فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
5/5 - (1 امتیاز)

فوریه 4, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
5/5 - (1 امتیاز)

تلویزیون‌ها یکی از جامع‌ترین و البته شاید بتوانیم بگوییم الزامی ترین دستگاه‌های هر خانه هستند. بعضی از ما حتی به شنیدن همیشگی صدای تلویزیون عادت نموده‌ایم! اگر که گاهاً تلویزیون روشن نباشد یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌های خود را از دست می‌دهیم. البته بسیاری دیگر از افراد هستند که وابستگی بسیاری به این جعبه جادویی ندارند ولی به هر طریقه‌ای که باشد خرابی و یا عدم وجود تلویزیون حتی برای چند لحظه در روز می‌تواند به ما اثبات کند که وجود آن در خانه ضروریست! اگر که برند تلویزیون شما ال جی بوده و می‌خواهید تعمیر تلویزیون ال جی را بنابر علل وجود اشکال در آن انجام بدهید، با ما در ادامه این مطلب از تعمیرکار همراه باشید.

 

هر آنچه که لازم می‌باشد در ارتباط با تعمیر تلویزیون ال جی بدانید، عبارت است از:

این لحظه همان لحظه‌ای است که تمامی تلاش خود را نموده‌اید تا کار خود را زودتر به اتمام رسانید. میان راه بازگشت به خانه خود، تنقلاتی چون؛ تخمه، چیپس، پفک تهیه کرده‌اید. سریع‌السیر خودتان را به خانه رسانیده و شام را میل نکرده مقابل تلویزیون قرار گرفته‌اید تا بازی تماشایی ایران با یکی از تیم‌های عربی را ببینید! و برد شیرین ایران را تجربه کنید. به ناگاه چه شد! چرا روشن نمی‌شود؟ چرا به درستی کار خود را انجام نمی‌دهد! می‌دانم هم‌اکنون شما هم عصبی شده‌اید. ولی کار از کار گذشته است و بهتر می‌باشد‌ برای این‌که مسابقه برگشت فوتبال را از دست ندهید همین امروز به موضوع عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون ال جی اقدام بنمایید. هر تلویزیونی امکان دارد به هزاران علّت گوناگون دچار ایراد و اشکال گردد ولی در زمان خرید تلویزیون ال جی به گارانتی معتبر محصول به خوبی توجه داشته باشید، چرا که کار شما در این مواقع بسیار راحت‌تر خواهد شد. بگذریم، هدف ما از نگارش این مطلب بررسی مشکلات موجود در تلویزیون ال جی است و به منظور برطرف نمودن آن ها راه‌حل هایی را عرضه نموده‌ایم‌. اگر که شما نمی‌خواهید لذّت تماشای برنامه‌های تلویزیونی را از دست بدهید، وقتتان را تلف ننموده و ادامه‌ی مطلب را مطالعه کنید.

 • پرتکرارترین دلیل خرابی تلویزیون ال جی چه می‌باشد؟

ما به طریق تعمیرکاران خبره‌ای که در اختیار خود داریم، به خوبی می‌دانیم کدام یک از خرابی‌ها بیشتر برای تلویزیون‌ها رُخ می‌دهد! به احتمال بسیار مشکلی که برای تلویزیون شما رُخ می‌دهد بینابین همین مشکلات نام برده شده پیدا خواهد شد.

 • دلیل روشن نشدن تلویزیون ال جی چیست؟

ممکن است بیشتر مردم چنین فکر نمایند که روشن نشدن تلویزیون از آن قسم ایراداتی می‌باشد که خود آن‌ها نمی‌توانند این مشکل را در تلویزیون خود رفع و رجوع کنند. بنابراین حتماً در راستای تعمیر تلویزیون ال جی خود به مراجعه یک کارشناس نیاز دارند! ولی بهتر است ابتدا در این متن نکاتی که بیان گردیده است را مطالعه بنمایید و بعد از آن به هنگام برطرف نشدن مشکل کار خود را به یک متخصص بسپارید. این دسته از اشکالات مربوط به روشن نشدن تلویزیون ال جی، اغلب به علّت مشکل در کارکردهای برق رسانی دستگاه رُخ می‌دهد. ولی گاهاً هم امکان دارد ایراد در بخش سخت افزاری تلویزیون منجر به بروز این مشکلات گردیده باشد.

