّت وجود اِل اِی دی‌ها با کیفیت‌های متفاوت در بازار متفاوت می‌باشد ولی تلاش ما بر این موضوع است که باکیفیت‌ترین اِل‌ اِی دی‌ها را با قیمت بسیار مقرون به صرفه برای تلویزیون شما مورد استفاده قرار بدهیم و این مسئله که تلویزیون شما برای مدّت زمانی طولانی برایتان کار خواهد کرد، مهم خواهد بود.

خرابی بک لایت در تلویزیون‌های جدید ایرادی شایع می‌باشد و برای تمامی تلویزیون‌های کنونی رُخ می‌دهد و این پرسش مطرح می‌گردد که راهی برای این موضوع که بک لایت پس از تعمیر دوباره خراب نشود، وجود دارد! ما باید به این پرسش شما چنین پاسخ بدهیم که نمی‌توان بک لایت مادام‌العمر تولید نمود ولی می‌‌توان از بک لایت باکیفیت مرغوب بهره گرفت که چندین سال تلویزیون بدون هیچ گونه خرابی بک لایت کار نماید‌.

تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس‌ ویژن؛

اگر که تعمیر تلویزیون ایکس‌ ویژن شما مربوط به برد پاور است، با ما همراه بشوید. چگونه و به چه شکل می‌توان متوجه شد برد پاور خراب گردیده است. یک ایراد رایج در پاور این می‌باشد که تلویزیون دیرتر ریست می‌گردد و این خرابی برای تلویزیون‌های اتفاق می‌افتد که لااقل چهار سال از عمر آن‌ها گذر نموده است. زمانی این مشکل برای تلویزیون شما رُخ می‌دهد بهترین کار این خواهد بود که سریعاً به منظور تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود اقدام بنمایید. در غیر از این حالات ممکن است برد مین تلویزیون هم خراب بشود و هزینه تعمیر دستگاه شما چندین برابر گردد.

و امّا یک نشانه دیگر از خراب بودن برد پاور این می‌باشد که تلویزیون خاموش می‌گردد و هیچ نوع علائم حیاتی ندارد البته این عیب از برد مین هم می‌تواند باشد ولی احتمال آن بسیار کم خواهد بود. برد پاور مسئولیت ولت رسانی به کلّیه‌ی بخش‌های تلویزیون را دارد و با از کار افتادن این قسمت‌ها تلویزیون به گونه‌ای کامل خاموش خواهد شد.

دلیل خاموش شدن تلویزیون ایکس ویژن چه می‌باشد؟

در این مورد از تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بیشتر به قسمت پاور آن توجه می‌شود و برد پاور در بیشتر مواقع قابل تعمیر خواهد بود. تعمیر برد پاور در منزل و محل شما قابل انجام است. تعمیر با قطعات اصلی و ارائه گارانتی از جانب تکنسین‌های ما صورت می‌پذیرد. احتمال خرابی مین برد هم وجود دارد. خرابی مین برد اکثراً در تلویزیون‌های اِل اِی دی رُخ می‌دهد. تعمیر مین برد نیازمند دستگاه‌های پیشرفته است‌.

 

تلویزیون ایکس ویژن بسیار دیر روشن می‌شود!

دیر روشن گردیدن تلویزیون در بیشتر موارد مربوط به برد پاور خواهد بود. این خرابی‌ها بیشتر در تلویزیون‌های اِل سی دی وجود دارد. با عوض نمودن قطعات فرسوده و از کار افتاده برای پاور مشکلات شما برطرف خواهد شد‌. در برخی از موارد این خرابی از مین برد تلویزیون است. بدین هنگام بهتر خواهد بود برد تلویزیون ایکس ویژن شما عوض بشود. در این هنگام بهتر است نگران نباشید. چرا که تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شما در منزل و در محل انجام خواهد شد. تعمیرات ارائه شده از جانب ما دارای گارانتی و خدمات پس از ارائه است.

ممکن است چراغ پاور تلویزیون ایکس ویژن چشمک بزند ولی روشن نشود!

