فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

سپتامبر 14, 2019

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

ارورهای ساید بای ساید ویرپول

ارورهای یخچال فریزرهای پیشرفته بیشتر اشکالات به صورت کدهای خطاء نمایش داده می‌شود این ارورها کار تشخیص و تعمیر را آسان می‌کنند. در زیر ارور یخچال سای بای ساید ویرپول Whirlpool را به همراه توضیحات و راهنمای حل که خودتان هم می‌توانید انجام دهید را آورده‌ایم.

قبل از اینکه از اطلاعات جدول ارور زیر استفاده کنید دقت کنید که کدهای ارور برای کمک در یافتن علت مشکل استفاده می‌شوند و هیچ وقت جایگزینی برای مهارت‌های عیب‌یابی تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای نیستند. در‌ واقع کدهای خطا ممکن است دقیقاً قطعه‌ی معیوب را نشان ندهند. کد ارور فقط ایده‌ای یا سرنخی را برای شروع بازرسی در اختیار ما قرار می‌دهند. بنابراین در صورت مشاهده‌ی کد ارور با توجه به توصیه‌های ارائه شده اقدام نمایید اگر مشکل برطرف نشد برای بررسی و رفع ارور با مرکز تعمیرات لوازم خانگی ویرپول بگیرید.

ارورهای ساید بای ساید ویرپول

کد خطاء

وضعیت

بررسی / تعمیر

قطعه

d در صفحه نمایش یخچال

دامپر هوا گیر کرده است

برق یخچال را قطع کنید و دامپر هوا که جریال هوا از قسمت فریزر به یخچال را کنترل می‌کند را بررسی کنید. اگر دمپر هوا خراب است باید آن را تعویض کنید.

دامپر هوا

C در صفحه نمایش یخچال

ترمیستور محفظه‌ی یخچال (سنسور دما) خراب است

برق یخچال را قطع کنید و اگر وضعیت اتصال سیم‌های ترمیستور یخچال را بررسی کنید. اگر فیش سیم ایراد دارد آن را عوض کنید. ولی اگر همه چیز خوب به نظر می‌رسید، ترمیستور بخش یخچال را عوض کنید.

ترمیستور محفظه‌ی یخچال

C در صفحه نمایش فریزر

ترمیستور فریزر خراب است

برق یخچال را قطع کنید و اگر وضعیت اتصال سیم‌های ترمیستورز محفظه‌ی فریزر را بررسی کنید. اگر فیش سیم‌ها ایراد دارند آنها را عوض کنید. ولی اگر همه چیز خوب به نظر می‌رسید، ترمیستور بخش فریزر را عوض کنید.

ترمیستور محفظه‌ی فریزر

CF در صفحه نمایش فریزر

ارتباط بین یبرد کنترل اصل و رابط کاربری خراب است

برق یخچال را قطع کرده و اتصال فیش سیم‌ها در برد رابط کاربری و برد کنترل اصلی را چک کنید، فیش را در آورده و مجدداً وصل کنید. اگر فیش مشکل نداشت، باید کنترل رابط کاربری ر عوض کنید. اگر مشکل حل نشد، برد کنترل اصلی باید عوض شود.

کنترل رابط کاربری یا برد کنترل اصلی

دمای۱۸ F (یا –۸ C)درصفحه نمایش فریزر

شرایط دمای عادی بالا

مطمئن شوید که سیم برق یخچال به صورت صحیح به پریز برق وصل شده است. شرایط دمای بالا بیشتر موقعی که برق مشکل داشته باشد رخ می‌دهد. کلید‌های فریزر را فشار دهید تا دمای فریزر ریست شود تا اینکه فریزر سرد شده و به دمای نرمال برسد.

 

 
ارورهای ساید بای ساید ویرپول

درصورت بر طرف نشدن خطا از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید

مطالب مشابه
 
 
کد خطای CF در ساید بای ساید ویرپول نشانه چیست؟

ارتباط بین یبرد کنترل اصل و رابط کاربری خراب است

کد خطای C در ساید بای ساید ویرپول نشانه چیست؟

ترمیستور فریزر خراب است

ارسال دیدگاه