به گونه‌ای خلاصه می‌توانیم چنین بیان داریم که اگر مشکلاتی در برق رسانی و یا سخت‌ افزاری تلویزیون رُخ دهد، اشکالات به شکل‌های زیر می‌تواند نمایان گردد.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

_ تلویزیون ال جی شما روشن نمی‌شود؟

_ در تلویزیون‌های ال جی یک لحظه تصویر آمده و به ناگاه خاموش می‌شود.

_ چراغ پاور در تلویزیون ال جی شما چشمک می‌زند.

_ تلویزیون ال جی روشن و یا خاموش می‌شود.

_ بعد از گذر تنها چند ساعت تلویزیون ال جی خاموش می‌شود.

_ دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی چیست؟

_ تلویزیون ال جی به صورت خود به خود روشن می‌گردد.

هراس نداشته باشید ما در ادامه ی متن برای هریک از موارد بیان شده راه‌حل‌هایی را بیان خواهیم کرد‌.

تعمیر تلویزیون ال جی که اصلاً روشن نمی‌شود؛

مشتری‌هایی هستند که برای تعمیر تلویزیون ال جی و برطرف نمودن روشن نشدن تلویزیون ال جی خود با ما تماس می‌گیرند. این مشکل به هنگامی رُخ می‌دهد که اصلاً تلویزیون شما روشن نمی‌شود.

 • در این موارد حتماً ابتدا چک نمایید پریز و یا محافظ برق مشکلاتی نداشته باشد و بعد از آن دستگاه را به برق مستقیم وصل بنمایید تا متوجه گردید ایراد از محافظ است و یا تلویزیون شما!
 • توجه داشته باشید که در برخی از نمونه‌های قدیمی یک کلید پاور پشت و یا زیر دستگاه واقع شده است که لازم می‌باشد آن را برروی حالت روشن قرار بدهید. بنابراین حتماً و حتماً دکمه‌ی پاور دستگاه خود را روشن بنمایید.
 • چنانچه که شما دیدید فقط لگوی ال جی را نشان می‌دهد دیگر تصویری برروی تلویزیون ارائه نمی‌دهد، حتماً بایستی کار را به کاردان واگذار کنید تا تخصصی دستگاه شما چک بشود‌.
 • چنانچه که به گونه‌ای کلّی برق به دستگاه شما وارد نمی‌شود، دستگاه‌هایی چون محافظ برق را از تلویزیون قطع نمایید و آن را بررسی کنید که سالم می‌باشد و یا خیر! شاید که ایراد اصلاً از محافظ برق تلویزیون باشد.
 • در پایان اگر که تماماً تلویزیون شما روشن نمی‌شود، خبر خوب این خواهد بود که تعمیر تلویزیون ال جی در این شرایط نیز امکان دارد.

در تلویزیون‌ ال جی یک لحظه تصویر می‌آید و نیز خاموش می‌گردد؛

چشمک زدن چراغ پاور دستگاه و روشن نشدن تلویزیون‌های ال جی!

اگر که شما با دو مشکل کنار هم مواجه شدید، می‌توانید از راه‌حل‌های مشابه که در امتداد متن بیان خواهیم کرد، برای رفع این مشکلات اقدام بنمایید؛ جهت حل ایراد در این مورد حتماً ابتدا چک بنمایید پریز و یا محافظ برق مشکلی نداشته باشد و بعد از آن دستگاه را به برق مستقیم متصل نمایید تا متوجه بشوید ایراد از محافظ می‌باشد و یا تلویزیون! شاید که طی این موارد دستگاه شما هنگ نموده باشد. به هنگام برطرف نشدن این مشکل تنها کافی است تقاضای تعمیر تلویزیون ال جی خود را به ثبت رسانید تا در نزدیک‌ترین زمان جهت وارسی دستگاه شما در راستای تعمیر تلویزیون ال جی در محل رجوع گردد.

