راضی بودی؟

فوریه 13, 2020

راضی بودی؟

ارورهای ساید بای ساید نف

جدول زیر شامل کدهای خطا ارور یخچال فریزر نف Neff می‌باشد. با در نظر گرفتن قطعه مرتبط با هر کد خطا می‌توانید به آسانی علت کد خطا را پیدا نموده و با تعمیر یا جایگزین کردن قطعه کد خطاء را پاک نمایید.

کد خطا _ ارور یخچال فریزر نف Neff

کد خطا معنی کد کد توضیح کد کد توصیه – بررسی/تعمیر
دما با مقدار تنظیم شده تفاوت دارد در بیشتر مواقع برق یخچال فریزر را برای پنج دقیقه قطع کنید. اگر دما خیلی بالا بود بعد از چند ساعت آن را دوباره بررسی کنید. اگر دما خیلی پایین بود بعد از چند روز دوباره بررسی کنید.
دیسپلی چیزی نشان نمی‌دهد دوشاخه یخچال فریزر در پریز نیست. فیوز پریده است. برقی ورودی و فیوزها را بررسی کنید.
E E در صفحه نمایش داده می‌شود ماژول الکترونیکی خراب است. با خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
صدای هشدار می‌آید و دمای در دیسپلی فریزر چشمک می‌زند بخش فریزر خیلی گرم است. مواد غذایی یخ زده ممکن آب شوند. محل تهویه پوشیده شده است. درب بخش فریزر باز است. مواد غذایی زیادی در بخش فریزر وجود دارد. دکمه alarm off/lock را فشار دهید تا چشمک‌زن خاموش شود. بیشترین دمایی که در عرض ۱۰ ثانیه فریزر به آن رسیده نمایش داده می‌شود. توجه: در این حالت می‌توانید مواد غذایی را دوباره منجمد کنید اگر مواد گوشتی و ماهی بیش از یک روز و دیگر مواد بیش از سه روز بالای دمای ۳ درجه سانتی‌گراد نبوده‌باشند.
چراغ داخلی روشن نمی‌شود سویچ چراغ برای فریزر یا یخچال گیر کرده است. لامپ سوخته است. سویچ چراغ را بررسی کنید.
صدای یخچال فریزر بعضی مواقعی کمی بلندتر می‌شود این یک خطا نیست٬ یخچال فریزر برای صرفه‌جویی در انرژی طراحی شده است.
یخچال ظرفیت سرد کردن ندارد. چراغ داخلی روشن نمی‌شود. ایراد در برق؛ فیوز پریده است؛ دوشاخه اصلی درست در پریزر قرار نگرفته است. برقی ورودی و فیوز‌ها را بررسی کنید.
واحد سرمایش خیلی زیاد و برای مدت طولانی روشن می‌شود درب یخچال فریزر خیلی باز و بسته می‌شود. مقدار زیادی مواد غذایی در حال فریزر شدن هستند. محل تهویه پوشیده شده است. درب را در مواقع غیرضروری باز نکنید. بیش از ظرفیت یخچال فریزر مواد غذایی را در آن قرار ندهید.
دمای یخچال یا فریزر خیلی پایین است دمای روی خیلی کم تنظیم شده است. دمای را روی درجه‌ی گرم‌تر قرار دهید. مواد غذایی یخ‌زده را با یک چیز غیرنوک‌تیز در‌آورید.
علی‌رغم زمان طولانی کارکرد، یخ ساخته نمی‌شود شیر آب بسته است. آب قطع شده است. فشار آب کم است. یخ‌ساز قطع شده است. یخ‌ساز و آب سردکن خاموش شده‌اند. شیر آب را بررسی کنید. یخ‌ساز را مجدداً روشن کنید.
علی‌رغم زمان طولانی کارکرد، یخ ساخته نمی‌شود بخش فریزر خیلی گرم است. دمای بخش فریزر را روی درجه‌ی پایین‌تر تنظیم کنید.
تکه‌های یخ در قسمت یخ‌ساز تولید نمی‌شوند یخ‌ها در کنار هم یخ زده‌اند. مخزن یخ را درآورده و خالی کنید.
تکه‌های یخ در خروجی یخ‌ساز یا یخ خردکن گیر کرده‌اند مخزن یخ‌ساز را در آورده و نوار نقاله را با دست بچرخانید و هر نوع گرفتگی را با یک تکه چوب تمیز کنید.
تکه‌های یخ آبکی هستند یخ‌ها به خاط مشکل برق آب شده‌اند یا درب فریزر درست بسته نشده است. یخ‌ساز را در آورده و تمیز و خشک کنید.
دیسپنسر آب کار نمی‌کند. شیر آب بسته است. آب قطع شده یا فشار آن خیلی کم است. شیر آب را بررسی کنید

ارورهای ساید بای ساید نف

تعمیر تخصصی یخچال فریزر نف Neff

اگر کد خطایی در یخچال فریزر نف Neff شما ظاهر شد یا یخچال فریزر شما درست کار نمی‌کند، برای بررسی، تعمیر و رفع کد خطا می‌توانید با ما تماس بگیرید.  در مرکز تعمیرات لوازم خانگی نف تعمیرکار ما گروهی از تکنسین‌های آموزش دیده و حرفه‌ای تعمیر یخچال فریزر نف Neff هستیم. خدمات تعمیری ما شامل سه ماه گارانتی است. اگر درخواست به صورت آنلاین فرستاده شود شامل ۱۰٪ تخفیف ویژه نیز خواهد بود.

در صورت برطرف نشدن خطا از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید

مطالب مشابه:

ارورهای ساید بای ساید ال جی          ارورهای ساید بای ساید بکو

 یخچال فریزر ال جی

[homepichPost]

درج دیدگاه