فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
5/5 - (1 امتیاز)

ژوئن 21, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
5/5 - (1 امتیاز)

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگ

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگ

در این مطلب آموزش کامل کلیدها و نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ همه مدل ها را توضیح میدهیم . شاید شما به تازگی یخچال ساید سامسونگ خریداری کرده اید و کار کلیدها و تنظیمات دما یا نشانگرها برای شما آشنا نیست و کلی سوال در ذهنتان است ما در این مطلب کاملا کار کلید ها و علامتهای نمایشگرها را شرح میدهیم تا به سوالات ذهنتان پاسخ دهیم .

آموزش کار با ساید بای ساید سامسونگ

 

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگ

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگ

۱- power freeze کلید سرما سازی سریع فریزر

از این کلید زمانی استفاده می شود که شما مواد غذایی تازه خریداری کرده اید مانند گوشت و سبزیجات و برای اینکه مواد زود منجمد شود و رنگ و بوی آنها تغییر پیدا نکند این حالت را فعال میکنید و سرما سازی سریع شروع می شود و در کمترین زمان مواد غذایی شما فریز می شود.

۲- freezer کلید تنظیم دمای فریزر

با فشار دادن این کلید میتوان دمای داخل فریزر را تنظیم کرد . دمای نرمال فریزر منفی ۱۸ یا منفی ۱۹ می باشد.

۳- Ice Type کلید تنظیم نوع یخ

با فشار دادن این کلید میتوانید نوع یخ خارج شده را از خروجی یخساز تنظیم کنید به این صورت که با فشار دادن و روشن شدن چراغ شماره ۱۰ یخ خروجی قالبی است و با فشار دادن دوباره و روشن شدن چراغ شماره ۱۱ یخ خردشده می باشد و با فشوردن دوباره این کلید و روشن شدن چراغ شماره ۱۲ یخساز خاموش می شود . که پیشنهاد ما این است که در فصل سرما که مصرف یخ صفر است یا زمان رفتن به تعطیلات یخساز را در حالت خاموش قرار دهید.

آموزش صفحه کلید ساید بای ساید سامسونگ

۴- power cool کلید سرما سازی سریع یخچال

این کلید برای سرما سازی سریع برای کابین یخچال می باشد هنگامی که شما حجم بالایی از مواد غذایی خریداری میکنید و خرید هفتگی خود را انجام میدهید به خاطر اینکه مواد غذایی فوری خنک شوند و از فاسد شدن جلوگیری ، یا ارزش غذایی خود را از دست ندهند این حالت را فعال میکنید تا سرما سازی سریع انجام شود.

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگ

۵- Fridge کلید تنظیم دمای یخچال

این کلید برای تنظیم دمای داخل یخچال می باشد . دمای نرمال داخل یخچال ۳ یا ۴ می باشد.

۶- child lock کلید قفل کودک

با یک بار فشار دادن این کلید قفل کودک فعال می شود و دیگر هیچکدام از کلید ها کار نمی کند، ولی برای غیر فعال کردن قفل کودک باید این کلید را ۳ ثانیه نگه دارید تا قفل صفحه نمایشگر غیر فعال شود.

۷- نشانگر power freeze

با روشن شدن این چراغ یعنی سرما سازی سریع فریزر فعال است.

۸- نشانگر power cool 

روشن بودن این چراغ به معنای فعال بودن کلید سرما سازی سریع یخچال است.

۹- نشانگر فیلتر تصفیه آب

سبز رنگ بودن این چراغ به معنای سالم بودن فیلتر آب می باشد ولی تغییر رنگ به قرمز یعنی وقت تعویض فیلتر تصفیه آب فرا رسیده.

۱۰- نشانگر یخ قالبی

۱۱- نشانگر یخ خرد شده

۱۲- نشانگر خاموش بودن یخساز

آموزش صفحه کلید ساید بای ساید سامسونگ

 

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگ

 

SAMSUNG

Symbol Description What It Does
آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگEnergy Saver  صرفه جویی در انرژی با فشار دادن دکمه صرفه جویی در انرژی، نماد روشن می شود و شما می توانید بهره وری انرژی بهتر را از دستگاه خود دریافت کنید.
آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگ Power Freezer  سرما سازی سریع برای فریزر از این کلید زمانی استفاده می شود که شما مواد غذایی تازه خریداری کرده اید مانند گوشت و سبزیجات و برای اینکه مواد زود منجمد شود و رنگ و بوی آنها تغییر پیدا نکند این حالت را فعال میکنید و سرما سازی سریع شروع می شود و در کمترین زمان مواد غذایی شما فریز می شود.

 

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگAlarm/Hold 3 sec for Filter Reset icon کلید هشدار این دکمه دارای دو حالت است. در ابتدا می توان با یک بار فشار دادن زنگ هشدار باز بودن درب را خاموش و روشن کرد. و با ۳ ثانیه نگه داشتن این کلید در هنگام تعویض فیلتر تصفیه آب هشدار را ریست کرد.
آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگFilter Indicator نشانگر وضعیت فیلتر آب فیلتر آب هر ۶ ماه یک بار باید تعویض شود این نشانگر در حالت عادی فیلتر آبی رنگ است و با قرمز شدن رنگ این نشانگر باید فیلتر آب فورا تعویض شود.
آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگLighting  نشانگر لامپ با نگه داشتن دکمه روشنایی می توانید نور LED را برای واحد توزیع کننده آب و یخ روشن کنید.
آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگ Power Cool  سرما سازی سریع برای یخچال این کلید برای سرما سازی سریع برای کابین یخچال می باشد هنگامی که شما حجم بالایی از مواد غذایی خریداری میکنید و خرید هفتگی خود را انجام میدهید به خاطر اینکه مواد غذایی فوری خنک شوند و از فاسد شدن جلوگیری ، یا ارزش غذایی خود را از دست ندهند این حالت را فعال میکنید تا سرما سازی سریع انجام شود.

 

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگCubed Ice  آیکون یخ قالبی با انتخاب این کلید یخ خروجی به شکل قالب بزرگ است.
Crushed Ice  آیکون یخ خرد شده با انتخاب این کلید یخ خروجی به شکل خرد شده و ریز است.
Water آیکون آب با کلیک بر روی دکمه Water در کنترل پنل، هنگامی که این نماد روشن می شود، خروجی از دیسپنسر آب تصفیه شده است.
آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگIce Off  آیکون خاموش شدن یخساز با روشن کردن این آیکون ، یخ ساز خاموش می شود .یشنهاد ما این است که در فصل سرما که مصرف یخ صفر است یا زمان رفتن به تعطیلات یخساز را در حالت خاموش قرار دهید

 

آموزش صفحه کلید و درجه های ساید بای ساید سامسونگChild Lock  آیکون قفل کودک با یک بار فشار دادن این کلید قفل کودک فعال می شود و دیگر هیچکدام از کلید ها کار نمی کند، ولی برای غیر فعال کردن قفل کودک باید این کلید را ۳ ثانیه نگه دارید تا قفل صفحه نمایشگر غیر فعال شود.

 

امیدواریم این مطلب برای شما یادآوری خوبی باشد.

درج دیدگاه