تعمیر تلویزیون ال جی در شرایطی که دکمه پاور چشمک زده ولی تلویزیون شما هیچ‌گونه تصویری را ندارد!

چنانچه که نداشتن تصویر در یک ورودی خاص باشد، دستگاه‌های جانبی چون سینما خانگی و… متصل به تلویزیون ال جی خود را جدا نمایید و آن‌ها را به خوبی چک بنمایید. اگر که دستگاه شما اصلاً روشن نمی‌شود برای این‌که از دلیل خرابی تلویزیون اطمینان خاطر داشته باشید، کار خود را به متخصصان ما واگذار کنید و تقاضای تعمیر تلویزیون ال جی خود را داشته باشید.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی که روشن و خاموش می‌گردد؛

مشتریان عزیز در راستای تعمیر تلویزیون و برطرف شدن مشکل خاموش و روشن شدن با ما در تعمیرکار تماس بگیرید. این حالت زمانی رُخ می‌دهد که تلویزیون ال جی شما روشن می‌شود نیز لوگوی شما نمایش داده می‌شود و پس از آن سریعاً خاموش می‌گردد. در اصطلاح بدین شرایط ریبوت می‌گویند. حقیقت ماجرا این می‌باشد که جایی در دل تلویزیون ال جی شما، قطعه‌ای به اسم مین برد وجود دارد. چنانچه که تلویزیون شما پی‌درپی ریبوت می‌گردد به احتمال بسیار همه چیز زیر سر همین مین برد می‌باشد و بایستی آن را برطرف نمایید. هم‌اکنون با بهره‌گیری از برخی ابزارآلات پیشرفته و امروزی چون؛ دستگاه ریبال و یا ریسولد می‌توان بسیاری از تعمیرات مین برد را به انجام رسانید. البته که همیشه نیازی به تعویض و جایگزین نمودن این قطعه نخواهد بود. گاهاً تنها با تغییرات نرم‌افزاری می‌توان تلویزیون را تعمیر نمود. البته که ریبوت گردیدن تلویزیون دلیلی دیگر نیز می‌تواند در خود داشته باشد و تنها مین برد محدود نمی‌گردد. به عنوان نمونه قطعه پنل نیز می‌تواند منجر به بروز این مشکل گردیده باشد. پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز این می‌باشد که ابتدا مراحلی که بیان شده است را پشت سر بگذارید. در غیر از این شرایط اگر که خودتان نتوانستید آن را برطرف کنید می‌توانید از کارشناسان متخصص ما برای این کار کمک دریافت کنید. قطعاً که متخصصان ما می‌توانند شما را در تعمیر تلویزیون ال جی یاری رسانند.

در این شرایط چک نمایید که آیا تلویزیون شما طی ساعت خاصی خاموش و روشن می‌شود!

 • امکان دارد تنظیمات تایمر تلویزیون خود را انجام داده باشید، در این شرایط تلویزیون با استناد به این‌که تنظیماتی از پیش انجام داده‌اید، روشن و خاموش خواهد شد.
 • چنانچه که دستگاه شما به صورت پشت سر هم خاموش و روشن می‌گردد امکان دارد مربوط به برق باشد و یا محافظ برق قطعی داشته باشد بنابراین حتماً محافظ را بررسی کنید.
 • دستگاه جانبی متصل به دستگاه خود را جدا بنمایید و آن‌ها را به خوبی چک کنید شاید که اصلاً مشکلی که الان به وجود آمده است برای آن‌ها باشد.
 • به همان شکل می‌توانید باتری کنترل را برای مدّت زمانی «به عنوان نمونه پانزده دقیقه» خارج نمایید تا بررسی کنید که آیا کنترل پیغام اشتباه به تلویزیون می‌دهد و یا نه!
 • به هنگامی‌که شما مجموعه موارد نام برده شده را انجام داده‌اید و مشکل برطرف نشد، احتیاج خواهد بود تا تعمیرکاران حرفه‌ای و کارآزموده ما تعمیر تلویزیون ال جی در منزل را انجام بدهند.

