ارورهای ماشین لباسشویی بوش

  • 0

دفترچه های ترجمه شده به فارسی در صورت نیاز کلیک کنید

دفترچه های راهنما
در خواست تعمیر دارید؟
لطفا مدل دستگاه و نام را وارد کنید.
تیم تعمیرکار با شما ارتباط برقرار میکیند
*
*
*
ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی  بوش 

دستگاه ماشین لباسشویی بوش شما از کار افتاده است؟ در نمایشگر آن کد اخطار نشان می دهد؟ نمی چرخد و آبگیری آن با مشکل مواجه می شود؟

اگر شما نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنید و به دنبال نمایندگی مجاز تعمير ماشین لباسشويي بوش می گردید که با خیال راحت تعمیرات آن را به آنها بسپارید، کافیست با کارشناسان تعمیرکار تماس بگیرید.

تعمیرکار با بهره گیری از قوی ترین تیم تعمیرات لباسشویی بوش در ایران و همچنین پرسنل فوق متخصص و با تجربه خود می تواند بهترین تعمیر ماشین  لباسشویی بوش را با استفاده از قطعات ارجینال و اصلی برای شما انجام دهد.

تعمير مدل های مختلف (قدیمی و جدید) ماشین لباسشویی بوش را به متخصصین تعمیرکار

بسپارید.     ارورهای ماشین لباسشویی بوش

مشکلات لباسشویی بوش – Bosch که نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار ماهر دارند چیست؟

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

  • تخلیه نشدن کامل آب در ماشین لباسشویی بوش: 

        اگر ماشین لباسشویی شما آب را به درستی تخلیه نمی کند مشکل می تواند از پمپ تخلیه باشد ، معمولا در این حالت پمپ تخلیه دارای صدای بسیار                ناهنجاری می باشد که نشان دهنده خراب بودن آن است .

  • ثابت ماندن ماشین لباسشویی بوش بعد از آب گیری: 

        در صورتی که ماشین لباسشویی بوش شما بعد از عملیات آب گیری به درستی کار نکرد ، مشکل مربوطه می تواند از المنت این دستگاه باشد، در این            حالت ماشین لباسشویی شما ثابت مانده و عکس العملی نشان نمی دهد .

  • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش:

​      اگر ماشین لباسشویی شما بعد از این مرحله کار نکرد مشکل مربوطه می تواند از موتور باشد که به صورت چپ گرد و راست  گرد کار نمی کند .ارورهای ماشین لباسشویی بوش

  • باز نشدن درب لباسشویی بوش بعد از شستشو: 

      در صورتی که بعد از اتمام شستشوی ماشین لباسشویی بوش شما درب آن قفل و باز نشد به این معنی است که لباس ها داخل آن گیر کرده و شما می               بایست از ضامن اظطراری به منظور باز کردن درب آن استفاده نمایید ، این ضامن در کنار دریچه پمپ تخلیه قرار دارد ، در این مرحله درب را باز             کرده  و لباس ها را خارج کنید و منتظر رسیدن تکنسین های ما باشید .

  • گرم شدن و داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی بوش: 

      در صورتی که ماشین لباسشویی شما بیشتر از حد معمول و عادی گرم شد و یا گرمای آن به حد استاندارد نرسید، مشکل می تواند از بخش هیدرو استات          لباسشویی باشد، این قسمت وظیفه کنترل سطح آب در دیگ و یا لگن ماشین لباسشویی را بر عهده دارد ! که در صورت خرابی آن باید با ما تماس بگیرید،        تا تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما را انجام دهیم .

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش برای اعلام مشکلات خود از کد خطا یا ارور استفاده می نماید. هر ارور بیانگر یک مشکل در ماشین لباسشویی می باشد. با استفاده از ارورهای ماشین لباسشویی بوش می توانید مشکل دستگاه خود را پیدا کنید و حتی شاید خودتان بتوانید کار تعمیر ماشین لباسشویی خود را انجام دهید. پیشنهاد می کنیم برای برطرف کردن مشکل دستگاه خود حتما این ارور یا کد خطا را مطالعه کنید تا خیلی سریع تر مشکل دستگاه خود را پیدا و رفع نماید.و در صورتی که موفق به رفع اشکال دستگاه خود نشدید در نهایت با ما تماس بگیرید.

Er:01

Er:04

Er:05

Er:06

Er:07

Er:08

Er:09

Er:011

Er:12

Er:13

Er:14

Er:17

Er:20

Er:21

Er:22

Er:25

ارورهای ماشین لباسشویی بوش 

در صورت برطرف نشدن خطا از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید

مطالب مشابه:

ظرفشویی بوش   ساید بای ساید بوش

 

 


نظر خود را در مورد این پست بنویسید.