فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

مارس 7, 2020

فهرست این محتوا برای دسترسی سریع روی تیتر مربوطه کلیک کنید نمایش
راضی بودی؟

تیم فنی تعمیرکار قصد دارد در این مطلب شما را با آموزش استفاده از مایکروفر ال جی آشنا کند .شاید برای اکثر ما پیش آمده باشد که انواع فر و اجاق‌ گازهای جاگیر را از آشپزخانه حذف کنیم، تا فقط با استفاده از مایکروویو‌ و سولاردام ال جی بتوانیم در کم‌ترین زمان انواع پخت‌ غذا را انجام دهیم. بعد از خرید دستگاه، تکنسین برای نصب و آموزش برنامه‌های آن، به منزل ما می‌آید و با کلی ذوق و شوق در همان لحظه به خود قول می‌دهیم بعد از نصب به سراغ پخت یک غذای جدید برویم.

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

اما بعد از اینکه تکنسین درب منزل را می‌بندد، ابرهای تصورات بالای سرتان نیز مانند سوزن زدن به یک بادکنک می‌پرند و شما می‌مانید و کلی برنامه و دکمه‌هایی که کاربرد آن یادتان رفته که کی و کجا بوده است. اما دست نگه دارید. ما با این مقاله می‌خواهیم یک کلاس آموزش رایگان کار با مایکروویو را مجددا به خانه‌تان بیاوریم. در ادامه با ما همراه باشید.برای آشنایی با نحوه تعمیر مایکروفر ال جی توسط تیم تعمیرکا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید. 

علامت‌های روی مایکروویو و سولاردام خود را بشناسید

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

برای آشنایی کامل با برنامه‌های ماکروفر و سولاردام ما در ادامه توضیحاتی را بیان می‌کنیم که به آموزش صحیح و اصولی شما در کارکرد با دستگاه کمک می‌کند. یکسری از علامت‌ها در همه‌ی ماکروفر‌ها ثابت و جز برنامه‌های اصلی می‌باشد و دسته‌ای از علامت‌ها برنامه‌های تکمیلی می‌باشند. که در این مقاله به معرفی پنل و برنامه‌های آن می‌پردازیم که شامل برنامه ماکرو

برنامه‌ی مایکروMICRO در مایکروویو ال جی چیست و چه کاربردی دارد؟

 1.  گریل
 2. کانوکشن
 3.  پخت ترکیبی
 4.  یخ زدایی
 5.  پخت‌های خودکار
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

بهتر است بدانید که ما از حالت ماکرو Micro جهت پختن و داغ کردن غذا توسط امواج مایکروویو استفاده می‌کنیم. تمامی دستگاه‌های مایکروویو ال جی دارای چندین توان مختلف می‌‌باشند،که با هر بار زدن دکمه   Start،  دستگاه به مدت 30 ثانیه در حداکثر توان شروع به کار می‌کند . جهت فعال کردن برنامه مایکرو، ابتدا کلید مایکرو را انتخاب کرده، سپس یکی از توان‌های مایکرو را انتخاب و بعد از انتخاب زمان، کلید Start را انتخاب ‌کنید. این حالت از مایکروویو مانند اجاق گاز برای شما عمل می‌کند و شما می‌توانید با انتخاب این برنامه، ترتیب پخت غذاهای زیادی را بدهید.

برنامه سرخ کن یا Grill در سولاردام و مایکروویو ال جی چه کاربردی دارد؟

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

برنامه سرخ کن یا گریل برای برشته کردن یا پختن سطوح غذا استفاده می‌شود. هیتر در دستگاه‌های سولاردام از بالا و پایین است و در دستگاه های مایکروویو از بالا است، در این صورت 3 مد کاری برای Grill در دستگاه شما اتفاق می افتد :

 1.  هیتر بالا با قدرت زیاد + هیتر زغالی
 2. هیتر بالا و پایین با قدرت کم
 3.  هیتر پایین

در برنامه گریل بعد از مشخص کردن مد کاری و زدن  Eenter، زمان بر حسب دقیقه و ثانیه مشخص می‌شود .دقت کنید که از سه پایه بلند نیز برای استفاده در حالت Grill می‌شود .

