ارورهای ماشین ظرفشویی فریجیدر

ارورهای ماشین ظرفشویی فریجیدر

دفترچه های ترجمه شده به فارسی در صورت نیاز کلیک کنید

دفترچه های راهنما
در خواست تعمیر دارید؟
لطفا مدل دستگاه و نام را وارد کنید.
تیم تعمیرکار با شما ارتباط برقرار میکیند
*
*
*
ارورهای ماشین ظرفشویی فریجیدر

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید

ارورهای ماشین ظرفشویی فریجیدر

ارور ماشین ظرفشویی فریجیدر یا همان کد خطای ظرفشویی فریجیدر را همراه با دلیل ارور و عیب یابی برای شما عزیزان شرح دادهایم تا برای تعمیر ظرفشویی فریجیدر با آگاهی و دانش از خدمات نمایندگی تعمیرات فریجیدر بهره مند شوید .

گاهی اتفاق می افتد که هر ماشین ظرف شویی دچار خطاها و ارور هایی می شود که ما در این مقاله به بررسی ارورها و راه حل های درست کردن ماشین ظرف شویی فریجیدر می پردازیم.

 کد خطای I10 ماشین ظرف شویی فریجیدر

کد خطای I10 ظرفشویی فریجیدر یا همان ارور ماشین ظرفشویی فریجیدر را همراه با دلایل ارور و عیب یابی برای شما عزیزان شرح داده ایم .

علت ارور I10 ماشین ظرف شویی فریجیدر

این ارور از کنترل کننده جریان می باشد که دچار مشکل شده است و باعث نشان دادن این ارور روی صفحه نمایش شده است که باید کنترل جریان مورد بررسی قرار گرفته شود.

رفع ارور I10 ماشین ظرف شویی فریجیدر

ابتدا دستگاه را از پریز برق جدا کنید تا هنگام تعمیر دچار برق گرفتگی نشوید و سپس کنترل کننده جریان را بررسی کنید و مجدد بعد از تعمیر دستگاه را به برق بزنید.

کد خطای I20و I50وIF0 و I40 ماشین ظرف شویی فریجیدر

کد خطای I20و I50وIF0 و I40 ظرفشویی فریجیدر یا همان ارور ماشین ظرفشویی فریجیدر را همراه با دلایل ارور و عیب یابی برای شما عزیزان شرح داده ایم .

علت ارور I20و I50وIF0 و I40  ماشین ظرف شویی فریجیدر

زمانیکه تخلیه آب از ماشین ظرف شویی صورت نگیرد این ارور روی صفحه نمایش ماشین ظرف شویی نشان داده می شود. یعنی بعد از شستشو عمل تخلیه آب صورت نمی گیرد که باید بررسی شود.

رفع ارور I20و I50وIF0 و I40  ماشین ظرف شویی فریجیدر

ابتدا پمپ تخلیه بررسی شود که در صورتیکه خراب باشد مانع از تخلیه آب می شود. در صورت درست بودن سیم کشی ها و همچنین برد الکترونیک را هم بررسی کنید تا در صورت خراب بودن سریعاً تعمیر شوند.

ارورهای ماشین ظرفشویی فریجیدر

کد خطای I30  ماشین ظرف شویی فریجیدر

کد خطای I30 ظرفشویی فریجیدر یا همان ارور ماشین ظرفشویی فریجیدر را همراه با دلایل ارور و عیب یابی برای شما عزیزان شرح داده ایم .

علت ارور I30  ماشین ظرف شویی فریجیدر

در صورتیکه آب از ماشین ظرف شویی نشتی داشته باشد چه کم و یا چه زیاد این خطا و ارور روی ماشین ظرف شویی نمایش داده می شود.

رفع ارور I30  ماشین ظرف شویی فریجیدر

نشتی آب از ماشین ظرف شویی علت های مختلفی دارد. یکی از این علت ها می تواند ایراد از شناور کف ماشین ظرف شویی باشد.

کف ماشین ظرف شویی شناوری وجود دارد که وقتی آب بالا می آید تا حد مورد نظر که می رسد خاموش می کند در صورتیکه این عمل انجام نشود باعث نشتی دادن آب از ماشین ظرف شویی می شود.

از طرف دیگر دورتادور ماشین ظرف شویی واشری قرار دارد که عمل آب بندی را انجام میدهد در صورتیکه این واشر مشکل داشته باشد باعث نشتی آب از دورتادور ماشین ظرف شویی می شود.

ارورهای ماشین ظرفشویی فریجیدر

 کد خطای I60 ماشین ظرف شویی فریجیدر

کد خطای I60 ظرفشویی فریجیدر یا همان ارور ماشین ظرفشویی فریجیدر را همراه با دلایل ارور و عیب یابی برای شما عزیزان شرح داده ایم .

علت ارور I60 ماشین ظرف شویی فریجیدر

زمانیکه این ارور نشان داده شود به این معنی است که هیتر دچار مشکل شده است و باید سریعاً مواردی که مربوط به هیتر می شود را مورد بررسی قرارداد.

رفع ارور I60 ماشین ظرف شویی فریجیدر

برای رفع این ایراد، ابتدا المنت های موجود را بررسی کنید. ممکن است یک و یا تعدادی از المنت ها سوخته باشد و دچار خرابی هیتر شده باشد.

در صورتیکه خرابی از المنت ها نبود سیم کشی ها را بررسی کنید تا جایی مشکلی نداشته باشد و در نهایت می توانید مدار الکترونیک هم برسی کنید و با اهم سنج مقدار ها را اندازه گیری کنید. در صورت نیاز از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر بهره مند شوید .

ارورهای ماشین ظرفشویی فریجیدر

 

امیدواریم توانسته باشیم در صفحه ارور ماشین ظرفشویی فریجیدر با ارائه ارورهایی که در ماشین ظرف شویی فریجیدر اتفاق می افتد کمکی در رفع تعمیرات و حل ارورها داشته باشیم.

درصورت برطرف نشدن خطا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.

مطالب مشابه:

ارورهای ظرفشویی ال جی       ارورهای ظرفشویی سامسونگ    


نظر خود را در مورد این پست بنویسید.