تعمیر تلویزیون ال جی که خود به خود رو به خاموشی می‌رود؛

امکان دارد که تایمر خاموشی تنظیم گردیده باشد، که منجر به خاموش گردیدن تلویزیون سر ساعات خاصی بشود. این مشکل را می‌توان از بخش تایمرها و یا تنظیمات ساعت تایمر خاموشی را لغو نمود.

دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی چیست؟

دلیل خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی چه می‌باشد؟ گاهاً ممکن است شما با این ایراد و اشکال روبه‌رو بشوید که خودکار تلویزیون شما خاموش بشود. ابتدا توصیه می‌کنیم راه‌حل‌های آن را بدانید؛

برخی از مدل‌های تلویزیون با استناد به مدّت زمانی که برای آن‌ها تعریف گردیده است چنانچه تغییر برنامه، ورودی و ولوم برروی دستگاه خود به انجام نرسانید به گونه‌ای خودکار خاموش خواهد شد. به منظور تغییر این مدّت زمان و یا خاموش نمودن این گزینه در مدل‌های SJ, UJ, LJ, UH, LH می‌توانید مراحل بیان شده در قسمت ذیل را انجام بدهید؛

تنظیمات عمومی، تایمرها، خاموش شدن خودکار برروی شرایط خاموش و یا  بازه‌ای متفاوت آن‌ها را قرار بدهید. به هنگام عدم رفع ایراد به وجود آمده تنها کافی است با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود تکنیسین‌های ما را مطلع بسازید تا تعمیر تلویزیون ال جی در خانه را تجربه کنید.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

خاموش شدن خودکار تلویزیون ال جی در بعضی دستگاه‌های سری WEBOS؛

ولی توجه داشته باشید که خاموش گردیدن مداوم و پی‌درپی بدون دلیل، نیاز به وارسی مواردی خواهد داشت که در بندهای پیش توضیح داده شده است. اگر که شما نتوانستید مشکل خود را حل کنید با ثبت تقاضای خود تعمیرکاران ما برای تعمیر تلویزیون ال جی حاضر خواهند شد.

تعمیر تلویزیون ال جی که به صورت خود به خود روشن می‌گردد؛

گاهاً امکان دارد با قطع و وصل گردیدن برق، تلویزیون خود به خود روشن بشود. این شرایط به علّت این‌که دستگاه کارکردی با عنوان روشن گردیدن خودکار دارد، تماماً طبیعی است و این حالت به حالت پیشفرض روشن است. همچنین این اشکال می‌تواند به علّت تایمر بیدار باش دستگاه نیز باشد که این موارد بایستی وارسی گردد. شما در این حالت می‌توانید برای تعمیر تلویزیون ال جی خود، تقاضای آن را از تعمیرکاران ما داشته باشید.

 