با انتخاب حالت گریل و استفاده از سه پایه بلند، می‌توانید غذای خود را برشته کنید. مثلا برای برشته شدن روی غذاهایی مانند پیتزا می‌توانید از حالت گریل استفاده کنید.

علامت کانوکشن  Convection در مایکروویو ال جی :

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

از این حالت برای پیش گرمایش) گرم کردن کوره دستگاه (و یا پخت کیک و شیرینی استفاده می‌شود .

جهت فعال کردن برنامه کانوکشن، بعد از انتخاب این برنامه، دما را انتخاب می‌کنیم که بین 100 تا 250 درجه می‌باشد، سپس زمان می‌دهیم و با انتخاب کلید Start پخت آغاز می‌شود .

البته برنامه کانوکشن یک دمای 40 درجه نیز دارد که برای انتخاب حالت تخمیر است .در زمان استفاده از برنامه کانوکشن ، دود کردن دستگاه در دقایق آغازین کار طبیعی است. با روشن شدن المنت ، چربی و مواد غذایی که در زمان گرم کردن غذا به دیواره‌ها و سقف پرت می‌شوند می‌سوزد و باعث تولید دود و بو می‌شود .

 اگر دمای کانوکشن را انتخاب کنیم ولی تایم ندهیم و START  را فعال کنیم، حالت پیش گرمایش انتخاب می‌شود و Pr–H بر روی صفحه نمایان می‌گرد.  از این حالت جهت گرم کردن کوره قبل از پخت کیک و شیرینی استفاده می‌شود. در این حالت بعد از رسیدن دمای داخل دستگاه به درجه مورد نظر آلارم می‌دهد که باید  STOP  را انتخاب کرد و بعد از گذاشتن کیک یا شیرینی داخل دستگاه و دادن تایم ، START را انتخاب کنیم .

چرا مایکروویو پیغام F-14 یا E-05 می‌دهد؟

در صورتی که در برنامه کانوکشن حالت تخمیر(دمای 40 درجه) انتخاب شود و دمای داخل کوره بیشتر از 70 درجه باشد این پیغام را می‌دهد .اگرهنگام انتخاب حالت تخمیر، پیغام فوق مشاهده شد باید صبر کرد تا دستگاه خنک شود. فراموش نکنید که نیاز است در برنامه کانوکشن از سه پایه کوتاه استفاده شود .

به راحتی با توضیحاتی که در بالا بیان کردیم می‌توانید با این برنامه یک کیک خانگی و خوشمزه درست کنید و نوش جان کنید.

نحوه استفاده صحیح مایکروفر ال جی

پخته  ترکیبی یا Combinatio در مایکروویو چیست و چه کاربردی دارد؟

از این حالت جهت ترکیب حالات مایکرو، گریل و کانوکشن استفاده می‌شود .پخت ترکیبی برای ترکیب چند کلید همزمان بکار برده می شود و شامل 5 حالت است :

 1. مایکرو + گریل 1

از این ترکیب برای سرخ کردنی ها مانند سیب زمینی، ناگت مرغ و … استفاده می‌شود. گریل 1 برای برشته کردن روی غذا می‌باشد.

 1. مایکرو + گریل 2

ترکیب مایکرویو و گریل 2 مانند مورد قبلی است. با این تفاوت که تاثیر گریل دو نسب به بقیه گریل‌ها کم تر می‌باشد و مانند یک گریل معمولی عمل می‌کند.

 1. مایکرو + گریل3

گریل شماره 3 برای برشتگی از کف استفاده می‌شود و نیاز به استفاده از 3 پایه می‌باشد.

 1. مایکرو + گریل بالا + گریل پایین
 2. مایکرو + کانوکشن

 برای غذاهای خمیری مانند پیراشکی و از این قبیل استفاده می‌شود.

در برنامه پخت ترکیبی با توجه به انتخاب هر یک از مدهای بالا باید توان و زمان و یا توان و دما و زمان داده شود.

پس به طور کلی با انتخاب هر یک از این ترکیب‌ها می‌توان غذاهای متنوع و مختلفی را تهیه و طبخ کرد.