چشمک زدن چراغ پاور امکان دارد دلایل متعددی داشته باشد. با اکتفاء به ابعاد و مدل تلویزیون دلیل ها متفاوت خواهد بود. یکی از دلایل موجود خرابی بک لایت تلویزیون ایکس ویژن است. این عیب بیشتر در تلویزیون‌های سری دی رُخ می‌دهد. حال یکی دیگر از دلایل اتفاق افتادن آن، خرابی برد پاور تلویزیون است. به هنگامی‌که با این مشکلات روبه‌رو شدید بهتر خواهد بود که تلویزیون خود را خاموش نمایید و با تعمیرکار در راستای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود تماس بگیرید.

شکستن پنل تلویزیون ایکس ویژن؛

از جمله شایع‌ترین عیب‌های تلویزیون ایکس ویژن در نوع اِل سی دی شکستن پنل تلویزیون می‌باشد که به منظور تعمیر اِل سی دی باید پنل تلویزیون شما عوض بشود که هزینه تعویض اِل سی دی حدوداً هشتاد درصد قیمت تلویزیون تمام خواهد شد‌. بهتر است به شما این گونه بگوییم که به هیچ وجه تلویزیون دارای پنل شکسته قابل تعمیر نخواهد بود. بهتر می‌باشد‌ در راستای پیش‌گیری از شکستن پنل از محافظ صفحه نمایشگر بهره گیرید.

تلویزیون ایکس ویژن برروی چراغ پاور مانده است و روشن نمی‌شود؟

این خرابی در تلویزیون‌های ایکس ویژن نمونه‌های اِل سی دی بیشتر مربوط به برد پاور خواهد بود ولی در نوع تلویزیون‌های اِل اِی دی بیشتر به برد مین بازمی‌گردد. برد پاور تلویزیون اِل سی دی ایکس ویژن در بیشتر مواقع قابل تعمیر خواهد بود. تعمیر برد مین در برخی موارد امکان پذیر خواهد بود.

تلویزیون ایکس ویژن شما صدا ندارد؟

خرابی مربوط به صدای تلویزیون به قسمت برد مین بازمی‌گردد و امکان دارد بلندگوی دارای برخی از اشکالات باشد. البته که احتمال خراب بودن بلندگو تلویزیون‌های اِل اِی دی بسیار کم بوده و بیشتر به برد مین بازمی‌گردد. البته در برخی از موارد امکان تعمیر تلویزیون ایکس ویژن و درست نمودن برد مین آن ممکن نیست؛ به گونه‌ای که باید برد مین عوض شود. در تلویزیون‌های مدل اِل سی دی ایکس ویژن احتمال خرابی بلندگو در صورت استفاده بلند مدّت وجود دارد.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن پنل خراب و با خط افتاده؛

پیکسل چسبیده از جمله پیکسل‌هایی می‌باشد که در صفحه نمایشگر مانیتور اِل سی دی خراب گردیده است‌. پیکسل چسبیده شده به حالت نقطه‌ای به رنگ ثابت خواهد بود و بدون هیچ گونه هدف دائمی به حالت روشن می‌ماند. پیکسل چسبیده در واقع بیشتر در زمینه‌های سیاه و سفید و به حالت تک رنگ آبی و یا قرمز و گاهاً زرد به حالت تک رنگ بدین شکل رُخ می‌دهد. بعضی از کاربران هستند که پیکسل چسبیده را سوخته متصور می‌شوند. گاهاً امکان دارد که یکی از رنگ‌های داخلی پیکسل خاموش گردیده باشد و پیکسل به حالت سیاه دیده شود.

 

تلویزیون ایکس ویژن شما بعد از تنها چند ساعت خاموش می‌شود؟

خاموش گردیدن تلویزیون ایکس ویژن بعد از یک زمان معین، اغلب مربوط به تنظیمات آن خواهد بود. بنابراین در این هنگام شما باید تایمر تلویزیون خود را بررسی بنمایید. تلویزیون بعد از تنها چند ساعت کار نمودن خاموش می‌گردد و این خرابی بیشتر منوط بر برد پاور تلویزیون است که تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل شما صورت خواهد گرفت.