ایرادات مربوط به تصویر نداشتن تلویزیون ال جی؛

اختلال در تصویر تلویزیون می‌تواند به حالت‌های گوناگونی نشان داده شود. بهتر است شما بدانید که به چه دلیل این مشکل رُخ می‌دهد تا آن را وارسی بنمایید و برطرف کنید. خب بهتر است بدانید قطعه‌ی اصلی که مسئولیت نمایش تصاویر را دارد را برعهده خود دارد، ماژول تصویر به خود نام می‌گیرد. مشکلات تصویر هم اغلب می‌توانند به این قطعه یعنی ماژول تلویزیون و یا پنل که گران‌قیمت‌ترین قطعه تلویزیون می‌باشد، بازگردد. ولی بهتر است نگران نباشید و هراس نداشته باشید.‌ ما در این راستا می‌توانیم بهترین تعمیرکار تلویزیون ال جی را برای شما به همراه آوریم. به گونه‌ای جامع و کلّی تشخیص این موضوع که ماژول تلویزیون شما دچار برخی از مشکلات شده است یا خیر، اندکی سخت به نظر می‌رسد. البته راه‌هایی در این میانه وجود دارد که خودِ شما بتوانید به گونه‌ای شخصی در خانه این مشکل را تشخیص بدهید. ولی ما توصیه می‌کنیم تشخیص آن را به تعمیرکاران و متخصصان ما واگذار کنید. این کار به واسطه‌ی تعمیرکاران ما صورت می‌پذیرد که علاوه بر سهولت کار، سرعت تشخیص بسیار هم ایمن‌تر خواهد بود.

مشکل در تصاویر می‌تواند به حالت این ایرادات در تلویزیون ال جی به چَشم خورد؛

_ تلویزیون ال جی شما صدا دارد ولی تصویر ندارد.

_ تصویر تلویزیون ال جی کیفیت ندارد و یا کیفیت ارائه شده از آن بسیار پایین است.

_ دلیل شطرنجی شدن صفحه نمایشگر تلویزیون ال جی.

_ رنگ ارائه شده از تصویر تلویزیون ال جی چندان خوب نیست.

_ وضوح و روشنی تصویر تلویزیون ال جی بسیار پایین می‌باشد.

_ اندازه تصویر تلویزیون ال جی به هم ریخته و پریشان است.

ولی با این وجود اگر که شما می‌خواهید خود، سلامت ماژول را بررسی نمایید، می‌توانید از شیوه‌هایی که در امتداد متن برای هریک از ایرادهای بیان شده بالا عنوان می‌گردد، بهره گیرید.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی که تصویر ندارد؛

_ چک نمایید که تلویزیون روشن است.

_ دکمه منو و یا هوم را برروی کنترل فشار بدهید و بررسی کنید که تصویر منو ظاهر می‌شود و یا نه!

_ به هنگام انجام دادن این کارها و نبود تصویر بایستی تکنسین در راستای تعمیر تلویزیون اعزام گردد.

_ طی مرحله بعد بررسی کنید آیا دستگاه در ورودی دیگر تصویر دارد و یا خیر!

_ چنانچه که بررسی کردید و تصویر منو برروی تلویزیون ظاهر گردید با ورودی‌های دیگر چون؛ فلش، سی‌دی و… چک نمایید.

ولی گاهاً امکان دارد گزینه صرفه‌جویی در مصرف برق برروی حالت «نمایشگر خاموش» باشد که با فشردن یکی از دکمه‌ها تصویر دوباره نمایش داده می‌گردد. به هنگامی‌که تصویر وجود دارد، ولی کم نور می‌باشد سه بار پشت یک‌دیگر دکمه Mute برروی کنترل را فشار بدهید تا تنظیمات تصویر شما بازنشانی بشود. حال به هنگامی‌که موفق نشدید به قسمت تنظیمات وارد بشوید. گزینه صرفه‌جویی در مصرف برق را خاموش کنید اکنون حالت تصویر را برروی حالت درخشان واقع نمایید.

در چنین شرایطی که تلویزیون شما اصلاً تصویر ندارد، بایستی کارشناس متخصص ما را خبر بنمایید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون ال جی دارند، عیب اصلی را پیدا نموده و تعمیر تلویزیون ال جی را به انجام برسانند.