یخ زدایی  یا  Defrost انواع مواد غذایی در مایکروویو و سولاردام ال جی به چه صورت است؟

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

از این برنامه برای آمادگی قبل از پخت مواد یا غذاهای یخ زده استفاده می‌شود .یخ زدائی شامل 4 حالت برای 4 دسته مواد غذایی می‌باشد: 

 1. گوشت
 2.  مرغ
 3. ماهیحبوبات
 4. نان / پنیر

جهت پخت غذاهای منجمد شده ابتدا باید یخ زدایی انجام شود و سپس پخته شوند .بعد از انتخاب نوع غذا، وزن را تنظیم کرده و بعد کلید Start را انتخاب می‌کنیم .زمانی که برنامه یخ زدایی در حال انجام می‌باشد، تایم برنامه که به نصف  می‌رسد کار متوقف می‌شود و آلارم می‌دهد که در این مرحله ماده غذایی را جهت یخ زدایی بهتر باید برگردانیم و بعد از بستن درب، کلید Start را برای ادامه کار انتخاب کنیم. لازم به ذکر است که در برنامه دیفراست، یخ زدایی با امواج مایکرو صورت می گیرد.

قابلیت بخار پز یا  Steam CHef در سولاردام و مایکروویو ال جی :   

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

از این حالت برای بخارپز کردن مواد غذایی خاص استفاده می‌شود .البته دقت داشته باشید که ظرف بخارپز در حالت مایکرو استفاده نمی‌شود و شامل سه قسمت است :

ظرف آب

ظرف غذا

در پوش

ابتدا در ظرف مخصوص 400 میلی لیتر آب ریخته، سپس سینی بخار پز را بر روی ظرف آب قرار داده وماده غذایی را بر روی سینی قرار می‌دهیم و درپوش را می بندیم .امواج مایکرو ، آب را بخار کرده و بخار آب از منافذ سینی عبور کرده و باعث پخته شدن ماده غذایی می شود. بعد از انتخاب نوع غذا، وزن را تنظیم کرده و بعد کلید START را انتخاب می‌کنیم.

نحوه استفاده صحیح مایکروفر ال جی

قابلیت بوزدایی خودکار یا   EZ clean در مایکروویوهای ال جی  :

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

از این برنامه برای از بین بردن بوی داخل دستگاه می‌توان استفاده کرد. دکمه انتخاب گر function را بچرخانید تا این گزینه انتخاب شود، سپس کلید Enter را فشار دهید و در آخر کلید Start  را بزنید.

برنامه پخت اتوماتیک یا خودکار در مایکروویو و سولاردام ال جی چیست؟

یکی از برنامه هایی که در مایکروویو پخت غذا را آسان کرد، برنامه پخت اتوماتیک یا خودکاربود. برای استفاده از آن فقط کافیست به این برنامه‌های پیش فرض دستگاه، وزن خالص ماده غذایی را بدهیم. در این برنامه زمان پخت را، دستگاه تعیین میکند. به عنوان مثال کلید Persian cook را یک مرتبه فشار دهید تا علامت پخت ایرانی نمایش داده شود. سپس کلید کنترل را بچرخانید، عدد ماده غذایی مورد نظر خودتان را مشخص کنید و برای تایید نوع غذا کلید Enter را فشار دهید. با کلید چرخان کنترل وزن ماده را مشخص کنید و در اخر کلید Start را فشار دهید.

کاربرد کلید Start و Quick Start در ماکروفر ال جی چیست ؟

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

با انتخاب این برنامه، دستگاه با بیشترین توان خود در حالت مایکرو به مدت 30 ثانیه شروع به کار می‌کند. هر بار کلید  START را انتخاب کنیم 30 ثانیه تایم اضافه می‌شود 

از کلید Stop / Clear در سولار و ماکروویو ال جی چه زمانی استفاده می‌کنیم؟

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

اگر دستگاه در حین کار باشد با انتخاب این برنامه کار دستگاه متوقف می‌شود. اگر در این حالت کلید Start   را انتخاب کنیم از همان تایمی که متوقف شده بود ادامه کار می‌دهد ولی اگر در حالتی که کار دستگاه متوقف شده است، مجدد کلید Stop را انتخاب کنیم برنامه کامل پاک می‌شود .