پاک شدن برنامه تلویزیون ایکس ویژن چگونه رُخ می‌دهد؟

تلویزیون بعد از چند مرتبه روشن و خاموش شدن نیازمند تنظیمات دوباره خواهد بود. این خرابی از مین برد تلویزیون است و تعمیر مین برد در خانه و محل شما صورت خواهد گرفت. این نوع از خرابی غالباً در تلویزیون‌های رسیور دار صورت می‌گیرد. از جمله حائز اهمیت‌ترین دلایل رُخ دادن این مشکل فرسوده شدن قطعات روی مین برد است. با عوض نمودن این قطعه مشکل شما حل خواهد شد.

تلویزیون ایکس ویژن خاموش شده است؟

خاموش شدن تلویزیون می‌تواند دلایل بسیاری را داشته باشد. ابتدایی‌ترین موضوعی که باید مورد وارسی قرار بگیرد، محافظ برق و البته کابل برق است. تلاش کنید تلویزیون خود را با یک پریز برق دیگر تست بنمایید تا از ورود برق بدان اطمینان خاطر کسب کنید. به هنگامی که برق ورودی تلویزیون شما هیچ گونه ایرادی نداشت، به احتمال بسیار بردهای تلویزیون دچار برخی از مشکلات شده است و باید تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به واسطه‌ی تکنسین‌های ما صورت پذیرد.

ارائه گارانتی در راستای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن؛

ضمانت خدمات یک مسئله بسیار حائز اهمیت در حیطه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن است. حال با ارائه ضمانت نامه رسمی پس از تعمیرات در راستای اطمینان خاطر شما عزیزان، اعتمادها بیشتر جلب خواهد شد. در واقع این ضمانت نامه به جهت اطمینان خاطر شما از عدم خرابی دوباره تلویزیون از ناحیه‌ی خراب شدن است. یک نکته‌ای که لازم است شما عزیزان مدّنظر قرار بدهید این است که مرکز ارائه دهنده ضمانت نامه باید اعتبار داشته باشد. ما به شما خاطر نشان می‌شویم که از تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود در مراکز نامعتبر امتناع ورزید. چرا که آن‌ها می‌توانند مشکلات بیشتری را برای شما به ارمغان آورند. چنانچه که ضمانتی از جانب تعمیرکار در اختیار شما قرار نگیرد، تعمیر انجام شده ارزش چندانی نخواهد داشت و احتمال خرابی تلویزیون ایکس ویژن و صدمه رساندن به دیگر بخش‌های آن هم وجود دارد.

تعمیرکار با وجود تخصص و بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات در راستای جلب اعتماد مشتریان ضمانت نامه کتبی در اختیار شما خواهد گذاشت. حال به هنگامی که خرابی تلویزیون شما در مدّت زمان ضمانت نامه از همان ناحیه تکرار بشود، این مجموعه بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای از شما، مشکل به وجود آمده را برطرف خواهد کرد.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تهران:

تعمیرکار در تمامی جای جای تهران در حال ارائه خدمات پیشرفته است تا شما بتوانید بهترین نوع خدمات را دریافت کنید. نگران نباشید، چرا که تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل موردنظر شما اعزام خواهند شد. ما این امکان را برای شما به ارمغان آورده‌ایم که با مجموعه ما تماس گرفته و خواستار تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل شوید. این‌گونه تکنسین‌های ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل مدّنظر شما اعزام خواهند شد. بهتر است بگوییم که مرکز تخصصی ما یکی از بهترین‌ها در گستره‌ی تهران است. چرا که خدمات خود را به همراه پیشرفته‌ترین تکنولوژی ارائه می‌دارد و خدمات خود را گارانتی می‌کند. ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شما در منزل انجام شود، حال اگر که در راستای تعمیر به برخی تجهیزات نیاز باشد، با رعایت جوانب احتیاط تلویزیون شما به مرکز تعمیر ما با رضایت شما انجام می‌شود.

شما دوستان تنها با برقراری یک تماس با ما، می‌توانید تلویزیونی نو در اختیار خود داشته باشید‌.

درج دیدگاه