تصویر تلویزیون ال جی کیفیت ندارد و یا کیفیت ارائه شده از آن بسیار پایین است؛

تعمیر تلویزیون ال جی

دلیل شطرنجی شدن صفحه نمایشگر تلویزیون ال جی؛

به هنگامی‌که هریک از ایرادها در تصویر تلویزیون ال جی شما وجود داشته باشد، از راه‌حل‌های مشترکی که در امتداد متن در رابطه با آن‌ها صحبت خواهیم کرد، می‌توانید بهره گیرید. گاهی اوقات امکان دارد شما احساس کنید تصویری که دارید می‌بینید با کیفیت نمی‌باشد و یا کیفیت تصویر پایین می‌باشد. اغلب این مشکلات در تلویزیون به هنگامی می‌تواند رُخ دهد که تصویری که در حالت پخش است، تصاویر باکیفیتی نباشد. به عنوان نمونه؛ سیگنال‌هایی که از فرستنده‌ی ایران یعنی صدا و سیما و یا حتی تصاویر ماهواره‌ای و سی‌دی‌های کپی پخش می‌گردند، با وضوح و کیفیت کم هستند. از جمله راه‌حل‌ها این می‌باشد که بایستی سیگنال با شفافیت اِچ‌دی و فول اِچ‌دی به تلویزیون خود بدهید تا با کیفیت مطلوبی تصاویر را تماشا کنید. حال آن‌که با به انجام رساندن برخی تنظیمات شما می‌توانید کیفیت تصاویر را بهتر از پیش کنید.

 • در اینجا برای انجام تنظیمات لازم خواهد بود حالت تصویر در منوی تصاویر برروی حالت درخشان قرار بگیرد.
 • شفافیت اندکی پایین‌تر انتخاب گردد.
 • دمای رنگ به همراه گزینه‌ی رنگ را می‌توانید به دلخواه خود تنظیم نمایید.
 • با اتخاذ دکمه‌ی ok یا Info می‌توانید مشخصات تصویر ارسالی صدا و سیما را تماشا کنید. چنانچه که با اتخاذ این کلید معین گردید رزولوشن تصویر پایین می‌باشد، از این جهت کیفیت تصویر نیز پایین است و دستگاه ایرادی ندارد.
 • البته که در تلویزیون‌های جدید می‌توانید به گزینه‌ی تست تصویر در ناحیه‌ی پشتیبانی و یا تنظیمات تصویر روید و بررسی نمایید ایرادی به چَشم می‌خورد و یا خیر!

رنگ ارائه شده از تصویر تلویزیون ال جی چندان خوب نیست؛

جهت برطرف نمودن این مشکل مراحل زیر را پشت سر بگذارید‌؛

 • در بخش تنظیمات، تنظیمات تصویر، کیفیت تصویر را بررسی کنید و یک مرتبه ریست تنظیمات تصویر خود را به انجام برسانید.
 • سه بار دکمه mute برروی کنترل را فشار بدهید و پس از آن بازشناسی صدا و تصویر را تأیید بنمایید‌.
 • حالت تصویر خود را برروی حالت درخشان واقع نمایید و تنظیمات رنگ چون؛ دمای رنگ و یا نه رنگ و… را تنظیم بنمایید.

بهره گیری از این تنظیمات به منظور تنظیم دمای رنگ و ته رنگ برای مدّت زمانی است که با ایراد غیرطبیعی بودن رنگ‌ها روبه‌رو شوید که به انجام رساندن این تنظیمات اثرات بسیاری برروی تصویر دارد‌.

 • حتماً این موضوع را چک کنید آیا در تنظیمات رنگ، تمامی ورودی‌ها این مشکل به چَشم می‌خورد.
 • توجه داشته باشید که گزینه‌ی «اعمال برای تمامی ورودی‌ها» در منوی تصویر را اتخاذ بنمایید، تنظیمات تصویر برروی تمامی ورودی‌ها را انجام بدهید.
 • حال شما چک بنمایید که با چه دستگاه جانبی همانند؛ فلش، سینما خانگی و… تصویر را وارسی نموده‌اید. امکان دارد یک دستگاه جانبی ایراد تصویر در خود داشته باشد.
 • از بخش تست تصویر هم این مورد را بررسی نمایید.
 • به هنگام برطرف نشدن این ایراد لازم خواهد بود تعمیر تلویزیون ال جی از جانب تکنسین‌های متخصص ما به حالت تخصصی پیش رود.