قفل کودک در مایکرو ال جی چگونه فعال می‌شود؟

 اگر در حالتی که دستگاه کار نمی‌کند کلید STOP / CLEAR را به مدت 5 ثانیه نگه داریم، صفحه کلید قفل می‌شود و هیچ یک از کلیدها و برنامه‌ها قابل انتخاب نمی‌باشند .تا زمانی که از حالت قفل خارج نکنیم با انتخاب کلیدها،  پیغام در صفحه نمایش نمایان می‌شود .

نکات مهم و تکمیل کننده در استفاده از برنامه‌های سولار دام و مایکروویو :

در دستگاه‌های مایکروویو و سولاردام با انتخاب برنامه‌ها، قبل از انتخاب کلید START باید وزن یا تایم بدهیم

در برنامه‌های مایکرو – گریل – کانوکشن – پخت ترکیبیبرای پخت غذا احتیاج است که زمان به دستگاه بدهیم.

در برنامه‌های یخ زدایی – بخار پز – پخت های اتومات ( یعنی منوی طبخ غذا های ایرانی ) نیاز است که وزن آن را نیز انتخاب کنیم.

در مدل‌هایی که کلید Dial یا Control دارند انتخاب وزن و یا تایم با این کلید انجام می‌شود.

و در مدل‌هایی که فاقد این کلید می باشند وزن با Less و More و یا با کلید + و – انتخاب می‌شود و تایم با کلیدهای  10min/ 1min / 10sec  انتخاب می‌شود.

ارورهای ماکروویو اینورتر ال جی

مایکروفر یا ماکروفر یکی از لوازم مدرن آشپزخانه است که به کمک آن می توان غذاها را به سرعت آماده نمود.

مایکروفر پخت غذا را در یک محیط بسته و در شرایطی که دمای یکنواخت در تمامی قسمت ها برقرار باشد، به راحتی و در زمان کوتاه ممکن می سازد. برای پخت غذا مایکروفر از روش های مختلف امواج کوتاه، حرارت المنت، حرارت پخش شده توسط فن و… استفاده می نماید.

به همین دلیل مایکروفر را با اسامی دیگری نیز مانند فر ترکیبی می شناسند.ارورهای ماکروویو اینورتر ال جی

مایکروفر ال جی دستگاهی تکنولوژیک بوده و دارای ساختاری پیچیده است که بسیار حساس می باشد. به همین دلیل در صورت خرابی قطعه یا بخشی از آن، عملکرد ماکروفر ممکن است مختل شود و حتی از کار بیوفتد که متعاقبا باید به فکر تعمیر ماکروفر ال جی نیز بود.

تعمیر مایکروفر ال جی به دلیل پیچیدگی ساختاری و حساسیت قطعات، باید تنها توسط تکنسین های متخصص انجام بگیرد.

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

لذا هر گونه تلاش برای دستکاری و تعمیر آن توسط افراد غیر متخصص و یا تازه وارد، نه تنها به تشدید مشکل و خرابی کلی مایکروفر می انجامد، بلکه می تواند ریسک خطرات دیگری همچون برق گرفتگی را نیز به همراه داشته باشد.

خدمات مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر ال جی توسط متخصصین حرفه ای و باتجربه تعمیر ماکروفر تعمیرکار انجام شده و قابلیت رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای مایکروفر شما از جمله نچرخیدن سینی مخصوص، گرم نکردن، باز نشدن درب، کار نکردن دکمه ها و صفحه لمسی و غیره را در سریعترین زمان ممکن دارند.

آماده کردن یک وعده غذایی برای افراد خانواده به کمک مایکروفر و صرفه جویی در وقت، سهولت و راحتی مطلوبی را به همراه دارد که در صورت خرابی ماکروفر از شما سلب می شود. متخصصین تعمیرکار با انجام سریع تعمیرات ماکروفر ال جی شما مجددا این آسایش را به خانه شما باز می گردانند.

آشنایی با ارور های مایکروفر ال جی 

ارور F-1

این ارور در مایکروویو ال جی مربوط به ایراد در ترمیستور می باشد.هنگامی که ارور F-1 روی نمایشگر مایکروفر نمایان می شود  برای رفع عیب نیاز به بررسی از طرف تکنسین می باشد.

ارور F-2 

این ارور در مایکروویو ال جی مربوط به ایراد در ترمیستور  می باشد.هنگامی که ارور F-2 روی نمایشگر مایکروفر نمایان می شود  برای رفع عیب نیاز به بررسی از طرف تکنسین می باشد.

ارور F-3 

این ارور در مایکروویو ال جی مربوط به عدم عملکرد صحیح کلیدهای روی پنل مایکرووفر می باشد.

 • علت بروز ارور یا پیغام F-3 در مایکروویو  ایراد در سیم کشی ، برد و … می باشد.

هنگامی که ارور F-3 روی نمایشگر مایکروفر نمایان می شود  برای رفع عیب نیاز به بررسی از طرف تکنسین می باشد.

ارور F-4 

این ارور در مایکروویو ال جی مربوط به ایراد در سنسور رطوبت می باشد.

 • علت بروز ارور یا پیغام F-4 در مایکروویو  ایراد در سیم کشی ، سنسور و … می باشد.

هنگامی که ارور F-4 روی نمایشگر مایکروفر نمایان می شود  برای رفع عیب نیاز به بررسی از طرف تکنسین می باشد.

ارور F-11 

ارور F-11 در مایکروویو ال جی مربوط به قطع شدن ارتباط بین موتور اینورتر با برد اصلی می باشد.هنگامی که ارور F-11 روی نمایشگر مایکروفر نمایان می شود  برای رفع عیب نیاز به بررسی از طرف تکنسین می باشد.

ارور F-17 

این ارور در مایکروویو ال جی مربوط  به سنسور دمایی موتور اینورتر می باشد.هنگامی که ارور F-17 روی نمایشگر مایکروفر نمایان می شود  برای رفع عیب نیاز به بررسی از طرف تکنسین می باشد.

ارور Loc

این ارور  در مایکروویو ال جی مربوط به قفل کودک می باشد .

 • برای رفع پیغام یا ارور Loc کلید Stop را فشار داده و نگه دارید تا پیغام از صفحه نمایشگر مایکرویو محو شود.

در صورت عدم رفع ایراد نیاز به بررسی و تعمیرات مایکروفر می باشد.

آموزش پخت پیتزا ایتالیایی در مایکروفر ال جی

مواد لازم برای خمیر پیتزا ایتالیایی :

 1. آب ولرم : 1 لیوان
 2. روغن مایع : 2 قاشق غذاخوری
 3. نمک : مقدار کم
 4. مایه خمیر : 1 قاشق غذاخوری
 5. آرد : 400 گرم
 6. زرشک و زعفران : به دلخواه، مقدار کم
 7. کوکتل دودی رنده شده درشت : 300 گرم
 8. فلفل دلمه‌ای رنگی : 2 عدد
 9. گوجه فرنگی حلقه شده : 2 عدد
 10. پنیر پیتزا : 300 گرم
 11. سس گوجه فرنگی برای روی خمیر : مقداری

طرز تهیه خمیر پیتزا ایتالیایی :

آب ولرم را داخل یک ظرف ریخته و نمک و مایه خمیر را به آن اضافه کنید. 10 دقیقه آن را کنار بگذارید تا عمل بیاید.

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

سپس روغن و آرد را به همراه زرشک و زعفران به آن اضافه کنید و ورز دهید. حالا به مدت 1 ساعت با روکش، در دمای اتاق اجاره دهید تا خمیر استراحت کند و 2 برابر شود.

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

روش تهیه پیتزا ایتالیایی در سولاردام :

در این مرحله نیاز است که یک سینی فلزی را چرب کنید و روی آن آرد بپاشید. خمیر را به صورت نازک روی سینی فلزی پهن کنید.

لبه‌های خمیر را پنیر ریخته و کمی برگردانید. حالا سطح خمیر را سس گوجه بزنید. در این قسمت می‌توانید کمی از پنیر بریزید و سپس کوکتل دودی رنده شده را روی آن قرار دهید.  روی آن را گوجه فرنگی حلقه شده و فلفل دلمه حلقه شده را بریزید.
حالا برای پخت، ترکیب شماره co5، یعنی کانوکشن 180 درجه و مایکرو 360 وات، به مدت 12 الی 14 دقیقه زمان می‌دهید. در 5 دقیقه آخر پنیر را روی آن اضافه می‌کنید.