 

وضوح و روشنی تصویر تلویزیون ال جی بسیار پایین می‌باشد؛

به هنگام برخورد با چنین موضوعاتی دقّت داشته باشید که با راه‌حل‌های بسیار ساده‌ای که در امتداد متن خواهیم گفت، خودتان می‌توانید مشکل تلویزیون در ارتباط با پایین بودن شفافیت تصویر را متوجه گردید‌.

 • در این هنگام حتماً یک فیلم با کیفیت برروی فلش بریزید و به تلویزیون وصل بشوید.
 • چک نمایید آیا تلویزیون تصویری که از فلش پخش می‌نماید را با کیفیت نمایش می‌دهد و یا خیر‌!

اگر که تصویر پخش شده برروی تلویزیون به واسطه‌ی فلش است، کیفیت داشته باشد که مشکل از شبکه صدا و سیما و یا تصویری بوده است که در آن هنگام در حال پخش بوده است. ولی چنانچه که تصویری که می‌بینید با فلش هم کیفیت نداشت در این موارد قطعاً برای این‌که از دلیل خرابی تلویزیون ال جی خود مطلع شوید، کار خود در راستای تعمیر تلویزیون ال جی  به یک فرد متخصص واگذار کنید.

اندازه تصویر تلویزیون ال جی به هم ریخته و پریشان است؛

هنگامی‌که شما با یک تصویر بهم ریخته روبه‌رو شدید، می‌توانید با اطلاعاتی که در امتداد متن در اختیار شما قرار می‌دهیم خود دست به کار شوید و اطمینان خاطر کسب کنید که آیا دستگاه شما ایرادی دارد و یا خیر؟

به هنگامی‌که در یک ورودی خاص چون فلش، سی‌دی و… مشکل وجود دارد، به این موضوع دقّت داشته باشید که دستگاه‌های جانبی نیز غالباً چنین تنظیماتی را دارند، بنابراین در دستگاه جانبی ابعاد تصویر خود را تنظیم بنمایید‌. همچنین به این موضوع هم توجه داشته باشید که به هنگام پخش تصاویر تلویزیونی در حالت ۹/۲۶ تصویر به حالت پهن و کشیده پخش می‌شود که یک موضوع کاملاً طبیعی خواهد بود.

 • در قسمت تنظیمات تلویزیون خود تصویر نسبت ابعاد تصویر خود را برروی حالت ۹/۱۶ قرار بدهید‌. اگر که مشکل تلویزیون شما برطرف نشد، حالت‌های دیگر را امتحان کنید.
 • به هنگامی‌که تمامی ورودی‌ها بدین حالت بود بایستی کار تعمیر تلویزیون ال جی را به متخصصان ما واگذار کنید.
تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی در تهران:

به منظور تعمیر تلویزیون ال جی در تهران در هر نقطه از شهر که باشید ما می‌توانیم با شما همراه شویم. تنها کافی است در راستای تعمیر تلویزیون خود در منزل و یا محل کار، با شماره تماس‌های درج شده، تماس حاصل فرمایید. ما به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که تلویزیون شما به بهترین حالت ممکن تعمیر خواهد شد.

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی!

اگر که شما در ارتباط با هزینه تعمیر تلویزیون ال جی سؤال دارید، باید بگوییم که آن نیز به مشکل دستگاه شما بستگی خواهد داشت. بنابراین در ابتدا باید ایراد دستگاه شما معین شود. در این هنگام خواهد بود که هزینه تعمیر تلویزیون ال جی شما معین خواهد شد. امیدواریم که ما توانسته باشیم اطلاعات مورد نیاز شما را در ارتباط با تعمیر تلویزیون ال جی در اختیارتان قرار بدهیم. شما می‌توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید‌.

درج دیدگاه