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

مرحله‌ی بعدی پخت با ترکیب شماره co3 با مایکرویو 360 وات، به مدت 8 الی 16 دقیقه است و در آخر با ترکیب co4 با مایکرو 180 وات به مدت 6 الی 8 دقیقه، پخت پیزا ایتالیایی را به اتمام برسانید.

آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

نحوه پخت کیک در مایکروفر ال جی

برای پخت انواع کیک در ماکروفر، مایکروویو و سولاردوم به طور کلی بدون در نظر گرفتن برند مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • ابتدا مایکروویو را پیش از قرار دادن مواد داخل آن گرم کنید.
 • سه پایه بلند فلزی را داخل ماکروفر قرار دهید.
 • دکمه کانوکشن (convection / coNv) ماکروفر را بزنید.
 • درجه دما را به کمک ولوم دمای روی ماکروفر تنظیم نمایید.
 • دکمه استارت را بزنید تا به دمای دلخواه برسد.
 • مواد آماده شده کیک را در ماکروفر که حالا به دمای دلخواه رسیده است قرار دهید.
 • پس از شنیدن صدای ماکروفر، یعنی به دمای مورد نظر رسیده است، بلافاصله دکمه stop را فشار دهید.
 • پس از آن مجدد دکمه convection را فشار دهید.
 • دما مورد نظر را با ولوم تنظیم دما، مشخص کرده و سپس دکمه start را فشار دهید.
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی
آموزش استفاده از مایکروفر ال جی

نحوه استفاده از دکمه کانوکشن convection برای پخت کیک و شیرینی در ماکروفر

دکمه کانوکشن در بسیاری از مایکوویو ها و سولاردوم های نسل جدید مانند الجی، سامسونگ، کنوود، فلر و … وجود دارد که فرآیند نحوه پخت کیک در ماکروفر را بیش از پیش ساده کرده است. همچنین فناوری کانوکشن ویژگی هایی دارد که باعث میشود کیک در ماکروفر خشک نشده و خام نیز نماند. 

 • هوای خشک و داغ قابلیت کانوکشن باعث پخت بهتر و سریع تر کیک و شیرینی در ماکروفر میباشد.
 • ابتدا مایکرویو را از قبل روی دمای مورد نظر گرم کنید.
 • پس از آنکه به دمای مورد نظر رسید ماکروفر را خاموش کنید.
 • مجددا پس از قرار دادن مواد خام کیک و شیرینی روی 3 پایه برنامه پخت کانوکشن را فعال کنید.
 • درجه دمای مورد نظر را تنظیم نمایید.
 • در نهایت دکمه استارت را فشار داده و منتظر پختن کیک و شیرینی خود باشید.

برای استفاده از قسمت آموزش های سولاردام ال جی میتوانید به صفحه آموزش پخت پیتزا با سولاردام ال جی مراجعه کنید.

سخن آخر

امیدواریم با استفاده از این مقاله به شناخت کاملی در مورد برنامه‌های مایکروویو و سولاردام خود دست یافته باشید. اگر هنوز برنامه‌ای وجود دارد که ما به آن اشاره‌ای نکرده‌ایم و در مورد آن سوالی مد نظرتان است، سوالتان را در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم. در انتها اگر ماکروفر شما مشکلی در اجرای برنامه ها دارد، یا علامت‌های روی آن به درستی کار نمی‌کند، لازم است ابتدا مقاله آموزش تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی در خانه را مطالعه نمایید در صورتی که مشکلتان حل نشد از یک تعمیرکار متخصص و معتمد کمک بخواهید. همکاران ما درتعمیرکار، با تجربه و تخصص بالا آماده عیب‌یابی و حل مشکلات دستگاه شما هستند. سرویس دوره‌ای و تمدید گارانتی را برای کمک به عمر محصول خود و کاهش هزینه‌های تعمیر ماکروفر ال جی خود جدی بگیرید و دور اندیشی لازم را برای خیال راحت خود انجام دهید.

برای مشاهده محصول به وب سایت LG مراجعه کنید.

یک دیدگاه

 1. ناشناس آوریل 21, 2021 در 10:53 ق.ظ - پاسخ

  باسلام میشه لطفا نحوه روشن و خاموش کردن ماکرو فر ۸۲۶۵را لطفکنید

درج دیدگاه